Do lesbijek

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Do lesbijek

Post autor: davergne » 4 gru 2021, o 15:22

AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 14:11
A jak już znajdziesz panią idealna, ale po np. 2 czy 3 latach zachoruje, na przykład nieuleczalnie, a będzie musiała brać leki po których zwiększy się jej masa ciała to powiesz jej "ciao bambina czas już iść"?
Wtedy spakuję jej walizki i powiem wyp.... :D
Nie no- świruję :D

Dbanie o siebie nie jest żądną gwarancją tego, że się nie zachoruje. Jest wiele przypadków takich, gdy osoba, która nigdy nie pałiła, nie piła itp... zachorowała na raka płuc lub wątroby :shock: Mam tego pełną świadomość. Ale w przypadku, gdy zdiagnozowany zostanie u mnie np. nieuleczlny nowotwór... będę mogła z czystym sumieniem spojrzeć sobie w lustro i powiedzieć, że to nie ja się do tego przyczyniłam. Tak poprostu miało być :|

Jeśli "moja pani idealna", tak jak piszesz- zachoruje... to będę ją wspierać, opiekować się nią i dalej kochać :) Ponieważ tak poprostu miało być, tak było pisane a nie dlatego, że sama dobrowolnie siebie i swoje zdrowie niszczła.
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Do lesbijek

Post autor: ImaSumak » 4 gru 2021, o 15:27

AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 15:02
ImaSumak pisze:
4 gru 2021, o 14:52
AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 14:12


Każda uzyszkodniczka ma jak lubi. Jedne są na swoich oficjalnych kontach, drugie na mniej oficjalnych.
To tak jakby na plażę nudystów cześć osób wpadała ubrana, żeby sobie popatrzeć.
Albo na zwykła w pożyczonym bikini.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
Na pewno nie dla osób obnażających się, ale dla tych ubranych z pewnością jest dobrą wymówką. :)

Jeśli kiedyś powstanie jakaś grupa, gdzie wszystkie użytkowniczki będą na tym samym poziomie otwartości, a przyjmowanie do grupy będzie się wiązało z określonymi zasadami i ochroną danych grupy, to ja się z przyjemnością zapiszę. Taki elementarny szacunek dla wszystkich wzajemnie.

Ja się tu mocno naciełam na początku mojego uczestnictwa, kiedy to łaziła za mną jedna wstrętna baba, jak się okazało wyłudzaczka danych, która potem latała po necie i zbierała info na mój temat. A postanowiła mnie zniszczyć, bo nie chciałam być jej koleżanką. :roll: Chorych psychicznie w necie nie brakuje.
Lubię kiedy kobieta...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Do lesbijek

Post autor: AnnaArendt » 4 gru 2021, o 17:00

W realu też nie :) miałam stalkerke z realu. Powiem Ci ze nie wiem co gorsze - ta moja przylazila pod szkołę dziecka i na mnie "polowała". Totalny odlot.

Co do tycia. Bycia utytym.
Spytalam bo sama jestem w takiej sytuacji. Gdy poznawałam moja partnerkę ważyłam 59kg i wyglądałam bosko. Mogła swobodnie założyć że ma oto do czynienia ze szczupła, wiotka... Ale nie idotka.

Rozchorowałam się właściwie na samym początku. Leki, deprecha - plus 30 kg.

Myślę że dziś swobodnie zaliczyłabym mnie, nie znając mnie, nie znając mojej historii a widząc jedynie w knajpie na imprezie - do zaniedbanych lesbijek +size :)

Ale chyba mam na to wy... I będzie mi dane :)
Awatar użytkownika
devise
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 8 paź 2017, o 02:25

