Poszukiwania a portale

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: ImaSumak » 17 sty 2021, o 21:01

dalidaa pisze:
15 sty 2021, o 23:02
ImaSumak pisze:
15 sty 2021, o 21:11
dalidaa pisze:
10 sty 2021, o 19:37


Nie wiem jak inni, ale ja forum nie traktuje jako portalu randkowego, rzadko z kimś rozmawiam prywatnie, jeśli już to raczej z uwagi na wymianę poglądów. Forum zapewnia anonimowość co jest fajne i bardziej tutaj cenie wymianę zdań niż szukanie jednorożca :)
I może się okazać, że to wlaśnie tutaj znajduje się błąd systemu. :)
I Ty Brutusie 🤣
Nie, wręcz przeciwnie.
Zobacz: jesli sama dostrzegasz beznadziejność innych miejsc w związku z towarzystwem się tam przewijającym, a tutaj, mimo mijających lat wracasz, to może warto zmienić podejscie. Zwykle to pod latarnią jest najciemniej.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest to, że możesz innych choć trochę poznać przez ich czytanie. Wiesz już więc mniej więcej z czym masz do czynienia. I nie mam tu na myśli tylko romansów, choć wiele osob znalazło tu swoje połówki, ale choćby niczym nie podszyte zajefajne znajomosć i wręcz przyjaźnie. Sama tego doświadczam więc mogę Ci tylko polecić i sugerować nie przekreślanie tego miejsca. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Prezeska » 17 sty 2021, o 23:23

Potwierdzam ;)
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2016, o 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: half_serious » 19 sty 2021, o 19:46

Prezeska pisze:
15 sty 2021, o 14:32
Mimo licznych błędów to świetna historia, mega muzyka no i romanse. Judy :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
No i co Ty mi robisz?🙈 Teraz już całkiem zżera mnie ciekawość i będę musiała zacząć w to grać 😜🤣🤣
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2016, o 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: half_serious » 19 sty 2021, o 19:47

ImaSumak pisze:
17 sty 2021, o 21:01
dalidaa pisze:
15 sty 2021, o 23:02
ImaSumak pisze:
15 sty 2021, o 21:11

I może się okazać, że to wlaśnie tutaj znajduje się błąd systemu. :)
I Ty Brutusie 🤣
Nie, wręcz przeciwnie.
Zobacz: jesli sama dostrzegasz beznadziejność innych miejsc w związku z towarzystwem się tam przewijającym, a tutaj, mimo mijających lat wracasz, to może warto zmienić podejscie. Zwykle to pod latarnią jest najciemniej.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest to, że możesz innych choć trochę poznać przez ich czytanie. Wiesz już więc mniej więcej z czym masz do czynienia. I nie mam tu na myśli tylko romansów, choć wiele osob znalazło tu swoje połówki, ale choćby niczym nie podszyte zajefajne znajomosć i wręcz przyjaźnie. Sama tego doświadczam więc mogę Ci tylko polecić i sugerować nie przekreślanie tego miejsca. :)
👏👏👏😁
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Prezeska » 19 sty 2021, o 21:22

half_serious pisze:
19 sty 2021, o 19:46
Prezeska pisze:
15 sty 2021, o 14:32
Mimo licznych błędów to świetna historia, mega muzyka no i romanse. Judy :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
No i co Ty mi robisz?🙈 Teraz już całkiem zżera mnie ciekawość i będę musiała zacząć w to grać 😜🤣🤣
Ja właśnie zaczynam po raz drugi ;)
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: jucha_22 » 19 sty 2021, o 21:22

Temat w sam raz dla mnie ;) ja już pogodziłam się z tym ze idę przez życie sama ale czasami tęsknie za druga osoba, fajnie by było iść przez życie razem.
Ale nie mam szczęścia w poznawaniu kobiet. Sęk chyba polega na tym że ze mnie ani to imprezowa osoba ani także nie pijąca.
Jak udało mi się wrócić na forum, hasło mi się przypomniało po paru latach, to dałam ogłoszenie ale zero odzewu. Chyba za duże wymagania mam ;) dałam ogłoszenie tez gdzieś indziej i jedna kobietka odpisała ale według niej rozmowa nam się kleiła lol
Szczerze to ja już chyba za stara jestem na poznawanie kogokolwiek ;)
A co do profili i zdjęć na nich to można się niezle na tym przejechać dlatego od razu rozmowa, spotkanie lub kamerka ;)
MinMin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2021, o 23:40

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: MinMin » 19 sty 2021, o 22:07

Ja dzięki forum podobnego do tego znalazłam fantastyczną dziewczynę. Ona pierwsza napisała do mnie, ponieważ miałam nick taki sam lub podobny jak przezwisko jej pierwszej miłości 😉
To była rewelacyjna znajomość. Na początku, kiedy nie mogłam się doczekać jej kolejnego maila, wspominałam, co pisała na forum... Ech 😁
Generalnie większość dziewczyn, z którymi się spotykałam, poznawałam w necie. Jestem jedną z tych osób, którym się lepiej pisze niż mówi 😉
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 13:06

wiesz co, często miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie ;) warto czekać, nic na siłę
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Elinor » 29 sie 2021, o 21:22

"Ale nie mam szczęścia w poznawaniu kobiet"
Ja też. Na studiach i w pracy sami faceci xD Pokrętne to. O męskiego faceta to byłoby mi łatwo no. Ale kompletnie w nich nie gustuję.
OnaPozytywna198
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2021, o 08:55

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: OnaPozytywna198 » 30 sie 2021, o 11:34

:shock:
ODPOWIEDZ