Kobiety które kończą z lesbijstwem

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
waffer
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, o 12:38

Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: waffer » 13 wrz 2020, o 12:45

Cześć Wam!

Piszę tutaj, bo kotłuje mi się milion myśli w głowie. A najlepiej zapytać o zdanie anonimowych ludzi ;)

Ostatnimi czasy z nudów poszpiegowałam w internetach i poklikałam na profile fejsbukowe swoich byłych kobiet oraz byłych niedoszłych- tj randkowych znajomości, które znaczyły troszkę więcej niż zwykła sympatia iiiii zaskoczyło mnie to, a wręcz wbiło w fotel, że 4/9 jest obecnie z facetem - a 3 z tej 4 ma dzieci.
No ale dobra, czym jestem zaskoczona? Jedna z tych kobiet była ze mną w 3letnim związku, pełnym miłości, gdzie nigdy nie wątpiłam w to, że ona jest lesbijką. Teraz ma dwójkę dzieci, związek z facetem ( który wygląda jak jej ojciec ).
Druga była dobrą koleżanką, która wyrywała każdą lesbę w klubie, również ma obecnie dwójkę dzieci.
etc etc

Z czego to wynika?
Nawet mam wspomnienie jak siedzimy wszystkie 10 lat temu przy stole i gdyby wtedy powiedział nam ktoś, że którakolwiek będzie z facetem + dzieci, to obśmiałybyśmy go równo.
Spotkałyście się z tym?
One były po prostu BI?
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: Iwa_Z » 13 wrz 2020, o 14:14

Tak, one były po prostu biseksualne
Tablinum
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2016, o 02:34

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: Tablinum » 13 wrz 2020, o 16:13

waffer pisze:
13 wrz 2020, o 12:45
Cześć Wam!

Piszę tutaj, bo kotłuje mi się milion myśli w głowie. A najlepiej zapytać o zdanie anonimowych ludzi ;)

Ostatnimi czasy z nudów poszpiegowałam w internetach i poklikałam na profile fejsbukowe swoich byłych kobiet oraz byłych niedoszłych- tj randkowych znajomości, które znaczyły troszkę więcej niż zwykła sympatia iiiii zaskoczyło mnie to, a wręcz wbiło w fotel, że 4/9 jest obecnie z facetem - a 3 z tej 4 ma dzieci.
No ale dobra, czym jestem zaskoczona? Jedna z tych kobiet była ze mną w 3letnim związku, pełnym miłości, gdzie nigdy nie wątpiłam w to, że ona jest lesbijką. Teraz ma dwójkę dzieci, związek z facetem ( który wygląda jak jej ojciec ).
Druga była dobrą koleżanką, która wyrywała każdą lesbę w klubie, również ma obecnie dwójkę dzieci.
etc etc

Z czego to wynika?
Nawet mam wspomnienie jak siedzimy wszystkie 10 lat temu przy stole i gdyby wtedy powiedział nam ktoś, że którakolwiek będzie z facetem + dzieci, to obśmiałybyśmy go równo.
Spotkałyście się z tym?
One były po prostu BI?
Ja się zorientowałam, że jestem stuprocentową lesbijką w 24 roku życia, nie stworzę związku z facetem, kiedy to zakochałam się na zabój, chociaż bez wzajemności, w swojej przyjaciółce les. Wcześniej, chociaż zawsze otwarta i tolerancyjna, randkowałam z facetami (nie stworzyłam związku, ciągle uznając, że nie spotkałam tego jedynego i nawet nie zaczęłam analizować, czy aby na pewno jestem hetero). To działa też w drugą stronę - osoba 100% les może nie zdawać sobie sprawy, że jest w stanie być z facetem. Prawdopodobnie były bi albo orientacja się ostatecznie dłużej kształtowała? Ja od 24 roku życia nigdy bym nie powiedziała, że jestem bi, nie mówiąc już, że hetero... ale dopiero od 24 roku życia.
Awatar użytkownika
Prezzo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 9 lip 2019, o 16:28

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: Prezzo » 14 wrz 2020, o 15:04

Orientacja seksualna jest płynna, przynajmniej tak mi sie wydaje. Tak samo jak sa dziewczyny, ktorym sie wydaje, ze sa hetero, angazuja sie w zwiazki z kobietami, tak pewnie dziala to tez w druga strone.