Re: Do lesbijek

Post autor: devise » 4 gru 2021, o 17:28

Do zakochania jeden krok, ale przed nim trzeba się kimś urzec. Myślę, że z zamiarem poznania kogoś i po kilku spotkaniach, nikt jeszcze nie odpowiadałby przed samym sobą na scenariusze typu nagła choroba ukochanej etc. Aby kogoś poznać, trzeba być atrakcyjnym w oczach grupy, w którą się mierzy. :roll: Całokształt wyglądu i charakteru daje szansę zbudowania czegoś, co w przyszłości będzie dużo trwalsze. Miłość to również dbanie o siebie i o to, co druga osoba myśli.
Zajebiście wyluzowany kwiat na tafli jeziora
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 4 gru 2021, o 17:53

Wiecie co, z tym tyciem to nie mnie osądzać, bo nie mam do niego tendencji. Mogę się "źle" odżywiać i nie tyję. Jak wiele osób w mojej rodzinie. Przede wszystkim współczuję, że ktoś musi się męczyć, żeby nie tyć.
howhow
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 13 lut 2020, o 22:47

Re: Do lesbijek

Post autor: howhow » 4 gru 2021, o 19:34

Cześć dziewczyny.
Nie chce się podlizywać, czy prawić wam komplementy, ale czemu jesteście takie piękne, zadbane, inteligentne, empatyczne.
Przyjaciółka, koleżanka jedna, druga, ex jedna, druga, trzecia.. co jest z wami?! Człowiek chce żyć w monogamicznym związku, a tu ciagle piękna kolezanka przedstawia inna piękną kolezankę, na kawie, imprezie.. oszaleć idzie z wami, i weź tu człowieku nie podziwiaj tej figury, nie chwal jedwabistych włosów, nie zachwycaj się idealną cerą, nie słuchaj z zapartym tchem kiedy opowiadają o kolejnych sukcesach zawodowych, o rozwijającej się firmie, i tego piekielnie dobrego poczucia humoru i dystansu.
Chyba zacznę szwedac się po FB..
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Do lesbijek

Post autor: Ella_Bronia » 4 gru 2021, o 22:00

AnnaArendt pisze:
4 gru 2021, o 12:14
Ella_Bronia pisze:
4 gru 2021, o 11:39
Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
Panie Lesbijki mają swoją filozofię na ten temat, a takze swoje standardy. Nie przekonasz, bo ONE MAJĄ PRAWO być jakie są! Tez byłam niedawno na takiej lesbijskiej imprezie 35+ gdzie prawie wszystkie dziewczyny mialy nadwagę. Może nie 20 kg, ale widoczną nadwage, a przecież wiekszość z nich nie ma dzieci, więc ciążą tego nie mogą usprawiedliwić. O braku makijażu i byle jakich fryzurach nie wspomnę. Smutne to.
"one" mają prawo. Jak każdy. Być chude, grube, zadbane, zaniedbane, fit i na kanapie. Mają takie prawo. Jeśli komuś się to nie podoba to niech idzie sobie i niech mu się niepodoba gdzieś indziej.

Najzwyczajniej "ić ze swoją zintegrowana patrialchalna postawa oceniać innych w PiSdu"...
A nie mówiłam?
A ten PIS to nie wiem co ma do rzeczy? Tam akurat prawie same brzydkie są.
rozmaryn1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 23 lis 2015, o 12:48

Re: Do lesbijek

Post autor: rozmaryn1 » 4 gru 2021, o 22:38

Aleksjo, autorko. Wśród lesbijek są kobiety z nadwagą, tak, jak i wśród hetero.
Daj ludziom żyć.
(troll alert)
Alexija
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2021, o 14:20

Re: Do lesbijek

Post autor: Alexija » 5 gru 2021, o 07:19

rozmaryn1 pisze:
4 gru 2021, o 22:38
Aleksjo, autorko. Wśród lesbijek są kobiety z nadwagą, tak, jak i wśród hetero.
Daj ludziom żyć.
(troll alert)
Dobra dam ludziom żyć :)
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Do lesbijek

