Serialowo

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
amelia356
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 23:10

Serialowo

Post autor: amelia356 » 18 sty 2021, o 19:51

Witam serdecznie wszystkich :)
Moje pytanie nie będzie trudne, chciałabym rozwiać swoje wątpliwości, porównać z kimś jeszcze swój punkt widzenia...
Mianowicie poznałam około miesiąca temu pewna panią, i
dawno nikt mi tak w głowie nie zawrócił 😊 wszystko wydawało się pasować, do pewnego momentu.. otóż mamy kilku
wspólnych znajomych, w tym Pawła i niestety dowiedziałam się że ich wspólna przeszłość została przede mną w znacznym stopniu ukryta. Ja raczej dotychczas miałam zasadę nie flirtować nawet, jeśli ktoś był związany wcześniej z kimś kogo też znam.
To może mało logiczne, właściwie nie umiem wytłumaczyć.
Ale jednak zostałam oszukana w tej kwestii..
Poradzcie coś proszę, jestem ciekawa Waszego zdania.
zenhabits
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:54

Re: Serialowo

Post autor: zenhabits » 18 sty 2021, o 20:56

Na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tą sprawą za bardzo. Jest milion powodów dla których można chcieć zatuszować taki fakt i wcale nie musi to być wymierzone w Ciebie. Znam dziewczyny, które ukrywają swoje przeszłe relacje z mężczyznami, bo boją się, że zostaną przez to odrzucone (stereotyp bi wiadomo) itp.
Dopiero się poznajecie i może też nie chciała kłaść Ci na tacy calej swojej przeszłości od razu.
Wyluzuj i ciesz się obiecującą znajomością :)
Awatar użytkownika
Prezzo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 9 lip 2019, o 16:28

Re: Serialowo

Post autor: Prezzo » 19 sty 2021, o 10:19

Kurcze, jeżeli znacie się dopiero miesiąc to raczej nie oczekiwałabym wyłożenia wszystkich kart na stół. Jeżeli cię to nurtuje to po prostu zapytaj, czy możecie pogadać o swoich poprzednich relacjach.
MinMin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2021, o 23:40

Re: Serialowo

Post autor: MinMin » 19 sty 2021, o 19:15

Miesiąc to niewiele czasu, żeby się przed kimś otworzyć. Z doświadczenia wiem, że zatajanie faktów nie musi oznaczać nieszczerości co do drugiej osoby, ale może być również spowodowane tym, że nie radzisz sobie z poprzednią sytuacją, która była trudna/dołująca i nie chcieć być ocenianą przez jej pryzmat.
Możesz oczywiście pogadać z tą dziewczyną. Szczerość jest ważna, ale trzeba uważać, żeby nie wpaść w ton wypytywania, żeby nie poczuła się jak na przesłuchaniu i skupić się na sytuacji, a nie własnych co do tej sytuacji odczuciach.
Jeśli to rzeczywiście osoba, która tak bardzo zawróciła Ci w głowie to po prostu ciesz się jej obecnością 😉 Domysły i przypuszczenia mogą zepsuć wiele pięknych chwil 😉
Wikiwika12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 13:54

Re: Serialowo

Post autor: Wikiwika12 » 5 lut 2021, o 11:41

Nie przejmuj się tym tak bardzo, może być milion różnych powodów przez które zostałaś oszukana. Chcesz to możesz z nią porozmawiać o tym, jeśli nie ma nic do ukrycia to powinna Ci wyjaśnić o co chodzi. Pozdrawiam :)
Liftmeup
Posty: 9
Rejestracja: 2 lut 2021, o 15:25

Re: Serialowo

Post autor: Liftmeup » 5 lut 2021, o 13:10

Oszukała Cię - powiedziała nieprawdę czy nie powiedziała Ci o tym w ogóle? Zgadzam się z innymi, nie ma co się tym przejmować, powodów iż zachowała to dla siebie mogą być tysiące. Strach, wstyd, introwertyczność, potrzeba poczucia bezpieczeństwa aby mówić o sobie i sprawach z przeszłości. Nie każdy od razu robi wykład z historii życia i związków. Daj jej szanse, możesz ją też zapytać ale nie drąż jak wyczujesz opór, sama Ci powie jak będzie gotowa.
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Serialowo

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 13:05

po prostu zapytać, chyba najlepsze rozwiazanie
ODPOWIEDZ