Do lesbijek

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Alexija
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2021, o 14:20

Do lesbijek

Post autor: Alexija » 3 gru 2021, o 13:21

Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Do lesbijek

Post autor: jucha_22 » 3 gru 2021, o 14:05

Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Zaczyna się …. Chyba komus się nudzi w piątek …
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 3 gru 2021, o 14:32

Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
No proszę. Ferie przyszły wcześniej w tym roku...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Do lesbijek

Post autor: dobranocka14 » 3 gru 2021, o 15:11

AnnaArendt pisze:
3 gru 2021, o 14:32
No proszę. Ferie przyszły wcześniej w tym roku...
:) To raczej nauczanie hybrydowe, patrząc na wysyp tematów.
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Do lesbijek

Post autor: AniaMac » 3 gru 2021, o 15:44

Jeśli zależy Ci na wyglądzie, to szukaj kobiet w takim środowisku, które sprzyja dbaniu o sylwetkę. Nie generalizowałabym, że lesbijki o siebie nie dbają. Ludzie o siebie nie dbają, i nie jest to związane z orientacją. Poza tym warto byłoby precyzyjnie zdefiniować co znaczy, nie dbać o siebie.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Do lesbijek

Post autor: gimmeeverything » 3 gru 2021, o 19:35

Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak
a próbowałaś pokombinować w ustawieniach ekranu?







:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Do lesbijek

Post autor: goreka » 3 gru 2021, o 20:03

Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane
Nie wydaje mi się. A i zalecam zapoznać się z zasadami interpunkcji. Oprócz przecinka wymyślono też kropkę.
marychamaria110
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2021, o 19:13

Re: Do lesbijek

Post autor: marychamaria110 » 3 gru 2021, o 21:07

:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: Ja się z Tobą nie zgodzę . Znam wiele dziewczyn les . Są ładne ; zadbane ; fajny ciuch . Oczywiście jakieś drogie perfumy ; makijaże - to nie każdą na takie coś stać . Czemu zazdrościsz nadwagi ; jeśli ktoś lubi dużo i dobrze zjeść . Jeśli chodzi o zagranicę ; to nie będę się wypowiadała ; bo nigdy za nią nie byłam . :-P :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol:
marychamaria110
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2021, o 19:13

Re: Do lesbijek

Post autor: marychamaria110 » 3 gru 2021, o 21:31

:serce: :serce: :slonko: :slonko: dodam że nadwaga o której piszesz ; może być skutkiem jakiejś choroby np - cukrzycy . Nasze polskie les nie odbiegają od średniej europejskiej ; a nawet światowej . :serce: :serce: :serce: :-P :-P :-P :-P
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do lesbijek

Post autor: ImaSumak » 3 gru 2021, o 21:47

Zwariowałam?
Czy obudziłam się w piekle dla lesbijek?
Lubię kiedy kobieta...
a_symetria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 9 sie 2021, o 09:00

Re: Do lesbijek

Post autor: a_symetria » 3 gru 2021, o 23:00

wg mnie heteryczki są jednak najładniejsze, niestety. sori :roll:
GrubaKaska
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 29 sie 2020, o 23:43

Re: Do lesbijek

Post autor: GrubaKaska » 3 gru 2021, o 23:10

a_symetria pisze:
3 gru 2021, o 23:00
wg mnie heteryczki są jednak najładniejsze, niestety. sori :roll:
Szczególnie, że każda lesbijka ma wypisane swoją orientację na czole. LOL dawno czegoś tak durnego nie słyszałam.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Do lesbijek

