Poradniki dla rodziców osób LGBT

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prezzo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 9 lip 2019, o 16:28

Poradniki dla rodziców osób LGBT

Post autor: Prezzo » 24 lis 2020, o 19:13

Hej dziewczyny. LGBT to temat tabu dla mnie i mojej mamy od trzech lat, czyli odkad sie przed nia wyoutowalam. Chcialabym podsunac jej jakas dobra lekture - informacje o LGBT, lesbijkach, poradnik dla rodzicow, itp. Idealna to bylaby w ogole cala ksiazka na ten temat! Czy znacie cos takiego?
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: Poradniki dla rodziców osób LGBT

Post autor: trusia26 » 25 lis 2020, o 09:15

Rodzice, wyjdzie z szafy! https://www.google.com/url?sa=t&source= ... utMAXwB8bQ

My rodzice. Pytania i odpowiedzi rodziców lesbijek, gejów i osób ...
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 6292102951
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: Poradniki dla rodziców osób LGBT

Post autor: trusia26 » 25 lis 2020, o 09:20

Polecam też obserwowanie wszystkiego co wychodzi od My rodzice. Dają zdjęcia, wywiady, robią akcje przytulania na marszach, prowadzą warsztaty dla innych rodziców. W wywiadach są bardzo konkretne i dokładnie opisane przykłady, pojawiały się w Replice, Wyborczej, Miesięczniku Znak. Ja mojej mamie dałam wszystkie, te rozmowy z innymi rodzicami zapisane na papierze najbardziej jej pomogły.
Awatar użytkownika
Prezzo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 9 lip 2019, o 16:28

Re: Poradniki dla rodziców osób LGBT

Post autor: Prezzo » 25 lis 2020, o 15:25

trusia26 pisze:
25 lis 2020, o 09:20
Polecam też obserwowanie wszystkiego co wychodzi od My rodzice. Dają zdjęcia, wywiady, robią akcje przytulania na marszach, prowadzą warsztaty dla innych rodziców. W wywiadach są bardzo konkretne i dokładnie opisane przykłady, pojawiały się w Replice, Wyborczej, Miesięczniku Znak. Ja mojej mamie dałam wszystkie, te rozmowy z innymi rodzicami zapisane na papierze najbardziej jej pomogły.
Super, dziekuje ci! Pytanie bardzo techniczne, moze nie ma znaczenia, ale jednak ja sie nad tym zastanawiam - drukowalas to mamie czy wyslalas w formie elektronicznej?
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: Poradniki dla rodziców osób LGBT

Post autor: trusia26 » 3 gru 2020, o 21:54

Większość dostałam za darmo na różnych marszach i spotkaniach. Mama czyta też pdfy ale forma papierowa jest dla niej przyjemniejsza.
ODPOWIEDZ