Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 25 lis 2021, o 09:39

AnnaArendt pisze:
25 lis 2021, o 08:51
AnnaArendt, muszę Ci powiedzieć, że przekonałaś mnie. Od dzisiaj gustuje tylko w nie kobiecych kobietach z krótkimi włosami a swoje też zetnę, bo po co mi ta próżność która one powodują.... i te ciągle przetykanie odpływów które zdarza mi się tak często jak- nigdy.
🤔
Filmy les na www.violka.pl
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 10:07

Ależ nikogo do niczego przekonywać nie muszę i nie takie było założenie mojego wpisu.

Najzwyczajniej w świecie skoro grupa osób pozwala sobie na ocenianie innych przez pryzmat wyglądu, padają określenia o "niedorobionych chłopach" to znaczy że są one gotowe na przyjęcie na klatę opinii odwrotnych. Np takich że długowłose blond lesby udają heteryczki albo że są głupie, albo że są sztuczne.

W końcu reprezentowana w tym wątku wolność słowa działa w obie strony c'nie?
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 10:27

Powiem tak: rozmowa o gustach to rozmowa o gustach i ja tu dyskryminacji o której piszesz nie widzę.
Ktoś jest w moim guście lub nie, pod kątem atrakcyjności i tyle w temacie.
Chyba można pogadać co kogo kręci. Z tego co widzę sporo osób tutaj akurat lubuje się w męskim typie urody/ubioru.

Każdy z nas ma jakiś gust i żadna to dyskryminacja. Nikogo się za to nie wiesza, nie oznacza to braku utrzymywania kontaktu z osobami wyglądającymi w jeden lub inny sposób.
Rozmawiamy tylko o tym kogo wolimy mieć w łóżku.

Jedni lubią wysokich, inni niskich, jedni blondynów, drudzy rudych a lesbijki mogą lubić butche i mogą lubić femme. Mogą lubić curvy, mogą lubić XXS.

Jeśli ktoś wygląda w jakiś sposób, zwłaszcza jeśli "robi się na faceta" to chyba wie co robi i w jakim celu.
Skomentowanie czegoś co się widzi przed sobą nie jest przejawem dyskryminacji tylko stwierdzeniem faktu.

Ja jestem niska, nie ważę 50kg i mam czarne włosy, a lubię kobiece, wysokie, możliwie szczupłe... No i co z tego?
Typ jak każdy inny a rzeczywistość weryfikuje, no jedna z moich ex była blond, niższa ode mnie, w moim rozmiarze... Życie.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 10:34

Nie chce mi się cytować, bo to upierdliwe na tym forum, odnoszę się do wpisów z treścią o pseudochłopach - padło ich tu kilka.

O gustach się nie dyskutuje - taka stara dobra prawda - bo nie to ładne co ładne a co się komu podoba.

Można napisac: wolę spotykać się z kobietami "kobiecymi", które mają długie włosy, chodzą w szpilach i spódnicach - to mi się podoba i to mnie kręci...

Można tez: spotykam się tylko z prawdziwymi kobietami, niekobiece z wyglądu lesbijki to pseudochlopy...

Niby to samo ale jakby niezbyt.

Jedno opisuje mnie i mój stan zainteresowana, drugie jest ocena, do tego dyskryminująca...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 10:59

Ostatnio moja mama mi powiedziała, że muszę mieć wymagania z kosmosu. Zrobiłam jej screeny z aplikacji randkowych czy profili na fb, które się do mnie odzywają.
Z ponad 10 przypadków przy chyba 6 czy 7 była PRZEKONANA że to mężczyźni.
Oczywiście to był odzew pomimo mojego opisu, który jasno mówi, że interesują mnie kobiece kobiety bez małych dzieci. Pozostałe kilka oczywiście miały dzieci.

Jak to skomentować? Męski styl? Męska uroda, czy rzeczywiście tzw potocznie "podróbka faceta", żeby był to pełny obraz rzeczywistości? Bo bez sprawdzania zawartości majtek odróżnić się nie da. Można wierzyć na słowo widząc kobiece imię w nazwie konta.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 11:19

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 10:59
Ostatnio moja mama mi powiedziała, że muszę mieć wymagania z kosmosu. Zrobiłam jej screeny z aplikacji randkowych czy profili na fb, które się do mnie odzywają.
Z ponad 10 przypadków przy chyba 6 czy 7 była PRZEKONANA że to mężczyźni.
Oczywiście to był odzew pomimo mojego opisu, który jasno mówi, że interesują mnie kobiece kobiety bez małych dzieci. Pozostałe kilka oczywiście miały dzieci.

