Czy jest możliwy powrót

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 1 lut 2021, o 23:35

Witam, ja z takim pytaniem czy możliwy powrót jest do dawniej miłości nawet jeśli ona wszystko przekreśliła, a wy nadal do niej czujecie coś czy komuś udało się wrócić do ex i po jakim czasie dodam, że nie mamy już kontaktu, ponieważ nie chciała.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: gimmeeverything » 1 lut 2021, o 23:53

Kuku35 pisze:
1 lut 2021, o 23:35
Witam, ja z takim pytaniem czy możliwy powrót jest do dawniej miłości nawet jeśli ona wszystko przekreśliła, a wy nadal do niej czujecie coś czy komuś udało się wrócić do ex i po jakim czasie dodam, że nie mamy już kontaktu, ponieważ nie chciała.
a czy Ty byś była zadowolona, gdyby naprzykrzał Ci się ktoś, z kim nie chcesz mieć już nic wspólnego?
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: GrubaKaska » 2 lut 2021, o 19:37

Czy Twój nick ma coś wspólnego z jej brakiem chęci do kontaktu?
Skoro nie chce, to nie chce. Czy tak trudno zrozumieć i uszanować?
Liftmeup
Posty: 9
Rejestracja: 2 lut 2021, o 15:25

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Liftmeup » 2 lut 2021, o 20:12

Cześć
Ja mam w swoim związkowym cv taką „ sytuacje”, z perspektywy czasu inaczej tego nazwać nie mogę. Teraz wiem, że przywiązanie dawało o sobie znać a nie rzeczywista chęć powrotu. Trzeba sobie umieć odpowiedzieć na pytanie, co sprawia że chce wrócić. Trudno o rozsądek bo człowiekowi się wydaje, że bez tej drugiej osoby obok zginie, ususzy się jak rodzynka i że w ogóle już nigdy nikogo nie pozna i nie pokocha. I wraca albo próbuje przynajmniej.
W moim przypadku był to błąd, utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu że rozstanie nr 1 było dobrą decyzją. Nie polecam. Być może zabrzmi to dosadnie ale lepiej „wbić klina” i iść dalej niż brnąć znów w to samo.
Koniec końców jak emocje wygasły to zostało koleżeństwo.
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 736
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: acbc » 2 lut 2021, o 20:23

Kuku35 pisze:
1 lut 2021, o 23:35
Witam, ja z takim pytaniem czy możliwy powrót jest do dawniej miłości nawet jeśli ona wszystko przekreśliła, a wy nadal do niej czujecie coś czy komuś udało się wrócić do ex i po jakim czasie dodam, że nie mamy już kontaktu, ponieważ nie chciała.
Zależy co było powodem rozstania. Jeśli twoja nowa miłość to dziwisz się, że nie chciała utrzymywać kontaktu? Coś się musiało stać skoro odeszła. Dlaczego dopiero teraz doszlas do wniosku, że coś do niej czujesz? Może w twoje życie wkradla się rutyna i nudzisz się? Jesteś gotowa, żeby walczyć o nią z całych sił? Przemyśl dobrze nim się zdecydujesz znowu zapukac do jej życia. Nie bez powodu wszystko się rozpadło.
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 10 lut 2021, o 02:36

Walczyłam o nią z całych sił przez rok czasu nie nie zdradziłam jej ani żadnej nowej miłości nie było po prostu problemy życiowe długa historia nawet nie wiem od czego zacząć
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 10 lut 2021, o 02:44

Liftmeup pisze:
2 lut 2021, o 20:12
Cześć
Ja mam w swoim związkowym cv taką „ sytuacje”, z perspektywy czasu inaczej tego nazwać nie mogę. Teraz wiem, że przywiązanie dawało o sobie znać a nie rzeczywista chęć powrotu. Trzeba sobie umieć odpowiedzieć na pytanie, co sprawia że chce wrócić. Trudno o rozsądek bo człowiekowi się wydaje, że bez tej drugiej osoby obok zginie, ususzy się jak rodzynka i że w ogóle już nigdy nikogo nie pozna i nie pokocha. I wraca albo próbuje przynajmniej.
W moim przypadku był to błąd, utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu że rozstanie nr 1 było dobrą decyzją. Nie polecam. Być może zabrzmi to dosadnie ale lepiej „wbić klina” i iść dalej niż brnąć znów w to samo.
Koniec końców jak emocje wygasły to zostało koleżeństwo.
Powiem tak mija rok od kiedy nie jesteśmy razem, a ja nadal ją kocham żyje normalnym życiem towarzyskim, ale co z tego jak siedząc z kimś rozmawiając ja mam od razu ją w głowie i myślę czemu nie ma ciebie tu obok powodem rozstania było delikatne zaniedbanie, ale to nie z powodu, że zbudziłam się czy coś po prostu w czasie naszego związku straciłam dwoje mi w sumie najbliższych osób tydzień po tygodniu wpadłam w depresję totalna chciałam być sama ze sobą i z tymi złymi emocjami przed to zaniedbałam ją zrozumiałam błędy, które popełniłam i cholernie ich żałuję i nic nie mogę poradzić na to, że wciąż ją kocham.
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 10 lut 2021, o 02:46

