Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
KofeinowyCpun
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2021, o 19:44

Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: KofeinowyCpun » 5 maja 2021, o 20:07

Mam 18 lat, kilka miesięcy temu poznałam przez internet dziewczynę w moim wieku. Jesteśmy dla siebie fizycznie atrakcyjne, podobamy się sobie, w wakacje planujemy pierwsze spotkanie.
Problem w tym, że rozmowa się mimo wszystko średnio klei. Pierwsza pisze raz ona, raz ja, zawsze po równo, jednak ja odnoszę wrażenie, że mój wkład w tę znajomość jest większy.
Jestem osobą dość "ogarniętą", mam wyrobione zdanie na wiele tematów. To opinia moich znajomych i wielu osób z zewnątrz. Uchodzę za osobę ciekawą, umiem z każdej pierdoły przejść w interesującą dyskusję.
Za każdym razem, kiedy rozmowa z tą dziewczyną przechodzi w coś ambitniejszego niż przyziemne sprawy, ona przestaje odpisywać lub nagle zmienia temat na o wiele bardziej nużący. Przykładowo: piszemy o polityce, rozmówczyni nagle ot tak z dvpy pisze: "No a co tam u ciebie słychać?".
Laska potrafi wypisywać do mnie po kilka razy dziennie: "Jak się czujesz?". Kiedy odpiszę, nie pociągnie rozmowy, tylko odczyta i za parę godzin to samo.
Normalnie bym pomyślała, że zależy jej tylko na seksie, a nie bliższym zapoznaniu, ale nie mamy nic przeciwko przygodom bez zobowiązań i właściwie tak naprawdę to ma być główny cel spotkania. Dlatego wątpię, żeby nieudolnie próbowała stwarzać pozory zainteresowanej moją osobą.

Wobec tego co ma na celu zadawanie durnych pytań i nieodpowiadanie na nie? Wiem, że Wasze odpowiedzi to mogą być co najwyżej domysły, ale jest mi niesamowicie głupio zapytać ją wprost.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: wojtek » 5 maja 2021, o 20:14

piszesz z botem
KofeinowyCpun
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2021, o 19:44

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: KofeinowyCpun » 5 maja 2021, o 20:14

Powaga, to nie jest śmieszne
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: wojtek » 5 maja 2021, o 20:16

KofeinowyCpun pisze:
5 maja 2021, o 20:14
Powaga, to nie jest śmieszne
jestem poważna. nie widzialaś jej na zywo, zadaje ciągle te same pytania, nie rozmawia na poważne tematy, odpisuje z dupy, prostymi zdaniami. dla mnie to bot.
KofeinowyCpun
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2021, o 19:44

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: KofeinowyCpun » 5 maja 2021, o 20:17

Gadamy też przez kamerkę, w zasadzie jest to samo
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: wojtek » 5 maja 2021, o 20:23

KofeinowyCpun pisze:
5 maja 2021, o 20:17
Gadamy też przez kamerkę, w zasadzie jest to samo
to widocznie taka jest. płytka i żadne głebsze tematy jej nie interesują, lub nie ma większej wiedzy żeby rozmawiać o czymś więcej niż "jak się czujesz"? "co tam u ciebie słychać"? nie każdy jest erudytą. może ona nie jest na twoim poziomie?
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: Elinor » 5 maja 2021, o 20:26

Może po prostu tak ma, że nie umie rozmawiać. To nie rzadkie. Albo nie jest za mądra.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: Ella_Bronia » 5 maja 2021, o 21:52

Przynajmniej ładna jest? ;-)
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: AnnaArendt » 5 maja 2021, o 21:58

Ja nie traktuje pytań "jak się czujesz" "co u ciebie słychać" jako płytkich i bez sensu. To jest zainteresowanie druga osoba. Fajnie jeśli zwrotnie pada: opis co u kogoś i repytanie :) to zwykła rozmowa dwojga ludzi rozmawiających codziennie. Jednoczesnie: rozmowy światopoglądowe ważne są. Bo trzeba wiedzieć czy ma się podobnie czy różnie. Jesteś autorko na początku poznawania i budowania relacji :) powodzenia
KofeinowyCpun
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2021, o 19:44

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: KofeinowyCpun » 5 maja 2021, o 22:19

Ella, no a jak myślisz? :D Inaczej by mi się nie chciało
DuzeK
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 16:24

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: DuzeK » 5 maja 2021, o 22:27

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że też kiedyś nie potrafiłam rozmawiać z innymi. Co nie znaczy, że byłam głupia czy coś, po prostu tak miałam. Zaczęłam poznawać kobiety i to one je nauczyły rozmawiać. Może Twoją koleżankę też trzeba tego nauczyć 😉
Jednak wygląd to nie wszystko, chyba że chcesz tylko seks, wtedy po co rozmawiać? Ludzie się przez to bardziej poznają i nim się obejrzysz, któraś z was za bardzo się zaangażuje i będzie gówno...
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: Ella_Bronia » 5 maja 2021, o 23:16

KofeinowyCpun pisze:
5 maja 2021, o 22:19
Ella, no a jak myślisz? :D Inaczej by mi się nie chciało
To bierz ją. Do tego szerokie horyzonty nie są potrzebne, a nawet mogą przeszkadzać. ;-)
Miłego. :-)

P.S. Ach, jak ja bym chciała mieć znowu 18 lat!
A... jak matura?
KofeinowyCpun
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2021, o 19:44

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: KofeinowyCpun » 5 maja 2021, o 23:41