Jak to skomentować? Męski styl? Męska uroda, czy rzeczywiście tzw potocznie "podróbka faceta", żeby był to pełny obraz rzeczywistości? Bo bez sprawdzania zawartości majtek odróżnić się nie da. Można wierzyć na słowo widząc kobiece imię w nazwie konta.
Można skomentować to prosto: osoby które cie nie pociągają. Fizycznie. Bo psychicznie to trzeba kogoś jeszcze poznać.

Nigdy nikt nie będzie miał pełnego obrazu rzeczywistości bo widzi tylko swój kawałek, dodatkowo przez pryzmat swoich doświadczeń i sposobu percepcji.

Jeśli jasno określiłaś swoje preferencje, bez wielkiej oceny należy odrzucić osoby które do ciebie "zagaduja".
Nie i już. Najwyraźniej osoby te nie potrafią (nie chcą?) uszanowac twoich granic już na wstępie, a to źle wróży tak generalnie.

Sama jestem dziwna, byłam już chyba po każdej stronie - chuda, gruba, z długimi włosami i makijażem, bez makijażu z włosami krótkimi, wysportowana, zaniedbana, bardzo zadbana, modnie ubrana i ubrana bez polotu. Zabawowy predator, jeb.aka, skromna pani wykładowczyni, wierna żona i kochanka. Kiedyś bezdzietna, obecnie mama - wszystko zależy od tego w jakim w danym momencie jestem stanie psychicznym, fizycznym, zdrowotnym. Oraz na którym etapie życia jestem.

I cały czas jestem sobą i dobrze się ze sobą czuję. Płynność jest elementem mojej osobowości.
Jedyna stała to monogamia gdy jestem w związku.
Jeśli w nim nie jestem - hulaj dusza.
No i dziecko :)

Mam jasno określony typ osoby z którą mogę się związać, mogę z nią wejść w relacje. Zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym ten typ jest jasno określony.
Ale czy to oznacza że inne typy mam nazywać nieprawdziwymi? Złymi? Podszywającymi się?

No nie. Po prostu nie mój typ.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 11:29

Tutaj się zgadzam.
I w całej mojej wrednosci odpisuję zawsze grzecznie, że nie dziękuję, życzę powodzenia blablabla. I przeważnie dostaję w łeb inwektywami, głównie z wydumanego powodu pt "patrzę tylko na wygląd". G... Prawda.

Ale nikt mi nie wmówi, że bez pewnej dawki przyciągania da się coś zbudować.
No więc śmieci same się wynoszą, jak słusznie stwierdziłas, początkowy brak poszanowania granic zakańcza się wybuchem focha.

Natomiast tak jak mówię, wiem do czego się odnosiłas z początku i tutaj zupełnie nie miałam zamiaru ani nikogo deprecjonować, ani twierdzić że się podszywa, ani że jest zły. Po prostu był to komentarz do napotkanej rzeczywistości. Jak widzę jabłko nie twierdzę że to pomarańcza.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 11:49

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 11:29
Tutaj się zgadzam.
I w całej mojej wrednosci odpisuję zawsze grzecznie, że nie dziękuję, życzę powodzenia blablabla. I przeważnie dostaję w łeb inwektywami, głównie z wydumanego powodu pt "patrzę tylko na wygląd". G... Prawda.

Ale nikt mi nie wmówi, że bez pewnej dawki przyciągania da się coś zbudować.
No więc śmieci same się wynoszą, jak słusznie stwierdziłas, początkowy brak poszanowania granic zakańcza się wybuchem focha.

Natomiast tak jak mówię, wiem do czego się odnosiłas z początku i tutaj zupełnie nie miałam zamiaru ani nikogo deprecjonować, ani twierdzić że się podszywa, ani że jest zły. Po prostu był to komentarz do napotkanej rzeczywistości. Jak widzę jabłko nie twierdzę że to pomarańcza.
Stare i dobre: ile łap ma pies, jeśli jego ogon nazwiemy łapą...

Rozdzieliliśmy płeć fizjologiczna od kulturowej, rozdzieliliśmy płeć fizjologiczna od płci mózgu, rozdzieliliśmy tożsamość plciowa od orientacji seksualnej.

Podzieliliśmy tożsamość plciowa na wiele kawalkow.
Podzieliliśmy orientację seksualna na wiele kawalkow.

Nie ma jednej słusznej definicji kobiety i mężczyzny - w każdym kręgu kulturowym spotkamy się z inną, inna też będzie w środowiskach mniejszościowych a inna w rozumieniu potocznym.

Tak jak nie ma definicji zdrowia psychicznego.

