błedne koło

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 4 kwie 2022, o 16:06

AnnaArendt pisze:
4 kwie 2022, o 15:58
Ale klasyczna lesbodrama. :toast: :rotfl:
sezon 1 episode 1. wiem że takie lubicie :wink: przygotuj popcorn i colę, będzie ciąg dalszy. albo i nie.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: błedne koło

Post autor: gimmeeverything » 4 kwie 2022, o 18:51

wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 14:36
umiem dotrzeć do X, wiem czego potrzebuje, jestem w stanie jej to dać. tylko wolałabym mieć pewność że moja znajoma już całkiem przekreśliła ich szanse. bo niby to zrobiła, ale ciągle ryczy jak zaczynam temat X. zanim jej powiem że chcę podbić do X, to wpierw chcę ustalić czy na pewno moja znajoma nie robi już sobie żadnych nadziei? żeby nie było że mi powie idź i rób co chcesz z X, a tak naprawdę będzie cierpieć podwójnie, bo tego bym nie chciała. jednak w ostatecznym rozrachunku muszę dbać przede wszystkim o siebie, więc na pewno spróbuję szczęścia u X. wiem, pogmatwane to wszystko :roll:
wojtku, Twoje dylematy przewyższają mój intelekt ( :shock: :lol: ) - tym bardziej, że najczęściej kreujesz się na osobę rzeczową i kategoryczną - ale jeśli podopieszczasz je w ten deseń jeszcze przez chwilę, to zajebista X zmieni status z 'do wzięcia' na 'wzięta', i wtedy będzie drama do kwadratu = rusz tyłek i zrób co trzeba, zanim ktoś Cię uprzedzi :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 4 kwie 2022, o 19:05

gimmeeverything pisze:
4 kwie 2022, o 18:51
najczęściej kreujesz się na osobę rzeczową i kategoryczną
na nikogo się nie kreuję. to Ty mnie najwyraźniej tak odbierasz :wink: ja tylko piszę co myślę .
X jest kobietą na poziomie, nie tylko ja o niej myślę. a myślę coraz więcej. i niczego tu moja rzeczowość i kategoryczność nie zmienia. jak fajna laska to człowiek myśli :wink:
żeby jednak nie było że jestem taką znieczulicą, to zapewniam was, że zanim coś zadziałam to pogadam z J. i opowiem jej o tym co zamierzam wobec X.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: błedne koło

Post autor: goreka » 4 kwie 2022, o 19:47

Jeszcze musi cię zechcieć a ze zabierasz się do tego jak żaba do jeża to nie wiem ;)
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: błedne koło

Post autor: AnnaArendt » 4 kwie 2022, o 20:37

"rozmawiałam w tajemnicy przed znajomą z tamtą kobietą, nazwijmy ją X (znamy się dość powierzchownie, ale jednak znamy się)"

"umiem dotrzeć do X, wiem czego potrzebuje, jestem w stanie jej to dać"

Wojtku, zdecyduj się.

Albo powierzchownie wiesz czego ona potrzebuje albo pomiędzy jednym a drugim wpisem zdecydowanie pogłębiłas te znajomość...

Zwroty akcji w tej powieści są imponujące...
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: błedne koło

Post autor: goreka » 4 kwie 2022, o 20:45

Powierzchownie czy przelotnie?
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 4 kwie 2022, o 20:57

AnnaArendt pisze:
4 kwie 2022, o 20:37
"rozmawiałam w tajemnicy przed znajomą z tamtą kobietą, nazwijmy ją X (znamy się dość powierzchownie, ale jednak znamy się)"

"umiem dotrzeć do X, wiem czego potrzebuje, jestem w stanie jej to dać"

Wojtku, zdecyduj się.

Albo powierzchownie wiesz czego ona potrzebuje albo pomiędzy jednym a drugim wpisem zdecydowanie pogłębiłas te znajomość...

