Rozmowa z pracownikiem Biedronki/lidla/żabki

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
karen12
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, o 17:18

Rozmowa z pracownikiem Biedronki/lidla/żabki

Post autor: karen12 » 19 lip 2020, o 13:23

Witam,
piszę pracę magisterską o tożsamości sprzedawców zatrudnionych w handlu.Dlaczego zdecydowałaś się na obranie takiej ścieżki zawodowej.Aby móc napisać pracę potrzebuję przeprowadzić wywiady(około godzinne) z osobami zatrudnionymi w handlu. Stąd moje pytanie,czy któraś z Was zechciałaby poświęcić swój czas i opowiedzieć jak doszło do tego że związała swoją zawodową karierę z handlem? Wywiad jest narracyjny, to Ty decyduje co zechce mi powiedzieć.Nie dotyczy kwestii o których mówić Ci nie wolno. Interesuje mnie tylko Twoja przeszłość oraz opinie. Wywiad składa się z 2 części. W pierwszej swobodnie opowiadas o swojej historii zatrudnienia,edukacji. Jak kształtowało się Twoje życie zanim zostałaś pracowniczką sklepu. Później zadam kilka pytań w celu uzupełnienia wcześniejszej narracji.
Do przeprowadzenia wywiadu nie jest wymagany kontakt osobisty,jedynie połączenie na SKYPE(tylko dźwięk, kamerka nie jest wymogiem) . Twoja historia pomoże zrozumieć złożoność wyborów zawodu.Całość jest anonimowa.
W razie pytań zachęcam do kontaktu mailowo bądź w wiadomości prywatnej. Odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