Przyjaźń między kobietami, a orientacja seksualna

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Flightlessbird
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 2 paź 2018, o 16:07

Przyjaźń między kobietami, a orientacja seksualna

Post autor: Flightlessbird » 13 lip 2020, o 22:28

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy lesbijki są skazane na samotność? Dlaczego trudno jest znaleźć znajomą -lesbijkę, która nie będzie starała się zostać naszą kochanką? Po wielu próbach nawiązania kontaktu z płcią piękną mogę stwierdzić, że czysta przyjaźń między lesbijkami występuje chyba bardzo rzadko?
Jestem ciekawa jakie są wasze odczucia na ten temat.

Jeżeli, taki post został gdzieś umieszczony to przepraszam ale nie mogłam go znaleźć.
yyyyxxx1000
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 21 lip 2015, o 01:39

Re: Przyjaźń między kobietami, a orientacja seksualna

Post autor: yyyyxxx1000 » 14 lip 2020, o 01:45

E tam. Przyjaźń i inne takie to w ogóle występuje rzadko, samotność w różnych postaciach często. Ale koleżeństwo nieheteroseksualne jak najbardziej jest dostępne. Może spotykasz takie bardziej chętne na inne tego i owego sprawy. Albo biedne nie wiedzą, że "to tylko przyjaźń" ;( chlip, chlip.
markaro69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:10

Re: Przyjaźń między kobietami, a orientacja seksualna

Post autor: markaro69 » 30 lip 2020, o 20:42

Ale czemu od razu szukać kumpeli lesbijki? Może po prostu szukać kumpeli. A najlepiej być dobrą kumpelą i ta druga się sama znajdzie. Moja najbliższa przyjaciółka jest hetero, a nie oddałabym jej za nic, nawet za stado lesbijek. Chyba, że chodzi o możliwość pogadania na lesbijskie tematy... Z heteryczką też się da. Moja naoglądała się filmów i była w temacie szybciej niż ja :-P
123xxx
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 134
Rejestracja: 1 sty 2014, o 23:05

Re: Przyjaźń między kobietami, a orientacja seksualna

Post autor: 123xxx » 30 lip 2020, o 21:00

A ja mam przyjaciółki lesbijki. I to nie jedną. Relacja czysta, typowo koleżeńska, bez podtekstów :) kwestia człowieka, nie orientacji.

Prawda @Prezeska?
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Przyjaźń między kobietami, a orientacja seksualna

Post autor: Prezeska » 30 lip 2020, o 22:46

Prawda!❤️ :slonko:
ODPOWIEDZ