Zwroty akcji w tej powieści są imponujące...
znamy się powierzchownie oznacza dokładnie tyle co znamy się powierzchownie (kilka spotkań). a to że umiem do niej dotrzeć i wiem czego potrzebuje wynika z jej charakteru, i genialnych umiejętności komunikowania się wprost, a to dużo ułatwia. poza tym... mamy wspólnych znajomych od których czerpię info o niej. żadnych sprzeczności pomiędzy tym co napisałam tutaj nie widzę. a ty zaczęłaś szukać dziury w całym.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 4 kwie 2022, o 20:57

goreka pisze:
4 kwie 2022, o 20:45
Powierzchownie czy przelotnie?
na razie powierzchownie, ale liczę na przelotnie.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: błedne koło

Post autor: AnnaArendt » 4 kwie 2022, o 21:21

Osobie, która by twierdziła po kilku spotkaniach (w tym jednym po pijaku gdy rozmawiałyśmy o jakiejś dziewczynie z którą 3 lata wcześniej byłam jakoś tam związana) że wie czego potrzebuję oraz jak mi "to dać" powiedzialabym: g. wiesz w d. byłaś...

Plus gleboko bym się zastanowiła nad jej zdrowiem psychicznym. Tu mi nadaje o psiapsi która się we mnie kocha, a tu wyskakuje z wielkie lovekrove.

Hellou...
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 4 kwie 2022, o 21:33

AnnaArendt pisze:
4 kwie 2022, o 21:21
Osobie, która by twierdziła (...) że wie czego potrzebuję oraz jak mi "to dać"
(...) a tu wyskakuje z wielkie lovekrove.
lovekrove? :shock:
a skąd wiesz że ja miłość miałam na myśli, a nie ostre rżnięcie? może X mi powiedziała na tymże wlaśnie spotkaniu czego potrzebuje (ostrego rżnięcia na przykład), a ja wiem, że mogę jej to dać?
wyjdź ze swoich schematów myśleniowych, bo to droga donikąd.
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: błedne koło

Post autor: AniaMac » 4 kwie 2022, o 21:49

To niesamowite Wojtku, że zadałeś jedno pytanie, odpowiedziałeś sobie na nie, po czym ukazało się sedno problemu, na które również znasz już odpowiedzi. Pojawia się pytanie, czy szukasz tutaj jakiegoś rodzaju usprawiedliwienia swoich decyzji albo zadośćuczynienia im?
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 4 kwie 2022, o 21:56

AniaMac pisze:
4 kwie 2022, o 21:49
To niesamowite Wojtku, że zadałeś jedno pytanie, odpowiedziałeś sobie na nie, po czym ukazało się sedno problemu, na które również znasz już odpowiedzi. Pojawia się pytanie, czy szukasz tutaj jakiegoś rodzaju usprawiedliwienia swoich decyzji albo zadośćuczynienia im?
wszyscy stosujecie swoje schematy myślowe, idziecie utartymi torami. może chciałam zobaczyć jakie to schematy i po to cały wątek?
a może chciałabym tylko przespać się z X (tak z dziesięć razy na przykład), po czym zeswatać ją z moją znajomą, bo związek z X to nie jest to czego ja chcę?
zadając pytania oczekuję tylko odpowiedzi na nie. a nie analizy moich potrzeb i celów (te znam).
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: błedne koło

Post autor: goreka » 4 kwie 2022, o 22:05

wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 20:57
goreka pisze:
4 kwie 2022, o 20:45
Powierzchownie czy przelotnie?
na razie powierzchownie, ale liczę na przelotnie.
Albo dogłębnie

Dobra, koniec! Znowu wychodzi ze mnie erotoman-marzyciel 😁😎
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: błedne koło

Post autor: AnnaArendt » 4 kwie 2022, o 22:12

Ubawiłam się :)

Jakoś ta bajeczka się średnio składa.
Zodyn jebaka nie rozkminia przez 3 lata jak 10 razy przeleciec laske.