Kuku35 pisze:
10 lut 2021, o 02:36
Walczyłam o nią z całych sił przez rok czasu nie nie zdradziłam jej ani żadnej nowej miłości nie było po prostu problemy życiowe długa historia nawet nie wiem od czego zacząć
Powiem tak mija rok od kiedy nie jesteśmy razem, a ja nadal ją kocham żyje normalnym życiem towarzyskim, ale co z tego jak siedząc z kimś rozmawiając ja mam od razu ją w głowie i myślę czemu nie ma ciebie tu obok powodem rozstania było delikatne zaniedbanie, ale to nie z powodu, że zbudziłam się czy coś po prostu w czasie naszego związku straciłam dwoje mi w sumie najbliższych osób tydzień po tygodniu wpadłam w depresję totalna chciałam być sama ze sobą i z tymi złymi emocjami przed to zaniedbałam ją zrozumiałam błędy, które popełniłam i cholernie ich żałuję i nic nie mogę poradzić na to, że wciąż ją kocham.
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 10 lut 2021, o 02:49

acbc pisze:
2 lut 2021, o 20:23
Kuku35 pisze:
1 lut 2021, o 23:35
Witam, ja z takim pytaniem czy możliwy powrót jest do dawniej miłości nawet jeśli ona wszystko przekreśliła, a wy nadal do niej czujecie coś czy komuś udało się wrócić do ex i po jakim czasie dodam, że nie mamy już kontaktu, ponieważ nie chciała.
Zależy co było powodem rozstania. Jeśli twoja nowa miłość to dziwisz się, że nie chciała utrzymywać kontaktu? Coś się musiało stać skoro odeszła. Dlaczego dopiero teraz doszlas do wniosku, że coś do niej czujesz? Może w twoje życie wkradla się rutyna i nudzisz się? Jesteś gotowa, żeby walczyć o nią z całych sił? Przemyśl dobrze nim się zdecydujesz znowu zapukac do jej życia. Nie bez powodu wszystko się rozpadło.
Ja już po prostu nie wiem jak walczyć wiem jedno ze jest tą jedyną pierwsza i ostatnią miłością mojego życia
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 10 lut 2021, o 02:50

I jeszcze ciągle objawy że już może być w nowym związku:(
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 10 lut 2021, o 03:05

Kuku35 pisze:
10 lut 2021, o 02:36
Walczyłam o nią z całych sił przez rok czasu nie nie zdradziłam jej ani żadnej nowej miłości nie było po prostu problemy życiowe długa historia nawet nie wiem od czego zacząć
I to Ani rutyna Ani nuda tylko szczera miłość do niej i tęsknota za nią
amkamk
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, o 18:02

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: amkamk » 10 lut 2021, o 18:05

Kuku35 pisze:
10 lut 2021, o 02:50
I jeszcze ciągle objawy że już może być w nowym związku:(
u mnie to samo i na dodatek paraliżuje mnie myśl ze ktos inny moze ją mieć :(
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 11 lut 2021, o 17:40

A długo już jesteś po rozstaniu
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: wojtek » 11 lut 2021, o 17:47

delikatne zaniedbanie z powodu depresji powinna ci wybaczyć, zrozumieć cię, więc.. myślę że było grubiej, tylko nie przyznajesz się do tego :wink:
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 11 lut 2021, o 18:07

Było tak nie było grubiej po prostu przez jakiś czas nie była pempkem świata..
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: wojtek » 11 lut 2021, o 18:14

Kuku35 pisze:
11 lut 2021, o 18:07
Było tak nie było grubiej po prostu przez jakiś czas nie była pempkem świata..
i odeszła przez "delikatne zaniedbanie"? :shock:
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 11 lut 2021, o 18:22

Niestety ale jest na to teoria że podczas mojej depresji Gdy ja zaniedbywałam pojawiłla się inna która okazywała jej zainteresowanie i po prostu w ten sposób próbowała się wymiksowac
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: wojtek » 11 lut 2021, o 18:28

Kuku35 pisze:
11 lut 2021, o 18:22
Niestety ale jest na to teoria że podczas mojej depresji Gdy ja zaniedbywałam pojawiłla się inna która okazywała jej zainteresowanie i po prostu w ten sposób próbowała się wymiksowac
przyroda nie zna próżni ;) jeśli jest inna to chyba już pozamiatane.
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 11 lut 2021, o 18:37

Cóż pozostaje mi cierpieć nic na siłę jak to się mówi :(.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: wojtek » 11 lut 2021, o 19:24

ludzie się czasem schodzą, niewiadomo jak będzie. sprawdź czy kogoś ma i czy chce jeszcze z tobą rozmawiać. może da się coś zrobić, ale to wie tylko ona, nie my.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: wojtek » 11 lut 2021, o 19:26

Kuku35 pisze:
11 lut 2021, o 18:22
Niestety ale jest na to teoria że podczas mojej depresji Gdy ja zaniedbywałam pojawiłla się inna która okazywała jej zainteresowanie i po prostu w ten sposób próbowała się wymiksowac
sama widzisz jak bardzo to okazywanie i nieokazywanie zainteresowania jest ważne. to przesądza o wszystkim. jest ważniejsze nawet niż sama miłość, bo ona sama, rozumiana jako jedynie uczucia, nie wystarcza.
Kuku35
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 09:22

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: Kuku35 » 11 lut 2021, o 19:55

Wojtek może być to też kwestią wieku ja mam 35 ona 25 może nie dojrzała emocjonalnie do niektórych rzeczy
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy jest możliwy powrót

Post autor: wojtek » 11 lut 2021, o 20:13

Kuku35 pisze:
11 lut 2021, o 19:55
Wojtek może być to też kwestią wieku ja mam 35 ona 25 może nie dojrzała emocjonalnie do niektórych rzeczy
może, ale 25 lat to już całkiem dużo. ja wiem że dziś ludzie później dojrzewają, ale bez przesady żeby 25 latków traktować jak niedojrzałe dzieci :wink: nasze matki w tym wieku dzieci do szkoły wysyłaly :wink: pogadaj z nią, bo tu nic nie ustalisz. ale to dla mnie dziwne że odeszła przez lekkie zaniedbanie? musiałaś odwalić coś grubszego :wink:
ODPOWIEDZ