zaniedbane lesbijki

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: zagubiona_92 » 15 lip 2020, o 21:21

Beattalalala pisze:
15 lip 2020, o 17:35
zagubiona_92 pisze:
16 maja 2020, o 18:13
Ella_Bronia pisze:
16 maja 2020, o 14:56

Z makijażem jest taki problem, że bez niego dobrze wygladają tylko naprawde piękne i młode kobiety. Reszta kobiet bez makijażu wygladają jak szare myszy. Jak do tego dodać nadwagę, brzydkie ciuchy i krotkie włosy to już tylko ma się ochotę wziąć nogi za pas, ale "każda potwora znajdzie swego amatora".. co widać po komentarzach tutaj.
a może niektóre laski lubią takie szare myszy, a nie np. takie, które wrzucają na siebie tonę pudru i mocno się malują? A jak kobieta ma krótkie włosy to nie może być atrakcyjna? To, że nie ma długich włosów nie oznacza od razu, że wygląda jak facet. Nadwaga bierze się czasami z różnych problemów zdrowotnych, a niekoniecznie z tego że ktoś nie dba o siebie.
To jest forum kobiety kobietom i nie rozumiem po co wpychać tych facetów po co??? Lesbijki mają podobać się lesbijkom i samym sobie przede wszystkim. Koniec kropka.
chodziło mi tylko o to, że laska która ma krótkie włosy też może być atrakcyjna dla innej laski... I tyle...
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: trusia26 » 29 lip 2020, o 22:56

nowa_ja123 pisze:
16 maja 2020, o 13:01
trochę już wiosen mam i naprawdę jeszcze nie przyszło mi spotkać zadbanej dziewczyny ze środowiska.
Są lesbijki co o siebie dbają i takie, co nie dbają. Zadaj sobie pytanie: Jakim cudem Ty trafiasz tylko na te drugie?
Może na profilu/w ogłoszeniu nie masz czegoś, co odstraszy niektóre, niby drobnego ale szczerego jak: moja kobieta powinna przez większość tygodnia chodzić w spódnicy. To jest autentyk z ogłoszeń na kk.
A może spotykasz się z kobietami, które mają wyraźnie podkręcone filtrami zdjęcia, a Ty tego nie widzisz/ nie chcesz widzieć.
Albo nie mają zdjęcia profilowego, wydają się fajne, a Tobie wygląd robi ogromną różnicę.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 30 lip 2020, o 08:37

trusia26 pisze:
29 lip 2020, o 22:56
nowa_ja123 pisze:
16 maja 2020, o 13:01
trochę już wiosen mam i naprawdę jeszcze nie przyszło mi spotkać zadbanej dziewczyny ze środowiska.
Są lesbijki co o siebie dbają i takie, co nie dbają. Zadaj sobie pytanie: Jakim cudem Ty trafiasz tylko na te drugie?
Może na profilu/w ogłoszeniu nie masz czegoś, co odstraszy niektóre, niby drobnego ale szczerego jak: moja kobieta powinna przez większość tygodnia chodzić w spódnicy. To jest autentyk z ogłoszeń na kk.
A może spotykasz się z kobietami, które mają wyraźnie podkręcone filtrami zdjęcia, a Ty tego nie widzisz/ nie chcesz widzieć.
Albo nie mają zdjęcia profilowego, wydają się fajne, a Tobie wygląd robi ogromną różnicę.
myślę że dużą rolę odgrywa szczęście i region poszukiwana. Przeglądam profile ze swojego regionu i okolic, przeglądam profile z dalszych części Polski i muszę przyznać...niestety różnica jest niebo a ziemia.
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mastabasta » 12 sie 2020, o 00:18

nowa_ja123 pisze:
30 lip 2020, o 08:37
trusia26 pisze:
29 lip 2020, o 22:56
nowa_ja123 pisze:
16 maja 2020, o 13:01
trochę już wiosen mam i naprawdę jeszcze nie przyszło mi spotkać zadbanej dziewczyny ze środowiska.
Są lesbijki co o siebie dbają i takie, co nie dbają. Zadaj sobie pytanie: Jakim cudem Ty trafiasz tylko na te drugie?
Może na profilu/w ogłoszeniu nie masz czegoś, co odstraszy niektóre, niby drobnego ale szczerego jak: moja kobieta powinna przez większość tygodnia chodzić w spódnicy. To jest autentyk z ogłoszeń na kk.
A może spotykasz się z kobietami, które mają wyraźnie podkręcone filtrami zdjęcia, a Ty tego nie widzisz/ nie chcesz widzieć.
Albo nie mają zdjęcia profilowego, wydają się fajne, a Tobie wygląd robi ogromną różnicę.
myślę że dużą rolę odgrywa szczęście i region poszukiwana. Przeglądam profile ze swojego regionu i okolic, przeglądam profile z dalszych części Polski i muszę przyznać...niestety różnica jest niebo a ziemia.
tak z ciekawości zapytam: to w którym regionie jest niebo a w którym ziemia? :-P
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: nowa_ja123 » 12 sie 2020, o 19:52

