Pierwsza randka od dawna

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Nobodycares
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2021, o 20:34

Pierwsza randka od dawna

Post autor: Nobodycares » 26 gru 2021, o 15:20

Hejka
A wiec szykuje mi się jutro 1 randka od bardzo bardzo dawna i chyba zapomniałam jak to już jest.
Jakieś porady i wskazówki jak zrobić dobre wrażenie lub jakieś spostrzeżenia czego nie robić ?
Gdzie można pójść żeby fajnie spędzić czas może macie jakieś pomysły ?
sinatra
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 17 maja 2020, o 20:21

Re: Pierwsza randka od dawna

Post autor: sinatra » 26 gru 2021, o 18:37

A skąd jesteś? W większym mieście możliwości jest więcej :wink:
Oprócz knajpy, gorącej czekolady - lodowisko, spacer po mieście przystrojonym w dekoracje świąteczne, kino, kręgle/bilard, planszówki itd. Wszystko zależy od tego, co lubi nasza randka ;-)
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Pierwsza randka od dawna

Post autor: goreka » 26 gru 2021, o 21:31

Ja byłabym zadowolona ze spaceru z grzanym winem, lodowiska z grzanym winem, z miejsca gdzie można porozmawiać. Nie chciałabym iść do kina, dyskoteki, głośnego miejsca.
Najlepiej nastawić się na to, że to ma być dla Ciebie fajny wieczór, mile spotkanie, może dobre jedzenie, miła muzyka. Jeśli to będzie ta osoba to gatka pójdzie sama, a jak nie to trudno.
To udanej randki :) trzymam kciuki
Nobodycares
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2021, o 20:34

Re: Pierwsza randka od dawna

Post autor: Nobodycares » 26 gru 2021, o 22:10

:D Dzięki tak zrobię właśnie nie wiem co lubi moja wybranka ale mam nadzieje ze się dowiem i wybierzemy coś fajnego chyba dobry pomysł z miejscem gdzie można porozmawiać a z winem pewnie rozmowa pójdzie łatwiej
ODPOWIEDZ