Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Silene89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2020, o 18:19

Re: Czy femme zawsze woli femme?

Post autor: Silene89 » 10 paź 2021, o 15:32

dalidaa pisze:
9 paź 2021, o 18:24
Też jestem femme, butch to zupełnie nie moja bajka.
Mnie właśnie mierzi zainteresowanie tej strony, zwłaszcza kiedy mówię, że wolę kobiety kobiece, a do wielu to nie trafia, no przecież skoro mają "waginę" to są kobiece 🙄🙄🙄.
U mnie jest identycznie.
oona2021
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2021, o 18:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: oona2021 » 10 paź 2021, o 15:45

Ja z kolei jestem kobieca, tak samo makijaż, nie mocny ale zawsze jakiś jest (w domu niekoniecznie ;) ), jednak preferuję kobiety w wersji kobiecej i naturalnie seksownej, w końcu dlatego preferuję kobiety... Męski typ kobiet (krótkie włosy, luźne portki, męskie koszule czy garniturki) to mnie absolutnie nie pociąga, to już wolę mieć faceta niż pseudo faceta.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 10 paź 2021, o 16:57

Ale wybrzydzacie :D
Mi wystarczy jak kobieta ma długie włosy, nie jest gruba i nie śmierdzi od niej :)
Filmy les na www.violka.pl
Silene89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2020, o 18:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Silene89 » 10 paź 2021, o 18:05

davergne pisze:
10 paź 2021, o 16:57
Ale wybrzydzacie :D
Mi wystarczy jak kobieta ma długie włosy, nie jest gruba i nie śmierdzi od niej :)
Grubość oceniasz przez BMI? :cool: :mrgreen:
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 10 paź 2021, o 18:17

Silene89 pisze:
10 paź 2021, o 18:05
davergne pisze:
10 paź 2021, o 16:57
Ale wybrzydzacie :D
Mi wystarczy jak kobieta ma długie włosy, nie jest gruba i nie śmierdzi od niej :)
Grubość oceniasz przez BMI? :cool: :mrgreen:
na oko :)
Filmy les na www.violka.pl
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: goreka » 10 paź 2021, o 22:08

davergne pisze:
10 paź 2021, o 18:17
Silene89 pisze:
10 paź 2021, o 18:05
davergne pisze:
10 paź 2021, o 16:57
Ale wybrzydzacie :D
Mi wystarczy jak kobieta ma długie włosy, nie jest gruba i nie śmierdzi od niej :)
Grubość oceniasz przez BMI? :cool: :mrgreen:
na oko :)
Na dotyk. To czulsza miara
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 10 paź 2021, o 22:19

oona2021 pisze:
10 paź 2021, o 15:45
Ja z kolei jestem kobieca, tak samo makijaż, nie mocny ale zawsze jakiś jest (w domu niekoniecznie ;) ), jednak preferuję kobiety w wersji kobiecej i naturalnie seksownej, w końcu dlatego preferuję kobiety... Męski typ kobiet (krótkie włosy, luźne portki, męskie koszule czy garniturki) to mnie absolutnie nie pociąga, to już wolę mieć faceta niż pseudo faceta.
Haha czasem żałuję, że nie jestem bi, wtedy bym mogła wybrać chociaż przystojniaka, zamiast podróbki :)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
letsdoitagain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2020, o 03:31

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: letsdoitagain » 11 paź 2021, o 04:30

Jestem femme, wolę nie-femme.
Męskie kobiety mają w sobie to coś, pewną niejednoznaczność, która sama w sobie jest pociągająca.
Kobiety stereotypowo kobiece mnie nie pociągają.
Więc odpowiadając na pytanie z tematu: nie zawsze.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: goreka » 11 paź 2021, o 10:15

dalidaa pisze:
10 paź 2021, o 22:19
oona2021 pisze:
10 paź 2021, o 15:45
Ja z kolei jestem kobieca, tak samo makijaż, nie mocny ale zawsze jakiś jest (w domu niekoniecznie ;) ), jednak preferuję kobiety w wersji kobiecej i naturalnie seksownej, w końcu dlatego preferuję kobiety... Męski typ kobiet (krótkie włosy, luźne portki, męskie koszule czy garniturki) to mnie absolutnie nie pociąga, to już wolę mieć faceta niż pseudo faceta.
Haha czasem żałuję, że nie jestem bi, wtedy bym mogła wybrać chociaż przystojniaka, zamiast podróbki :)
Polemizując z Tobą... Podobają mi się kobiety niestereotypowe. Tj. takie w krótkich włosach, koszulach w kratkę i spodniach np. z łańcuchem, w czapeczkach z daszkiem. Krótko mówiąc łobuziary z błyskiem w oku. Ale to co mnie w nich kręci to pierwiastek żeński, ładne ręce, rzęsy, kobiecy uśmiech, sposób poruszania się. Nie ma u mnie szans kobieta, która dopiero po rozebraniu wygląda zgodnie z dowodem.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 11 paź 2021, o 13:50

