Poszukiwania a portale

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Prezeska » 27 paź 2020, o 12:10

Trzymaj się ciepło :glaszcze:
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: marinnaWR » 27 paź 2020, o 23:48

dalidaa pisze:
27 paź 2020, o 09:11
Byłam przez ponad 8 lat. Nadszedł czymś zmiany. Mówi się trudno i żyje się dalej :)
Powodzenia Dalidaa w poszukiwaniach, pamiętam Cię z "poprzedniego życia" jak pięknie opowiadałaś o tamtej relacji tutaj na forum.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: dobranocka14 » 29 paź 2020, o 14:06

dalidaa pisze:
26 paź 2020, o 17:54
Mam wrażenie, że właśnie nie chodzi o szukanie księżniczki poszukującej wybawienia, ale osoby z równie poukładanym życiem.
Dodając co rzekła koleżanka wcześniej o deficycie osób nam pasujących, żeby wpisali się w wymogi charakterologiczne to już w ogóle kanał.

Jakiś czas temu pisałam/gadałam z fajną dziewczyną. Nie mój typ, ale środek był bardzo w porządku.
Były opowieści o tym skąd wiedzialysmy że jesteśmy les, jakieś przeboje życiowe.
Po kolejnym pytaniu o moją ex przestało mi się chcieć pisać.
Dlaczego? Bo jak ktoś już teraz wypomina mi, że może w przyszłym roku spotkam ex na korytarzu w pracy, to mi się podnosi.

Przykre jest to, że niektórzy nie zauważają, że każdy ma prawo do przeszłości. I ja personalnie moim ex, całym trzem życzę dobrze. Choć przedostatnia wpakowała mnie na mega rollercoaster i w efekcie zaciazenia nasze drogi się rozeszły, nie miałabym serca źle o niej mówić czy myśleć, bo sytuacja mnie wiele nauczyła.

Jesteśmy sumą doświadczeń i miło by było znaleźć kogoś kto to rozumie i szanuje.
Bardzo ładne podsumowanie wypowiedzi :) . Trzeba tylko przy tym pamiętać, że obie strony mają swoje doświadczenia i możliwe, że ta druga strona ma nieciekawe z obecnością w życiu dziewczyn, z którymi była, ich ex. Stąd być może potem takie pytania, podyktowane ostrożnością i ochroną siebie przed emocjonalnymi zawirowaniami, zwłaszcza jak to związek na odległość i trudno wiele rzeczy zweryfikować a inne wychodzą po czasie.
Jak się już zakochasz to trudno potem się odciąć, zdecydowanie więc lepiej znać sytuację i świadomie w nią wejść lub zrezygnować ze znajomości zanim uczucia wejdą w grę.
Nie piszę tego żeby bronić tej dziewczyny, z którą pisałaś tylko żeby zwrocić uwagę, że właśnie z racji różnych doświadczeń różnie do wielu spraw każda ze stron podchodzi. Zwłaszcza jak się nie ma już 25 lat :wink:
Awatar użytkownika
wasnioha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 22 lis 2018, o 20:16

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: wasnioha » 1 lis 2020, o 11:32

dalidaa pisze:
26 paź 2020, o 17:54
Mam wrażenie, że właśnie nie chodzi o szukanie księżniczki poszukującej wybawienia, ale osoby z równie poukładanym życiem.
Dodając co rzekła koleżanka wcześniej o deficycie osób nam pasujących, żeby wpisali się w wymogi charakterologiczne to już w ogóle kanał.

Przykre jest to, że niektórzy nie zauważają, że każdy ma prawo do przeszłości. I ja personalnie moim ex, całym trzem życzę dobrze. Choć przedostatnia wpakowała mnie na mega rollercoaster i w efekcie zaciazenia nasze drogi się rozeszły, nie miałabym serca źle o niej mówić czy myśleć, bo sytuacja mnie wiele nauczyła.