Kolejna sprawa, moze to problem naszego kraju, ktory dyskryminuje pary homo? Moze kobiety czasem wola miec spokoj z oceniajaca rodzina, sasiadami, znajomymi i rzadem, dlatego ida na latwizne z facetem. Moze marzyly o rodzinie i dzieciach, a w Polsce mozna to miec niestety tylko z mezczyzna?

Moze sa biseksualne, a nigdy o tym nie wiedzialy (bi stanowia wiekszosc grupy LGBT).

Moze sa lesbijkami, a dla wyjatku zakochaly sie w facecie? Bo fajny charakter, pasuja do siebie osobowosciowo. Czesto mowi sie, zeby brac slub z najlepszym przyjacielem.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dobranocka14 » 16 wrz 2020, o 08:02

Prezzo pisze:
14 wrz 2020, o 15:04
Moze sa lesbijkami, a dla wyjatku zakochaly sie w facecie? Bo fajny charakter, pasuja do siebie osobowosciowo. Czesto mowi sie, zeby brac slub z najlepszym przyjacielem.
Najlepiej z gejem, który też - dla wyjątku - zakocha się się w kobiecie. :mrgreen:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: goreka » 16 wrz 2020, o 11:09

są takie, które kończą z byciem wyłącznie lesbijką i takie, które zostawiają mężów dla kobiety. Równowaga w przyrodzie musi być
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dobranocka14 » 16 wrz 2020, o 13:01

To lesbijką się bywa... 😁
Mi się wydaje, że kończyć to można z nałogiem, niezdrowym trybem życia a nie ze swoją orientacją.
Goreka, to o czym piszesz to biseksualizm.
rozmaryn1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 23 lis 2015, o 12:48

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: rozmaryn1 » 16 wrz 2020, o 19:56

To jest biseksualizm.
I błagam, to, że ostatecznie związały się z facetem, nie oznacza, że są trędowate. Jak również nie oznacza, że nie kochały swoich kobiet, byłych kobiet i nie spełniały się z nimi.
Niech się każdy realizuje tak, jak tego potrzebuje. Jeśli nie było zdrady w tle, co za problem?
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: Shuk » 16 wrz 2020, o 20:33

Jedna miłość się kończy, inna się zaczyna. Fajnie kochać i być kochanym. A kto kogo i kiedy to inna sprawa. Szkoda, ze tak mało wysiłku wkładamy w dbanie o związek kiedy już powstał i jest. Odeszła do faceta, pewnie dał jej to czego ty jej nie dałaś. Orientacja jest płynna i nic w tym dziwnego.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: Ella_Bronia » 16 wrz 2020, o 21:50

He, he... to o mnie.
Drogie Panie, ja chcialabym przy tej okazji złożyć oswiadczenie, że wcześniej jak mówiłam moim dziewczynom, ze je kocham to była prawda!
I jak mówiłam wtedy, że jestem lesbijką to nie kłamałam. Tak wtedy, w tamtych czasach czułam. Nie sądziłam, że tak to się z czasem pozmienia, że bedę z mezczyzną i bedę szczęsliwa w tym związku.
Nigdy nie mów nigdy.
Czasem mam taką myśl, że moja ciotka, katolicka czarownica, jak ją czasem w myślach nazywam, czar jakiś na mnie rzuciła...bo jak to wszystko inaczej wyjasnić. ;-)
Awatar użytkownika
hoshi
super forma
super forma
Posty: 1186
Rejestracja: 11 lut 2010, o 02:29
Lokalizacja: Obieżyświat...

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: hoshi » 28 wrz 2020, o 16:51

Może były bi a może to wpływ hetero normatywnego otoczenia, presji rodziny etc. Dopuki ich nie zapytasz, możesz tylko się domyślać. Seksualności jest ciekawa i ciągle jeszcze pełna tajemnic. Cóż może twoje ex eksperynowały. BTW jak ja nie lubię słowa "lesbijstwo" jest ono tak perioratywne że aż mi skrzypią.
So sleep sugar
Let your dreams flood in
franklinM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 15 lut 2017, o 14:33