Post autor: davergne » 3 gru 2021, o 23:47

a_symetria pisze:
3 gru 2021, o 23:00
wg mnie heteryczki są jednak najładniejsze, niestety. sori :roll:
Statystycznie najwięcej, bo ponad 90% jest heteryczek, więc ciężko, żeby liczba bardzo ładnych heteryczek była niższa niż liczba bardzo ładnych lesbijek. Poznałam kilka bardzo ładnych lesbijek i żadna z nich nie miała napisane na czole lesbijka, przez co bardzo trudno jest wyłapać te kobiece lesbijki na pierwszy rzut oka i przypuszczam, że dlatego odnosisz wrażenie, że b ładnych lesbijek nie ma wogóle lub jest ich bardzo mało. Następną rzeczą jest to, że ładna lesbijka może sobie pozwolić na przebieranie w kobietach i więc jeśli sama niespecjalnie wyglądasz, to raczej ona nie będzie Ci dawać znaków, że interesują ją kobiety :mrgreen:
Filmy les na www.violka.pl
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 4 gru 2021, o 00:47

Może to dlatego że spotkałaś je w internecie. Te grupki na fb przyciągają ludzi bez zdrowego rozsądku.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Do lesbijek

Post autor: davergne » 4 gru 2021, o 01:16

Aerial pisze:
4 gru 2021, o 00:47
Może to dlatego że spotkałaś je w internecie. Te grupki na fb przyciągają ludzi bez zdrowego rozsądku.
Aż tak słabe są te grupki na FB?? Nie jesteś tu pierwszą osobą, która ma takie zdanie :|
Filmy les na www.violka.pl
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Do lesbijek

Post autor: davergne » 4 gru 2021, o 02:42

davergne pisze:
4 gru 2021, o 01:16
Aerial pisze:
4 gru 2021, o 00:47
Może to dlatego że spotkałaś je w internecie. Te grupki na fb przyciągają ludzi bez zdrowego rozsądku.
Aż tak słabe są te grupki na FB?? Nie jesteś tu pierwszą osobą, która ma takie zdanie :|
Mogłabyś bardziej opisać co jest nie tak z tymi grupkami???
Filmy les na www.violka.pl
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 08:37

ImaSumak pisze:
3 gru 2021, o 21:47
Zwariowałam?
Czy obudziłam się w piekle dla lesbijek?
Muszę cie zmartwić. Ani nie zwariowałaś ani to nie jest piekło. Żadna graniczna sytuacja. Zwykły trolling jakich wiele. Albo BabyGay - mało widziała, mało słyszała, niewiele ma do powiedzenia.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 08:50

davergne pisze:
4 gru 2021, o 02:42
davergne pisze:
4 gru 2021, o 01:16
Aerial pisze:
4 gru 2021, o 00:47
Może to dlatego że spotkałaś je w internecie. Te grupki na fb przyciągają ludzi bez zdrowego rozsądku.
Aż tak słabe są te grupki na FB?? Nie jesteś tu pierwszą osobą, która ma takie zdanie :|
Mogłabyś bardziej opisać co jest nie tak z tymi grupkami???
Część z nich, ta nasza krajowa, to dziwne twory. Dosyć hmm proste (to chyba najlepsze określenie). Głośne są osoby które nie grzeszą głębią intelektualna, mają duże wyobrażenie na swój temat i bywają naprawdę chamskie.

Niby towarzyskie (z nazwy) ale skupione głównie dookoła dupy maryny, gdzie jakiekolwiek próby dyskusji na poziomie wyższym od "piątek, piatunio, piąteczek - co dziś pijemy?" zdychają śmiercią naturalna.

Twory te zachęcają osoby o małym zasobie językowym do aktywnego uczestnictwa (w końcu "ejo, maleńka, bym cię szarpała jak reksio szynke" nie wymaga za wiele).

Są też inne grupy, te jednak są nudne, nic się tam zabawić nie można, administratorki nie chcą wpuszczać obrazków z kotkami i cycamy a za upodmiotowienie kobiet można wylecieć. Te grupy nie sprzyjają szybkim randkom bo i nikt się nie wychyla. Są bardziej informacyjne niż towarzyskie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do lesbijek

Post autor: ImaSumak » 4 gru 2021, o 10:13

AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 08:50
davergne pisze:
4 gru 2021, o 02:42
davergne pisze:
4 gru 2021, o 01:16


Aż tak słabe są te grupki na FB?? Nie jesteś tu pierwszą osobą, która ma takie zdanie :|
Mogłabyś bardziej opisać co jest nie tak z tymi grupkami???
Część z nich, ta nasza krajowa, to dziwne twory. Dosyć hmm proste (to chyba najlepsze określenie). Głośne są osoby które nie grzeszą głębią intelektualna, mają duże wyobrażenie na swój temat i bywają naprawdę chamskie.