Jest tylko ogół przekonań które tworzą coś na kształt normy społecznej. Normy która my same odrzucamy i staramy się zmienić.

Żeby się nie pogubić musimy stawiać na pierwotne bardzo instynkta: ta mi się podoba a tamta nie. Z tą pójdę do łóżka a z inna nie, w koncu: z tą mogę mieć związek a z tamtą niekoniecznie.

W pewnym sensie pozbawiono nas twardych przekonań, ścian do których można bylo się odwoływać, ścian które same rozwalilysmy bo byly trudne do akceptacji. Bo takie właśnie byly. No i jest teraz trochę trudniej nie rozwalić nosa sobie lub komuś. Bo życie przestało być takie oczywiste.

Dużo osób tęskni za tamtym stanem twardych przekonań. Widać to dookoła. Prawdziwe kobiety do garów i rodzić dzieci...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 12:01

Ostatnio się śmiałam, że nie mogę dostać mandatu za chodzenie ulicą, wszak ulica to jezdnia. Jezdnia jest przeznaczona dla samochodów. Jestem samoswiadoma jednostką i chodzę, więc jestem w pewnym sensie samochodem, więc mogę nie przyjąć mandatu wszak nie naruszam zasad.
Fuck logic 🤣
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: she76 » 25 lis 2021, o 13:33

Ja najbardziej wolę kobiety z dystansem do siebie, takie urocze "wariatki" :ok:
Ok.1:00
https://www.youtube.com/watch?v=dRLdtDYoVX8
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 13:56

she76 pisze:
25 lis 2021, o 13:33
Ja najbardziej wolę kobiety z dystansem do siebie, takie urocze "wariatki" :ok:
Ok.1:00
https://www.youtube.com/watch?v=dRLdtDYoVX8
Zacne Panie. I któż nie kocha Diane 🤣.
Idąc tropem dzielenia się typem.
Oto mój 🔥🔥🔥

https://youtu.be/i3qV34b5mak
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 14:11

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 13:56
she76 pisze:
25 lis 2021, o 13:33
Ja najbardziej wolę kobiety z dystansem do siebie, takie urocze "wariatki" :ok:
Ok.1:00
https://www.youtube.com/watch?v=dRLdtDYoVX8
Zacne Panie. I któż nie kocha Diane 🤣.
Idąc tropem dzielenia się typem.
Oto mój 🔥🔥🔥

https://youtu.be/i3qV34b5mak
Która z dwu?

A to mój...
https://youtu.be/90GqAf3zJ8s
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 15:00

AnnaArendt pisze:
25 lis 2021, o 14:11
dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 13:56
she76 pisze:
25 lis 2021, o 13:33
Ja najbardziej wolę kobiety z dystansem do siebie, takie urocze "wariatki" :ok:
Ok.1:00
https://www.youtube.com/watch?v=dRLdtDYoVX8
Zacne Panie. I któż nie kocha Diane 🤣.
Idąc tropem dzielenia się typem.
Oto mój 🔥🔥🔥

https://youtu.be/i3qV34b5mak
Która z dwu?

A to mój...
https://youtu.be/90GqAf3zJ8s
Dahlia oczywiście, czyli ta czarna, długowłosa, mordująca wszystkich :) lubię zmory 🔥🔥🔥


Twój typ też bardzo zacny ;)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 15:02

W ogóle jakiż był mój smutek jak się okazało że te czarne oczęta to tylko soczewki, a swoje ma niebieskie. Nadal ogień, ale tak jakoś... Smuteczek
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 15:20

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 15:02
W ogóle jakiż był mój smutek jak się okazało że te czarne oczęta to tylko soczewki, a swoje ma niebieskie. Nadal ogień, ale tak jakoś... Smuteczek
Ponieważ Bogini postawiła na mojej drodze osobę urody Bebe, obdarowana przez genetyczne zawiłości stalowoniebieskimi oczami powiem Ci ze to dopiero ogień.

Takie oczy jakby dzikie. Czarna obwódka dookoła, potem stalowe a przy samej źrenicy niebieskie...

4 lata za nami a ja się na patrzeć nie mogę...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 15:26

Napatrzeć razem... Uwielbiam klawiaturę t9.