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: franklinM » 19 mar 2021, o 13:17

hoshi pisze:
28 wrz 2020, o 16:51
Może były bi a może to wpływ hetero normatywnego otoczenia, presji rodziny etc. Dopuki ich nie zapytasz, możesz tylko się domyślać. Seksualności jest ciekawa i ciągle jeszcze pełna tajemnic. Cóż może twoje ex eksperynowały. BTW jak ja nie lubię słowa "lesbijstwo" jest ono tak perioratywne że aż mi skrzypią.
Do tego dodałam bym normy społeczno-gospodarcze. Procentowo kiepsko wygląda ekonomiczny status rodziny lesbijek, gdyż kobiety mniej zarabiają od facetów, poza tym niestety ale takie są statystyki że również mniej jest wyształconych i dobrze zarabiających lesbijek, więc nawet najbardziej zatwardziała lesba nawet wejdzie w zwiazek z facetem dla wiekszej szansy przetrwania i to w lepszych warunkach. prawa natury. Na szczęście kobiety są coraz bardziej uświadamiane, dzieki interenetowi i maja dostęp do informacji. Jakby nie patrzeć to ostatnie 20 lat jest przełomowe. Gdy ja mialam 18 lat to internet raczkował i nie wiedziałam jak i gdzie szukać osób lgbt. Swiat sie zmienia i to na lepsze dla kobiet. przynajmniej te nowe pokolenia beda miec bardziej lagodne pojescie do seksualnosci. Choc niepokoi mnie fakt ze facetom ciezko znalesc kobiete bo to prowadzi do perwersji i gwaltow. jak mozemy temu zapobiec? Darmowe lekcje samoobrony dla kobiet i nauka kultury i estetyki dla mlodych chlopakow, aby nie traktowali kobiet przedmiotowo, a z szacunkiem i zaczeli w koncu dbac o siebie. Bo co niby atrakcyjnego moze byc w lysej pale w dresach? Np. moja kobieta uwazala sie za bi ( a ja za les, choc mialam tez chlopakow) to ja faceci z czasem bardziej odpychaja i fizycznie i psychicznie. Dla mnie zadbany i mily facet jest przyjemny w interakcji, ale takich nie jest wielu i niestety czesto zdarza sie ze uwazaja sie za zajebistego, taki egocentryk, robiacego na kilka frontow. No cóż na szacunek trzeba sobie zasluzyc.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dalidaa » 19 mar 2021, o 16:31

Ja chcę poznać statystyki które wskazują, że lesbijki są mniej wykształcone i zaradne niż kobiety hetero czy bi.

Chyba, że chodziło o to, że są mniej zaradne i wykształcone niż mężczyźni i mniejsza jest szansa potraktowania kobiety les przez ewentualną łowczynię jeleni za sponsora...
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: goreka » 19 mar 2021, o 18:12

Statystyki ogółu społeczeństwa i odniesione do nich statystyki lesbijek. Tak, ja też chciałabym zobaczyć.
Ja mam akurat inne wrażenie niż przedmówczyni przedmówczyni. No ale może obracam się w takich kręgach
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dalidaa » 19 mar 2021, o 18:41

No ja też. Bo może wielu les/bi nie znam, ale patrząc na mnie, moje znajome i ogół naszych ex, to nic nie wskazuje na przeciętność poza jakimiś przypadkowymi jednostkami.

Natomiast poszukując owszem, natknęłam się na sporą liczbę, ale skrupulatnie omijam łowczynie jeleni.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: ImaSumak » 19 mar 2021, o 19:03

Myślę, że franklinowi chodziło o libijki. Dodalabym jeszcze handel kobietami, w celu prostytucji. Po obaleniu Kadafiego dzieją się tam cyrki.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: gimmeeverything » 19 mar 2021, o 23:44

ImaSumak pisze:
19 mar 2021, o 19:03
Myślę, że franklinowi chodziło o libijki. Dodalabym jeszcze handel kobietami, w celu prostytucji. Po obaleniu Kadafiego dzieją się tam cyrki.
:cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
dezynwoltura
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2017, o 21:54

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dezynwoltura » 22 mar 2021, o 01:30

Zawodowo zajmuję badaniami, dorzucę więc garść faktów do dyskusji:

W PL kobiety są wykształcone lepiej od mężczyzn. Jeśli weźmiemy pod uwagę średnią liczbę pełnych lat nauki dla obu tych grup, to będzie mniej więcej 13,10 vs. 12.60. Wyniki na podstawie niepublikowanego sondażu face-to-face na próbie reprezentatywnej (N = 1300), lipiec-sierpień 2020. Bardzo prawdopodobne, że zbliżone rezultaty dałoby się znaleźć na stronach GUS-u.