A dzięki, dobrze, w przeciwieństwie do mojej "laski na raz", która nie pisze matury :D Nie oceniałam pochopnie, wszak można mieć maturę i być skończonym debilem, co można wśród osób publicznych zaobserwować. Ale cóż, pomyliłam się :D
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: AnnaArendt » 6 maja 2021, o 07:42

Nie matura lecz chęć szczera... Może nie pisze bo jest młodsza niż myślisz że jest?
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: ola39 » 6 maja 2021, o 13:19

KofeinowyCpun pisze:
5 maja 2021, o 20:17
Gadamy też przez kamerkę, w zasadzie jest to samo
W takim razie to nie bot tylko zwykły robot - lub raczej robocica :)
Do seksu jak znalazł :)

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: Ella_Bronia » 6 maja 2021, o 16:42

KofeinowyCpun pisze:
5 maja 2021, o 23:41
A dzięki, dobrze, w przeciwieństwie do mojej "laski na raz", która nie pisze matury :D Nie oceniałam pochopnie, wszak można mieć maturę i być skończonym debilem, co można wśród osób publicznych zaobserwować. Ale cóż, pomyliłam się :D
Oceń jeszcze te osoby publiczne, ktore nie mają matury. To jest dopiero żenada...:-(
urodzinyswiata
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:52

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: urodzinyswiata » 8 maja 2021, o 23:28

Ella_Bronia pisze:
5 maja 2021, o 21:52
Przynajmniej ładna jest? ;-)

:lol:
dorja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2020, o 23:33

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: dorja » 9 maja 2021, o 23:30

Jeśli nie ma o czym rozmawiać po seksie to jednak dramat jest :roll:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: goreka » 10 maja 2021, o 10:53

Można się zdrzemnąć, zjeść śniadanko, a jeśli dalej nie idzie gadka to znowu zacząć się całować.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: malina_grey » 13 maja 2021, o 21:09

Może zapytaj o czym ona by chciala porozmawiać?
Może polityka jej nie interesuje, ale chętnie podpowiada o drzewach...
dorja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2020, o 23:33

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: dorja » 14 maja 2021, o 00:27

:cool:
goreka pisze:
10 maja 2021, o 10:53
Można się zdrzemnąć, zjeść śniadanko, a jeśli dalej nie idzie gadka to znowu zacząć się całować.
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: neutrall » 15 maja 2021, o 14:58

Najlepszym weryfikatorem znajomości zazwyczaj jest grunt realny. Komunikacja internetowa to nieomal namistka tradycyjnej metody zapoznawania między ludźmi. A trzeba pamiętać że ten okres pandemii i czasowego odosabniania się od ludzi (szczególnie młodzieży), w pewnym stopniu u co poniektórych, zaburzył umiejętność nawiązywania bliskich relacji z innymi ludźmi i to na każdej płaszczyźnie, czy to na gruncie realnym lub przez inne kanały komunikacji. Myśle że tu sprawa jest nieco postawiona pochopnie. Bo przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne... Od depresji zaczynając, po brak umiejętności porozumiewania się przez inne metody komunikacji niż tradycyjne, a może to być rówinierz efekt, wyczerpania nauką zdalną i przygotowań do matury. Jest również bariera komunikacyjna na różnych szczeblach znajomości, czy to światopoglądowa, albo niezgodności charakterów itd.... No nie każdy interesuje się polityką akurat teraz... Ponieważ to często wręcz źle wpływa na zdrowie, szczególnie psychiczne i to generuje u wielu utratą zainteresowania polityką.

Także konkludując najlepszą metodą sprawdzenia czy z danej relacji wyjdzie coś poważniejszego jest zawsze bezpośrednia relacja. I tak jak już wspomniałaś spotkanie jest tu najlepszym pomysłem.
''Wolność to stan umysłu''
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: AnnaArendt » 31 maja 2021, o 03:04

goreka pisze:
10 maja 2021, o 10:53
Można się zdrzemnąć, zjeść śniadanko, a jeśli dalej nie idzie gadka to znowu zacząć się całować.
Potem zamiast rozmowy i kolejnych seksow wycieczka do IKEA po wspólne mebelki. Jeśli dalej się nie da rozmawiać wymiennie seks i mebelki, po dwóch miesiącach wspólny kotek. O kotku już da radę rozmawiać.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: goreka » 31 maja 2021, o 08:24

AnnaArendt pisze:
31 maja 2021, o 03:04
O kotku już da radę rozmawiać.
Tak :) nie ma jak wspólny temat do rozmowy
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: Wiosennagwiazda » 6 cze 2021, o 20:48

AnnaArendt pisze:
31 maja 2021, o 03:04
goreka pisze:
10 maja 2021, o 10:53
Można się zdrzemnąć, zjeść śniadanko, a jeśli dalej nie idzie gadka to znowu zacząć się całować.
Potem zamiast rozmowy i kolejnych seksow wycieczka do IKEA po wspólne mebelki. Jeśli dalej się nie da rozmawiać wymiennie seks i mebelki, po dwóch miesiącach wspólny kotek. O kotku już da radę rozmawiać.
:wink: :lol:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy to normalny początek rozmowy z dziewczyną, czy to ja jestem jakaś nienormalna?

Post autor: ImaSumak » 7 cze 2021, o 21:29

Myślałam, że do szału doprowadzają mnie takie slowa jak ziemniaczki, buraczki, pieniążki, jedzonko, ale kiedy ostatnio bedąc w Pl uslyszałam kawusia, to zwariowałam.
Żabcie :)

A może istnieją tylko relacyjki opare na rozmowach lub seksie?
Może te trzecie są jak męskie piwko z soczkiem?
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