Jesteśmy sumą doświadczeń i miło by było znaleźć kogoś kto to rozumie i szanuje.
Jej, ładnie napisane :) Jesteśmy sumą doświadczeń :) <3 Amen, siostro :D

Właśnie dlatego, że jesteśmy sumą doświadczeń warto uczyć się sztuki wybaczania.
Każdy człowiek w danym momencie postępuje tak jak potrafi. To zachowanie, ten czyn, często wątpliwy moralnie, krzywdzący, zadający ból, zawsze wynika z całego dotychczasowego życia tej osoby, z sumy doświadczeń. I świadomość, że my sami też czasem popełnimy błąd, może kogoś skrzywdzimy, świadomie bądź nie, poszerza nasz horyzont. Zadanie sobie trudu w zrozumienie motywów czyjegoś postępowania, otwiera nowe możliwości przeżywania życia. Przede wszystkim, pozwala zrzucić z barków ciężar przeszłości, zacietrzewienia się w żalu czy wyjścia z pozycji ofiary.

Ja moim ex, też życzę całą sobą wszystkiego dobrego. Niech im się układa, niech będą szczęśliwe, bo każdy z nas zasługuje na piękne szcześliwe życie. Cieszy mnie to, gdy ludzie są szczęśliwi.
Dlatego, jest to dla mnie odpychające, gdy ktoś jest przepełniony nienawiścią względem ex i wylewa szambo gorzkich słów pod jej adresem. Jak coś takiego słyszę, to świecą mi się czerwone lampki ostrzegawcze i widzę oczyma wyobraźni przyszłe dramaty :D
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: biedronca » 2 lis 2020, o 08:54

Dla mnie nie ma nic dziwnego w pytaniu o minione związki. Po pierwsze, dobrze wiedzieć, że dziewczyna już emocjonalnie wyszła z poprzedniego związku. Nie ma nic fajnego w spotkaniu się z kimś, kto nadal tęskni za byłą. Poza tym poprzednie związki, to jak o nich mówi i jakie ma relacje z byłymi dużo mówią o tym jaki to jest człowiek.
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Prezeska » 2 lis 2020, o 17:39

biedronca pisze:
2 lis 2020, o 08:54
Dla mnie nie ma nic dziwnego w pytaniu o minione związki. Po pierwsze, dobrze wiedzieć, że dziewczyna już emocjonalnie wyszła z poprzedniego związku. Nie ma nic fajnego w spotkaniu się z kimś, kto nadal tęskni za byłą. Poza tym poprzednie związki, to jak o nich mówi i jakie ma relacje z byłymi dużo mówią o tym jaki to jest człowiek.
A więc co o mnie mówi brak związków 🤔
Malutka999
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 1 lis 2019, o 14:48

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Malutka999 » 2 lis 2020, o 20:07

biedronca pisze:
2 lis 2020, o 08:54
Dla mnie nie ma nic dziwnego w pytaniu o minione związki. Po pierwsze, dobrze wiedzieć, że dziewczyna już emocjonalnie wyszła z poprzedniego związku. Nie ma nic fajnego w spotkaniu się z kimś, kto nadal tęskni za byłą. Poza tym poprzednie związki, to jak o nich mówi i jakie ma relacje z byłymi dużo mówią o tym jaki to jest człowiek.
Zgadzam się z tą wypowiedzią, skoro dziewczyna źle wypowiada się o swoich byłych to jest duże prawdopodobieństwo, że o mnie też będzie źle mówić, jak zostanę byłą

A jeżeli ma zle wspomnienia, to wtedy niech lepiej milczy jak grób :|
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: biedronca » 2 lis 2020, o 21:17

Prezeska pisze:
2 lis 2020, o 17:39
biedronca pisze:
2 lis 2020, o 08:54
Dla mnie nie ma nic dziwnego w pytaniu o minione związki. Po pierwsze, dobrze wiedzieć, że dziewczyna już emocjonalnie wyszła z poprzedniego związku. Nie ma nic fajnego w spotkaniu się z kimś, kto nadal tęskni za byłą. Poza tym poprzednie związki, to jak o nich mówi i jakie ma relacje z byłymi dużo mówią o tym jaki to jest człowiek.
A więc co o mnie mówi brak związków 🤔
Nie wiem, nie znam Cię. Myślę, że na podstawie jednej informacji nie da się zbudować sensownego obrazu drugiego człowieka. Natomiast z wielu różnych można sobie coś ułożyć. I akurat przeszłe związki lub ich brak to duży element w tej układance.
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mastabasta » 6 lis 2020, o 09:49