Post autor: jucha_22 » 5 gru 2021, o 17:05

Aerial pisze:
4 gru 2021, o 13:19
davergne pisze:
4 gru 2021, o 02:42
davergne pisze:
4 gru 2021, o 01:16


Aż tak słabe są te grupki na FB?? Nie jesteś tu pierwszą osobą, która ma takie zdanie :|
Mogłabyś bardziej opisać co jest nie tak z tymi grupkami???
Przestałam się już wczytywać, bo to bez sensu. Dołącz, a zobaczysz, to nic nie kosztuje, a jak poobserwujesz z boku, to nie będziesz mieć dużego urazu psychicznego :D Jak dla mnie te grupki typu "piąteczek piątunio" to i tak są okej, są płytkie, ale bez raka, można sobie wyjść z kimś na miasto... Z resztą, czy trzeba być zawsze głebokim? Mnie osobiście męczy nadmierna poprawność polityczna, oczywiście mam poglądy na lewo, ale uczepić się kogoś to można zawsze, jak się poszuka powodu. Jestem twarda baba, nie owijam w bawełnę (zachowując kulturę), więc pada i na mnie.

W ogóle mam wrażenie, że każdego rodzaju grupki na fb, czy to tęczowe czy odnośnie hobby, lubią przyciągać oszołomów. Nie tęczowy przykład, byłam na grupce odnośnie pewnego sportu. Były tam wpisy zakrawające na trolling, bo ludzie zadawali pytania które super łatwo znaleźć w google i nie umieli machnąć ręką z góry na dół albo z prawej do lewej. Z drugiej strony, wstawiali jakieś wpisy o "osiągnięciach", które były jakieś oderwane od rzeczywistości, trochę śmieszne, bo zdradzające kompletny brak zrozumienia sportu, a trochę zakrawające na obsesję, coś jakby sadząc kwiaty w ogrodzie przesypać tonę ziemi z worków... na hałdę (nie do sadzenia roślin), zamiast trzymać ją w szopie w workach do czasu następnego sadzenia. No i oczywiście z równie maniackim zacięciem i skrajnymi emocjami - komentują. Wszystko wzbudza jakąś kontrowersję. Z tymi grupkami nie chodzi o temat, którego dotyczą. Facebook to stan umysłu :podbite oczko:
Trzeba pamiętać ze facebook to nowe Google … ludzie są za leniwi żeby szukać informacji samemu, wola wrzucić post na Fb i czekać aż jakiś frajer albo grupka frajerów poda im wszystko na tacy.
Przez pewien czas byłam adminem na jednej z grup, grupa tematyczna, wszystko co potrzebne i ważne ludzie mieli wypisane w postach/dokumentach na grupie ale i tak pisali posty szukającej informacji.
Następny przykład grupa tematyczna - wiadomości covidowe gdzie kobietka dwoi się i troi żeby wszystko ludziom przetłumaczyć z ang na polski a czasami z polskiego na polski a ludzie dalej zadają pytania gdzie sami mogą wszystko przeczytać.
To jest temat długi i szeroki …
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Do lesbijek

Post autor: dobranocka14 » 5 gru 2021, o 20:04

jucha_22 pisze:
5 gru 2021, o 17:05
Trzeba pamiętać ze facebook to nowe Google … ludzie są za leniwi żeby szukać informacji samemu, wola wrzucić post na Fb i czekać aż jakiś frajer albo grupka frajerów poda im wszystko na tacy.