goreka pisze:
11 paź 2021, o 10:15
dalidaa pisze:
10 paź 2021, o 22:19
oona2021 pisze:
10 paź 2021, o 15:45
Ja z kolei jestem kobieca, tak samo makijaż, nie mocny ale zawsze jakiś jest (w domu niekoniecznie ;) ), jednak preferuję kobiety w wersji kobiecej i naturalnie seksownej, w końcu dlatego preferuję kobiety... Męski typ kobiet (krótkie włosy, luźne portki, męskie koszule czy garniturki) to mnie absolutnie nie pociąga, to już wolę mieć faceta niż pseudo faceta.
Haha czasem żałuję, że nie jestem bi, wtedy bym mogła wybrać chociaż przystojniaka, zamiast podróbki :)
Polemizując z Tobą... Podobają mi się kobiety niestereotypowe. Tj. takie w krótkich włosach, koszulach w kratkę i spodniach np. z łańcuchem, w czapeczkach z daszkiem. Krótko mówiąc łobuziary z błyskiem w oku. Ale to co mnie w nich kręci to pierwiastek żeński, ładne ręce, rzęsy, kobiecy uśmiech, sposób poruszania się. Nie ma u mnie szans kobieta, która dopiero po rozebraniu wygląda zgodnie z dowodem.
Są kobiety które mają specyficzny styl, ale nadal są kobiece. Portki nawet z krokiem w kolanach tego nie zmienią. I to jest fajne i ok. Nie mój styl, ale rozumiem i nawet zawiesze oko od Wielkiego dzwonu.
Ale wtedy kiedy trzebaby rzeczywiście rozebrać żeby stwierdzić płeć, to zdecydowanie nie.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 11 paź 2021, o 15:02

kobieta, która dopiero po rozebraniu wygląda zgodnie z dowodem.
Ale wtedy kiedy trzebaby rzeczywiście rozebrać żeby stwierdzić płeć, to zdecydowanie nie.
Już chciałam prosić was o wrzucenie zdjęć jako przykładów takich kobiet... ale po wpisaniu w google butch, znalazłam to zdjęcie i już chyba wiem o co wam chodzi... Też nie mój typ ale jestem pewna, że jest cały ogrom lasek, które gustują w takich kobietach :)

Obrazek
Filmy les na www.violka.pl
oona2021
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2021, o 18:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: oona2021 » 11 paź 2021, o 17:41

davergne pisze:
11 paź 2021, o 15:02
kobieta, która dopiero po rozebraniu wygląda zgodnie z dowodem.
Ale wtedy kiedy trzebaby rzeczywiście rozebrać żeby stwierdzić płeć, to zdecydowanie nie.
Już chciałam prosić was o wrzucenie zdjęć jako przykładów takich kobiet... ale po wpisaniu w google butch, znalazłam to zdjęcie i już chyba wiem o co wam chodzi... Też nie mój typ ale jestem pewna, że jest cały ogrom lasek, które gustują w takich kobietach :)

Dokładnie. Też mam wrażenie że większość kobiet tutaj będących gustuje w typach "butch", stąd od początku tego roku bywajac tu co prawda sporadycznie, nie poznałam nikogo dla "siebie". Istnieje w ogóle jeszcze jakiś inny tego typu portal? Poza queerem? Pozdrawiam:)
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Aerial » 12 paź 2021, o 09:30

