Znajomośći internetowe

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Joankkk
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2021, o 12:59

Znajomośći internetowe

Post autor: Joankkk » 26 lut 2021, o 15:15

Witam Wszystkich :)
Jakie jest wasze zdanie o internetowych znajomościach, czy wartko szukać przyjaciółki, drugiej połówki za pomocą "internetów" ? a jeżeli już tak to na jakich stronach najlepiej, moje zdanie w tym temacie jest dość pesymistycznie (nigdy nie wiadomo kto kryje się po drugiej stronie) ale jestem ciekawa opinii innych osób. Preferujecie "jawe czy jednak sieć" ? :)
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: GrubaKaska » 26 lut 2021, o 19:06

Warto. Trzeba tylko odsiewać ziarno od plew. Ja mam kilka znajomości rozpoczętych internetowo. Takie czasy chyba.

Dziewczyna też z internetów, tego potralu nawet. 14 lat minęło 🎶
Joankkk
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2021, o 12:59

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Joankkk » 26 lut 2021, o 19:11

Czyli czasem jednak warto :)
Jestem początkowym poszukiwaczem, może z czasem się przekonam.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: malina_grey » 27 lut 2021, o 21:28

Joankkk pisze:
26 lut 2021, o 15:15
Witam Wszystkich :)
Jakie jest wasze zdanie o internetowych znajomościach, czy wartko szukać przyjaciółki, drugiej połówki za pomocą "internetów" ? a jeżeli już tak to na jakich stronach najlepiej, moje zdanie w tym temacie jest dość pesymistycznie (nigdy nie wiadomo kto kryje się po drugiej stronie) ale jestem ciekawa opinii innych osób. Preferujecie "jawe czy jednak sieć" ? :)
Mimo, że ja nie mam obaw, kto kryje się po drugiej stronie ( choć zdarzało się różnie) to jeśli masz możliwość, to zdecydowanie jawa.
Ale życzę dobrych wrażeń i na jawie i w sieci 🙂
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: spinaczka » 27 lut 2021, o 22:36

Najbardziej wartosciowe kobiety to które....obserwują....i nie piszą ogloszen....wiec ja na takie licze :)
ale_dlaczego
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 paź 2020, o 08:53

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: ale_dlaczego » 27 lut 2021, o 22:45

spinaczka pisze:
27 lut 2021, o 22:36
Najbardziej wartosciowe kobiety to które....obserwują....i nie piszą ogloszen....wiec ja na takie licze :)
Chyba Twoja logika do mnie nie trafiła - "kobiety, które nie piszą ogłoszeń są najbardziej wartościowe", czyli w jaki sposób je poznajesz? Jeśli Ty zamieszczasz ogłoszenie, to zgodnie z wcześniejszą tezą nie jesteś wartościowa, więc taka kobieta nie odpisze :lol: Idąc dalej - najbardziej wartościowe kobiety nie poznają się przez internet, bo nie odpisują na ogłoszenia, gdyż szukają najbardziej wartościowych kobiet, które nie piszą ogłoszeń :lol:
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: spinaczka » 27 lut 2021, o 22:50

ale_dlaczego pisze:
27 lut 2021, o 22:45
spinaczka pisze:
27 lut 2021, o 22:36
Najbardziej wartosciowe kobiety to które....obserwują....i nie piszą ogloszen....wiec ja na takie licze :)
Chyba Twoja logika do mnie nie trafiła - "kobiety, które nie piszą ogłoszeń są najbardziej wartościowe", czyli w jaki sposób je poznajesz? Jeśli Ty zamieszczasz ogłoszenie, to zgodnie z wcześniejszą tezą nie jesteś wartościowa, więc taka kobieta nie odpisze :lol: Idąc dalej - najbardziej wartościowe kobiety nie poznają się przez internet, bo nie odpisują na ogłoszenia, gdyż szukają najbardziej wartościowych kobiet, które nie piszą ogłoszeń :lol:

ja juz zostałam znaleziona :) wlasnie przez kobiete która tylko obserwowała ogloszenia :) i na to czekałam :)
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: wojtek » 28 lut 2021, o 13:11

są ludzie do których nigdy byś nie dotarła, gdyby nie istniał internet. on zwiększa możliwości poznawania ludzi, różnych ludzi, z różnych zakątków świata.
Awatar użytkownika
Prezzo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 9 lip 2019, o 16:28

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Prezzo » 1 mar 2021, o 09:55

Cel uświęca środki :wink:

Chyba każdy sposób jest dobry. Ja bym tylko się obawiała, że się zaurocze albo zaprzyjaźnię z kimś, kto mieszka 10000000 kilometrów ode mnie. Już byłam w związku na odległość i to mnie męczyło.
BasiaKoza
Posty: 4
Rejestracja: 1 mar 2021, o 09:38

