Jak spotkac swoja milosc

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Marcysiaa2186
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2021, o 21:27

Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Marcysiaa2186 » 16 sie 2021, o 21:34

Podpowieddzcie prosze jak szukacie swojej wymarzonej kobiety ?
Wróciłam do kraju po ponad 6 latach i troche czuje sie zagubiona w polskiej rzeczywistosci. Gdzie moge szukac na terenie Łodzi/ wojewodztwa łódzkiego swojej milosci? Moze polecacie również jakies portale internetowe?
Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
Nieakrylowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2021, o 23:32

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Nieakrylowa » 17 sie 2021, o 01:39

Najlepiej jest spodobać się komuś naturalnie w przypadkowej niewymuszonej sytuacji. Internet itp. szukanie to związki w różnej skali typu "niech by pił niech by bił byłoby był"
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: spinaczka » 17 sie 2021, o 07:18

Marcysiaa2186 pisze:
16 sie 2021, o 21:34
Podpowieddzcie prosze jak szukacie swojej wymarzonej kobiety ?
Nie ograniczaj sie tylko do Łodzi :) bo Miłość moze byc wszedzie:)
Na FB jest duzo grup les. Zapisz sie. Te grupy organizują spotkania towarzyskie. Bądź aktywna i moze Milosc spotkasz po drodze....niekoniecznie z Łodzi :)
Marcysiaa2186
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2021, o 21:27

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Marcysiaa2186 » 17 sie 2021, o 08:33

Nieakrylowa pisze:
17 sie 2021, o 01:39
Najlepiej jest spodobać się komuś naturalnie w przypadkowej niewymuszonej sytuacji. Internet itp. szukanie to związki w różnej skali typu "niech by pił niech by bił byłoby był"
Tak jak pisałam polska rzeczywistość troche dobija mnie w kwestii poznania osób LGBT, fajnie by było gdyby spotkać kogoś w niewymuszonej sytuacji ale z drugiej trudno iść do kawiarni i pytać się każdej dziewczyny/kobiety czy jest hetero czy nie.
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: spinaczka » 17 sie 2021, o 17:24

Marcysiaa2186 pisze:
17 sie 2021, o 08:33

Tak jak pisałam polska rzeczywistość troche dobija mnie w kwestii poznania osób LGBT, fajnie by było gdyby spotkać kogoś w niewymuszonej sytuacji ale z drugiej trudno iść do kawiarni i pytać się każdej dziewczyny/kobiety czy jest hetero czy nie.
Spróbuj zapisac sie do grup na Fb i zacznij jezdzic na spotkania
Mozesz tez bywac w knajpach branzowych.
Mozesz tez dawac ogloszenia wszędzie gdzie sie da...
kwiatkika
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 16 gru 2019, o 15:03

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: kwiatkika » 18 sie 2021, o 13:59

Tinder :pilka:
panna_agata
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2021, o 21:05

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: panna_agata » 19 sie 2021, o 02:14

kwiatkika pisze:
18 sie 2021, o 13:59
Tinder :pilka:
To działa? :shock: :?
kwiatkika
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 16 gru 2019, o 15:03

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: kwiatkika » 19 sie 2021, o 18:43

Tak, poznajesz dzięki temu nowych ludzi, a gwarancji na miłość nie daje xd
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: marinnaWR » 20 sie 2021, o 13:54

Marcysiaa2186 pisze:
16 sie 2021, o 21:34
Podpowieddzcie prosze jak szukacie swojej wymarzonej kobiety ?
Wróciłam do kraju po ponad 6 latach i troche czuje sie zagubiona w polskiej rzeczywistosci. Gdzie moge szukac na terenie Łodzi/ wojewodztwa łódzkiego swojej milosci? Moze polecacie również jakies portale internetowe?
Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
Ja to nie kumam takich rozterek.
Nie lepiej zająć się własnym dobrostanem, własnym rozwoje i życiem ? A na ścieżkach tego rozwoju spotkasz tą właściwą osobę
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Ella_Bronia » 20 sie 2021, o 14:07