Prezeska pisze:
2 lis 2020, o 17:39
biedronca pisze:
2 lis 2020, o 08:54
Dla mnie nie ma nic dziwnego w pytaniu o minione związki. Po pierwsze, dobrze wiedzieć, że dziewczyna już emocjonalnie wyszła z poprzedniego związku. Nie ma nic fajnego w spotkaniu się z kimś, kto nadal tęskni za byłą. Poza tym poprzednie związki, to jak o nich mówi i jakie ma relacje z byłymi dużo mówią o tym jaki to jest człowiek.
A więc co o mnie mówi brak związków 🤔
Większa szansa że się będzie tą pierwszą, jedyną i ostatnią ;-)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: dalidaa » 6 lis 2020, o 11:53

W sumie szkoda, że nie ma tutaj wątku randkowego, ogłoszenia to nie to samo :)
Jakby spojrzeć przez pryzmat foremek powracających od lat i komentarzy, to byłoby niezłe rozeznanie czy ktoś nam pasuje czy nie :)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Prezeska » 6 lis 2020, o 13:06

[/quote]
Większa szansa że się będzie tą pierwszą, jedyną i ostatnią ;-)
[/quote]

<3
Kropelka7000
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 5 cze 2020, o 17:21

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Kropelka7000 » 6 lis 2020, o 18:36

dalidaa pisze:
6 lis 2020, o 11:53
W sumie szkoda, że nie ma tutaj wątku randkowego, ogłoszenia to nie to samo :)
Jakby spojrzeć przez pryzmat foremek powracających od lat i komentarzy, to byłoby niezłe rozeznanie czy ktoś nam pasuje czy nie :)

No szkoda, Wielka szkoda
I tak nadal skazana na samotnosc :wink:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: dobranocka14 » 6 lis 2020, o 19:30

Kropelka7000 pisze:
6 lis 2020, o 18:36
dalidaa pisze:
6 lis 2020, o 11:53
W sumie szkoda, że nie ma tutaj wątku randkowego, ogłoszenia to nie to samo :)
Jakby spojrzeć przez pryzmat foremek powracających od lat i komentarzy, to byłoby niezłe rozeznanie czy ktoś nam pasuje czy nie :)

No szkoda, Wielka szkoda
I tak nadal skazana na samotnosc :wink:
Zawsze o ewentualny nick z forum można w korespondencji zapytać :)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: marinnaWR » 6 lis 2020, o 22:49

dobranocka14 pisze: No szkoda, Wielka szkoda
I tak nadal skazana na samotnosc :wink:
Zawsze o ewentualny nick z forum można w korespondencji zapytać :)
myślę, że czasem, po latach (na szczęście-nieszczęście) nie chce się pamiętać swoich rzuconych kiedyś słów
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mastabasta » 7 lis 2020, o 08:34

dalidaa pisze:
6 lis 2020, o 11:53
W sumie szkoda, że nie ma tutaj wątku randkowego, ogłoszenia to nie to samo :)
Jakby spojrzeć przez pryzmat foremek powracających od lat i komentarzy, to byłoby niezłe rozeznanie czy ktoś nam pasuje czy nie :)
Dlatego jak tak czytam Wasze komentarze, styl pisania to aż się dziwię co poniektórym że są samotne....
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: dobranocka14 » 7 lis 2020, o 09:51