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: BasiaKoza » 1 mar 2021, o 10:12

znajomości internetowe, raczej chyba ryzykowne ..ja wolę tradycyjna forme nawiązywania znajomości..na live!!
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: spinaczka » 1 mar 2021, o 16:02

Prezzo pisze:
1 mar 2021, o 09:55
Cel uświęca środki :wink:

Chyba każdy sposób jest dobry. Ja bym tylko się obawiała, że się zaurocze albo zaprzyjaźnię z kimś, kto mieszka 10000000 kilometrów ode mnie. Już byłam w związku na odległość i to mnie męczyło.
Milośc moze byc wszędzie :) nawet mieszkać 1000 km dalej :) ale cóż z tego :)? wówczas trzeba tworzyc przez jakis czas tzw związek na odleglosc :)
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: spinaczka » 1 mar 2021, o 16:03

BasiaKoza pisze:
1 mar 2021, o 10:12
znajomości internetowe, raczej chyba ryzykowne ..ja wolę tradycyjna forme nawiązywania znajomości..na live!!
W dzisiejszych czasach trzeba byc otwartym i na znajomosc internetową:) bo ta moze sie zmienic na znajmość w realu :) po co sie zamykac :)
bambalaaa
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2020, o 21:34

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: bambalaaa » 3 mar 2021, o 18:52

Różnie z tymi znajomościami bywa, aczkolwiek warto próbować, nie zrażać się... i zdroworozsądkowo PRZESIEWAĆ :)
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Elinor » 3 mar 2021, o 19:51

Jak nawiązujecie znajomości z innymi lesbijkami na żywo?
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: spinaczka » 3 mar 2021, o 20:42

Elinor pisze:
3 mar 2021, o 19:51
Jak nawiązujecie znajomości z innymi lesbijkami na żywo?
Można np w róznych klubach les ...
Czasami tez np biorąc udział w zlotach grup les z FB. Jest tam duzo grup :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: ImaSumak » 3 mar 2021, o 20:52

Elinor pisze:
3 mar 2021, o 19:51
Jak nawiązujecie znajomości z innymi lesbijkami na żywo?
Jako że bywam dość kontrowersyjna, to ja na ten przykład z nimi rozmawiam.
Lubię kiedy kobieta...
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: GrubaKaska » 3 mar 2021, o 22:04

ImaSumak pisze:
3 mar 2021, o 20:52
Elinor pisze:
3 mar 2021, o 19:51
Jak nawiązujecie znajomości z innymi lesbijkami na żywo?
Jako że bywam dość kontrowersyjna, to ja na ten przykład z nimi rozmawiam.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Elinor » 3 mar 2021, o 22:09

spinaczka pisze:
3 mar 2021, o 20:42
Elinor pisze:
3 mar 2021, o 19:51
Jak nawiązujecie znajomości z innymi lesbijkami na żywo?
Można np w róznych klubach les ...
Czasami tez np biorąc udział w zlotach grup les z FB. Jest tam duzo grup :)
Spoko.
Joankkk
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2021, o 12:59

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Joankkk » 7 mar 2021, o 20:40

Widzę że temat ładnie się rozwinął :)
Muszę się pochwalić że udało mi się nawiązać narazie kontakt telefoniczny z pewną osóbką z internetu, zobaczymy jak się wszystko potoczy :)
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: eminem98xd » 10 mar 2021, o 05:43

GrubaKaska pisze:
26 lut 2021, o 19:06
Warto. Trzeba tylko odsiewać ziarno od plew. Ja mam kilka znajomości rozpoczętych internetowo. Takie czasy chyba.

Dziewczyna też z internetów, tego potralu nawet. 14 lat minęło 🎶
Coś w tym jest.. Ale ludzie tworzą czasy? Czy czasy tworzą ludzi? :shock:
Sone-2020
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2021, o 17:16

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Sone-2020 » 10 mar 2021, o 12:25

Witam :) Miłe panie udzielę się na tym forum ,zauważyłam ze jeszcze tu można wymienić jakieś ciekawsze dyskusje.Cala reszta tego portalu począwszy od ogłoszeń,to brak słów.Jak tak można wogole zabawiać się innymi osobami,po co w jakim celu?Zycie tak naprawdę jest bardzo proste,w tym środowisku jednak jest wiele sfrustrowanych osób i to jest naprawdę przykre.Pozdrawiam.
Sone-2020
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2021, o 17:16

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Sone-2020 » 10 mar 2021, o 12:28

Sone-2020 pisze:
10 mar 2021, o 12:25
Witam :) Miłe panie udzielę się na tym forum ,zauważyłam ze jeszcze tu można wymienić jakieś ciekawsze dyskusje.Cala reszta tego portalu począwszy od ogłoszeń,to brak słów.Jak tak można wogole zabawiać się innymi osobami,po co w jakim celu?Zycie tak naprawdę jest bardzo proste,w tym środowisku jednak jest wiele sfrustrowanych osób i to jest naprawdę przykre.Pozdrawiam.
eminem98xd pisze:
10 mar 2021, o 05:43
[quote=GrubaKaska post_id=805715 time=<a href="tel:1614362766">1614362766</a> user_id=188066]
Warto. Trzeba tylko odsiewać ziarno od plew. Ja mam kilka znajomości rozpoczętych internetowo. Takie czasy chyba.

