Orientacja

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Pietrucha90
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2019, o 20:06

Orientacja

Post autor: Pietrucha90 » 29 maja 2021, o 21:37

Cześć.
Od dawna zastanawiam się nad swoja orientacja. Mam 30 lat, dziecko, od kilka lat jestem wdowa. Jak kazdy człowiek posiadam jakieś fantazje. Moje dotyczą tylko kobiet. Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże mi sie w tym odnaleźć?
Alex912
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 16 lut 2020, o 21:51

Re: Orientacja

Post autor: Alex912 » 2 gru 2021, o 19:29

Pietrucha90 pisze:
29 maja 2021, o 21:37
Cześć.
Od dawna zastanawiam się nad swoja orientacja. Mam 30 lat, dziecko, od kilka lat jestem wdowa. Jak kazdy człowiek posiadam jakieś fantazje. Moje dotyczą tylko kobiet. Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże mi sie w tym odnaleźć?
Rozumiem, ze wczesniej bylas tylko z mezczyznami? Nie kazdy czlowiek posiada fantazjr a juz na pewno nie kazdy fantazje erotyczne. Jak dotycza kobiet no coz, moze kobiety Cie fascynuja... Nie musi to oznaczac ze jestes lesbijka... Lesbijka to kobieta ktora chce spedzac zycie z inna kobieta... Albo kobietami... W kazdym razie homoseksualizm to nie jest fantazja, a codzienne zycie i wspieranie sie... Po prostu z osoba tej samej plci
Savagee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 8 paź 2018, o 16:37

Re: Orientacja

Post autor: Savagee » 3 gru 2021, o 23:43

Pietrucha90 pisze:
29 maja 2021, o 21:37
Cześć.
Od dawna zastanawiam się nad swoja orientacja. Mam 30 lat, dziecko, od kilka lat jestem wdowa. Jak kazdy człowiek posiadam jakieś fantazje. Moje dotyczą tylko kobiet. Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże mi sie w tym odnaleźć?
Podejmij kroki żeby to sprawdzić.
Pytając nas niewiele się dowiesz nie doświadczając tego.
1. Załóż sobie konto na jakiejś apce lub stronce
2. Poznaj kobietę
3. Rozmawiaj, poznawaj, spotykaj się, flirtuj
4. Tu już nie będzie pytań tylko odpowiedzi 😁
rozmaryn1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 23 lis 2015, o 12:48

Re: Orientacja

Post autor: rozmaryn1 » 4 gru 2021, o 22:26

Savage, poznanie jednej, a nawet kilku kobiet nie da jej żadnej odpowiedzi.
Czy Tobie podoba się każda? Zakładam, że nie.
ODPOWIEDZ