Czy ja jej sie podobam?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ania2255
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2021, o 05:04

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: ania2255 » 4 paź 2021, o 07:24

mgdlna pisze:
4 paź 2021, o 00:19
Powiedzcie mi dlaczego ona się patrzy :shock:

Kurde bele, serio nie wiem co odpowiedzieć na takie pytanie :x Ty tak na serio? Pytasz się w internecie obcych ludzi, dlaczego jakaś tam dziewczyna się na Ciebie "tak patrzy"? :lol:

A co, w tym złego zapytać?
Pewnie są tu użytkowniczki co miały podobną sytuację i mniej więcej wiedza o co chodzi bez powodu, by się nie patrzyła na innych tak nie spogląda jak na mnie pierwszy raz mam taką sytuację.
ania2255
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2021, o 05:04

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: ania2255 » 4 paź 2021, o 07:27

davergne pisze:
3 paź 2021, o 23:20
ania2255 pisze:
3 paź 2021, o 05:19
się patrzyła prosto w oczy i udawała, że nie patrzy
To tak sie da?? :scratch:
No tak niby się patrzy wprost na mnie, a gdy widzi, że ja patrzę, to chce patrzeć na mnie, ale ucieka gdzieś na boki wzrokiem.

Sprawdzono z https://ikorektor.pl
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: mgdlna » 4 paź 2021, o 11:17

ania2255 pisze:
4 paź 2021, o 07:24
mgdlna pisze:
4 paź 2021, o 00:19
Powiedzcie mi dlaczego ona się patrzy :shock:

Kurde bele, serio nie wiem co odpowiedzieć na takie pytanie :x Ty tak na serio? Pytasz się w internecie obcych ludzi, dlaczego jakaś tam dziewczyna się na Ciebie "tak patrzy"? :lol:

A co, w tym złego zapytać?
Pewnie są tu użytkowniczki co miały podobną sytuację i mniej więcej wiedza o co chodzi bez powodu, by się nie patrzyła na innych tak nie spogląda jak na mnie pierwszy raz mam taką sytuację.

:lol: nawet nie wiem jak to skomentować
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: davergne » 4 paź 2021, o 11:32

ania2255 pisze:
4 paź 2021, o 07:27

No tak niby się patrzy wprost na mnie, a gdy widzi, że ja patrzę, to chce patrzeć na mnie, ale ucieka gdzieś na boki wzrokiem.
Z tego co zrozumiałam, to jest to dziewczyna Twojej koleżanki. Chciałabyś żeby ktoś Ci kiedyś dziewczynę podrywał? Jeśli nie, to zacznij tą "ciągle patrzącą" na Ciebie olewać. Zacznij ją traktować jak każdą inną. Np zagadaj do niej o głupote jak do każdego innego i spróbuj na nia ciągle nie patrzeć.

Już mialam takie sytuacje, gdzie kilkukrotnie spotykałam się zwrokiem z inną dziewczyną z pracy, co powodowało, że częściej w jej kierunku zerkałam bo sama nie wiedziałam o co jej chodzi. A muszę podkreślić, że dziewczyna wogóle mi się nie podobała a byłam tylko zaciekawiona "o huj jej chodzi" U was może być tak samo.Więc daj sobie spokój.
Filmy les na www.violka.pl
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: mgdlna » 4 paź 2021, o 14:01

davergne pisze:
4 paź 2021, o 11:32
ania2255 pisze:
4 paź 2021, o 07:27

No tak niby się patrzy wprost na mnie, a gdy widzi, że ja patrzę, to chce patrzeć na mnie, ale ucieka gdzieś na boki wzrokiem.
Z tego co zrozumiałam, to jest to dziewczyna Twojej koleżanki. Chciałabyś żeby ktoś Ci kiedyś dziewczynę podrywał? Jeśli nie, to zacznij tą "ciągle patrzącą" na Ciebie olewać. Zacznij ją traktować jak każdą inną. Np zagadaj do niej o głupote jak do każdego innego i spróbuj na nia ciągle nie patrzeć.

Już mialam takie sytuacje, gdzie kilkukrotnie spotykałam się zwrokiem z inną dziewczyną z pracy, co powodowało, że częściej w jej kierunku zerkałam bo sama nie wiedziałam o co jej chodzi. A muszę podkreślić, że dziewczyna wogóle mi się nie podobała a byłam tylko zaciekawiona "o huj jej chodzi" U was może być tak samo.Więc daj sobie spokój.
I co? O ch**j jej chodziło czy o coś innego?
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: davergne » 4 paź 2021, o 14:09

mgdlna pisze:
4 paź 2021, o 14:01


I co? O ch**j jej chodziło czy o coś innego?
Poprostu była oczarowana moją ponadprzeciętną urodą i wybitną inteligencją.
Filmy les na www.violka.pl
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: davergne » 4 paź 2021, o 14:49

mgdlna pisze:
4 paź 2021, o 00:21
Nie no :lol: kolejny wątek z zapytaniem o to, co myśli ktoś tam inny :lol:

To nie może być na serio
A nie po to właśnie są fora internetowe? Masz już nabitych 168 postów i żadnego tematu z czego większość twoich wypowiedzi to sama krytyka wobec innych. Zdradzę ci sekret: te forum nie jest jedynym w internecie. Jeśli wypowiedzi czy pytania na tym forum cię rażą i denerwują, to zawsze możesz zarejestrować się na bardziej pasującej do ciebie stronie... np. na forum dla starych zrzędliwych pryków.
Filmy les na www.violka.pl
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: mgdlna » 5 paź 2021, o 08:57

davergne pisze:
4 paź 2021, o 14:49
mgdlna pisze:
4 paź 2021, o 00:21
Nie no :lol: kolejny wątek z zapytaniem o to, co myśli ktoś tam inny :lol:

To nie może być na serio
A nie po to właśnie są fora internetowe? Masz już nabitych 168 postów i żadnego tematu z czego większość twoich wypowiedzi to sama krytyka wobec innych. Zdradzę ci sekret: te forum nie jest jedynym w internecie. Jeśli wypowiedzi czy pytania na tym forum cię rażą i denerwują, to zawsze możesz zarejestrować się na bardziej pasującej do ciebie stronie... np. na forum dla starych zrzędliwych pryków.

Niby mogę, ale po co? :?:
ODPOWIEDZ