Czy ja jej sie podobam?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Mala96
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, o 14:58

Czy ja jej sie podobam?

Post autor: Mala96 » 24 cze 2021, o 18:29

W pracy jest dziewczyna która mi się podoba, pracujemy na różnych działach ale widzę jak na mnie patrzy jak przechodzę, idąc przed nią czuje jej wzrok na sobie, a jak się mijamy to patrzy mi w oczy.
Silene89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2020, o 18:19

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: Silene89 » 24 cze 2021, o 18:57

Nadinterpretacja.
A jeżeli pytasz - to takie pytanie zadaj jej, nie nam ;)
Bestthebest
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2016, o 23:07

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: Bestthebest » 29 cze 2021, o 20:24

zagadaj do niej.
Spytaj o byle co np. czy ma rozmienić dychę bądź które godzina jeśli przy odpowiedzi będzie się zachowywać ,, dziwnie" ewidentnie laska na cb leci :cool:
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: davergne » 29 cze 2021, o 20:38

Silene89 pisze:
24 cze 2021, o 18:57
Nadinterpretacja.
A jeżeli pytasz - to takie pytanie zadaj jej, nie nam ;)
Tez mialam taka sytuacje jak autorka tematu. Myslalam, ze to "Nadinterpretacja".
Okazalo sie, ze jednak faktycznie wpadlam jej w oko ale nie nalezala do tych, co robia pierwszy krok.
Dlatego autorko- dzialaj. Lepszy chwilowy zimny prysznic niz gdybanie przez lata ze "moze jednak" :cool:
Filmy les na www.violka.pl
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 7 sie 2021, o 12:30

Niewiarygodne! :) Ale odnoszę wrażenie ze to o mnie napisane. Tu gdzie pracuje jest dziewczyna która bardzo mi się podoba, i rzeczywiście pracujemy na innych „działach”, i jest tak jak opisała - uwielbiam się w nią wpatrywać. Jeśli to o mnie, i czytasz moja wiadomość to proszę Cie zadziałaj, zrób ten pierwszy krok, ale ewidentny pierwszy krok ! ponieważ ja jestem bardzo nieśmiała w tych sprawach, potrzebuje mocnego utwierdzenia się w tym ze Ty tez. Pozdrawiam cieplutko wszystkich. M
Zmyslowa220
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 13 sie 2021, o 18:58

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: Zmyslowa220 » 13 sie 2021, o 19:00

Jak to się skończyło? Skąd Panie jesteście? Mam ten sam problem ale u mnie moja jest ode mnie dużo starsza unika mnie wzrokiem jak się na nią wpatruje to się zacina w wymowie a jak się na nią nie patrze to przyłapuje ją na tym że patrzy na mnie. Ale do tej pory nie mam pewności czy jest homo i mną zainteresowana. 🙊
Awatar użytkownika
Aribeth2
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 1 sie 2009, o 00:00

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: Aribeth2 » 14 sie 2021, o 00:02

Też mam podobną sytuację. Dziewczyna 10 lat młodsza :shock: kontakt wzrokowy prawie zawsze łapiemy i przy tym tu dotknie sama od siebie po boku, czasem podejdzie i się przytuli. Wiem, że to na pewno nadinterpretacja, poza tym hello 10 lat to dużo. Dziewczyna dopiero wchodzi w dorosłość, ale lubie te momenty, kiedy przyjdzie i na przykład położy głowę na ramieniu.
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 12:20

spróbuj zagadać i wybadać sytuację ;)
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 1 wrz 2021, o 18:15

Zmysłowa. Napisałam wiadomość do Mała 96 tu na portalu, lecz niestety wyglada na to, ze była to jej jednorazowa aktywność tutaj. Nie wiem czy to moja Pani, ale w moim życiu, w tamtym czasie było dokładnie tak jak opisała. Dzisiaj dopiero po miesiącu przerwy z powodu urlopów zobaczyłyśmy się po raz pierwszy. Spojrzałyśmy sobie b.długo i głęboko w oczy, ze az za długo :)) Ewidentnie jest cos na rzeczy :)). Co to nie wiem, ale cos magicznego, pięknego. Ale dopóki nie usłyszę konkretnie od niej co jej w duszy gra, pozostaje mi tylko dalej patrzeć i obserwować co będzie.
Pozdrawiam :)
123DreamBig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2021, o 21:26

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: 123DreamBig » 1 wrz 2021, o 21:59

beznicku84 pisze:
1 wrz 2021, o 18:15
Zmysłowa. Napisałam wiadomość do Mała 96 tu na portalu, lecz niestety wyglada na to, ze była to jej jednorazowa aktywność tutaj. Nie wiem czy to moja Pani, ale w moim życiu, w tamtym czasie było dokładnie tak jak opisała. Dzisiaj dopiero po miesiącu przerwy z powodu urlopów zobaczyłyśmy się po raz pierwszy. Spojrzałyśmy sobie b.długo i głęboko w oczy, ze az za długo :)) Ewidentnie jest cos na rzeczy :)). Co to nie wiem, ale cos magicznego, pięknego. Ale dopóki nie usłyszę konkretnie od niej co jej w duszy gra, pozostaje mi tylko dalej patrzeć i obserwować co będzie.
Pozdrawiam :)
To będziesz tak patrzyć i obserwować, obserwować i patrzyć. Dlaczego ona ma powiedzieć, a nie ty?
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 2 wrz 2021, o 12:27