Niby towarzyskie (z nazwy) ale skupione głównie dookoła dupy maryny, gdzie jakiekolwiek próby dyskusji na poziomie wyższym od "piątek, piatunio, piąteczek - co dziś pijemy?" zdychają śmiercią naturalna.

Twory te zachęcają osoby o małym zasobie językowym do aktywnego uczestnictwa (w końcu "ejo, maleńka, bym cię szarpała jak reksio szynke" nie wymaga za wiele).

Są też inne grupy, te jednak są nudne, nic się tam zabawić nie można, administratorki nie chcą wpuszczać obrazków z kotkami i cycamy a za upodmiotowienie kobiet można wylecieć. Te grupy nie sprzyjają szybkim randkom bo i nikt się nie wychyla. Są bardziej informacyjne niż towarzyskie.
Co to za grupy?
Czy dopuszczalne jest tam obrażanie kobiet, lesbijek? Moderacja toleruje takie wpisy? No i jaka kategoria wiekowa?
Lubię kiedy kobieta...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 10:52

Jest ich kilka, nie chce się bawić w "wiem ale nie powiem" :) gdzieś tu na forum jest temat na "ich temat".

Niektóre reklamują się w ogłoszeniach na kk.
Grupa która ja prowadzę należy do kategorii "nudy na pudy" i jest zdecydowanie bardziej informacyjna.
Generalnie powstała ponieważ uznałyśmy ze literce L brakuje reprezentacji i wrzucamy tam treści (informacje) że świata bardziej kultury niż randek.

Trochę o filmach, trochę o literaturze, trochę sztuki rysowanej, informacje ze świata. Właściwie nie ma tam większych dyskusji, ale wiem że poszczególne użytkowniczki śledzą to co się tam pojawia.

Treści dedykowane L. Nie wrzucamy T i G bo tego jest duża reprezentacja. B się pojawia.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Do lesbijek

Post autor: Ella_Bronia » 4 gru 2021, o 11:39

Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
Panie Lesbijki mają swoją filozofię na ten temat, a takze swoje standardy. Nie przekonasz, bo ONE MAJĄ PRAWO być jakie są! Tez byłam niedawno na takiej lesbijskiej imprezie 35+ gdzie prawie wszystkie dziewczyny mialy nadwagę. Może nie 20 kg, ale widoczną nadwage, a przecież wiekszość z nich nie ma dzieci, więc ciążą tego nie mogą usprawiedliwić. O braku makijażu i byle jakich fryzurach nie wspomnę. Smutne to.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 12:14

Ella_Bronia pisze:
4 gru 2021, o 11:39
Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
Panie Lesbijki mają swoją filozofię na ten temat, a takze swoje standardy. Nie przekonasz, bo ONE MAJĄ PRAWO być jakie są! Tez byłam niedawno na takiej lesbijskiej imprezie 35+ gdzie prawie wszystkie dziewczyny mialy nadwagę. Może nie 20 kg, ale widoczną nadwage, a przecież wiekszość z nich nie ma dzieci, więc ciążą tego nie mogą usprawiedliwić. O braku makijażu i byle jakich fryzurach nie wspomnę. Smutne to.
"one" mają prawo. Jak każdy. Być chude, grube, zadbane, zaniedbane, fit i na kanapie. Mają takie prawo. Jeśli komuś się to nie podoba to niech idzie sobie i niech mu się niepodoba gdzieś indziej.

