Czy....

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
pomarancza025
Posty: 7
Rejestracja: 3 cze 2020, o 19:49

Czy....

Post autor: pomarancza025 » 3 cze 2020, o 20:10

Ćwierć wieku za mną a ja wciąż nie mam odpowiedzi na swoje pytanie może Ty ją masz? Czy gdzieś tam na świecie jest dziewczyna, kobieta, partnerka, która nie chce się oszukiwać, że na końcu tęczy jest garnek ze złotem, która szła by ze mną ramię w ramię pod kolejną górkę nie oszukując się, że ta jest tą ostatnią. Przy mnie pokazywała by swoje wady a ja je widząc będę je akceptować, która w pochmurny dzień chodziła by przy mnie w starych dresach bez makijażu z kubkiem herbaty mówiąc "choć ze mną pod koc już włączyłam Netfixa". Partnerka, przyjaciółka, kochanka? Na to pytanie nie będę musiała jej odpowiadać, ponieważ będzie wiedziała, że ona jest każdą z nich, która nie będzie się pytać: Czy ładnie wyglądam? W moich oczach zawsze będzie wyglądać przepięknie. Będzie mieć więcej do powiedzenia niż to czy coś lubi czy też nie, ale też będzie potrafiła słuchać. Czy gdzieś na świecie taka jest ? Czy za dużo oczekuje ? A jeśli gdzieś jest i to czyta czy mi powie gdzie się schowała przede mną? Moje ramiona w 100% są lepsze do tego miejsca, są najlepsze do schowania się przed światem.
ODPOWIEDZ