To jest temat długi i szeroki …
Ooo tak, lenistwo jest przeogromne. Moje ulubione pytanie w grupach tematycznych - podróżniczych: kupiłem/łam bilet do X. Co mogę tam ciekawego zobaczyć? I ludzie piszą posty z programem dla tego kogoś na pobyt bo autorowi pytania nie chciało się nawet otworzyć wiki żeby choć pobieżnie zorientować się co jest ciekawego w miejscu, do którego kupił bilet.
a_symetria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 9 sie 2021, o 09:00

Re: Do lesbijek

Post autor: a_symetria » 6 gru 2021, o 18:45

GrubaKaska pisze:
3 gru 2021, o 23:10
a_symetria pisze:
3 gru 2021, o 23:00
wg mnie heteryczki są jednak najładniejsze, niestety. sori :roll:
Szczególnie, że każda lesbijka ma wypisane swoją orientację na czole. LOL dawno czegoś tak durnego nie słyszałam.
Mówię na podstawie własnych doświadczeń. Może miałam pecha, ale wszystkie, które poznałam wyglądały jak chłopcy... Nawet jedna mnie stalkowała :roll:
a_symetria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 9 sie 2021, o 09:00

Re: Do lesbijek

Post autor: a_symetria » 6 gru 2021, o 18:52

Nie mam absolutnie nic do takiego stylu, nie odmawiam nikomu kobiecości, to jest względna sprawa, ale dla mnie, osobiście, te kobiety te są kobiece.
MissWisnia
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2021, o 21:51

Re: Do lesbijek

Post autor: MissWisnia » 22 gru 2021, o 22:17

Wiesz, to troche kontrowersyjne pytanie, wiele osób ma problemy z odżywianiem, depresje, albo inne rzeczy wpływające na wygląd.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 22 gru 2021, o 22:39

Niektórzy dyplom z psychologii traktują jak patent na mówienie innym jak żyć. To mit promowany przez takie właśnie osoby, że kobieta musi chcieć nosić niewygodne ubrania w imię urody, bo jak nie to ma depresję, anemię albo jest w inny sposób chora na umyśle, konkretniej, to stygmatyzowanie zdania innego niż ich własne.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 22 gru 2021, o 22:45

*nie anemię, anoreksję

A depresji to się dostanje przez takie uprzedzone osoby, które mówią ci, że jak jesteś inna, to masz się leczyć, bo jesteś patologią, mimo że nikomu nie robisz krzywdy. Nie każdy ma tak silną psychikę, że nie pęknie słysząc na każdym kroku, że jest chory, gorszy itp.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 22 gru 2021, o 22:50

Ach, przepraszam, że nie na temat. Znowu jakaś ameba mi niedawno nawrzucała od chorych psychicznie :) Mimo odpłacenia pięknym za nadobne, dalej jestem wnerwiona :)
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Do lesbijek

Post autor: NowakAnna » 22 gru 2021, o 22:56

Aerial pisze:
22 gru 2021, o 22:50
Ach, przepraszam, że nie na temat. Znowu jakaś ameba mi niedawno nawrzucała od chorych psychicznie :) Mimo odpłacenia pięknym za nadobne, dalej jestem wnerwiona :)
Oooo ameby mówią ??
Czy to nie odkrycie na miarę Nobla?
Co Jej dałaś, że przemówiła ???
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 22 gru 2021, o 23:08

Tak
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Do lesbijek

Post autor: NowakAnna » 22 gru 2021, o 23:09

Aerial pisze:
22 gru 2021, o 23:08
Tak
Do mnie na szczęście nie przemawiają :lol:
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Do lesbijek

Post autor: Aerial » 22 gru 2021, o 23:22

Chwila nieuwagi i jakie rzeczy się dzieją... inwazja drobnoustrojów
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Do lesbijek

Post autor: NowakAnna » 22 gru 2021, o 23:32

Aerial pisze:
22 gru 2021, o 23:22
Chwila nieuwagi i jakie rzeczy się dzieją... inwazja drobnoustrojów
Ah... nie pilnowałaś...
I czemu do tego dopuściłaś?
A jak zaatakują razem ?
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Do lesbijek

Post autor: dalidaa » 22 gru 2021, o 23:33

Aż z nudów wątek przeczytałam i mam takie spostrzeżenie: zaniedbanie a nadwaga czy męski stajling to kompletnie różne rzeczy.
Ja do szczupłych nie należę, choć morświna nie przypominam i kształty wyróżnić swobodnie można.
Mogę się odżywiać energią słoneczną, ćwiczyłam z trenerem personalnym + dieta przez DWA LATA. Wyrobiłam mięśnie i formę a waga stała.
Chłop był załamany, że nie może pomóc. Czemu?
Kortyzol. Poziom mam w kosmosie i jest jak jest. Po długotrwałym leczeniu na stawy wagi przybyło i została.
Czy sprawia to, że jestem zaniedbana? Nie.