Dodam że jednym z moich fetyszy są kontrasty. Jasne-ciemne. Uwielbiam. W ogóle że znalazł się ktoś kto fizycznie w 100% odpowiada wszelkim moim dziwnym upodobaniom to cud, a że zechciał ten ktoś wybrać mnie do wspólnego życia to kolejny cud. A że jeszcze odpowiada tej osobie mój pokręcony umysł a mi jej to cud nad cudami.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 15:59

Hahaha 🤣 ja mam zielono-niebiesko-szare oczy i od 14 lat czarne włosy. Więc pewnie z tego oto powodu jaraja mnie czarne oczy :) odcień pochmurnego nieba mam na co dzień patrząc w lustro ,🤣

BTW moja pierwsza, długoterminowa ex to właśnie ten typ. Smukła, wysoka, czarnooka, czarnowłosa.
Kiedyś kumplowi pokazywałam aktorki które mi się podobają, właśnie Claudia Black, Suranne Jones, Raquel Cassidy to się popatrzył na mnie jak na UFO i rzekł "wszystkie wyglądają jak X".
Nigdy o tym nie myślałam w ten sposób. Teraz jakoś mi dziwnie z tą wiedzą 🤣
Pewnie dlatego typ mój zaczął nagle obejmować blondynki pokroju Gilian Anderson czy Melory Hardin 🤣
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 16:47

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 15:59
Hahaha 🤣 ja mam zielono-niebiesko-szare oczy i od 14 lat czarne włosy. Więc pewnie z tego oto powodu jaraja mnie czarne oczy :) odcień pochmurnego nieba mam na co dzień patrząc w lustro ,🤣

BTW moja pierwsza, długoterminowa ex to właśnie ten typ. Smukła, wysoka, czarnooka, czarnowłosa.
Kiedyś kumplowi pokazywałam aktorki które mi się podobają, właśnie Claudia Black, Suranne Jones, Raquel Cassidy to się popatrzył na mnie jak na UFO i rzekł "wszystkie wyglądają jak X".
Nigdy o tym nie myślałam w ten sposób. Teraz jakoś mi dziwnie z tą wiedzą 🤣
Pewnie dlatego typ mój zaczął nagle obejmować blondynki pokroju Gilian Anderson czy Melory Hardin 🤣
Mój typ jest niezmienny. Kręcą mnie brunetki z niebieskimi oczami. Plus najlepiej włosy czarne przeplatane siwizną, dłonie z wyraźnymi żyłami (jak w rzeźbach wita) i długie palce z ładnymi czystymi płytkami paznokci. Wyraźna zuchwa, małe uszy przy głowie, usta wyraźne ale nie za duże, brak haluksow (niestety mam uraz), głos niski, tembr ciepły. Szczupła budowa ciała. Okulary. Najlepiej intelektualistka, wykładowczyni z dziedzin pokrewnych - socjologia, psychologia, filozofia.
Posiadająca własne zdanie, dążącą do rozwiązań win/win. Delikatna w sposobie bycia i w sposobie traktowania innych. Musi mieć "ten zapach" - jestem bardzo wrażliwa na feromony i zapachy (mdli mnie w niektórych przypadkach - np nie jestem w stanie wytrzymać zapachu niektórych kobiet i chyba wszystkich mężczyzn). Mogę tak wymieniać jeszcze bardzo długo.
Aż dokładnie opis osobę w której jestem zakochana... :p
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 17:00

Hehehe :) opisujesz moją ex 🤣🤣🤣 wszystko się zgadza poza oczami.

No ja lubię zołzy. Nie, że wredne żmije, tylko kobiety na stanowiskach, które są życiowo ogarnięte, dążą do celu z rozmysłem, mają plan na siebie, w stylu trochę office casual. Stwarzające na wstępie dość odległe i chłodne wrażenie.

Zapach... Jestem perfumoholikiem i z niezbadanych dla mnie przyczyn wszystkie moje ex lubowaly się w kwiatkach pokroju So elixir, Chanel chance czy inne takie... Bleh.
Gdybym znalazła kogoś kto pachnie tak, jak ja lubię to byłaby wygrana w totolotka.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Aerial » 25 lis 2021, o 17:03

Powiem przewrotnie, jak się chce umawiać z kobiecą kobietą, to najlepiej to wyglądać jak typ i sobie heteroseksualną wyrwać :cool: Hetero są kobiece. Ale trzeba się wtedy pogodzić z naprawianiem zlewu i wożeniem jej samochodem. Coś za coś.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 17:04

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:00
Hehehe :) opisujesz moją ex 🤣🤣🤣 wszystko się zgadza poza oczami.

No ja lubię zołzy. Nie, że wredne żmije, tylko kobiety na stanowiskach, które są życiowo ogarnięte, dążą do celu z rozmysłem, mają plan na siebie, w stylu trochę office casual. Stwarzające na wstępie dość odległe i chłodne wrażenie.