marinnaWR pisze:
20 sie 2021, o 13:54
Marcysiaa2186 pisze:
16 sie 2021, o 21:34
Podpowieddzcie prosze jak szukacie swojej wymarzonej kobiety ?
Wróciłam do kraju po ponad 6 latach i troche czuje sie zagubiona w polskiej rzeczywistosci. Gdzie moge szukac na terenie Łodzi/ wojewodztwa łódzkiego swojej milosci? Moze polecacie również jakies portale internetowe?
Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
Ja to nie kumam takich rozterek.
Nie lepiej zająć się własnym dobrostanem, własnym rozwoje i życiem ? A na ścieżkach tego rozwoju spotkasz tą właściwą osobę
Wymiotuję jak czytam/ slucham o tym własnym rozwoju...
Tak, jak się jest hetero, czyli nalezy się do wiekszości, to czasem się zdarza, ale bardzo rzadko, że na tych "sciezkach rozwoju" mozna kogoś poznać, ale nie jak się jest w mniejszości 4%, litości...
CrejzolaCarola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2020, o 22:17

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: CrejzolaCarola » 20 sie 2021, o 19:48

A mi wystarcza jak popatrzę na dupe w telewizji
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: marinnaWR » 20 sie 2021, o 23:17

Ella_Bronia pisze:
20 sie 2021, o 14:07
marinnaWR pisze:
20 sie 2021, o 13:54
Marcysiaa2186 pisze:
16 sie 2021, o 21:34
Podpowieddzcie prosze jak szukacie swojej wymarzonej kobiety ?
Wróciłam do kraju po ponad 6 latach i troche czuje sie zagubiona w polskiej rzeczywistosci. Gdzie moge szukac na terenie Łodzi/ wojewodztwa łódzkiego swojej milosci? Moze polecacie również jakies portale internetowe?
Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
Ja to nie kumam takich rozterek.
Nie lepiej zająć się własnym dobrostanem, własnym rozwoje i życiem ? A na ścieżkach tego rozwoju spotkasz tą właściwą osobę
Wymiotuję jak czytam/ slucham o tym własnym rozwoju...
Tak, jak się jest hetero, czyli nalezy się do wiekszości, to czasem się zdarza, ale bardzo rzadko, że na tych "sciezkach rozwoju" mozna kogoś poznać, ale nie jak się jest w mniejszości 4%, litości...
Innego komentarza się po Tobie nie spodziewałam Bronia :D to siedź na doopie, kto Cię zmusza do rozwoju. Smutne masz doświadczenia, ale nie każdy tak ma, należąc do tej samej mniejszości, więc może masz pecha ?
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Ella_Bronia » 21 sie 2021, o 12:40

marinnaWR pisze:
20 sie 2021, o 23:17
Ella_Bronia pisze:
20 sie 2021, o 14:07
marinnaWR pisze:
20 sie 2021, o 13:54


Ja to nie kumam takich rozterek.
Nie lepiej zająć się własnym dobrostanem, własnym rozwoje i życiem ? A na ścieżkach tego rozwoju spotkasz tą właściwą osobę
Wymiotuję jak czytam/ slucham o tym własnym rozwoju...
Tak, jak się jest hetero, czyli nalezy się do wiekszości, to czasem się zdarza, ale bardzo rzadko, że na tych "sciezkach rozwoju" mozna kogoś poznać, ale nie jak się jest w mniejszości 4%, litości...
Innego komentarza się po Tobie nie spodziewałam Bronia :D to siedź na doopie, kto Cię zmusza do rozwoju. Smutne masz doświadczenia, ale nie każdy tak ma, należąc do tej samej mniejszości, więc może masz pecha ?
Co do "rozwoju osobistego" to mam nieodparte wyrazenie, że jest to moda wylansowana przez tych, ktorzy oferują wszelkiego typu studia podyplomowe, kursy, szkolenia. Wszystko płatne kilkaset złoty miesięcznie. Przed oczami mam te wszystki kobiety, bo w wiekszości kobiety są podatne na tą modę na "rozwój osobisty", które wydają pół pensji miesiecznie na kolejne studia podyplomowe, które im nic nie dadzą, latają jak kot z pęchecherzem, zaniedbują wszelkie inne obowiązki, bo one muszą sie rozwijać i tak do emerytury. Oczywiscie po drodze jest rozwód, bo mąż juz tego nie wytrzymuje, dzieci są zaniedbane i zostawione same sobie, bez obiadu, bo mama musi skończyć kolejne studia podyplomowe bez sensu. Wiesz jak się nazywa wrzesien-październik -czas rekrutacji na te wszystkie podyplomowki? "Sezon na leszcza".
Sorry za tą dygresję.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: AnnaArendt » 21 sie 2021, o 12:52

