Zakochałam się w przyjaciółce a ona zabardzo nie toleruje LGBT

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Julia97516
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2021, o 12:59

Zakochałam się w przyjaciółce a ona zabardzo nie toleruje LGBT

Post autor: Julia97516 » 31 lip 2021, o 14:19

Mam taki problem że nie dawno dowiedziałam się że jestem bi, przyjaźnie się z moją przyjaciółką już dosyć długo bo jakieś około 5 lat. Gdy nasza przyjaźń się bardziej zbliżyła zaczełyśmy gadać o wszystkim, o takich rzeczach z ktorą normalną przyjaciółką/koleżanką bym nie gadała. Zaczełyśmy się od czasu do czasu klepać niewinnie po tyłkach, czasami moja przyjaciółka zbliżała do mojej twarzy swoją twarz tak na 3/4cm odstępu ,a 2 razy się pocałowałyśmy chociaz to wszystko było bardziej dla beki(no ale jednak dla mnie to coś znaczyło). Mamy podobny gust, jeździmy konno, robimy nocowania, kąpiemy się razem(chyba/prawie niczego sie nie wstydzimy). Zapytałam się jej więc czy toleruje LGBT, powiedziała że nie zabardzo, pomyślałam więc że mam tylko jakieś 1%/100% szans u niej. Speszyłam(sorry jak coś źle napisze) się trochę, no ale bywa. Chciałam jej powiedzieć na jakimś spotkaniu że jestem bi i się w niej zakochałam, (nie chce wchodzić mocno w relacje fizyczną-wszyscy wiedzą o co chodzi(💒)). Chciałam np. powiedzieć jej to wtedy gdy będzie u mnie na noc i powiem jej to jak już będziemy gadać przed zaśnięciem bo wtedy jest taki klimat, albo np. wyciągnąć ją na jakiś spacer w bardziej intymne/romantyczne miejsce i wtedy jej to powiedzieć. Raczej nie boje się ze by sie ode mnie odsuneła a raczej boje się jej reakcji jak jej to powiem i tego uczucia że jak da mi kosza to ja nie chce być taka nachalna no nie wiem ale ja poprostu boje sie ze nie dam sobie z tym rady no i z tym uczuciem. Chcę również wspomnieć że bym raczej chciała żeby nasz związek był by tajemnicą. Przyjaciółka bardzo mi się podoba z charakteru i z wyglądu więc prosze PILNIE o pomoc bo sprawa naprawde jest aktualna. Pisze to bo już naprawde nie wiem co zrobić, wiec prosze o dokładną "instrukcje i porady", a nie że ktoś napisze że mam jej to powiedzieć i tyle(mam nadzieje że wszyscy zrozumieli).
Julia97516
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2021, o 12:59

Re: Zakochałam się w przyjaciółce a ona zabardzo nie toleruje LGBT

Post autor: Julia97516 » 31 lip 2021, o 14:40

❗Chciałam jeszcze wspomnieć że czasami mówiłyśmy do siebie myszko czy kochanie i tp....❗
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Zakochałam się w przyjaciółce a ona zabardzo nie toleruje LGBT

Post autor: Elinor » 31 lip 2021, o 15:39

Julia97516 pisze:
31 lip 2021, o 14:40
❗Chciałam jeszcze wspomnieć że czasami mówiłyśmy do siebie myszko czy kochanie i tp....❗
Częśc kobiet hetero tak ma, że dotyk czy pocałunki traktują jak wobec np. dziecka i nie rozumieją, że dla jakichś kobiet to może mieć podtekst. Szczególnie wobec przyjaciółek te granice mogą być dość rozmyte.

Po drugie, możesz się wycofać od razu, skoro jest "przeciwko lgbt" czy jak to ujęła, a możesz jeszcze spróbować jej wyznać swoje uczucia, choć to raczej ma szanse być przede wszystkim raniące. Uzewnętrzysz się przed nią, a ona powie ci coś w bardzo moherowym stylu i potraktuje cię jak dziwadło czy innego diabła.
ODPOWIEDZ