mastabasta pisze:
12 sie 2020, o 00:18
nowa_ja123 pisze:
30 lip 2020, o 08:37
trusia26 pisze:
29 lip 2020, o 22:56


Są lesbijki co o siebie dbają i takie, co nie dbają. Zadaj sobie pytanie: Jakim cudem Ty trafiasz tylko na te drugie?
Może na profilu/w ogłoszeniu nie masz czegoś, co odstraszy niektóre, niby drobnego ale szczerego jak: moja kobieta powinna przez większość tygodnia chodzić w spódnicy. To jest autentyk z ogłoszeń na kk.
A może spotykasz się z kobietami, które mają wyraźnie podkręcone filtrami zdjęcia, a Ty tego nie widzisz/ nie chcesz widzieć.
Albo nie mają zdjęcia profilowego, wydają się fajne, a Tobie wygląd robi ogromną różnicę.
myślę że dużą rolę odgrywa szczęście i region poszukiwana. Przeglądam profile ze swojego regionu i okolic, przeglądam profile z dalszych części Polski i muszę przyznać...niestety różnica jest niebo a ziemia.
tak z ciekawości zapytam: to w którym regionie jest niebo a w którym ziemia? :-P

wejdź na tindera a sama zobaczysz ;)
Kropelka7000
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 5 cze 2020, o 17:21

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Kropelka7000 » 12 sie 2020, o 20:39

nowa_ja123 pisze:
30 lip 2020, o 08:37
trusia26 pisze:
29 lip 2020, o 22:56
nowa_ja123 pisze:
16 maja 2020, o 13:01

myślę że dużą rolę odgrywa szczęście i region poszukiwana. Przeglądam profile ze swojego regionu i okolic, przeglądam profile z dalszych części Polski i muszę przyznać...niestety różnica jest niebo a ziemia.
Powiesz mi na, ucho, w której części kraju jest niebo? :wink:
Kropelka7000
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 5 cze 2020, o 17:21

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Kropelka7000 » 12 sie 2020, o 20:43

Silene89 pisze:
24 maja 2020, o 00:10
gimmeeverything pisze:
23 maja 2020, o 23:42
Dorzucę od siebie nieumyte zęby.
Odrzut automatyczny.
Ostatnio byłam na randce, byłyśmy coś zjeść i jak zobaczyłam, że ona wyciera, buzię po jedzeniu w rękaw, to było nasze pierwsze i zarazem ostatnie spotkanie, fujjj :|
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mastabasta » 12 sie 2020, o 23:23

nowa_ja123 pisze:
12 sie 2020, o 19:52
mastabasta pisze:
12 sie 2020, o 00:18
nowa_ja123 pisze:
30 lip 2020, o 08:37


myślę że dużą rolę odgrywa szczęście i region poszukiwana. Przeglądam profile ze swojego regionu i okolic, przeglądam profile z dalszych części Polski i muszę przyznać...niestety różnica jest niebo a ziemia.
tak z ciekawości zapytam: to w którym regionie jest niebo a w którym ziemia? :-P

wejdź na tindera a sama zobaczysz ;)
o czymś takim jak tinder dowiedziałam się jakiś niedawny czas temu od młodszej ode mnie o 22 lata osóbki...nie jestem w tym temacie na czasie, nawet nie wiem jak to działa (w sensie jak się tego tindera obsługuje) i nie znaczy to wcale że bardzo mi zależy na jego poznaniu ;-) może dlatego że nie jestem na etapie szukania lecz jeśli to działa jak badoo na którym od iluś lat wyczekuje na księcia z badoo moja koleżanka i po tym jakich typków poznaje i jak się to "kończy" to chyba by mi szkoda czasu było. Wniosek taki że nawet w hetero sytuacjach ciężko kogoś poznać, jak to kiedyś bywało że nasze babki, prababki się schadzały i było?...
Szkoda że nie chcesz zaoszczędzić mi poznawania tego tindera ;-)
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: goreka » 13 sie 2020, o 09:55