Zapach... Jestem perfumoholikiem i z niezbadanych dla mnie przyczyn wszystkie moje ex lubowaly się w kwiatkach pokroju So elixir, Chanel chance czy inne takie... Bleh.
Gdybym znalazła kogoś kto pachnie tak, jak ja lubię to byłaby wygrana w totolotka.
Ja to tylko euphoria albo cerruti 1881 classik, nic innego nie wchodzi w gre. Kiedyś byłam taka sucza w garniturze ale mi przeszło. Kiedyś... Kiedyś obejmuje bardzo dużo :)

Trzymam kciuki za powodzenie w poszukiwaniach.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 17:09

Haha, dzięki. Trochę marzenie ściętej głowy.

Ja mam inne perfumy na każdą okazję, humor, samopoczucie czy miejsce do którego wychodzę. Więc zasadniczo przez długi czas mogę dziennie pachnieć czym innym.
Ale moje top 3 to Sandal Granada Moresque, Cuir Cordoba Keiko Mecheri i Jasmin Imperatrice Eugenie Creed :)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 17:17

Aerial pisze:
25 lis 2021, o 17:03
Powiem przewrotnie, jak się chce umawiać z kobiecą kobietą, to najlepiej to wyglądać jak typ i sobie heteroseksualną wyrwać :cool: Hetero są kobiece. Ale trzeba się wtedy pogodzić z naprawianiem zlewu i wożeniem jej samochodem. Coś za coś.
Nie powiem, że mi to przez myśl nie przeszło, ale... No bez szans. Pacz co Ci mówią moje oczy....

Nieeee....
IMG_20211125_171600.jpg
IMG_20211125_171600.jpg (104.39 KiB) Przejrzano 1820 razy
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 25 lis 2021, o 17:25

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:17


Nie powiem, że mi to przez myśl nie przeszło, ale... No bez szans. Pacz co Ci mówią moje oczy....

Nieeee.... IMG_20211125_171600.jpg
TO TY??? :shock: nie spodziewałam się, że tak ładnie wygladasz!
Bardzo ładne oczy dziewczyno :wink:
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 17:26

Hahaha, to kogoś Ty się spodziewała. :D :?:
Tak, to moje własne, prywatne, osobiste patrzały.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 17:31

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:26
Hahaha, to kogoś Ty się spodziewała. :D :?:
Tak, to moje własne, prywatne, osobiste patrzały.
Jo mam granatowe niemal czorne. Mówią że diabelskie. Twoje na takie blade wyglądają.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 25 lis 2021, o 17:36

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:26
Hahaha, to kogoś Ty się spodziewała. :D :?:
Tak, to moje własne, prywatne, osobiste patrzały.
Tak szczerze, to Twoje profilowe mnie zawsze odstraszało...
Za to ostatnie zdjęcie nalapalas odemnie cały tuzin plusów, więc wygląd się liczy..
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 17:37

AnnaArendt pisze:
25 lis 2021, o 17:31
dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:26
Hahaha, to kogoś Ty się spodziewała. :D :?:
Tak, to moje własne, prywatne, osobiste patrzały.
Jo mam granatowe niemal czorne. Mówią że diabelskie. Twoje na takie blade wyglądają.
Nie narzekam. Choć geny matki mi zepsuły. Ojciec ma jak niebo w pełnym słońcu. Coś pięknego
IMG_20211125_173553.jpg
IMG_20211125_173553.jpg (43.22 KiB) Przejrzano 1801 razy
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 17:38

davergne pisze:
25 lis 2021, o 17:36
dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:26
Hahaha, to kogoś Ty się spodziewała. :D :?:
Tak, to moje własne, prywatne, osobiste patrzały.
Tak szczerze, to Twoje profilowe mnie zawsze odstraszało...
Za to ostatnie zdjęcie nalapalas odemnie cały tuzin plusów, więc wygląd się liczy..
Haha xd moje profilowe to przecież Marina z The L Word.
Całościowego zdjęcia swej facjaty bym w życiu nie wrzuciła....
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 17:39

dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:37
AnnaArendt pisze:
25 lis 2021, o 17:31
dalidaa pisze:
25 lis 2021, o 17:26
Hahaha, to kogoś Ty się spodziewała. :D :?:
Tak, to moje własne, prywatne, osobiste patrzały.
Jo mam granatowe niemal czorne. Mówią że diabelskie. Twoje na takie blade wyglądają.
Nie narzekam. Choć geny matki mi zepsuły. Ojciec ma jak niebo w pełnym słońcu. Coś pięknegoIMG_20211125_173553.jpg
A jak tu się zdjęcia wstawia?
ODPOWIEDZ