Najzwyczajniej "ić ze swoją zintegrowana patrialchalna postawa oceniać innych w PiSdu"...
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 4 gru 2021, o 13:19

davergne pisze:
4 gru 2021, o 02:42
davergne pisze:
4 gru 2021, o 01:16
Aerial pisze:
4 gru 2021, o 00:47
Może to dlatego że spotkałaś je w internecie. Te grupki na fb przyciągają ludzi bez zdrowego rozsądku.
Aż tak słabe są te grupki na FB?? Nie jesteś tu pierwszą osobą, która ma takie zdanie :|
Mogłabyś bardziej opisać co jest nie tak z tymi grupkami???
Przestałam się już wczytywać, bo to bez sensu. Dołącz, a zobaczysz, to nic nie kosztuje, a jak poobserwujesz z boku, to nie będziesz mieć dużego urazu psychicznego :D Jak dla mnie te grupki typu "piąteczek piątunio" to i tak są okej, są płytkie, ale bez raka, można sobie wyjść z kimś na miasto... Z resztą, czy trzeba być zawsze głebokim? Mnie osobiście męczy nadmierna poprawność polityczna, oczywiście mam poglądy na lewo, ale uczepić się kogoś to można zawsze, jak się poszuka powodu. Jestem twarda baba, nie owijam w bawełnę (zachowując kulturę), więc pada i na mnie.

W ogóle mam wrażenie, że każdego rodzaju grupki na fb, czy to tęczowe czy odnośnie hobby, lubią przyciągać oszołomów. Nie tęczowy przykład, byłam na grupce odnośnie pewnego sportu. Były tam wpisy zakrawające na trolling, bo ludzie zadawali pytania które super łatwo znaleźć w google i nie umieli machnąć ręką z góry na dół albo z prawej do lewej. Z drugiej strony, wstawiali jakieś wpisy o "osiągnięciach", które były jakieś oderwane od rzeczywistości, trochę śmieszne, bo zdradzające kompletny brak zrozumienia sportu, a trochę zakrawające na obsesję, coś jakby sadząc kwiaty w ogrodzie przesypać tonę ziemi z worków... na hałdę (nie do sadzenia roślin), zamiast trzymać ją w szopie w workach do czasu następnego sadzenia. No i oczywiście z równie maniackim zacięciem i skrajnymi emocjami - komentują. Wszystko wzbudza jakąś kontrowersję. Z tymi grupkami nie chodzi o temat, którego dotyczą. Facebook to stan umysłu :podbite oczko:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do lesbijek

Post autor: ImaSumak » 4 gru 2021, o 13:20

To oznacza tylko tyle, że otaczcie się takimi, a nie innymi osobami, a nie że lesbijki są grube, brzydkie i nie potrafią się ubrać. To tak jakby stwierdzić, że kobiety są głupie. :roll:

Orientacja seksualna nie narzuca ani określonego wyglądu, ani stylu ubierania. Podobnie jak płeć inteligencji.

Natomiast swój ciagnie do swego. Może z tego powodu otaczają Was takie kobiety.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do lesbijek

Post autor: ImaSumak » 4 gru 2021, o 13:39

AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 10:52
Jest ich kilka, nie chce się bawić w "wiem ale nie powiem" :) gdzieś tu na forum jest temat na "ich temat".

Niektóre reklamują się w ogłoszeniach na kk.
Grupa która ja prowadzę należy do kategorii "nudy na pudy" i jest zdecydowanie bardziej informacyjna.
Generalnie powstała ponieważ uznałyśmy ze literce L brakuje reprezentacji i wrzucamy tam treści (informacje) że świata bardziej kultury niż randek.

Trochę o filmach, trochę o literaturze, trochę sztuki rysowanej, informacje ze świata. Właściwie nie ma tam większych dyskusji, ale wiem że poszczególne użytkowniczki śledzą to co się tam pojawia.

Treści dedykowane L. Nie wrzucamy T i G bo tego jest duża reprezentacja. B się pojawia.
Tak był taki temat. Pamiętam. Może przy okazji go znajdę. Problem w tym, że ja w życiu realnym, które jest również osadzone w necie, nie posługuję się żadnyni nickami czy ksywkami i nie chciałabym czegoś takiego robić tylko dlatego by przynależeć do jakiejś grupy fbkowej. Zaistnienie w czymś takim miałoby sens tylko wtedy, gdyby wszystkie uczestniczki posligiwały się prawdziwymi danymi.
Lubię kiedy kobieta...
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Do lesbijek

Post autor: davergne » 4 gru 2021, o 13:42

Wpowiem się w tym temacie ale jest to tylko moja opinia z którą można się nie zgodzić i każdy ma do tego prawo i ja to szanuję.