Kropelka7000 pisze:
12 sie 2020, o 20:39
Powiesz mi na, ucho, w której części kraju jest niebo? :wink:
niebo jest w tej części kraju, w której znajdzie się Ona ;) :) :cool:
Awatar użytkownika
K-passion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 3 lut 2018, o 12:46

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: K-passion » 22 paź 2020, o 00:11

Kropelka7000 pisze:
12 sie 2020, o 20:43
Silene89 pisze:
24 maja 2020, o 00:10
gimmeeverything pisze:
23 maja 2020, o 23:42
Dorzucę od siebie nieumyte zęby.
Odrzut automatyczny.
Ostatnio byłam na randce, byłyśmy coś zjeść i jak zobaczyłam, że ona wyciera, buzię po jedzeniu w rękaw, to było nasze pierwsze i zarazem ostatnie spotkanie, fujjj :|
Dobrze, że nie chodzę na randki. Widząc cos takiego, pewnie moja mina zdradziłaby myśli. Ostatnio spotkałam się z koleżankami i poznałyśmy nową koleżankę z kk. Kobieta w knajpie zjadła swój obiad i poprosiła, żeby podać jej z innego stolika coś czego inni goście nie zjedli. Dla mnie to był szok.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mgdlna » 23 paź 2020, o 12:42


Dobrze, że nie chodzę na randki. Widząc cos takiego, pewnie moja mina zdradziłaby myśli. Ostatnio spotkałam się z koleżankami i poznałyśmy nową koleżankę z kk. Kobieta w knajpie zjadła swój obiad i poprosiła, żeby podać jej z innego stolika coś czego inni goście nie zjedli. Dla mnie to był szok.
:lol:

Pewnie się w dzieciństwie nasłuchała, że trzeba wszystko zjadać bo inaczej dzieci w Afryce głodują.
Do tego, pewnie to petarda w łóżku bo niczego się nie brzydzi
ChwilKilka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:58

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: ChwilKilka » 25 paź 2020, o 17:26

Kiedy rano budzę się u boku kobiety to lubię jak nasze stopy splatają się ze sobą i można powiedzieć, że jest to mój fetysz. Więc gdy któregoś razu podczas miłosnych ekscesów moja partnerka zdjęła skarpetki, a od jej stóp zaczęło tak capić, że aż mnie wzięło na wymioty to powiedziałam jej że mnie boli głowa i nie mam ochoty na seks. Posiedziałyśmy jeszcze chwilę i wyszłam z jej mieszkania. Nie widziałyśmy się więcej.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Wiosennagwiazda » 26 paź 2020, o 09:53

:shock:
Awatar użytkownika
Prezzo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 9 lip 2019, o 16:28

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Prezzo » 26 paź 2020, o 16:19

Jezu, jak to czytam to sie ciesze, ze moja dziewczyna to uosobienie czystosci :lol: Czasami nawet do przesady - nie zasnie bez prysznica, codziennie nowa pizama.
Chociaz ona nie nosi makijazu (wiem, ze kilka postow wyzej pisalyscie o makijazu), ale to nie ma zwiazku z zaniedbaniem.
mskaa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 130
Rejestracja: 2 gru 2014, o 23:02

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mskaa » 27 paź 2020, o 02:14

Haha, temat rzeka :lol:
Makijaż jest zupełnie nieważny ale jak kiedyś mi przyszła na randkę dziewczyna z ewidentnie niezadbanymi zębami i uszami niemytymi do tego stopnia, że woszczyzna zalegała w małżowinie to nie wiedziałam co mam robić - zostać i patrzeć się w to ucho z chorą fascynacją czy uciekać :podbite oczko:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Wiosennagwiazda » 27 paź 2020, o 12:34

Hahahah....
mskaa pisze:
27 paź 2020, o 02:14
Haha, temat rzeka :lol:
Makijaż jest zupełnie nieważny ale jak kiedyś mi przyszła na randkę dziewczyna z ewidentnie niezadbanymi zębami i uszami niemytymi do tego stopnia, że woszczyzna zalegała w małżowinie to nie wiedziałam co mam robić - zostać i patrzeć się w to ucho z chorą fascynacją czy uciekać :podbite oczko:
Ile trwala ta randka? ;-) no dobra i co z charakterem?
enija
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2013, o 16:16

