Bi, a może hetero z nutką bi?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Aleksa87
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2021, o 14:09

Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: Aleksa87 » 7 lut 2021, o 14:21

Witajcie,
Mam już 33 lata i nadal nie wiem, kim jestem.
Kiedy byłam nastolatką to bardzo podobały mi się moje przyjaciółki.
Wyobrażałam sobie je w intymnych sytuacjach, ale nigdy do niczego między nami nie doszło.
Czasami razem spałyśmy czy dawałyśmy sobie buziaki, ale wszystko po przyjacielsku.
Pierwszego chłopaka miałam mając 18 lat i z każdym kolejnym nie czułam jakiś wielkich emocji,
a stosunek to chciałam jak najszybszy.
Jeden, który mi się mega podobał okazał się gejem.
Potem poznałam swojego męża - azjatę i spodobał mi się tylko dlatego, że był trochę kobiecy.
Nasz związek przetrwał 6 lat. Układało nam się dobrze do momentu, kiedy mnie zdradził.
Jestem teraz od 2 lat samotna i kiedy przyglądam się osobom, które mi się podobają to odnoszę wrażenie, że albo jestem osobą biseksualną albo heteroseksualną z odrobiną biseksualizmu.
Myślę tak, dlatego, że nie miałam okazji być z kobietą i tu pojawia się problem, bo ilekroć próbuję jakąś poznać to albo nie wiem gdzie, albo nie wiem na jakich stronach, a męczy mnie spam.
Podsumowując podniecają mnie mężczyźni posiadający coś kobiecego (może tacy "zniewieściali") i kobiety transseksualne (nie wiem czy dobrze napisałam, chodzi mi o urodzone kobiety, ale utożsamiające się z mężczyznami). Albo kobiety pomiędzy, a więc chłopięca, ale która wciąż jest kobieca.
Jakie czaty czy stronki byście poleciły?
Bo na niektórych stronach już mało kto jest aktywny :(
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: GrubaKaska » 7 lut 2021, o 18:41

Albo hetero.. albo bi. To jak wegetariańska zupa na kościach..
Aleksa87
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2021, o 14:09

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: Aleksa87 » 7 lut 2021, o 22:47

Prawda, a chcę tylko miłości i nie obchodzi mnie właściwie płeć.
Nigdy nie czułam, aby to było ważne.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: davergne » 8 lut 2021, o 00:05

Aleksa87 pisze:
7 lut 2021, o 22:47
Prawda, a chcę tylko miłości i nie obchodzi mnie właściwie płeć.
Nigdy nie czułam, aby to było ważne.
Podobnie jak Ty- tez mam metlik w glowie a jestem starsza od Ciebie wiec.. niby powinnam juz dawno sobie jakas "latke" do czola przykleic i dumnie z nia chodzic ze jestem les, bi czy huj juz wie kim :roll:

Zakladam, ze mieszkasz w Polsce. Probowalas juz moze tindera? Ja nigdy nie mialam okazji ale moja kolezanka ktora jest bi zarejestrowala sie na tinderze w poszukiwaniu meza, poniewaz wg niej rodzina to dziecko, facet i kobieta. Pochwalila mi sie, ze w trakcie poszukiwan tego "meza" kilka lasek ja bajerowalo a z niektorymi nawet zakonczylo sie to wiesz gdzie :sciskam: No ale kandydata na meza w koncu znalazla ¯\_(ツ)_/¯
Filmy les na www.violka.pl
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: jasandra » 8 lut 2021, o 18:41

Aleksa87 pisze:
7 lut 2021, o 14:21
i kobiety transseksualne (nie wiem czy dobrze napisałam, chodzi mi o urodzone kobiety, ale utożsamiające się z mężczyznami).
MĘŻCZYŹNI transpłciowi. Wchodząc w tęczową strefę, warto by nie popełniać kardynalnych błędów.
Pozdrawiam.
Ps. Tinder
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: GrubaKaska » 8 lut 2021, o 19:44

Troll albo 100% ignorancja. Ja poddaje się.
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: trusia26 » 14 lut 2021, o 12:02

Jak czytałam kiedyś o orientacjach, to była taka która docenia pewien stopień kobiecości u mężczyzn. Mam znajomą, która ma męża i też samo się określa jak ty. Ja polecam poczytać więcej sobie o panseksualiźmie, biseksualiźmie, a też o osobach trans, a potem napisanie ogłoszenia na Queer.pl, jak już będziesz się lepiej poruszać w terminologii i będziesz mogła się określić bez mylenia nazw.

Trans-fuzja ma fajne publikacje http://transfuzja.org/pl/artykuly/publi ... owosci.htm

Instagram: color.revolution i sexedpl
Awatar użytkownika
hoshi
super forma
super forma
Posty: 1186
Rejestracja: 11 lut 2010, o 02:29
Lokalizacja: Obieżyświat...

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: hoshi » 26 lut 2021, o 13:16

GrubaKaska pisze:
8 lut 2021, o 19:44
Troll albo 100% ignorancja. Ja poddaje się.
Czyli ty odrazu wiedziałaś kim jesteś? :pilka:
Jeśli ktoś pyta to nie ignorancja tyło ciekawość, a to dwie różne rzeczy. Można mieć pytania a dzięki zdobytej wiedzy można poznać siebie i innych. Stawianie twardych tez jest ignorancja.
So sleep sugar
Let your dreams flood in
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: GrubaKaska » 26 lut 2021, o 20:40

Hetero z nutką bi? Serio?
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Bi, a może hetero z nutką bi?

Post autor: AnnaArendt » 27 lut 2021, o 18:11

Może jesteś panseksualna. Jak ci się ktoś podoba i masz ochotę na coś więcej niż tylko patrzenie to po prostu zadziałaj. Nie potrzebujesz labelek.
ODPOWIEDZ