Czy są dziewczyny mające męski styl ale wyglądające jak milion dolarów? Oczywiście.
Nie mój typ, ale ostatnie co mogę powiedzieć to to, że są zaniedbane bo noszą flanelowe koszule.

Natomiast: w internecie jest OGROM kobiet nie dość, że wyglądających jak BRZYDCY faceci, to jeszcze absolutnie zaniedbanych. Zwracamy na to uwagę, bo je najczęściej widać.
Zapewne gro tych na poziomie nadal uważa, że szukanie w internecie to desperacja (coś w tym jest, choć w obecnych czasach już mniej) i po prostu ich tam nie ma.
Skąd wynika to zaniedbanie? Pojęcia nie mam. Może z wychowania, może z przyjęcia: "jestem jaka jestem, akceptuje siebie, więc jakim mnie Boże stworzyłeś takim mnie masz".

Styl stylem, a zaniedbanie zaniedbaniem. Grunt żeby nie stawiać znaku równości między nimi. Bo nie każdy nie w "typie" oznacza zaniedbanego brzydala.

I dodatkowo: brak środków nie jest wymówką. Żeby nie wyjść na zaniedbaną nie potrzeba markowych kosmetyków czy ubrań. Starczy mydło, szampon, czysty ciuch.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
MyoKyoByo
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2021, o 00:19

Re: Do lesbijek

Post autor: MyoKyoByo » 25 gru 2021, o 00:49

Alexija pisze:
3 gru 2021, o 13:21
Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa mam na imię Aleksja mam pytanie do lesbijek , oczywiście nie chcę nikogo obrazić ani nikogo upokorzyć każdy ma prawo być taki jaki chce. Ale zauważyłam że lesbijki zazwyczaj są bardzo zaniedbane ,nadwaga plus 20 kilo, dziwnie to wygląda, nie wiem jak to powiedzieć zapisałam się do jednej grupy na Facebooku zapisałam się też do drugiej grupy na Facebooku i za każdym razem to samo dziewczyny mają nadwagę wyglądają jakoś tak byle jak , byle jaki dres, ten wygląd taki nie jest zachęcający do znajomości ,sama robię co mogę uprawiam jogę ,ćwiczę, staram się zawsze ładnie wyglądać, maluje się ,rozumiem , nie każda chce się malować ale po prostu robię co mogę żeby wyglądać ładnie a dziewczyny które szukają innych dziewczyn zazwyczaj nie. Albo na przykład jedna taka sportowczyni ładna dziewczyna, zazwyczaj w jednych i tych samych dżinsach chyba przez trzy miesiące latała albo w jakimś dresie dlaczego tak jest? nie zależy wam?
A za to mężczyźni geje to niesamowite ciacha, oczywiście nie mówię o Polsce bo nie mieszkam w Polsce ale po prostu wysportowani, szczupli, bardzo ładnie ubrani, pachnący.
Moja wiedza wynika jedynie z własnego doświadczenia, więc oczywiście nie mogę tu mówić za wszystkich… Sama lesbijskich forów na necie nie szukałam, a dziewczyny, które znam osobiście (niestety jedynie bi) w 2/3 nie pasują do opisu, który dałaś

