Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Perrin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 29 lip 2017, o 20:48

Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: Perrin » 3 lis 2021, o 19:23

Na forum jest sporo tematów dot. relacji w pracy. Zazwyczaj są to posty-rozkminy itd. A ja jestem ciekawa czy macie albo znacie historie, które skończyły się Happy Endem? Że poznałyście swoją dziewczynę akurat w pracy i uczucie zostało odwzajemnione ?
Jestem tego ciekawa bo wiadomo, nie każdy głośno mowi w pracy o swojej orientacji wiec zastanawiam sie czy komuś udało sie poznać swoją druga połówkę w pracy? :)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: dobranocka14 » 3 lis 2021, o 21:47

Tak, mi się tak przydarzyło :)
Pracowałyśmy w różnych działach ale okazji do spotkań nie brakowało, a, że miałyśmy podobne poczucie humoru to bardzo szybko złapałyśmy dobry kontakt. W tym czasie, czyli na początku naszej znajomości, siebie o lesbijstwa nie podejrzewałam więc "trochę" czasu zajęło zanim zostałyśmy parą. Potem zleciała nam ponad dekada razem. Teraz jesteśmy w innych związkach ale nadal się kolegujemy.
Pysia_Mysia
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2022, o 17:13

Re: Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: Pysia_Mysia » 7 lut 2022, o 22:24

Tak, z moją Małżą poznałyśmy się w pracy, zeby bylo zabawniej bylam jej przełożoną ukrywającą swoją orientację i udającą hetero :roll: jednak jej ,, homoradar ,, nie dał za wygraną i tak oto jesteśmy razem od 4 lat :))) pozdrawiam :)
taknietaknie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 26 sty 2020, o 00:04

Re: Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: taknietaknie » 11 lut 2022, o 00:37

Poznałam w pracy dziewczynę, była moją kierowniczką. A rozpoznałyśmy się przez pierścionki na kciuki :o Trwało kilka miesięcy, nie skończyło się happy endem. To był mój pierwszy związek i w jakimś stopniu odwzajemnione uczucie. Bolało mega i bardzo cierpiałam, ale to było prawie 10 lat temu więc dawne dzieje :P
Kasai
Posty: 4
Rejestracja: 2 lut 2020, o 09:33

Re: Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: Kasai » 1 sie 2022, o 12:08

Tak. Dodam, że obie pracujemy w edukacji w jednej instytucji.
Jesteśmy razem już kilka lat. Mieszkamy wspólnie. Nasza relacja nie dziwi współpracowników. Wszyscy traktują nas tak jak my traktujemy ich :) mamy dużo wsparcia.
Phantomx
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 15 sie 2020, o 09:36

Re: Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: Phantomx » 5 sie 2022, o 08:55

My😊 za chwilę 2 lata razem, nadal pracujemy w jednym miejscu. Mieszkamy już 1.5 roku razem. Wspolnie z moimi dziecmi z poprzedniego zwiazku.
Ja sie zakochałam, ale czułam ze to zainteresowanie jest odwzajemnione. Cierpiałam 2 mce, zanim powiedziałam wprost, co czuję.
W pracy wiedziała 1 koleżanka (bo jej powiedziałyśmy), ale sądzimy, że większość osób wie. Bierzemy razem urlopy, przyjeżdżamy razem do pracy, więc trudno nie zauważyć.
Awatar użytkownika
CHORAnaWRZASK
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 136
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 00:00

Re: Miejsce poznania: Praca czyli historie z Happy Endem

Post autor: CHORAnaWRZASK » 5 sie 2022, o 22:03

Niestety, nie znam.
ODPOWIEDZ