Tak właśnie będę robiła. Moja nie śmiałość mocno mnie paraliżuje i nie ma szans bym się przełamała. Poza tym, jest jeszcze cos co stoi na przeszkodzie, otóż pracujemy w takim miejscu ze dzieli nas stanowisko, ona jest wyżej stanowiskiem ode mnie i niestety ale jednak dla osob na jej stanowisku jest to problem ego, wiec się nie wychylam, :) zobaczymy co będzie.
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 2 wrz 2021, o 12:28

O wieku zapomniałam napisać. Jestem starsza o kilka lat :D
Wiec sama widzisz....
new_beginning32
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2019, o 20:15

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: new_beginning32 » 2 wrz 2021, o 21:02

No lipa straszna, u mnie większa, podoba mi się kierowniczka, ładna jest, miła, sympatyczna, zadbana, uśmiechnięta, ale pewnie hetero, za ładna jest, no ale ciągnie wilka do lasu, obrączki nie ma, ma tęczowe logo na fb, ale to może nic nie znaczyć, ew że jest friendly, eh masakra ;)

pozdrawiam wszystkie laski z takimi kejsami, bo widzę, że to zacne i liczne grono ;)
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 2 wrz 2021, o 21:44

new_beginning32 pisze:
2 wrz 2021, o 21:02
No lipa straszna, u mnie większa, podoba mi się kierowniczka, ładna jest, miła, sympatyczna, zadbana, uśmiechnięta, ale pewnie hetero, za ładna jest, no ale ciągnie wilka do lasu, obrączki nie ma, ma tęczowe logo na fb, ale to może nic nie znaczyć, ew że jest friendly, eh masakra ;)

pozdrawiam wszystkie laski z takimi kejsami, bo widzę, że to zacne i liczne grono ;)
Co znaczy za ładna? To już piękna kobieta nie może byc bi czy les? Nie wiesz co mówisz, mnie nie widziałaś :)) No właśnie... to dlatego mam przesrane u hetero widza we mnie rywalkę :))
new_beginning32
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2019, o 20:15

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: new_beginning32 » 2 wrz 2021, o 22:34

Bi jeszcze a les rzadko są ładne albo nie mam szczęścia po prostu hehe ;)
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 3 wrz 2021, o 00:25

new_beginning32 pisze:
2 wrz 2021, o 22:34
Bi jeszcze a les rzadko są ładne albo nie mam szczęścia po prostu hehe ;)
Bajki opowiadasz :p
Mnie wszyscy biorą za hetero, a jestem kim jestem. Mam duże powodzenie u mężczyzn i to odwraca uwagę wszystkich.
Ta moja tez widzę się głowi przez to widzę... ale łączy nas cos magicznego, nasze oczy spojrzenia działają na siebie hipnotycznie, czas i przestrzeń przestają istnieć. Ostatnio było to tak wyraziste ze jesli ktos na nas spojrzał to na bank było cos widać. Co będzie to będzie.
new_beginning32
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2019, o 20:15

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: new_beginning32 » 3 wrz 2021, o 17:52

Na mnie też faceci lecą, ale cóż mi z tego;)
No nieważne, u mnie okazało się, że ma chłopaka, takze po sprawie;)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny i jednocześnie polecam kuchnie! Magiczne miejsce, w którym można się dowiedzieć wszystkiego;)
Beznicku za Ciebie trzymam w szczególności;)
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 3 wrz 2021, o 20:30

new_beginning32 pisze:
3 wrz 2021, o 17:52
Na mnie też faceci lecą, ale cóż mi z tego;)
No nieważne, u mnie okazało się, że ma chłopaka, takze po sprawie;)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny i jednocześnie polecam kuchnie! Magiczne miejsce, w którym można się dowiedzieć wszystkiego;)
Beznicku za Ciebie trzymam w szczególności;)
new_beginning32 pisze:
3 wrz 2021, o 17:52
Na mnie też faceci lecą, ale cóż mi z tego;)
No nieważne, u mnie okazało się, że ma chłopaka, takze po sprawie;)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny i jednocześnie polecam kuchnie! Magiczne miejsce, w którym można się dowiedzieć wszystkiego;)
Beznicku za Ciebie trzymam w szczególności;)
Witaj :)
Moja tez z tego co słyszałam ma chłopaka. Było to tak.. ze poprosiłam swoją dobrą znajomą, która zna się z nią by zbadała dla mnie sprawę. Ta znajoma zapytała o to niedyskretnie przez co ta moja odrazu się zorientowała ze informacja była dla mnie. Jeju... jak ja się wtedy zawstydziłam :)), poczerwieniałam i niemalże uciekłam do siebie. Jej reakcja mnie zadziwiła, była w szoku, zaniemówiła ale jakby była zadowolona z tej sytuacji, jeszcze tego samego dnia dała mi do zrozumienia ze mnie lubi. Każdy następny dzień był magiczny.
To coś co nas łączy to dla mnie nowe, piękne doświadczenie i podchodzę do tego... ze będzie co będzie.