Do mnie jednak co tu powiedziałaś pasuje praktycznie w 100%
Zawsze miałam niewielką nadwagę, głównie przez Hashimoto co mi po prostu rozwala metabolizm, ale nigdy się tym nie przejmowałam. Znaczy- nie obchodzi mnie wygląd… Dosłownie jedyny powód, z którego dbam o wagę, to zdrowie.
Makijaż na sobie miałam może kilka razy w życiu.
UWIELBIAM chodzić w dresach i innych sportowych ubraniach. Super też mi pasuje moda pół-wojskowa
W skrócie- nie do końca widzę powód czemu powinnam się dla ludzi stroić
Jak rozmawiam z koleżankami o tym, zazwyczaj kończy się to na tym, że pytają „Czy nie chciałabym wyglądać ładnie dla samej siebie by się „lepiej czuć”?”… a moja odpowiedź na to jest zawsze po prostu „nie”.
Wiem, że to nie ma najmniejszego sensu ale mam wrażenie, że w pewnym sensie widzę połączenie z makijażem i dziewczęcym wyglądem ze „słabością”, „uległością” itp :/ Myśl, że miałabym te wartości sobą przedstawiać wzbudza we mnie coś moim zdaniem bliskie obrzydzeniu
Na 100% nie jestem trans, czuję się kobietą. Wygląd jaki wybieram przynajmniej w moim przypadku odzwierciedla jak bym chciała by mnie ludzie widzieli…

Nie wiem czy taka tendencja może istnieć ale bym się nie zdziwiła gdyby lesbijki ogólnie przejawiały bardziej męskie tendencje, natomiast geje- damskie… To by w pewnym sensie wyjaśniało czemu tak wielu z nich dba o wygląd

Inne możliwe wyjaśnienie jest takie, że lesbijki udzielające się na internecie- to głównie te mające problemy ze znalezieniem parterki… no, a wiadomo- kiepski wygląd może w tym przeszkadzać. Patrząc na internecie możesz mieć większy dostęp do puli ludzi, którzy sobie po prostu gorzej radzą w życiu
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Do lesbijek

Post autor: dalidaa » 27 gru 2021, o 19:32

Bo nie pasują do schematu, bo funkcjonują wg zasad grających pod facetów. Dlatego powyższe konstatacje ich raczej nie dotyczą.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Malgorzata1976
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2017, o 15:17

Re: Do lesbijek

Post autor: Malgorzata1976 » 23 sty 2022, o 17:42

Aerial pisze:
4 gru 2021, o 00:47
Może to dlatego że spotkałaś je w internecie. Te grupki na fb przyciągają ludzi bez zdrowego rozsądku.
A gdzie indziej poznać kobiety???
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Do lesbijek

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 sty 2022, o 18:55

W miesnym.
oliveoil
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 14 sty 2022, o 18:29

Re: Do lesbijek

Post autor: oliveoil » 24 sty 2022, o 12:58

Wiosennagwiazda pisze:
23 sty 2022, o 18:55
W miesnym.
Trochę słaba odpowiedź jak na moderatorkre forum. Więcej takich chamskich odpowiedzi i niedługo nie będziesz miała czego moderować.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Do lesbijek

Post autor: osiol » 24 sty 2022, o 13:02

Sugerujesz, że lesbijki nie chodzą do mięsnego?
oliveoil
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 14 sty 2022, o 18:29

Re: Do lesbijek

Post autor: oliveoil » 24 sty 2022, o 13:07

osiol pisze:
24 sty 2022, o 13:02
Sugerujesz, że lesbijki nie chodzą do mięsnego?
:) A zaraz po napisaniu tego pasta myślałam sobie, że Ty Ośle jesteś najlepsza na swoim stanowisku.
Forum nam się strasznie wyludnia. Wiem, że sama nieraz głupoty piszę ale ja tu zwykłym użytkownikiem jestem, nie moderatorką która powinna dbać o wizerunek tej strony.
W forum "debata" moje linki do rządowych stron są usówane a innych, którzy mają odmienne zdanie do osób takich jak ja- zostają. O czym to świadczy?
ODPOWIEDZ