Jak spotkac swoja milosc

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Elinor » 26 sie 2021, o 22:36

Z resztą męskich czy nie męskich :roll: , to chyba nie ma znaczenia, są zarówno ludzie mało otwarci umysłowo jak i po prostu z preferencjami genitaliów. Poza tym, po co rezygnować z wygody i prostoty bycia hetero?
Clear-Sky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 99
Rejestracja: 6 maja 2021, o 19:03

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Clear-Sky » 30 sie 2021, o 23:09

Gdy ktoś jest zaradny (względnie wygadany), to powinien jakoś sobie poradzić. Są chociażby ogłoszenia, jak te tutaj - niektóre naprawdę sensowne. Czasami największym problemem jest wyjście ze swojej strefy komfortu i wykonanie tego pierwszego kroku.
To, co moim zdaniem zasługuje na szerszy opis, to nie miejsce poszukiwania drugiej połowy, a bardziej styl. Sposób, w jaki ktoś chce się zareklamować. Desperacja nie jest seksowna. Tak samo miliony błędów w czasach, gdy często jest coś takiego, jak autokorekta... To, jak piszemy jest naszą wizytówką, świadczy o naszej osobie - no przepraszam bardzo, ale gdy ktoś na długi wpis odpowie lakonicznym "ok", "aha", "nom" - wiem, że nie ma co tego kontynuować. Warto poświęcić chociaż minimum na to, co i jak piszemy/mówimy, by potem nie stracić rokującej znajomości ;)
Awatar użytkownika
maggie_mae
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2013, o 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: maggie_mae » 4 wrz 2021, o 21:37

Po przerobieniu kilku sposób na spotkanie miłości (ogłoszenia na kk, swatanie, klub itd) stwierdzam, że najlepiej to zająć się sobą i w siebie zainwestować - zadbać o ciało i duszę, być dla siebie i dla innych ciekawym kompanem do rozmów i do spędzania czasu. A potem to już przyjdzie samo, spotykacie się pewnego dnia, poznajecie i okazuje się, że tyle was łączy, że brakuje dni i nocy na rozmowy, a potem na pocałunki. Wiem, że są pary, które poznały się przez internet i kibicuję im z całego serca, ale u mnie to się kilka razy po prostu nie sprawdziło. Choć na papierze i w internecie byłyśmy parą idealną.
agape88
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2021, o 14:43

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: agape88 » 10 lis 2021, o 14:56

kwiatkika pisze:
18 sie 2021, o 13:59
Tinder :pilka:
Jeżu, o co chodzi z tym portalem. Mam od niedawna konto, szukam fajnej, normalnej dziewczyny (wiadomo, mam wymagania, ale dlatego, że sama dużo od siebie wymagam). Ale, ale...albo matchują i na tym koniec, albo napiszą cześć i to wszystko. Głupio o sobie tak pisać, ale jestem ładna, szczupła, wysportowana. Nic mi nie brakuje. Zastanawiam się z czego to wynika, czy to portal dla kobiet, które tylko chcą się dowartościować? WTF. Pomijam oczywiście zalew propozycji trójkątów (WTFx2).
Gdzie są ładne, mądre, fajne dziewczyny? XD
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Aerial » 10 lis 2021, o 17:51

agape88 pisze:
10 lis 2021, o 14:56
kwiatkika pisze:
18 sie 2021, o 13:59
Tinder :pilka:
Jeżu, o co chodzi z tym portalem. Mam od niedawna konto, szukam fajnej, normalnej dziewczyny (wiadomo, mam wymagania, ale dlatego, że sama dużo od siebie wymagam). Ale, ale...albo matchują i na tym koniec, albo napiszą cześć i to wszystko. Głupio o sobie tak pisać, ale jestem ładna, szczupła, wysportowana. Nic mi nie brakuje. Zastanawiam się z czego to wynika, czy to portal dla kobiet, które tylko chcą się dowartościować? WTF. Pomijam oczywiście zalew propozycji trójkątów (WTFx2).
Gdzie są ładne, mądre, fajne dziewczyny? XD
Też mam takie doświadczenie z apkami. "Hej" i na tym koniec rozmowy.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: davergne » 10 lis 2021, o 19:11

Aerial pisze:
10 lis 2021, o 17:51
agape88 pisze:
10 lis 2021, o 14:56
kwiatkika pisze:
18 sie 2021, o 13:59
Tinder :pilka:
Jeżu, o co chodzi z tym portalem. Mam od niedawna konto, szukam fajnej, normalnej dziewczyny (wiadomo, mam wymagania, ale dlatego, że sama dużo od siebie wymagam). Ale, ale...albo matchują i na tym koniec, albo napiszą cześć i to wszystko. Głupio o sobie tak pisać, ale jestem ładna, szczupła, wysportowana. Nic mi nie brakuje. Zastanawiam się z czego to wynika, czy to portal dla kobiet, które tylko chcą się dowartościować? WTF. Pomijam oczywiście zalew propozycji trójkątów (WTFx2).
Gdzie są ładne, mądre, fajne dziewczyny? XD
Też mam takie doświadczenie z apkami. "Hej" i na tym koniec rozmowy.
Tak robią "boty" których na portalach randkowych jest tysiące a ich zadaniem jest generowanie sztucznego tłumu.
Filmy les na www.violka.pl
agape88
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2021, o 14:43