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: enija » 27 paź 2020, o 18:49

wojtek pisze:
16 maja 2020, o 13:55
kobiety hetero są wtłoczone w męską wizję kobiety, czyli takiej która jest piękna, zadbana, seksowna, zawsze wygląda jak milion dolarów i zawsze wzbudza pożądanie u mężczyzn, bo przecież taka jest jej rola w społeczeństwie żeby podobać się facetom (wg mężczyzn taka jest jej rola). i kobiety hetero ulegają tej wizji.
lesbijki mają w dupie czy podobają się facetom, one nie są wtłoczone w ten schemat, one są częściej sobą, robią co chca, ubierają się jak chcą, w co chcą, przez to często nie spełniają tych uniwersalnych standardów pięknej, zadbanej kobiety. różnią się od hetero.
co ja zauważyłam? otóż to, że hetero są pięknięjsze i bardziej zadbane, ale lesbijki mają więcej charakteru. hetero są mdłe jak dla mnie, przezroczyste, nudne - oczywiście tylko jako potencjalne partnerki i kochanki ! bo mam wiele przyjaciółek hetero, koleżanek i one są ok. ale to lesbijki mają ten charakter, odwagę i ten pazur, który akurat mnie kręci najbardziej, bardziej niż ładny ciuch, tipsy, szpilki, kredka na oku, szminka, i inne cuda na kiju.
Piszesz bzdury...zarówno wśród hetero są zadbane piękne kobiety, które mają charakter i pazur .Mają świadomość swoich atutów i nie zniżaj ich tylko do roli kochanek .Ponadto wśród hetero są mniej urodziwe kobiety..bo nie wszyscy rodzą sie piękni...tak samo wśród lesbijek są piękne kobiety i są mniej urodziwe. .ale dbanie o siebie dotyczy wszystkich kobiety czy są hetero czy są lesbijkami...nie każda hetero się maluje Ponadto lesbijki nie powinny mieć w d..pie dbałości o swój wygląd w końcu chcą sie spodobać drugiej kobiecie...Chociaż jest takie powiedzenie że każda potwora znajdzie swego amatora..
Koleżanka zauważyła problem który niestety jest...skoro jestem lesbijką to nic nie muszę ze sobą robić ....jak chcesz piękniusi szukaj wśród hetero..
Pamiętajmy dziewczyny jesteśmy kobietami....
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: malina_grey » 27 paź 2020, o 19:12

Prezzo pisze:
26 paź 2020, o 16:19
Jezu, jak to czytam to sie ciesze, ze moja dziewczyna to uosobienie czystosci :lol: Czasami nawet do przesady - nie zasnie bez prysznica, codziennie nowa pizama.
Chociaz ona nie nosi makijazu (wiem, ze kilka postow wyzej pisalyscie o makijazu), ale to nie ma zwiazku z zaniedbaniem.
Hm, ta codziennie nowa piżama to chyba zbyt ekologiczne nie jest ( piszę w kontekście wody, proszku i prądu). To nie lepiej już spać nago? ☺
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: malina_grey » 27 paź 2020, o 19:18

ChwilKilka pisze:
25 paź 2020, o 17:26
Kiedy rano budzę się u boku kobiety to lubię jak nasze stopy splatają się ze sobą i można powiedzieć, że jest to mój fetysz. Więc gdy któregoś razu podczas miłosnych ekscesów moja partnerka zdjęła skarpetki, a od jej stóp zaczęło tak capić, że aż mnie wzięło na wymioty to powiedziałam jej że mnie boli głowa i nie mam ochoty na seks. Posiedziałyśmy jeszcze chwilę i wyszłam z jej mieszkania. Nie widziałyśmy się więcej.
A co gdyby miała jeszcze nieobcięte paznokcie u nóg????
ChwilKilka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:58

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: ChwilKilka » 27 paź 2020, o 19:31

malina_grey pisze:
27 paź 2020, o 19:18
A co gdyby miała jeszcze nieobcięte paznokcie u nóg????
Lubię ładny pedicure u kobiet.
mskaa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 130
Rejestracja: 2 gru 2014, o 23:02

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mskaa » 28 paź 2020, o 13:56

Wiosennagwiazda pisze:
27 paź 2020, o 12:34
Hahahah....
mskaa pisze:
27 paź 2020, o 02:14
Haha, temat rzeka :lol:
Makijaż jest zupełnie nieważny ale jak kiedyś mi przyszła na randkę dziewczyna z ewidentnie niezadbanymi zębami i uszami niemytymi do tego stopnia, że woszczyzna zalegała w małżowinie to nie wiedziałam co mam robić - zostać i patrzeć się w to ucho z chorą fascynacją czy uciekać :podbite oczko:
Ile trwala ta randka? ;-) no dobra i co z charakterem?
Ok. godzinę bo bywam uprzejma i nie chciałam od razu uciekać :-P Ale ciężko było na to ucho nie patrzeć x)
Charakter nawet spoko ale cóż - to jednak nie wszystko :roll:
OnsuA
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2020, o 16:01

