Problem z dorosłą córką

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Sylviaw
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2021, o 00:27

Problem z dorosłą córką

Post autor: Sylviaw » 27 lis 2021, o 08:07

Witam, zastanawiałam się gdzie to napisać i może tu ktoś mi pomoże. Moja sprawa jest delikatna otóż moja córka ma 26 lat jest osobą otyłą, nie wiem co mam już myśleć, wychowywałam ją sama i mam tylko ją, kiedyś poznawała chłopaków i przedstawiała mi ich, ale niestety te związki szybko się kończyły. Pół roku temu przyszła z przyjaciółką na obiad, na początku nie myślałam nad tym ale potem zrozumiałam że może ona jest osobą LGBT wiele wtedy przeżyłam czekałam na to kiedy mi to powie, ale dwa miesiące temu powiedziała że ma kogoś, jakiegoś faceta, kiedy mi go przedstawiła okazało się że jest czarnoskóry, oczywiście do koloru skóry nic nie mam. Ucieszyłam się bo mam szanse na wnuki, ale też się obawiam że ten związek jest dziwny bo on tam raczej rządzi, a ona też się zmieniła chodzi inaczej ubrana i jest też inna nie wiem czy jest bi czy hetero i nie wiem jaką mają relacje.
Proszę o pomoc nie wiem co myśleć jak z nią rozmawiać.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Problem z dorosłą córką

Post autor: AnnaArendt » 27 lis 2021, o 08:28

Sylviaw pisze:
27 lis 2021, o 08:07
Witam, zastanawiałam się gdzie to napisać i może tu ktoś mi pomoże. Moja sprawa jest delikatna otóż moja córka ma 26 lat jest osobą otyłą, nie wiem co mam już myśleć, wychowywałam ją sama i mam tylko ją, kiedyś poznawała chłopaków i przedstawiała mi ich, ale niestety te związki szybko się kończyły. Pół roku temu przyszła z przyjaciółką na obiad, na początku nie myślałam nad tym ale potem zrozumiałam że może ona jest osobą LGBT wiele wtedy przeżyłam czekałam na to kiedy mi to powie, ale dwa miesiące temu powiedziała że ma kogoś, jakiegoś faceta, kiedy mi go przedstawiła okazało się że jest czarnoskóry, oczywiście do koloru skóry nic nie mam. Ucieszyłam się bo mam szanse na wnuki, ale też się obawiam że ten związek jest dziwny bo on tam raczej rządzi, a ona też się zmieniła chodzi inaczej ubrana i jest też inna nie wiem czy jest bi czy hetero i nie wiem jaką mają relacje.
Proszę o pomoc nie wiem co myśleć jak z nią rozmawiać.
1. Bycie lesbijka nie powoduje bezpłodności
2. Jest nie tylko dorosła, jest wręcz bardzo dorosla
3. Jeśli to chorobliwa otyłość to warto zachęcić ją do częstszych badań żeby wiedziała czy poza otyłością ma inne kłopoty zdrowotne
4. Może ona lubi jak facet rządzi?
5. Jeśli nie ma między wami bliskości wypracowanej od dzieciństwa teraz będzie ciężko, można reagować i wspierać ale ona jest... Dorosła...
Sylviaw
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2021, o 00:27

Re: Problem z dorosłą córką

Post autor: Sylviaw » 27 lis 2021, o 08:37

Jesteśmy raczej blisko, może nie tak bardzo, ale nie jest źle. To co mnie bardzo zmartwiło to to że ostatnio jak wchodziłam do nich to wychodził jakiś obcy facet, boję się że ich związek może być dziwny 😢
Sylviaw
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2021, o 00:27

Re: Problem z dorosłą córką

Post autor: Sylviaw » 27 lis 2021, o 09:43

AnnaArendt pisze:
27 lis 2021, o 08:28
Sylviaw pisze:
27 lis 2021, o 08:07
Witam, zastanawiałam się gdzie to napisać i może tu ktoś mi pomoże. Moja sprawa jest delikatna otóż moja córka ma 26 lat jest osobą otyłą, nie wiem co mam już myśleć, wychowywałam ją sama i mam tylko ją, kiedyś poznawała chłopaków i przedstawiała mi ich, ale niestety te związki szybko się kończyły. Pół roku temu przyszła z przyjaciółką na obiad, na początku nie myślałam nad tym ale potem zrozumiałam że może ona jest osobą LGBT wiele wtedy przeżyłam czekałam na to kiedy mi to powie, ale dwa miesiące temu powiedziała że ma kogoś, jakiegoś faceta, kiedy mi go przedstawiła okazało się że jest czarnoskóry, oczywiście do koloru skóry nic nie mam. Ucieszyłam się bo mam szanse na wnuki, ale też się obawiam że ten związek jest dziwny bo on tam raczej rządzi, a ona też się zmieniła chodzi inaczej ubrana i jest też inna nie wiem czy jest bi czy hetero i nie wiem jaką mają relacje.
Proszę o pomoc nie wiem co myśleć jak z nią rozmawiać.
1. Bycie lesbijka nie powoduje bezpłodności
2. Jest nie tylko dorosła, jest wręcz bardzo dorosla
3. Jeśli to chorobliwa otyłość to warto zachęcić ją do częstszych badań żeby wiedziała czy poza otyłością ma inne kłopoty zdrowotne
4. Może ona lubi jak facet rządzi?
5. Jeśli nie ma między wami bliskości wypracowanej od dzieciństwa teraz będzie ciężko, można reagować i wspierać ale ona jest... Dorosła...
Zawsze to ona wiedziała co robić nigdy nie dawała sobą rządzić
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z dorosłą córką

Post autor: mgdlna » 27 lis 2021, o 10:28

Sylviaw pisze:
27 lis 2021, o 08:37
Jesteśmy raczej blisko, może nie tak bardzo, ale nie jest źle. To co mnie bardzo zmartwiło to to że ostatnio jak wchodziłam do nich to wychodził jakiś obcy facet, boję się że ich związek może być dziwny 😢
Coraz bardziej naciągane te wątki. Tym razem ktoś przeszarżował. W tym brakuje tylko kobiety karła z wąsem i brodą.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Problem z dorosłą córką

Post autor: Aerial » 27 lis 2021, o 15:22

Sylviaw pisze:
27 lis 2021, o 08:37
Jesteśmy raczej blisko, może nie tak bardzo, ale nie jest źle. To co mnie bardzo zmartwiło to to że ostatnio jak wchodziłam do nich to wychodził jakiś obcy facet, boję się że ich związek może być dziwny 😢
No tak. Co ksiądz proboszcz powie? To najważniejsze. Jak ktoś ma dłuższe nogi niż reszta to uciąć. I tym podobne klimaty. Radzę mniej TVP...
ODPOWIEDZ