marinnaWR pisze:
6 lis 2020, o 22:49
dobranocka14 pisze: Zawsze o ewentualny nick z forum można w korespondencji zapytać :)
myślę, że czasem, po latach (na szczęście-nieszczęście) nie chce się pamiętać swoich rzuconych kiedyś słów
Nikt nie jest idealny i doskonały, czasem wchodzą silne emocje w grę ale generalnie jest to (ten materiał z forum :) )całkiem dobra baza żeby nabrać chęci do poznania danej osoby lub przeciwnie - nie chcieć kontaktu.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: malina_grey » 7 lis 2020, o 10:04

mastabasta pisze:
7 lis 2020, o 08:34
dalidaa pisze:
6 lis 2020, o 11:53
W sumie szkoda, że nie ma tutaj wątku randkowego, ogłoszenia to nie to samo :)
Jakby spojrzeć przez pryzmat foremek powracających od lat i komentarzy, to byłoby niezłe rozeznanie czy ktoś nam pasuje czy nie :)
Dlatego jak tak czytam Wasze komentarze, styl pisania to aż się dziwię co poniektórym że są samotne....
To tylko styl pisania, a emocje nie zawsze ( bądź nawet rzadko ) są na wierzchu.
Nie zapominaj też o walorach wzrokowych ( mnóstwo wątków, zapytań, rozważań, dylematów, odpowiedzi)
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mastabasta » 7 lis 2020, o 10:54

malina_grey pisze:
7 lis 2020, o 10:04
mastabasta pisze:
7 lis 2020, o 08:34
dalidaa pisze:
6 lis 2020, o 11:53
W sumie szkoda, że nie ma tutaj wątku randkowego, ogłoszenia to nie to samo :)
Jakby spojrzeć przez pryzmat foremek powracających od lat i komentarzy, to byłoby niezłe rozeznanie czy ktoś nam pasuje czy nie :)
Dlatego jak tak czytam Wasze komentarze, styl pisania to aż się dziwię co poniektórym że są samotne....
To tylko styl pisania, a emocje nie zawsze ( bądź nawet rzadko ) są na wierzchu.
Nie zapominaj też o walorach wzrokowych ( mnóstwo wątków, zapytań, rozważań, dylematów, odpowiedzi)
Emocje można okiełznać ale walory wzrokowe no tak tu większy problem ;-)
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mastabasta » 7 lis 2020, o 10:55

Okiełzać miało być
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mgdlna » 7 lis 2020, o 11:11

Znajomości z ogłoszenia? Moim zdaniem strata czasu. To jest moja opinia, którą wyrobiłam sobie osobiście na podstawie kilku znajomości i korespondencji z ogłoszenia na kk.

Gierki, dramaty, mydlenie oczu, w niektórych przypadkach kompletny brak osobowości. To chyba nie dla mnie.
Agniezska23
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2019, o 18:10

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Agniezska23 » 7 lis 2020, o 14:16

A jaką chciałabyś poznać? Czego w niej szukasz ?
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poszukiwania a portaley

Post autor: mgdlna » 7 lis 2020, o 14:55

Agniezska23 pisze:
7 lis 2020, o 14:16
A jaką chciałabyś poznać? Czego w niej szukasz ?
Nie taką - "Gierki, dramaty, mydlenie oczu, w niektórych przypadkach kompletny brak osobowości. To chyba nie dla mnie." Możesz do tego dopisać "nie upierdliwą".
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: malina_grey » 7 lis 2020, o 15:12

mastabasta pisze:
7 lis 2020, o 10:54
malina_grey pisze:
7 lis 2020, o 10:04
mastabasta pisze:
7 lis 2020, o 08:34

Dlatego jak tak czytam Wasze komentarze, styl pisania to aż się dziwię co poniektórym że są samotne....
To tylko styl pisania, a emocje nie zawsze ( bądź nawet rzadko ) są na wierzchu.
Nie zapominaj też o walorach wzrokowych ( mnóstwo wątków, zapytań, rozważań, dylematów, odpowiedzi)
Emocje można okiełznać ale walory wzrokowe no tak tu większy problem ;-)
Chodzilo mi o to, że w pisaniu nie zawsze widzisz emocje, jakie targają kobietą
Awatar użytkownika
wasnioha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 22 lis 2018, o 20:16