Miło ze trzymasz kciuki. Wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam :)
new_beginning32
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2019, o 20:15

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: new_beginning32 » 3 wrz 2021, o 21:56

Wniosek nasuwa się sam, mianowicie; strasznie się marnują te nasze niedoszłe dziewczyny;)
Btw jak mieszkasz na południu Pl to mam dla Ciebie fajna kandydatkę z Krakowa :D
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: beznicku84 » 3 wrz 2021, o 22:34

new_beginning32 pisze:
3 wrz 2021, o 21:56
Wniosek nasuwa się sam, mianowicie; strasznie się marnują te nasze niedoszłe dziewczyny;)
Btw jak mieszkasz na południu Pl to mam dla Ciebie fajna kandydatkę z Krakowa :D
O tak! Hehe ;)
fajna jesteś :) :) :)
<3
_idontknow_
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2021, o 21:48

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: _idontknow_ » 27 wrz 2021, o 21:01

Kurcze mam podobnie, z tym, że moja ma kobietę od ponad 10 lat, więc na pewno jest to nadinterpretacja z mojej strony :?
A Tobie autorko życzę powodzenia :D
Zmyslowa220
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 13 sie 2021, o 18:58

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: Zmyslowa220 » 2 paź 2021, o 15:48

beznicku84 pisze:
2 wrz 2021, o 12:27
Tak właśnie będę robiła. Moja nie śmiałość mocno mnie paraliżuje i nie ma szans bym się przełamała. Poza tym, jest jeszcze cos co stoi na przeszkodzie, otóż pracujemy w takim miejscu ze dzieli nas stanowisko, ona jest wyżej stanowiskiem ode mnie i niestety ale jednak dla osob na jej stanowisku jest to problem ego, wiec się nie wychylam, :) zobaczymy co będzie.


Skabrie mam to samo... Chodź ja priv
ania2255
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2021, o 05:04

Czy ja jej się podobam ?

Post autor: ania2255 » 3 paź 2021, o 05:19

Hej, mam dla mnie trudna sytuacje, bo nie wiem o co chodzi jest taka dziewczyna w pracy co ciągle się na mnie patrzy tez mi się podoba, ale wiem, że jest w związku i nie chce rozwalać tego, bo znam dobrze jej dziewczynę i ja lubię, ale czy ktoś mi może wytłumaczyć, czemu ona się tak patrzy? Kilka razy przechodziłam obok niej to się patrzyła prosto w oczy i udawała, że nie patrzy, a to było widać, że ucieka wzrokiem i patrzy na mnie, gdzie nie przejdę jest o samo.
omasz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2014, o 12:02

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: omasz » 3 paź 2021, o 14:29

Pewnie się jej podobasz, slini się na Twój widok i Cię kocha prawdziwą, szczerą miłością.

Zastanawiasz się nad dziewczyną swojej koleżanki, którą lubisz? :|
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: goreka » 3 paź 2021, o 21:13

Pewnie gadały o Tobie, a teraz się gapi
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: davergne » 3 paź 2021, o 23:20

ania2255 pisze:
3 paź 2021, o 05:19
się patrzyła prosto w oczy i udawała, że nie patrzy
To tak sie da?? :scratch:
Filmy les na www.violka.pl
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: davergne » 3 paź 2021, o 23:22

davergne pisze:
3 paź 2021, o 23:20
ania2255 pisze:
3 paź 2021, o 05:19
się patrzyła prosto w oczy i udawała, że nie patrzy
To tak sie da?? :scratch:
To coś w stylu "obudzić się martwym" :D
Filmy les na www.violka.pl
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: mgdlna » 4 paź 2021, o 00:19

Powiedzcie mi dlaczego ona się patrzy :shock:

Kurde bele, serio nie wiem co odpowiedzieć na takie pytanie :x Ty tak na serio? Pytasz się w internecie obcych ludzi, dlaczego jakaś tam dziewczyna się na Ciebie "tak patrzy"? :lol:
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy ja jej sie podobam?

Post autor: mgdlna » 4 paź 2021, o 00:21

Nie no :lol: kolejny wątek z zapytaniem o to, co myśli ktoś tam inny :lol:

To nie może być na serio
sukkubami
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2021, o 18:06

Re: Czy ja jej się podobam ?

Post autor: sukkubami » 4 paź 2021, o 02:14

😂😂😂😂😂
ODPOWIEDZ