W dużym badaniu KPH zrobionym na przełomie 2015 i 2016 r. (niedawno zbierane były dane do najnowszej edycji) też pytano o liczbę pełnych lat nauki. Średnia dla lesbijek wynosiła 14,16. Trudno jednak orzekać tu o reprezentatywności tej próby - dobór nie był losowy (i dobrze - na szczęście nie ma operatu, czyli spisu wszystkich elementów, dla populacji lesbijek w PL). O ile więc można mówić o różnicy kobiety vs. mężczyźni z dużym stopniem pewności, różnica między lesbijkami a kobietami w ogóle stoi pod znakiem zapytania. Chociaż na moje wyczucie ta różnica istnieje. Wykształcenie to jeden ze sposobów, by uniezależnić się od homofobicznego otoczenia.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: eminem98xd » 24 mar 2021, o 12:17

franklinM pisze:
19 mar 2021, o 13:17
hoshi pisze:
28 wrz 2020, o 16:51
Może były bi a może to wpływ hetero normatywnego otoczenia, presji rodziny etc. Dopuki ich nie zapytasz, możesz tylko się domyślać. Seksualności jest ciekawa i ciągle jeszcze pełna tajemnic. Cóż może twoje ex eksperynowały. BTW jak ja nie lubię słowa "lesbijstwo" jest ono tak perioratywne że aż mi skrzypią.
Do tego dodałam bym normy społeczno-gospodarcze. Procentowo kiepsko wygląda ekonomiczny status rodziny lesbijek, gdyż kobiety mniej zarabiają od facetów, poza tym niestety ale takie są statystyki że również mniej jest wyształconych i dobrze zarabiających lesbijek, więc nawet najbardziej zatwardziała lesba nawet wejdzie w zwiazek z facetem dla wiekszej szansy przetrwania i to w lepszych warunkach. prawa natury. Na szczęście kobiety są coraz bardziej uświadamiane, dzieki interenetowi i maja dostęp do informacji. Jakby nie patrzeć to ostatnie 20 lat jest przełomowe. Gdy ja mialam 18 lat to internet raczkował i nie wiedziałam jak i gdzie szukać osób lgbt. Swiat sie zmienia i to na lepsze dla kobiet. przynajmniej te nowe pokolenia beda miec bardziej lagodne pojescie do seksualnosci. Choc niepokoi mnie fakt ze facetom ciezko znalesc kobiete bo to prowadzi do perwersji i gwaltow. jak mozemy temu zapobiec? Darmowe lekcje samoobrony dla kobiet i nauka kultury i estetyki dla mlodych chlopakow, aby nie traktowali kobiet przedmiotowo, a z szacunkiem i zaczeli w koncu dbac o siebie. Bo co niby atrakcyjnego moze byc w lysej pale w dresach? Np. moja kobieta uwazala sie za bi ( a ja za les, choc mialam tez chlopakow) to ja faceci z czasem bardziej odpychaja i fizycznie i psychicznie. Dla mnie zadbany i mily facet jest przyjemny w interakcji, ale takich nie jest wielu i niestety czesto zdarza sie ze uwazaja sie za zajebistego, taki egocentryk, robiacego na kilka frontow. No cóż na szacunek trzeba sobie zasluzyc.
No teraz zarobki będą słabe ,ale hajs mnie nie przekonuje żeby rezygnować z prawdziwego szczęścia.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: eminem98xd » 24 mar 2021, o 12:19

hoshi pisze:
28 wrz 2020, o 16:51
Może były bi a może to wpływ hetero normatywnego otoczenia, presji rodziny etc. Dopuki ich nie zapytasz, możesz tylko się domyślać. Seksualności jest ciekawa i ciągle jeszcze pełna tajemnic. Cóż może twoje ex eksperynowały. BTW jak ja nie lubię słowa "lesbijstwo" jest ono tak perioratywne że aż mi skrzypią.
Może to takie trochę kontrowersyjne, ale wydaje mi się że kobiety to chyba są takie trochę we większości biseksualne.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: goreka » 24 mar 2021, o 22:09

eminem98xd pisze:
24 mar 2021, o 12:19
hoshi pisze:
28 wrz 2020, o 16:51
Może były bi a może to wpływ hetero normatywnego otoczenia, presji rodziny etc. Dopuki ich nie zapytasz, możesz tylko się domyślać. Seksualności jest ciekawa i ciągle jeszcze pełna tajemnic. Cóż może twoje ex eksperynowały. BTW jak ja nie lubię słowa "lesbijstwo" jest ono tak perioratywne że aż mi skrzypią.
Może to takie trochę kontrowersyjne, ale wydaje mi się że kobiety to chyba są takie trochę we większości biseksualne.
To nie prawda. Co najwyżej ciekawskie i chętne do eksperymentów. Ale bi, to niekoniecznie
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: eminem98xd » 25 mar 2021, o 00:43