Ej, ale obiady dzieciom równie dobrze może gotować tatuś. Mniej zalatany taki.
alisonnn
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, o 17:57

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: alisonnn » 21 sie 2021, o 18:08

Używasz queer.pl? Tam jest więcej osób zalogowanych niż tutaj, więc może tam już ktoś na Ciebie czeka. Ogółem być otwartym i aktywnym, cierpliwym, nie napastliwyn że na już muszę kogoś znaleźć, wg mnie to pomaga. Także zyj swoim życiem, rób co kochasz (wtedy już spotkasz miłość hehe) a pewnego dnia spotkasz miłość też w drugim człowieku :)

Pozdro i powodzenia
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Ella_Bronia » 21 sie 2021, o 19:29

AnnaArendt pisze:
21 sie 2021, o 12:52
Ej, ale obiady dzieciom równie dobrze może gotować tatuś. Mniej zalatany taki.
I bardzo wielu gotuje. Wielu takich znam.
123DreamBig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2021, o 21:26

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: 123DreamBig » 21 sie 2021, o 20:13

Ella_Bronia pisze:
21 sie 2021, o 19:29
AnnaArendt pisze:
21 sie 2021, o 12:52
Ej, ale obiady dzieciom równie dobrze może gotować tatuś. Mniej zalatany taki.
I bardzo wielu gotuje. Wielu takich znam.

Ja też. I wielu robi to lepiej niż mamusie :wink: A nawet ciasta pieką :D
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Elinor » 21 sie 2021, o 21:08

Jeżeli trafiam na faceta, to zazwyczaj na takiego, co gotuje.

Co do samego tematu, jak spotkać drugą połowę, to szczerze mówiąc nie wiem. Teraz ten lockdown to w ogóle jest z tym do d. Przez ostatnie kilka lat w ogóle szło mi z tym tak sobie, bo nie udało mi się wpasować w klimat na uczelni.
123DreamBig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2021, o 21:26

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: 123DreamBig » 21 sie 2021, o 22:41

Elinor pisze:
21 sie 2021, o 21:08
Jeżeli trafiam na faceta, to zazwyczaj na takiego, co gotuje.

Co do samego tematu, jak spotkać drugą połowę, to szczerze mówiąc nie wiem. Teraz ten lockdown to w ogóle jest z tym do d. Przez ostatnie kilka lat w ogóle szło mi z tym tak sobie, bo nie udało mi się wpasować w klimat na uczelni.
Może nie każdemu jest pisana? Może nie każdy kto jest w związku kocha? A ci, którzy spotkali swoją miłośc to prawdziwi szczęściarze
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Elinor » 21 sie 2021, o 22:56

A tam od razu prawdziwa miłość. Ciężko spotkać kogoś, z kim da się stworzyć zdrową relację i do tego nie rozjechać się za bardzo ogólnożyciowo. Poza tym, fascynacja to paliwo dla relacji tylko w krótkim terminie.
123DreamBig
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2021, o 21:26

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: 123DreamBig » 21 sie 2021, o 23:04

Elinor pisze:
21 sie 2021, o 22:56
A tam od razu prawdziwa miłość. Ciężko spotkać kogoś, z kim da się stworzyć zdrową relację i do tego nie rozjechać się za bardzo ogólnożyciowo. Poza tym, fascynacja to paliwo dla relacji tylko w krótkim terminie.
Chyba się z Tobą zgodzę
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Ella_Bronia » 22 sie 2021, o 13:19