Dziewczyna też z internetów, tego potralu nawet. 14 lat minęło 🎶
Coś w tym jest.. Ale ludzie tworzą czasy? Czy czasy tworzą ludzi? :shock:
[/quote]
eminem98xd pisze:
10 mar 2021, o 05:43
GrubaKaska pisze:
26 lut 2021, o 19:06
Warto. Trzeba tylko odsiewać ziarno od plew. Ja mam kilka znajomości rozpoczętych internetowo. Takie czasy chyba.

Dziewczyna też z internetów, tego potralu nawet. 14 lat minęło 🎶
Coś w tym jest.. Ale ludzie tworzą czasy? Czy czasy tworzą ludzi? :shock:
To ważne aby umiec oddzielać to ziarno,ale to wymaga czasu i mnóstwa energii.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Sad_Rabbit » 11 mar 2021, o 20:59

Ja moja malarke poznalam na Instagramie. Zaczelam obserwowac jej profil na poczatku zupelnie nie wiedzac, kto tworzy te piekne obrazy, ktore mnie zupelnie pochlonely. Pod ktoryms z nich napisalam komentarz, po jakims czasie ona skomentowala moje zdjecie i zapytala czy moze namalowac moj portret. Zeczelysmy rozmawiac i....long story short; tak wlasnie zostalam jej muza :wink: a ona “moja” artystka i nasze światy sie przeniknely.....

Teraz rozmawiamy codziennie, przez telefon, piszemy, facetime, wysylam sobie poczta prezenty i mimo odleglosci stalysmy sie sobie bardzo bliskie
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: eminem98xd » 12 mar 2021, o 06:03

Sone-2020 pisze:
10 mar 2021, o 12:28
Sone-2020 pisze:
10 mar 2021, o 12:25
Witam :) Miłe panie udzielę się na tym forum ,zauważyłam ze jeszcze tu można wymienić jakieś ciekawsze dyskusje.Cala reszta tego portalu począwszy od ogłoszeń,to brak słów.Jak tak można wogole zabawiać się innymi osobami,po co w jakim celu?Zycie tak naprawdę jest bardzo proste,w tym środowisku jednak jest wiele sfrustrowanych osób i to jest naprawdę przykre.Pozdrawiam.
eminem98xd pisze:
10 mar 2021, o 05:43
[quote=GrubaKaska post_id=805715 time=<a href="tel:1614362766">1614362766</a> user_id=188066]
Warto. Trzeba tylko odsiewać ziarno od plew. Ja mam kilka znajomości rozpoczętych internetowo. Takie czasy chyba.

Dziewczyna też z internetów, tego potralu nawet. 14 lat minęło 🎶
Coś w tym jest.. Ale ludzie tworzą czasy? Czy czasy tworzą ludzi? :shock:
eminem98xd pisze:
10 mar 2021, o 05:43
GrubaKaska pisze:
26 lut 2021, o 19:06
Warto. Trzeba tylko odsiewać ziarno od plew. Ja mam kilka znajomości rozpoczętych internetowo. Takie czasy chyba.

Dziewczyna też z internetów, tego potralu nawet. 14 lat minęło 🎶
Coś w tym jest.. Ale ludzie tworzą czasy? Czy czasy tworzą ludzi? :shock:
To ważne aby umiec oddzielać to ziarno,ale to wymaga czasu i mnóstwa energii.
[/quote]

Wiadomo, ale narzekanie na czasy to tak jakby trochę narzekać na spóźnienie się do pracy przez buty.
Jak ciągle wszędzie ludzie chodzą i narzekają, osądzają,wbijają sobie igły, nie umieją pożartować.
To jest raczej przyczyna w ludziach a nie w czasie.
Odzielanie ziarna od plewu.. Tak trochę egoistycznie, no i nie wiem czego miała się tyczyć ta mądrość?
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: eminem98xd » 12 mar 2021, o 06:05

Sad_Rabbit pisze:
11 mar 2021, o 20:59
Ja moja malarke poznalam na Instagramie. Zaczelam obserwowac jej profil na poczatku zupelnie nie wiedzac, kto tworzy te piekne obrazy, ktore mnie zupelnie pochlonely. Pod ktoryms z nich napisalam komentarz, po jakims czasie ona skomentowala moje zdjecie i zapytala czy moze namalowac moj portret. Zeczelysmy rozmawiac i....long story short; tak wlasnie zostalam jej muza :wink: a ona “moja” artystka i nasze światy sie przeniknely.....

