Biały związek/małżeństwo

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Paula8040
Posty: 1
Rejestracja: 1 lis 2020, o 19:20

Biały związek/małżeństwo

Post autor: Paula8040 » 1 lis 2020, o 19:30

Jak myślicie czy w obecnym, zakręconym świecie jest możliwość żebym znalazla podobnego do mnie partnera który będzie również aseksualny? Dojrzewałam do napisania postu i szukania takiej osoby dosyć długo, za mną wiele przemyśleń, przeszłam również przez terapie które tylko wzmocniły moje przekonanie do tego że jestem aseksualna. Oczywiście, byłam w związkach, nawet byłam mężatką ale seks nigdy nie sprawiał mi przyjemności, był obowiązkiem dla którego odwracałam głowę a w niej miałam tylko jedno "żeby jak najszybciej to skończyć". Nie mam awersji do seksu, seksualności, po prostu ta sfera życia nie daje mi kompletnie żadnej satysfakcji. Bardziej się odnajduję w podrozach po świecie, celebracji jedzenia, sztuce nowoczesnej, filantropii, opiece nad zwierzętami. Jestem z natury osobą mocno empatyczną, więc więcej daję niż biorę, może dlatego tyle lat kryłam w sobie prawdziwą siebie. Mimo wszystko chciałabym odnaleźć bratnią duszę, przyjaciela który, pomimo aseksualności potrzebuje ciepła, troski drugiej osoby. Tak aby prowadzić życie spójnie, z pełnym szacunkiem do drugiej osoby. Czy znacie może jakiekolwiek strony, portale gdzie mogę szukać podobnych sobie?
letsdoitagain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2020, o 03:31

Re: Biały związek/małżeństwo

Post autor: letsdoitagain » 6 lis 2020, o 19:56

Stowarzyszenie Asfera i grupa Aseksualni Polska na FB.
Wbrew pozorom sporo jest takich osób i jak najbardziej realne jest znalezienie partnera_ki.
ODPOWIEDZ