Nękanie, prześladowanie. Pomoc w zniechęceniu oprawcy.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
wiktoria18994
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 14:37

Nękanie, prześladowanie. Pomoc w zniechęceniu oprawcy.

Post autor: wiktoria18994 » 16 kwie 2021, o 15:02

Hej dziewczyny.
Znalazlam sie w sytuacji gdzie moje życie to strach, stres i nerwy.
Poznałam mężczyznę, który wydawał sie byc normlanym facetem. Choć nasza znajomość nie rozwinęła sie za bardzo. W momencie kiedy zauważyłam i dowiedzialam się ze to osoba z chorobą psychiczną i dziwnymi skłonnościami, zerwałam kontakt. Jednak on nie daje mi spokoju, non stop wysylala jakieś wiadomosci na messengerze jakby nie zrozumiał ze to koniec znajomości. Teraz mam go w spamie i staram sie nie zaglądać a jak spojrze to jest cofnięcie wiadomości., wypytuje znajomych o mnie, przeszukuje profil lajkuje stare posty itd. Wiem ze mogę go zablokwoc ale czuję ze wtedy podjąłby gorsze kroki.
Teraz nie wiem w ogole dlaczego nawiazalam z nim jakikolwiek kontakt czuje niesmak do jego osoby i strach.
Czytalam juz wiele artykułów na temat nękania. Podobno oprawcy nękają poki nie znajdą innej ofiary.
Pomyslalam o tym żeby ktoś przy pomocy fałszywego konta z nim popisał aby odwrócic jego uwagę ode mnie.
Nie chce narazie isc na policję, to jest mala miejscowość i zaraz stworzy sie szum.
Napiszcie dziewczyny co myślicie i co wy byście zrobiły na moim miejscu
Sapioseksualna
Posty: 9
Rejestracja: 20 sie 2020, o 10:14

Re: Nękanie, prześladowanie. Pomoc w zniechęceniu oprawcy.

Post autor: Sapioseksualna » 16 kwie 2021, o 15:07

Tylko i wyłącznie policja.
Załatwianie sprawy na własny rachunek, tym bardziej lewymi kontami tylko pogorszy sprawę. I zadziała przeciw Tobie.
Policja, koniec kropka.
ODPOWIEDZ