Teraz rozmawiamy codziennie, przez telefon, piszemy, facetime, wysylam sobie poczta prezenty i mimo odleglosci stalysmy sie sobie bardzo bliskie
Zaczyna się nie winni, w ogóle coś takiego jest że można sobie być z jakimiś tam ludźmi w związkach i tylko być i te znajomości się rozsypują a ta jedna miłość istnieje i nie wiadomo skąd nadejdzie.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Sad_Rabbit » 12 mar 2021, o 10:07

Z mojego doswiadczenia wynika jasno, ze musi zadzialac “przyciaganie wszechswiata”... Ze jesli mamy zharmonizowane serce z umyslem (na tyle ile potrafimy) i nie robimy niczego wbrew sobie, to spotykamy wlasciwe osoby, ktore wnosza wiele cennego w nasze zycie i ta wymiana sprawia, ze potrafi zadziac sie magia... Zycie realne na tyle przenioslo sie do internetu, ze czasami ta droga po prostu lepiej sie sklada i chyba nikogo to juz nie powinno dziwic :)
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Slim_84
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, o 12:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Slim_84 » 12 mar 2021, o 13:16

Lubię znajomości internetowe :) Trochę ludzi poznałam przez internet, relacje trwają do tej pory ;) Zwłaszcza ta z mężem, którego poznałam przez internet 10 lat temu, na portalu randkowym.
Kawas
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2021, o 23:42

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Kawas » 19 maja 2021, o 00:09

Nie dałam ogłoszenia - obserwowałam je. Napisałam - odpowiedziała. To zbyt krótka znajomość by cokolwiek móc o niej powiedzieć. Tajemnicza nieznajoma. Ale poruszyła mnie jak niewiele osób w moim życiu. Gustem muzycznym, sposobem wypowiedzi. Jakbym ponownie spotkała kogoś dawno utraconego. A przecież jej nie znam - to tylko dwa tygodnie rozmów. Nie wiem co dalej i boję się ośmieszyć, boję się że to mnie będzie bardziej
zależeć, tym bardziej że jestem starsza, ale z drugiej strony nie potrafię przestać myśleć, vzytać ponownie jej słowa, nie potrafię zrezygnować. Naiwność moja i głupota?
Kawas
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2021, o 23:42

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: Kawas » 19 maja 2021, o 00:40

Kawas pisze:
19 maja 2021, o 00:09
Nie dałam ogłoszenia - obserwowałam je. Napisałam - odpowiedziała. To zbyt krótka znajomość by cokolwiek móc o niej powiedzieć. Tajemnicza nieznajoma. Ale poruszyła mnie jak niewiele osób w moim życiu. Gustem muzycznym, sposobem wypowiedzi. Jakbym ponownie spotkała kogoś dawno utraconego. A przecież jej nie znam - to tylko dwa tygodnie rozmów. Nie wiem co dalej i boję się ośmieszyć, boję się że to mnie będzie bardziej
zależeć, tym bardziej że jestem starsza, ale z drugiej strony nie potrafię przestać myśleć, czytać ponownie jej słowa, nie potrafię zrezygnować. Naiwność moja i głupota?
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Znajomośći internetowe

Post autor: wojtek » 19 maja 2021, o 20:08

Kawas pisze:
19 maja 2021, o 00:09
Nie dałam ogłoszenia - obserwowałam je. Napisałam - odpowiedziała. To zbyt krótka znajomość by cokolwiek móc o niej powiedzieć. Tajemnicza nieznajoma. Ale poruszyła mnie jak niewiele osób w moim życiu. Gustem muzycznym, sposobem wypowiedzi. Jakbym ponownie spotkała kogoś dawno utraconego. A przecież jej nie znam - to tylko dwa tygodnie rozmów. Nie wiem co dalej i boję się ośmieszyć, boję się że to mnie będzie bardziej
zależeć, tym bardziej że jestem starsza, ale z drugiej strony nie potrafię przestać myśleć, vzytać ponownie jej słowa, nie potrafię zrezygnować. Naiwność moja i głupota?
nie szukaj dziury w całym tylko ciesz się że poznałaś interesującą kobietę. jak będziesz szukać na siłę problemów to je znajdziesz. zawsze sie jakieś znajdą.
ODPOWIEDZ