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: OnsuA » 28 paź 2020, o 19:36

Podtrzymuje odpowiedź poprzedniczki.
Nie ważne czasem jak ktoś wygląda. Ważna jest kwestia charakteru i bytu.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mgdlna » 28 paź 2020, o 21:13

OnsuA pisze:
28 paź 2020, o 19:36
Podtrzymuje odpowiedź poprzedniczki.
Nie ważne czasem jak ktoś wygląda. Ważna jest kwestia charakteru i bytu.
Chyba sama się okłamujesz. Oprócz tego co kto ma w głowie, wygląd też jest ważny. Nie wyobrażam sobie być z kimś kto nie dba o higienę albo mi się kompletnie nie podoba wizualnie. Nie mówię, że kobieta musi być klasyczną pięknością. Mi się musi podobać. I w środku i na zewnątrz.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Wiosennagwiazda » 28 paź 2020, o 21:16

OnsuA pisze:
28 paź 2020, o 19:36
Podtrzymuje odpowiedź poprzedniczki.
Nie ważne czasem jak ktoś wygląda. Ważna jest kwestia charakteru i bytu.
Z wypowiedzi mska, to mysle, ze nie masz czego podtrzymywac, bo charaker to nie wszystko;-)
I fakt, czasem nie wazne...jak to ma byc kolezanka;-)
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mgdlna » 28 paź 2020, o 21:27

Wiosennagwiazda pisze:
28 paź 2020, o 21:16
OnsuA pisze:
28 paź 2020, o 19:36
Podtrzymuje odpowiedź poprzedniczki.
Nie ważne czasem jak ktoś wygląda. Ważna jest kwestia charakteru i bytu.
Z wypowiedzi mska, to mysle, ze nie masz czego podtrzymywac, bo charaker to nie wszystko;-)
I fakt, czasem nie wazne...jak to ma byc kolezanka;-)
Kompletnie nie zrozumiała wypowiedzi, którą podtrzymuje ;)
mskaa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 130
Rejestracja: 2 gru 2014, o 23:02

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: mskaa » 29 paź 2020, o 00:53

OnsuA pisze:
28 paź 2020, o 19:36
Podtrzymuje odpowiedź poprzedniczki.
Nie ważne czasem jak ktoś wygląda. Ważna jest kwestia charakteru i bytu.
O rety... :roll:

Dodam tylko, że intelekt też jest ważny (oprócz higieny oczywiście...i wyglądu ;) ) :lol:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: goreka » 29 paź 2020, o 07:23

OnsuA pisze:
28 paź 2020, o 19:36
Podtrzymuje odpowiedź poprzedniczki.
Nie ważne czasem jak ktoś wygląda. Ważna jest kwestia charakteru i bytu.
Ważne, ważne. Wszystko jest ważne. Musi po prostu się podobać
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Wiosennagwiazda » 29 paź 2020, o 10:24

coraz ciezsze robi sie to podtrzymywanie :wink:
Apoteoza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 19 mar 2017, o 07:34

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: Apoteoza » 29 paź 2020, o 13:51

Mi to generalnie ciężko ogarnąć ten temat ze względu na to, że rozmawiamy o czymś tak prozaicznym jak higiena osobista. Przecież tu nie jest poruszana kwestia wypadów do SPA co weekend, zabiegów i chirurgii estetycznej, ale o zwykłej higienie. :?
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: zaniedbane lesbijki

Post autor: jucha_22 » 21 lis 2020, o 23:19

AmeIia pisze:
25 maja 2020, o 01:29
dalidaa pisze:
23 maja 2020, o 22:03
Kochana, to moim zdaniem chodzi o olewactwo, a nie przypadłość.
Patrząc na prostactwo opki, treści w ogłoszeniach na tym portalu i niektóre osoby, które zdarzyło mi się poznać w realu, to dokładnie o przypadłość chodzi. Z tego co widzę po wpisach w tym temacie, większość lesb patrzy na okładkę i ma to w dupie czy ktoś jest zadbany, czy nie, tylko po prostu nie wpasowuje się w ich kanon piękności i muszą jechać po tej osobie jak po burej suce.

A autorka tematu nie dziwne, że nie może nikogo znaleźć. Szanująca się kobieta nie będzie z nikim tak toksycznym XD

👍👍👍👍
ODPOWIEDZ