Do mnie się odzywają kobiece, a jestem androgyniczna. No bo to zależy co kto ma na myśli przez "męska" czy "kobieca". Może. Często ludzie uważają, że kobieca = konwencjonalnie atrakcyjna. W zasadzie do ścięcia włosów miałam taki problem, że ludzie byli zszokowani, jak odstawałam zachowaniem od stereotypu kobiecości, strasznie mnie to denerwowało, bo ile można? Nabrałam poczucia, że wszyscy się mnie czepiają. "Bo ty jesteś taka kobieca". Przez jakiś czas zastanawiałam się, o co im do jasnej ch... chodzi, bo ubieram się uniseks, mam mało kobiece zainteresowania, nie przepadam za dziećmi, itd. W zasadzie to nie odzywam się dużo, więc skąd mieliby czerpać te informacje na temat mojej kobiecości czy męskości? Chodziło o wygląd. W sumie chłopiec też ze mnie ładny :p Ciekawostka jest taka, że od odbioru "ale ty jesteś kobieca" przeszłam do "proszę pana" za pomocą tego ścięcia włosów. Nie było nic po środku. Więc rzeczywistość bywa zaskakująca.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: goreka » 12 paź 2021, o 11:37

pokaż się :) do mnie nigdy nie powiedziano "proszę pana" za to kilka razy proszono, aby do telefonu podać kogoś dorosłego (a stara jestem)
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Aerial » 12 paź 2021, o 14:15

Hm. Mam poczucie, że wyglądam bardziej jak androgyniczne modelki niż dziewczyny ze zdjęcia. Agyness Deynn, Rain Dove, Erika Linder... Po tych na zdjęciu widać, że mają ze 160cm wzrostu. Ze mnie jest wyższa i chudsza tyczka :wink:
Awatar użytkownika
CHORAnaWRZASK
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 136
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 00:00

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: CHORAnaWRZASK » 14 paź 2021, o 16:48

Tak, zawsze.
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: GrubaKaska » 14 paź 2021, o 19:10

CHORAnaWRZASK pisze:
14 paź 2021, o 16:48
Tak, zawsze.
Nie.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: goreka » 15 paź 2021, o 12:31

A blondynki wolą jajko na miękko. Jeśli jednak nie, tzn że są farbowane. To prosty test
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: gimmeeverything » 16 paź 2021, o 00:42

goreka pisze:
15 paź 2021, o 12:31
A blondynki wolą jajko na miękko. Jeśli jednak nie, tzn że są farbowane. To prosty test

moje (kobiece) Cudo farbuje się na rudo <3 nie jestem femme, a ze mną jest :faja: - wszystko przez seks :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Tulu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, o 21:29
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Tulu » 1 lis 2021, o 22:51

Jestem femme i też gustuję w femme oraz osobach niebinarnych z płcią przypisana przy urodzeniu jako kobieta
Kaitlynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2021, o 22:14

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Kaitlynn » 3 lis 2021, o 06:43

Także podobają mi się kobiety stereotypowo kobiece, sama także dążę do bycia właśnie taką kobietą. To chyba w miarę oczywiste, że lesbijki gustują głównie w "kobiecych" kobietach, ktoś wyżej napisał że jak ma być z "pseudo" facetem to lepszy prawdziwy. Nie wątpię ze jest to pewnie dla wielu dziewczyn przykre, ale niestety tak bywa, sama mam podobnie jak myślę o sobie.

Ciekawe jak to jest wśród społeczności gejów ?
Silene89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2020, o 18:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: Silene89 » 6 lis 2021, o 17:21

Kaitlynn pisze:
3 lis 2021, o 06:43
To chyba w miarę oczywiste, że lesbijki gustują głównie w "kobiecych" kobietach, ktoś wyżej napisał że jak ma być z "pseudo" facetem to lepszy prawdziwy. Nie wątpię ze jest to pewnie dla wielu dziewczyn przykre, ale niestety tak bywa, sama mam podobnie jak myślę o sobie.
Mam tak. Chciałabym po przyjściu do domu widzieć w swojej kobiecie kobietę. Fizycznie odpycha mnie np. połączenie męskości i kobiecych perfum.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: reader » 24 lis 2021, o 10:40

davergne pisze:
11 paź 2021, o 15:02
kobieta, która dopiero po rozebraniu wygląda zgodnie z dowodem.
Ale wtedy kiedy trzebaby rzeczywiście rozebrać żeby stwierdzić płeć, to zdecydowanie nie.
Już chciałam prosić was o wrzucenie zdjęć jako przykładów takich kobiet... ale po wpisaniu w google butch, znalazłam to zdjęcie i już chyba wiem o co wam chodzi... Też nie mój typ ale jestem pewna, że jest cały ogrom lasek, które gustują w takich kobietach :)

