Co począć?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Celaeno24
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2021, o 17:41

Co począć?

Post autor: Celaeno24 » 18 mar 2021, o 18:03

Cześć! Tak jak w tytule, nie wiem co począć... Zawsze myślałam, że jestem hetero (mam nawet chłopaka od dwóch lat), jednak gdzieś w głębi serca zawsze podobały mi się dziewczyny na zasadzie "piękna", "ma ładne ciało". Nigdy nie myślałam jednak o głębszej romantycznej relacji z jakąś kobietą. Do czasu.. :| W mojej klasie jest pewna osóbka płci żeńskiej(powiedzmy, że ma na imię Julia), którą od początku liceum uważałam za ponadprzeciętnie piękną - i tyle. Niestety ostatnio sprawy zaczęły się komplikować, a na ostatniej imprezie klasowej miałam wielką, ale to wieelką ochotę na to, żeby ją pocałować, ale nie byłam wsystarczająco pijana żeby się odważyć. :) Nie wiem też czy kiedykolwiek się odważę, bo nie wiem jakiej jest orientacji i nie chciałabym, żeby miała o mnie złe zdanie w razie gdyby była hetero. Mam kilka nic nieznaczących poszlak - kiedyś kupiła sobie tęczową torbę (ale może po prostu lubi tęczę?), na ostatniej imprezie wyszła się ze mną przewietrzyć i chciała się ze mną przejść dłuższą chwilę, ale dołączyła się do nas koleżanka (potem wyszła się też przewietrzyć z moją przyjaciółką, więc może akurat się nawinęłam). Jak widzicie nie da się stwierdzić... Uśmiechamy się do siebie i miło nam się gada, ale to typowo koleżeńska relacja- nawet nigdy nie spotykałam się z nią sam na sam. Jest też sprawa mojego chłopaka, którego kocham, ale przez ostatnie pół roku nasz związek składa się z samych kłótni, z mojej strony pociąg fizyczny jest zerowy. :cry: Sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić i nie wiem nawet czego od Was oczekuję, ale muszę się z tym z kimś podzielić. O tej sytuacji wie tylko jedna moja przyjaciółka, która bardziej trzyma się z Julką, i powiedziała, że mogę mieć u niej jakieś szanse (dziwnie to brzmi), bo kiedyś po pijaku wyszły z dwiema innymi dziewczynami na zewnątrz i miały zamiar się całować, moja przyjaciółka całowała się ze swoją koleżanką, ale Julka ostatecznie nie pocałowała się ze swoją, bo akurat wszedł chłopak dziewczyny z którą miała się całować. :lol: Więc jedno jest pewne- homofobem nie jest. :D Co o tym wszystkim sądzicie?
Celaeno24
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2021, o 17:41

Re: Co począć?

Post autor: Celaeno24 » 18 mar 2021, o 18:06

Ogólnie dodam jeszcze, że jesteśmy w klasie maturalnej więc możę warto byłoby poczynić jakieś kroki po maturze, z drugiej strony nie chcę żeby głupio wyszło, bo jesteśmy z jednego miasta. Może sobie odpuścić? Będzie ciężko bo coraz częściej o niej myślę, nawet mi się przyśniła :cry:
ale_dlaczego
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 paź 2020, o 08:53

Re: Co począć?

Post autor: ale_dlaczego » 18 mar 2021, o 21:54

Celaeno24 pisze:
18 mar 2021, o 18:03
kiedyś po pijaku wyszły z dwiema innymi dziewczynami na zewnątrz i miały zamiar się całować, moja przyjaciółka całowała się ze swoją koleżanką, ale Julka ostatecznie nie pocałowała się ze swoją, bo akurat wszedł chłopak dziewczyny z którą miała się całować. :lol: Więc jedno jest pewne- homofobem nie jest. :D Co o tym wszystkim sądzicie?
No to zorganizuj imprezę, zaproś Julkę, swoją przyjaciółkę i jeszcze jakąś zaufaną znajomą i po wypiciu konkretnej ilości alkoholu zaproponuj "na spontanie" grę w butelkę albo jakiś zakład, kto się z kim pocałuje. Lub zacznijcie obgadywać dziewczyny ze szkoły, ich chłopaków, jak to możliwe, że się z nimi związały itp. I możesz wtedy - mimochodem - rzucić, że np. Ty Julka miałabyś u każdego powodzenie, będąc facetem... I wtedy mówisz od siebie, co byś zrobiła :wink: Neutralnych sposobów, by się dowiedzieć czy coś jest na rzeczy jest mnóstwo, trzeba użyć wyobraźni :cool:
Powodzenia!
ODPOWIEDZ