Ja nie od razu kochałqm osobę, ktora potem była moją długoletnią partnerką lub partnerem zyciowym. Czasami nawet nie byłam zakochana na początku. Zaczynałam z kims być i jesli bylismy do siebie w miare dobrani i było nam razem choć trochę dobrze, to zaczynałam kochać taka osobę z tego przywiazania. Taka milosc z przywiązania. Tak mialam z moim meżem, z ktorym jesteśmy razem juz 13 lat i coraz bardziej go kocham.
Nie mozma od życia oczekiwać nie wiadomo jakich spotkań, bo takie się nie zdarzają.
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Shuk » 22 sie 2021, o 13:53

Miłość, czym ona właściwie jest? Dawno temu zakochałam się do szaleństwa w kobiecie zakłamanej, dalekiej od ideału ale pięknej w moich oczach. Tylko w jej obecności czułam, ze kocham, po 22 latach nadal kiedy jest obok to całe szaleństwo wraca. Kolejne kobiety niczym mnie nie przyciągały zero iskry czy motyli ani w ani nad głowa. Po czasie coś zaiskrzyło. Spędziłam z jedna 7 lat z druga 10 lat z perspektywy czasu było dobrze… do czasu. Ostatnie 5 miesięcy szalonego układu ale cieszę się, ze nie dałam się wmanewrować w mieszkanie razem. Było miło ale już wystarczy.
Wszystkie kobiety spotykam na drodze zawodowej, spotkaniach towarzyskich typu urodziny, imieniny, stypy, wesela czy wyjazdy w teren (służbowe). Śniadani, obiady, kolacje na mieście ze znajomymi. Okazji jest bez liku. Ludzi jest pełno wszędzie.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Ella_Bronia » 22 sie 2021, o 19:06

Shuk pisze:
22 sie 2021, o 13:53
Miłość, czym ona właściwie jest? Dawno temu zakochałam się do szaleństwa w kobiecie zakłamanej, dalekiej od ideału ale pięknej w moich oczach. Tylko w jej obecności czułam, ze kocham, po 22 latach nadal kiedy jest obok to całe szaleństwo wraca. Kolejne kobiety niczym mnie nie przyciągały zero iskry czy motyli ani w ani nad głowa. Po czasie coś zaiskrzyło. Spędziłam z jedna 7 lat z druga 10 lat z perspektywy czasu było dobrze… do czasu. Ostatnie 5 miesięcy szalonego układu ale cieszę się, ze nie dałam się wmanewrować w mieszkanie razem. Było miło ale już wystarczy.
Wszystkie kobiety spotykam na drodze zawodowej, spotkaniach towarzyskich typu urodziny, imieniny, stypy, wesela czy wyjazdy w teren (służbowe). Śniadani, obiady, kolacje na mieście ze znajomymi. Okazji jest bez liku. Ludzi jest pełno wszędzie.
I tak duzo lesbijek spotykasz na tych stypach, weselach, wyjazdach slużbowych? Niesamowite...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: gimmeeverything » 22 sie 2021, o 21:44

Ella_Bronia pisze:
22 sie 2021, o 19:06
I tak duzo lesbijek spotykasz na tych stypach, weselach, wyjazdach slużbowych? Niesamowite...
a gdzie jest powiedziane, że te napotykane potencjalne miłości muszą być lesbijkami -
najlepiej jeszcze oznakowanymi w widocznych miejscach?

laska hetero przecież też nie ma pewności, czy facet, który ją kręci nie jest akurat gejem - no chyba, że przegięta z niego ciota, której orientacja nie pozostawia żadnych wątpilowści.

