Czy jestem jakaś dziwna?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ale_dlaczego
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 paź 2020, o 08:53

Re: Czy jestem jakaś dziwna?

Post autor: ale_dlaczego » 9 mar 2021, o 21:14

Czasami skupiają się na karierze, studiach i nie tworzą związków, by się nie rozpraszać. Wiem z autopsji :wink:
Powody są różne. Nie zawsze musi być coś nie tak z daną osobą :wink:
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy jestem jakaś dziwna?

Post autor: AnnaArendt » 9 mar 2021, o 21:39

ale_dlaczego pisze:
9 mar 2021, o 21:14
Czasami skupiają się na karierze, studiach i nie tworzą związków, by się nie rozpraszać. Wiem z autopsji :wink:
Powody są różne. Nie zawsze musi być coś nie tak z daną osobą :wink:
Czy ktos napisał że z osobami jest coś nie tak? Chyba nie.
Napisano za to że nie mają doświadczenia. Bo go nie mają. Zwykle stwierdzenie faktu.

Jednym kobietom to nie przeszkadza (wiązać się z osobą bez żadnego doświadczenia w budowaniu związków, które to osoby mają np. 35 lat i więcej) a innym kobietom zapala się czerwona żaróweczka i mówią "fajnie, ale nie" i też mają prawo do takiej decyzji.
ale_dlaczego
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 paź 2020, o 08:53

Re: Czy jestem jakaś dziwna?

Post autor: ale_dlaczego » 9 mar 2021, o 22:50

AnnaArendt pisze:
9 mar 2021, o 21:39
ale_dlaczego pisze:
9 mar 2021, o 21:14
Czasami skupiają się na karierze, studiach i nie tworzą związków, by się nie rozpraszać. Wiem z autopsji :wink:
Powody są różne. Nie zawsze musi być coś nie tak z daną osobą :wink:
Czy ktos napisał że z osobami jest coś nie tak? Chyba nie.
Napisano za to że nie mają doświadczenia. Bo go nie mają. Zwykle stwierdzenie faktu.

Jednym kobietom to nie przeszkadza (wiązać się z osobą bez żadnego doświadczenia w budowaniu związków, które to osoby mają np. 35 lat i więcej) a innym kobietom zapala się czerwona żaróweczka i mówią "fajnie, ale nie" i też mają prawo do takiej decyzji.
Nie neguję tego prawa, ale brak doświadczenia nie zawsze oznacza coś złego. Są różne powody braku doświadczenia. Moja dziewczyna na szczęście nie była przewrażliwiona na tym punkcie i mój brak doświadczenia jej w niczym nie przeszkadzał :wink: Chociaż ja 35 lat nie mam. I jeszcze długo mieć nie będę :lol:
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy jestem jakaś dziwna?

Post autor: AnnaArendt » 9 mar 2021, o 22:59

No ale to jest raczej clue tutaj :) zwłaszcza że podkreślasz ze do 35 jeszcze ci daleko :) - bo każda z nas kiedyś nie miała doświadczeń. Absolutnie każda.
ODPOWIEDZ