Zauwarzyłam, że na pierwszym miejscu w rozmowie na temat zaniedbanych lesbijek pada... NADWAGA :shock:
Miałam i mam wielu znajomych, którzy mają nadwagę (czasami całkiem sporą). Waga człowieka nigdy nie była jednym z moich wyznaczników w doborze znajomych. U ludzi w kwestiach towarzyskich zwracam uwagę głównie na to, czy dobrze mi się z nimi rozmawia i czy lubię przebywać w ich towarzystwie. :)

Ale jeśli chodzi o kwestię szukania sobie drugiej połówki... to nawet nie biorę pod uwagę kobiet z nadwagą i raczej nigdy z taką bym się nie związała na dobre i na złe :roll:
Dla mnie waga u potencjalnej wybranki jest istotna. Już tłumaczę dlaczego..

Za parę lat stuknie mi czterdziestka i niedługo będę szukać tej miłości do końca swojego życia. Ja dbam o siebie: nie piję, nie palę, nie ćpam, zdrowo się odżywiam i uprawiam sport (lubię sport). Chciałabym umrzeć ze starości w śnie a nie na łóżku szpitalnym ponieważ któryś organ w moim ciele, przez moje zaniedbanie zaczął niedomagać..
Partnerki szukam by spędzić z nią miło i aktywnie resztę swojego życia a nie po to, by się zamartwiać o nią ponieważ przez swoją nadwagę lub nałóg tytoniowy jej zdrowie podupada..

Przebywając w towarzystwie osób z nadwagą, i zwłaszcza tych palących, słyszę, jak ich ciałą protestują przy nawet niewielkim wysiłku. Słyszę te sapanie po kilku minutach szybkiego marszu i jest mi autentycznie przykro, ponieważ jest to raczej pewne, że taka osoba przez zaniedbanie swojego ciała, nie odejdzie z tego świata w sędziwym wieku ale wykończy się biorąc leki lub będąc w szpitalu a co zatym idzie, ostatnie lata życia u takiej osoby, to raczej będzie smutek i cierpienie.
Nie chcę patrzeć na swoją kobietę jak się wykańcza, bo chyba jestem na to zbyt wrażliwa i nie wiem, czy bym to dobrze zniosła :roll:

Dlatego na kobiety z nadwagą, nałogowe palaczki, alkoholiczki, oraz te, które ładują w siebie śmieci typu maki i fastfudy popijając je coca-colą... nie zwracam uwagi i bardzo pilnuję się, by takiej przez przypadek nie obdarzyć uczuciem głębszym, niż zwykła przyjaźń.

Wiem, że przez takie "wygórowane" wymagania, jest duża szansa, że będę zawsze sama ale wolę to, niż ból spowodowany nieszczęściem ukochanej osoby.

jest wiele kobiet, które pomimo nadwagi, dobrze czują się w swoim ciele i broń borze nie namawiam żadnej żeby zmieniła coś, z czym ona nie ma problemu. Ale takie w moich oczach "niedbające" o siebe kobiety powinny zrozumieć, że wygląd, to nie jest wyłącznie estetyka, ponieważ na jego podstawie można wywnioskować bardzo wiele rzeczy, więc nazywanie płytkimi, osoby, które zwracają na niego uwagę, jest niewporządku.
Filmy les na www.violka.pl
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 14:11

A jak już znajdziesz panią idealna, ale po np. 2 czy 3 latach zachoruje, na przykład nieuleczalnie, a będzie musiała brać leki po których zwiększy się jej masa ciała to powiesz jej "ciao bambina czas już iść"?
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 14:12

ImaSumak pisze:
4 gru 2021, o 13:39
AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 10:52
Jest ich kilka, nie chce się bawić w "wiem ale nie powiem" :) gdzieś tu na forum jest temat na "ich temat".