spotykasz kobietę, która Ci się podoba/fascynuje/imponuje/łotewer - i w Twojej głowie powstaje jakiś zamiar (= do seksu, do związku, do koleżeństwa itepe) - czasem go realizujesz dokładnie tak, jak chcesz, czasem wcale, a czasem zupełnie inaczej -

amor tak ma.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: ImaSumak » 23 sie 2021, o 03:11

gimmeeverything pisze:
22 sie 2021, o 21:44
Ella_Bronia pisze:
22 sie 2021, o 19:06
I tak duzo lesbijek spotykasz na tych stypach, weselach, wyjazdach slużbowych? Niesamowite...
a gdzie jest powiedziane, że te napotykane potencjalne miłości muszą być lesbijkami -
najlepiej jeszcze oznakowanymi w widocznych miejscach?

laska hetero przecież też nie ma pewności, czy facet, który ją kręci nie jest akurat gejem - no chyba, że przegięta z niego ciota, której orientacja nie pozostawia żadnych wątpilowści.

spotykasz kobietę, która Ci się podoba/fascynuje/imponuje/łotewer - i w Twojej głowie powstaje jakiś zamiar (= do seksu, do związku, do koleżeństwa itepe) - czasem go realizujesz dokładnie tak, jak chcesz, czasem wcale, a czasem zupełnie inaczej -

amor tak ma.
Wg części osób na tym forum lesbijkami są wszyscy, którzy aktualnie mają ochotę na kobietę. Bez wzgledu na płeć, orientację, czy cokolwiek.

Hmmm, powinnam była na początku napisać "stop"?

Poza tym, doskonale rozumiem co masz na myśli i zgadzam się:
tylko raz, na tym forum poznałam kogoś, kto określał się inaczej, poza tym całe życie sypiałam z "heteryczkami", poznanymi w życiu realnym. Z jedną z nich, z przerwami, jestem do dziś.
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: marinnaWR » 24 sie 2021, o 23:02

Ella_Bronia pisze:
21 sie 2021, o 12:40
marinnaWR pisze:
20 sie 2021, o 23:17
Ella_Bronia pisze:
20 sie 2021, o 14:07

Wymiotuję jak czytam/ slucham o tym własnym rozwoju...
Tak, jak się jest hetero, czyli nalezy się do wiekszości, to czasem się zdarza, ale bardzo rzadko, że na tych "sciezkach rozwoju" mozna kogoś poznać, ale nie jak się jest w mniejszości 4%, litości...
Innego komentarza się po Tobie nie spodziewałam Bronia :D to siedź na doopie, kto Cię zmusza do rozwoju. Smutne masz doświadczenia, ale nie każdy tak ma, należąc do tej samej mniejszości, więc może masz pecha ?
Co do "rozwoju osobistego" to mam nieodparte wyrazenie, że jest to moda wylansowana przez tych, ktorzy oferują wszelkiego typu studia podyplomowe, kursy, szkolenia. Wszystko płatne kilkaset złoty miesięcznie. Przed oczami mam te wszystki kobiety, bo w wiekszości kobiety są podatne na tą modę na "rozwój osobisty", które wydają pół pensji miesiecznie na kolejne studia podyplomowe, które im nic nie dadzą, latają jak kot z pęchecherzem, zaniedbują wszelkie inne obowiązki, bo one muszą sie rozwijać i tak do emerytury. Oczywiscie po drodze jest rozwód, bo mąż juz tego nie wytrzymuje, dzieci są zaniedbane i zostawione same sobie, bez obiadu, bo mama musi skończyć kolejne studia podyplomowe bez sensu. Wiesz jak się nazywa wrzesien-październik -czas rekrutacji na te wszystkie podyplomowki? "Sezon na leszcza".
Sorry za tą dygresję.
Nie no ciekawa dygresja a właściwie meritum. Jeśli te kobiety zaniedbują gary i nie wychodzą z dziećmi na place zabaw, to faktycznie jest czas na rozwód. Kobieta mogłaby zrobić jakieś studia podyplomowe tylko pod warunkiem, że ich pan i władca wyrazi zgodę. A i dzieci nie będą chciały się akurat pobawić. I nie będą głodne. To wtedy ok.