Obrazek
To miło, że te rachityczne, wyszczypane na cienko brwi przestały wreszcie być kobiece i stały się męskie.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 24 lis 2021, o 12:33

reader pisze:
24 lis 2021, o 10:40

To miło, że te rachityczne, wyszczypane na cienko brwi przestały wreszcie być kobiece i stały się męskie.
Pamiętam czasy, lata temu jak dziewczyny golily sobie brwi a na ich miejsce rysowały nowe :shock:

Obrazek
Filmy les na www.violka.pl
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: goreka » 24 lis 2021, o 13:01

Teraz też jeszcze na to moda. Tylko grubszym mazakiem :)
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: she76 » 24 lis 2021, o 17:42

Teraz to brwi jak u czarownicy i usta jak opony od Jelcza..., niestety.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 24 lis 2021, o 21:52

she76 pisze:
24 lis 2021, o 17:42
Teraz to brwi jak u czarownicy i usta jak opony od Jelcza..., niestety.
Haha 😂 i dla takich jak ja które jaraja naturalne, płaskie usta się robi problem. Bo wszędzie karpie 😂
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: davergne » 24 lis 2021, o 21:57

she76 pisze:
24 lis 2021, o 17:42
Teraz to brwi jak u czarownicy i usta jak opony od Jelcza..., niestety.
Najciekawsze jest to, że naprawdę ładne dziewczyny potrafią się tak oszpecić... co one mają w głowie? :?
Z jednej strony taka przemiana jest na plus, bo przynajmniej odrazu widać, że laska ma coś nie halo pod kopułą ale z drugiej strasznie mi takich dziewczyn szkoda bo ewidentnie jakieś zaburzenia psyhiczne mają. To zdjęcie poniżej jest przed i po i aż się wieżyć nie chce w rezultat tej "przemiany" :shock:
Z lewej taka ładna naturalna dziewczyna, a z prawej......

Obrazek
Filmy les na www.violka.pl
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: AnnaArendt » 25 lis 2021, o 08:51

Śmieszy i nieco przeraża mnie ten wątek. Taki trochę ocean dyskryminacji.

Dla odmiany napisze tak:

Nie lubię kobiecych lesbijek. Uważam że to wytwory mody, osoby które nie mają swojego stylu i nie potrafią go mieć. Kobieca lesbijka z długimi włosami kojarzy mi się z ciągle zatkanym odpływem wanny czy umywalki, z tona obrzydliwego makeup na twarzy, nie widzę czy toto ładne z natury czy użyło polepszaczy. A nie daj bogini jeszcze z długimi pomalowanymi paznokciami. Fuj.

Puste podążanie za zewnętrznymi oczekiwaniami związanymi z wyglądem przypisanym płci. Bez swojego zdania, puste we łbie.

Dodatkowo jak taka widzę to się zastanawiam czy już wszystkie prace domowe będą na mojej głowie. Drobne naprawy, malowanie, pogrzebanie w samochodzie czy skręcenie mebli - w końcu fryz się takiej rozsypie i dramat gwarantowany.

Jakbym chciała związać się z lalka to bym kupiła sobie dmuchana... Byłoby mniej problemów.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy femme PRAWIE zawsze woli femme?

Post autor: dalidaa » 25 lis 2021, o 09:14

AnnaArendt pisze:
25 lis 2021, o 08:51
Śmieszy i nieco przeraża mnie ten wątek. Taki trochę ocean dyskryminacji.

Dla odmiany napisze tak:

Nie lubię kobiecych lesbijek. Uważam że to wytwory mody, osoby które nie mają swojego stylu i nie potrafią go mieć. Kobieca lesbijka z długimi włosami kojarzy mi się z ciągle zatkanym odpływem wanny czy umywalki, z tona obrzydliwego makeup na twarzy, nie widzę czy toto ładne z natury czy użyło polepszaczy. A nie daj bogini jeszcze z długimi pomalowanymi paznokciami. Fuj.

Puste podążanie za zewnętrznymi oczekiwaniami związanymi z wyglądem przypisanym płci. Bez swojego zdania, puste we łbie.

Dodatkowo jak taka widzę to się zastanawiam czy już wszystkie prace domowe będą na mojej głowie. Drobne naprawy, malowanie, pogrzebanie w samochodzie czy skręcenie mebli - w końcu fryz się takiej rozsypie i dramat gwarantowany.

Jakbym chciała związać się z lalka to bym kupiła sobie dmuchana... Byłoby mniej problemów.
Jedyny komentarz jaki widzę na tę okazję 🤣🤣🤣


https://vm.tiktok.com/ZM8G8w9K4/
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
ODPOWIEDZ