Re: Poszukiwania a portaley

Post autor: wasnioha » 7 lis 2020, o 16:05

mgdlna pisze:
7 lis 2020, o 14:55
Agniezska23 pisze:
7 lis 2020, o 14:16
A jaką chciałabyś poznać? Czego w niej szukasz ?
Nie taką - "Gierki, dramaty, mydlenie oczu, w niektórych przypadkach kompletny brak osobowości. To chyba nie dla mnie." Możesz do tego dopisać "nie upierdliwą".
czym jest dla Ciebie brak osobowości? Zaintrygowało mnie to stwierdzenie ;)
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poszukiwania a portaley

Post autor: mgdlna » 7 lis 2020, o 22:17

8)
wasnioha pisze:
7 lis 2020, o 16:05
mgdlna pisze:
7 lis 2020, o 14:55
Agniezska23 pisze:
7 lis 2020, o 14:16
A jaką chciałabyś poznać? Czego w niej szukasz ?
Nie taką - "Gierki, dramaty, mydlenie oczu, w niektórych przypadkach kompletny brak osobowości. To chyba nie dla mnie." Możesz do tego dopisać "nie upierdliwą".
czym jest dla Ciebie brak osobowości? Zaintrygowało mnie to stwierdzenie ;)
Brak osobowości? To wtedy gdy kobieta nie ma swoich zainteresowań, pasji, własnego zdania, nie umie o niczym rozmawiać a jedyne co to odpowiada "hehehe....hihihi" i inne sztampowe bzdety, na które kompletnie nie ma żadnej riposty. To wtedy gdy po prostu nie wiesz o czym z tym kimś gadać bo czujesz jakbyś po drugiej stronie miała mało rozgarniętą istotę 8) jest mdło, nijako i trzeba uciekać.
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Prezeska » 7 lis 2020, o 22:33

Bo najlepsze riposty przychodzą po czasie :D ja tam mam zainteresowania i można chyba ze mną pogadać tylko jakoś żadna nie chce :scratch:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: biedronca » 8 lis 2020, o 08:24

Znaczy podchodzisz do kobiet, zagadujesz, a one w 100% mówią, że nie chcą zmienić Tobą rozmawiać? Dobrze zrozumiałam?
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: Shuk » 8 lis 2020, o 09:27

Kobiety, w większości są krótkodystansowe. Część z nas świetnie zaczyna ale fatalnie kończy. Szkoda. Mogą bez trudu wdrapać się pod tzw. "żyrandol" a w prozie życia nie potrafią zmierzyć się z szarym dniem. Widocznie dla Pań bycie małpą i poklask są ciekawsze od chęci rozmowy ze zrozumieniem i brakiem oceny drugiego człowieka.
Mam wrażenie, że panowie, przy swoich ułomnościach potrafią czerpać garściami szczęście, kiedy my kobiety same je niszczymy.
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mgdlna » 8 lis 2020, o 10:11

Prezeska pisze:
7 lis 2020, o 22:33
Bo najlepsze riposty przychodzą po czasie :D ja tam mam zainteresowania i można chyba ze mną pogadać tylko jakoś żadna nie chce :scratch:
Może się boją ... Albo jesteś 60letnim facetem w poplamionej żonobijce*?


*Wiecie co to jest żonobijka, right? 8)
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Poszukiwania a portale

Post autor: mastabasta » 8 lis 2020, o 12:32

mgdlna pisze:
8 lis 2020, o 10:11
Prezeska pisze:
7 lis 2020, o 22:33
Bo najlepsze riposty przychodzą po czasie :D ja tam mam zainteresowania i można chyba ze mną pogadać tylko jakoś żadna nie chce :scratch:
Może się boją ... Albo jesteś 60letnim facetem w poplamionej żonobijce*?


*Wiecie co to jest żonobijka, right? 8)
Przyznaję że nie wiem...mogłabym wygooglować ale po co mam kłamać? To rozszerz proszę moją wiedzę ;-)
ODPOWIEDZ