Tak w ogóle to kompletnie mnie nie zrozumiałaś. Pisząc o rozwoju osobistym miałam na myśli :
-rozwój własnej pasji, być może dążenie do jej monetyzacji (jeśli jest rynek zbytu a wykonywana praca nie daje satysfakcji)
-skupienie na własnej formie fizycznej
Jeśli autorka poświęciłaby czas konsekwentnie na te dwa aspekty, to np miałaby szansę na spotkanie swojej miłości np na zajęciach jogi czy oddychania. Z pewnością miałaby mniej czasu na rozważania, który portal i gdzie jaki anons umieścić. Albo wiedziałaby od razu który portal

Jeśli dążenie do rozwoju np pasji to udział w kursie podyplomowym, to również warto. Nawet jeśli rozgoryczony partner/partnerka odejdzie w siną dal. A dzieci nie są obowiązkiem jednego rodzica, zawsze można się dogadać. Inwestycja w siebie to zawsze dobra decyzja.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Ella_Bronia » 26 sie 2021, o 20:25

marinnaWR pisze:
24 sie 2021, o 23:02
Ella_Bronia pisze:
21 sie 2021, o 12:40
marinnaWR pisze:
20 sie 2021, o 23:17

Innego komentarza się po Tobie nie spodziewałam Bronia :D to siedź na doopie, kto Cię zmusza do rozwoju. Smutne masz doświadczenia, ale nie każdy tak ma, należąc do tej samej mniejszości, więc może masz pecha ?
Nie no ciekawa dygresja a właściwie meritum. Jeśli te kobiety zaniedbują gary i nie wychodzą z dziećmi na place zabaw, to faktycznie jest czas na rozwód. Kobieta mogłaby zrobić jakieś studia podyplomowe tylko pod warunkiem, że ich pan i władca wyrazi zgodę. A i dzieci nie będą chciały się akurat pobawić. I nie będą głodne. To wtedy ok.

Tak w ogóle to kompletnie mnie nie zrozumiałaś. Pisząc o rozwoju osobistym miałam na myśli :
-rozwój własnej pasji, być może dążenie do jej monetyzacji (jeśli jest rynek zbytu a wykonywana praca nie daje satysfakcji)
-skupienie na własnej formie fizycznej
Jeśli autorka poświęciłaby czas konsekwentnie na te dwa aspekty, to np miałaby szansę na spotkanie swojej miłości np na zajęciach jogi czy oddychania. Z pewnością miałaby mniej czasu na rozważania, który portal i gdzie jaki anons umieścić. Albo wiedziałaby od razu który portal

Jeśli dążenie do rozwoju np pasji to udział w kursie podyplomowym, to również warto. Nawet jeśli rozgoryczony partner/partnerka odejdzie w siną dal. A dzieci nie są obowiązkiem jednego rodzica, zawsze można się dogadać. Inwestycja w siebie to zawsze dobra decyzja.
Samotność to potrafi być duży problem, którego nie da się zagluszyć żadnymi kursami jogi, choć wielu próbuje. :-)
Uważam, ze szansa spotkania kobiety homoseksualnej, bo wyłacznie takich przecież szukacie, wolnej i zdatnej do związku na ogolnodostepnych warsztatach, czy kursach jest znikoma. Jestem jednak za portalami takimi jak k-k i obracaniem się w środowisku homo.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: osiol » 26 sie 2021, o 20:41

Moją pierwszą dziewczynę poznałam na zajęciach w Ośrodku kultury. W miasteczku liczącym 4 tysiące mieszkańców. Kto nie próbuje nic nie zyskuje :)
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Jak spotkac swoja milosc

Post autor: Elinor » 26 sie 2021, o 21:41

osiol pisze:
26 sie 2021, o 20:41
Moją pierwszą dziewczynę poznałam na zajęciach w Ośrodku kultury. W miasteczku liczącym 4 tysiące mieszkańców. Kto nie próbuje nic nie zyskuje :)
To pocieszające historie. Po usłyszeniu, że koleżanka (co do której nie mam żadnych uczuć, swoją drogą), nie lubi "nawet męskich kobiet", trochę mnie to przybiło.
ODPOWIEDZ