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: agape88 » 10 lis 2021, o 20:35

davergne pisze:
10 lis 2021, o 19:11
Aerial pisze:
10 lis 2021, o 17:51
agape88 pisze:
10 lis 2021, o 14:56


Jeżu, o co chodzi z tym portalem. Mam od niedawna konto, szukam fajnej, normalnej dziewczyny (wiadomo, mam wymagania, ale dlatego, że sama dużo od siebie wymagam). Ale, ale...albo matchują i na tym koniec, albo napiszą cześć i to wszystko. Głupio o sobie tak pisać, ale jestem ładna, szczupła, wysportowana. Nic mi nie brakuje. Zastanawiam się z czego to wynika, czy to portal dla kobiet, które tylko chcą się dowartościować? WTF. Pomijam oczywiście zalew propozycji trójkątów (WTFx2).
Gdzie są ładne, mądre, fajne dziewczyny? XD
Też mam takie doświadczenie z apkami. "Hej" i na tym koniec rozmowy.
Tak robią "boty" których na portalach randkowych jest tysiące a ich zadaniem jest generowanie sztucznego tłumu.
Miałoby to sens, z drugiej strony "botowe" profile w teorii powinny być "wymuskane". Tak mi się przynajmniej wydaje. W każdym razie dzięki, jest to jakieś wytłumaczenie. Równocześnie wielka szkoda, bo tak znaleźć kogoś sensownego będzie rzeczywiście graniczyło z cudem 🙈
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Aerial » 11 lis 2021, o 07:28

Całkiem możliwe z tymi botami... co również udowadnia, że apki są bez sensu.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: davergne » 11 lis 2021, o 10:20

Aerial pisze:
11 lis 2021, o 07:28
Całkiem możliwe z tymi botami... co również udowadnia, że apki są bez sensu.
Też na początku myślałam, że to nieetyczny trik żeby tylko zwabić więcej ludzi na stronę. Ale po głębszych przemyśleniach stwierdziłam, że boty w niektórych sytuacjach są pomocne. Powiedzmy np że otwieram portal typu randki dla osób TRANS. Tej grupy ludzi w Polsce jest bardzo znikomy procent i bez botów taki portal byłby ciągle pusty i przez to wiele osób trans nie rejestrowało by swoich profili bo po co rejestrować się na portalu gdzie jest 10 osób... Boty robią złudzenie sztucznego tłumu przez co prawdziwi użytkownicy strony nie czują się jak na bezludnej wyspie..
Po przestudiowaniu wielu portali randkowych od strony technicznej zauważyłam, że niektóre strony używają botów w sposób nieetyczny co wg mnie nawet przekracza granice oszustwa :O
Ja, jak już oświadczyłam w jednym z postów tutaj, sama pracuje nad stroną randkowa dla naszej społeczności i za wszelką cenę chce uniknąć korzystania z botów przez co ciągle główkuje jaka najlepsza strategie obrać żeby było dobrze, ponieważ przy jednym małym potknięciu na starcie cały projekt może zniechęcić wszystkich do siebie i cały wysiłek szlag trafi... Z botami byłoby prościej no ale jak ja się na coś uprę, to już koniec :evil:
Filmy les na www.violka.pl
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Aerial » 11 lis 2021, o 11:33

Zależy 10 jakich osób...
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: zagubiona_92 » 11 lis 2021, o 20:45

a korzystał ktoś z Was może z nowej funkcjonalności "Randki" na fb? Warto w ogóle się tym zainteresować?
agape88
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2021, o 14:43

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: agape88 » 11 lis 2021, o 21:02

davergne pisze:
11 lis 2021, o 10:20
Aerial pisze:
11 lis 2021, o 07:28
Całkiem możliwe z tymi botami... co również udowadnia, że apki są bez sensu.
Też na początku myślałam, że to nieetyczny trik żeby tylko zwabić więcej ludzi na stronę. Ale po głębszych przemyśleniach stwierdziłam, że boty w niektórych sytuacjach są pomocne. Powiedzmy np że otwieram portal typu randki dla osób TRANS. Tej grupy ludzi w Polsce jest bardzo znikomy procent i bez botów taki portal byłby ciągle pusty i przez to wiele osób trans nie rejestrowało by swoich profili bo po co rejestrować się na portalu gdzie jest 10 osób... Boty robią złudzenie sztucznego tłumu przez co prawdziwi użytkownicy strony nie czują się jak na bezludnej wyspie..
Po przestudiowaniu wielu portali randkowych od strony technicznej zauważyłam, że niektóre strony używają botów w sposób nieetyczny co wg mnie nawet przekracza granice oszustwa :O
Ja, jak już oświadczyłam w jednym z postów tutaj, sama pracuje nad stroną randkowa dla naszej społeczności i za wszelką cenę chce uniknąć korzystania z botów przez co ciągle główkuje jaka najlepsza strategie obrać żeby było dobrze, ponieważ przy jednym małym potknięciu na starcie cały projekt może zniechęcić wszystkich do siebie i cały wysiłek szlag trafi... Z botami byłoby prościej no ale jak ja się na coś uprę, to już koniec :evil:
Trzymam mega kciuki za Twój projekt 💪🏻 Zdecydowanie brakuje apki tylko dla kobiet. Także super, że są ludzie tacy jak Ty, którym się chce i mają inicjatywę! Z pewnością wiele z nas na tym skorzysta ❤️
ODPOWIEDZ