goreka pisze:
24 mar 2021, o 22:09
eminem98xd pisze:
24 mar 2021, o 12:19
hoshi pisze:
28 wrz 2020, o 16:51
Może były bi a może to wpływ hetero normatywnego otoczenia, presji rodziny etc. Dopuki ich nie zapytasz, możesz tylko się domyślać. Seksualności jest ciekawa i ciągle jeszcze pełna tajemnic. Cóż może twoje ex eksperynowały. BTW jak ja nie lubię słowa "lesbijstwo" jest ono tak perioratywne że aż mi skrzypią.
Może to takie trochę kontrowersyjne, ale wydaje mi się że kobiety to chyba są takie trochę we większości biseksualne.
To nie prawda. Co najwyżej ciekawskie i chętne do eksperymentów. Ale bi, to niekoniecznie
Nie wiem gdzieś tak wnioskuję po tym że częściej wykazują takie zachowania w stosunku do tej samej płci, częściej się wąchają. Nie wiem może dużo czynników by trzeba było uwzględnić. Emocjonalnych, społeczno kulturowych, psychicznych.
W końcu też kobiety rodzą kobiety i mężczyzn.
Awatar użytkownika
CHORAnaWRZASK
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 136
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 00:00

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: CHORAnaWRZASK » 13 kwie 2021, o 23:06

Finalnie: Aspekt praktyczny- jakkolwiek by to brzmialo. Łatwiejsze życie.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dobranocka14 » 14 kwie 2021, o 00:19

CHORAnaWRZASK pisze:
13 kwie 2021, o 23:06
Finalnie: Aspekt praktyczny- jakkolwiek by to brzmialo. Łatwiejsze życie.
Cztając, choćby tu na forum, historie nieszczęśliwych lesbijek, które wyszły za mąż to nie powiedziałabym, że prowadzą łatwiejsze życie.
---
Mam koleżankę, która skutecznie leczy z lesbijstwa :wink: Każda z jej byłych dziewczyn jest mężatką bądź związała się z mężczyzną. Wszystkie deklarują, że nigdy więcej z kobietą się nie zwiążą.
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: ola39 » 14 kwie 2021, o 01:51

dobranocka14 pisze:
14 kwie 2021, o 00:19
[...]
Mam koleżankę, która skutecznie leczy z lesbijstwa :wink: Każda z jej byłych dziewczyn jest mężatką bądź związała się z mężczyzną. Wszystkie deklarują, że nigdy więcej z kobietą się nie zwiążą.
WOW !!! Świety Graal dla narodowców. Mając taka kobietę mogli "leczyć" całą Polskę . A jakby zdobyli komplementarnego geja do pary , to LGBT by przestalo istniec :)

Z drugiej strony dzieki za ostrzeżenie, nigdy wszak nie wiadomo ze umawiam sie z konwertującą les... :)

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
dorja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2020, o 23:33

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: dorja » 9 maja 2021, o 23:55

:lol:
dobranocka14 pisze:
16 wrz 2020, o 08:02
Prezzo pisze:
14 wrz 2020, o 15:04
Moze sa lesbijkami, a dla wyjatku zakochaly sie w facecie? Bo fajny charakter, pasuja do siebie osobowosciowo. Czesto mowi sie, zeby brac slub z najlepszym przyjacielem.
Najlepiej z gejem, który też - dla wyjątku - zakocha się się w kobiecie. :mrgreen:
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: marinnaWR » 18 maja 2021, o 22:56

Jedne kończą a inne zaczynają, nie znasz dnia ani godziny :-P
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 12:38

nie da się skończyć z lesbijstwem, orientacja to nie wybor. Są po porstu biseksualne
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: ola39 » 28 sie 2021, o 13:01

Wszystko się da ! :)
Wszystko się zmienia.
Wszystko ewoluuje.
Nasza seksualność także.

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Kobiety które kończą z lesbijstwem

Post autor: ImaSumak » 6 wrz 2021, o 01:45

Czyli elektrowstrząsy i wszelkie eksperymenty na homoseksualistach, by zrobić z nich heteryków, miały sens.

Dobrze by było zastanowić się chociaż dwa razy, nim się zacznie pieprzyć głupoty, ale to zawsze zbyt wysokie progi intelektualnie.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