Się ją 10 razy przelatuje. W dwa dni maks.
I koniec dylematów.

Ocena opowiadania: 3 na szynach.
Za długi wstęp, nielogiczne rozwinięcie, zakończenie bez polotu.

Trojczyna za chęci.
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: błedne koło

Post autor: AniaMac » 4 kwie 2022, o 22:44

wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 21:56
AniaMac pisze:
4 kwie 2022, o 21:49
To niesamowite Wojtku, że zadałeś jedno pytanie, odpowiedziałeś sobie na nie, po czym ukazało się sedno problemu, na które również znasz już odpowiedzi. Pojawia się pytanie, czy szukasz tutaj jakiegoś rodzaju usprawiedliwienia swoich decyzji albo zadośćuczynienia im?
wszyscy stosujecie swoje schematy myślowe, idziecie utartymi torami. może chciałam zobaczyć jakie to schematy i po to cały wątek?
a może chciałabym tylko przespać się z X (tak z dziesięć razy na przykład), po czym zeswatać ją z moją znajomą, bo związek z X to nie jest to czego ja chcę?
zadając pytania oczekuję tylko odpowiedzi na nie. a nie analizy moich potrzeb i celów (te znam).
Schematy myślowe są po to by je zauważać i móc zmieniać w razie potrzeby, zwłaszcza kiedy nam dokuczają bądź ograniczają nas. Właśnie dzięki interakcjom z innymi mamy możliwość weryfikowania własnych klatek umysłowych, możliwość dostrzegania ich i wychodzenia z nich.
Problem w tym, że trudno jest odpowiedzieć Ci na pytania, na które masz już gotowe odpowiedzi. Trudno z Tobą rozmawiać kiedy Ty już wszystko wiesz. W zasadzie nie wiadomo czego właściwie oczekujesz. Jeśli chcesz porozmawiać to daj nam do tego przestrzeń, nie atakuj, nie oceniaj, potraf przyznać się do tego, że czasem możesz czegoś nie wiedzieć, nie przeniknąć bystrym umysłem pełnym noży. Myśli nieposkladanych. Wiesz w ogóle czego chcesz?
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: błedne koło

Post autor: Wenus_8005 » 5 kwie 2022, o 01:15

wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 14:02

mnie X baaardzo się podoba, i nie tylko mnie. widze je zalety, doceniam ją, jest naprawdę idealna. i naprawdę uważasz że nie mam prawa spróbować czegoś z nia, bo moja niezdecydowana znajoma, zachowująca się jak pies ogrodnika, może mieć coś przeciwko? .... ja nigdy nie znałam kogoś takiego jak X. dziewczyna ma klasę, a o to dziś ciężko. nie ma żadnych nałogów, jest przemiła, inteligentna, mądra życiowo, i do tego wygląda super. i jest wolna!
Ciężko to zrozumieć, że można tak opisać znajomą do 10cio krotnego rżnięcia 😅
Jak to oceniłaś, że taka przemiła i mądra życiowo oraz inteligentna dziewczyna potrzebuje zerżnięcia 10 razy? 😁


Ja tutaj widzę zupełnie inną sytuację, Wojtek strasznie nieposkładana ta Twoją historia. Próbujesz wyjść z twarzą ale niezbyt Ci to wychodzi. Ta historia nie jest taka jaką opisujesz co? Czy ta dziewczyna z przed 3 lat to nie ta laska, o której pisałaś w wątku o Bratnich Duszach? A ta X to nie Ty? Trudno jest Ci zrzucić dumę i wykonać pierwszy krok bo ona uciekła? Jeśli wiesz, że Cię kocha to dzwoń do niej. Ona nie wykona pierwszego kroku pewnie z racji tego, że nie chce rozbijać Twojej rodziny.
Swoją emocjonalną i rozbieżną postawą na tym forum dajesz się zapamiętać z tym co piszesz a ja łącze kropki.
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: błedne koło