Niektóre reklamują się w ogłoszeniach na kk.
Grupa która ja prowadzę należy do kategorii "nudy na pudy" i jest zdecydowanie bardziej informacyjna.
Generalnie powstała ponieważ uznałyśmy ze literce L brakuje reprezentacji i wrzucamy tam treści (informacje) że świata bardziej kultury niż randek.

Trochę o filmach, trochę o literaturze, trochę sztuki rysowanej, informacje ze świata. Właściwie nie ma tam większych dyskusji, ale wiem że poszczególne użytkowniczki śledzą to co się tam pojawia.

Treści dedykowane L. Nie wrzucamy T i G bo tego jest duża reprezentacja. B się pojawia.
Tak był taki temat. Pamiętam. Może przy okazji go znajdę. Problem w tym, że ja w życiu realnym, które jest również osadzone w necie, nie posługuję się żadnyni nickami czy ksywkami i nie chciałabym czegoś takiego robić tylko dlatego by przynależeć do jakiejś grupy fbkowej. Zaistnienie w czymś takim miałoby sens tylko wtedy, gdyby wszystkie uczestniczki posligiwały się prawdziwymi danymi.
Każda uzyszkodniczka ma jak lubi. Jedne są na swoich oficjalnych kontach, drugie na mniej oficjalnych.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do lesbijek

Post autor: ImaSumak » 4 gru 2021, o 14:52

AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 14:12
ImaSumak pisze:
4 gru 2021, o 13:39
AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 10:52
Jest ich kilka, nie chce się bawić w "wiem ale nie powiem" :) gdzieś tu na forum jest temat na "ich temat".

Niektóre reklamują się w ogłoszeniach na kk.
Grupa która ja prowadzę należy do kategorii "nudy na pudy" i jest zdecydowanie bardziej informacyjna.
Generalnie powstała ponieważ uznałyśmy ze literce L brakuje reprezentacji i wrzucamy tam treści (informacje) że świata bardziej kultury niż randek.

Trochę o filmach, trochę o literaturze, trochę sztuki rysowanej, informacje ze świata. Właściwie nie ma tam większych dyskusji, ale wiem że poszczególne użytkowniczki śledzą to co się tam pojawia.

Treści dedykowane L. Nie wrzucamy T i G bo tego jest duża reprezentacja. B się pojawia.
Tak był taki temat. Pamiętam. Może przy okazji go znajdę. Problem w tym, że ja w życiu realnym, które jest również osadzone w necie, nie posługuję się żadnyni nickami czy ksywkami i nie chciałabym czegoś takiego robić tylko dlatego by przynależeć do jakiejś grupy fbkowej. Zaistnienie w czymś takim miałoby sens tylko wtedy, gdyby wszystkie uczestniczki posligiwały się prawdziwymi danymi.
Każda uzyszkodniczka ma jak lubi. Jedne są na swoich oficjalnych kontach, drugie na mniej oficjalnych.
To tak jakby na plażę nudystów cześć osób wpadała ubrana, żeby sobie popatrzeć.
Lubię kiedy kobieta...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 15:02

ImaSumak pisze:
4 gru 2021, o 14:52
AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 14:12
ImaSumak pisze:
4 gru 2021, o 13:39

Tak był taki temat. Pamiętam. Może przy okazji go znajdę. Problem w tym, że ja w życiu realnym, które jest również osadzone w necie, nie posługuję się żadnyni nickami czy ksywkami i nie chciałabym czegoś takiego robić tylko dlatego by przynależeć do jakiejś grupy fbkowej. Zaistnienie w czymś takim miałoby sens tylko wtedy, gdyby wszystkie uczestniczki posligiwały się prawdziwymi danymi.
Każda uzyszkodniczka ma jak lubi. Jedne są na swoich oficjalnych kontach, drugie na mniej oficjalnych.
To tak jakby na plażę nudystów cześć osób wpadała ubrana, żeby sobie popatrzeć.
Albo na zwykła w pożyczonym bikini.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
ODPOWIEDZ