Post autor: Mayali » 5 kwie 2022, o 09:13

A ja będę wojtka bronić...
Wątek się rozwija, widzę zmianę postawy - zupełnie logiczne dla osoby myślącej.
Sytuacja jest tak skomplikowana, jak bardzo sami jesteśmy ją w stanie poplątać, czyli... ekstremalnie :lol:
Na chwilę się rozmarzyłam nawet... fajna opowieść. Prawdziwe dylematy i wątek pikantny też jest.
Podsumowując, rwałabym... i tyle.
Koleżance zasygnalizowałabym w jakiś mądry sposób, że mam zamiar, bo to już 3 lata, a ta babeczka rwania jest warta.
Z przyjaciółką porozmawiałabym, jak wyżej i zapytałabym, czy nie ma nic przeciwko.

Nie wnikam, czy to będzie lof na wieki czy na 10 dobrych orgazmów... czy siedzisz w jej głowie i znasz jej potrzeby to wyjdzie w praniu.
Liczę na pojawienie się nowego wątku - jak nie spieprzyć relacji, która rokuje na coś super magicznego, a która w tej chwili pochrzaniła się ze względu na okoliczności, w jakich powstała? Jeśli już gdzieś jest podobny, to można tu zlinkować i jestem pewna, że wątek zażre jak nigdy... :cool:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 5 kwie 2022, o 15:29

Wenus_8005 pisze:
5 kwie 2022, o 01:15
wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 14:02

mnie X baaardzo się podoba, i nie tylko mnie. widze je zalety, doceniam ją, jest naprawdę idealna. i naprawdę uważasz że nie mam prawa spróbować czegoś z nia, bo moja niezdecydowana znajoma, zachowująca się jak pies ogrodnika, może mieć coś przeciwko? .... ja nigdy nie znałam kogoś takiego jak X. dziewczyna ma klasę, a o to dziś ciężko. nie ma żadnych nałogów, jest przemiła, inteligentna, mądra życiowo, i do tego wygląda super. i jest wolna!
Ciężko to zrozumieć, że można tak opisać znajomą do 10cio krotnego rżnięcia 😅
Jak to oceniłaś, że taka przemiła i mądra życiowo oraz inteligentna dziewczyna potrzebuje zerżnięcia 10 razy? 😁


Ja tutaj widzę zupełnie inną sytuację, Wojtek strasznie nieposkładana ta Twoją historia. Próbujesz wyjść z twarzą ale niezbyt Ci to wychodzi. Ta historia nie jest taka jaką opisujesz co? Czy ta dziewczyna z przed 3 lat to nie ta laska, o której pisałaś w wątku o Bratnich Duszach? A ta X to nie Ty? Trudno jest Ci zrzucić dumę i wykonać pierwszy krok bo ona uciekła? Jeśli wiesz, że Cię kocha to dzwoń do niej. Ona nie wykona pierwszego kroku pewnie z racji tego, że nie chce rozbijać Twojej rodziny.
Swoją emocjonalną i rozbieżną postawą na tym forum dajesz się zapamiętać z tym co piszesz a ja łącze kropki.
próbuję wyjść z twarzą? :shock: dziewczyno ja tylko dodałam wątek, a ty mówisz jakbym co najmniej jakieś przestępstwo popełniła i próbowała wyjść z twarzą!
nie wiem co pisałam w jakimś tam wątku, bo napisałam prawie 4 tysiące postów i przyznam że jakoś nie pamiętam wszystkich :roll: nie chce mi się nawet cofać do starych postach żeby sprawdzić o czym mówisz. łączysz kropki? napisałam prawie 4 tysiące postów a ty wybrałaś przypadkowe z nich, połączyłaś w całkiem przypadkowy sposób i myślisz że dobrze łączysz kropki? a dlaczego akurat te kropki a nie inne? wiesz co , ja myślę że 1 w nocy to nie jest dobra pora na łaczenie kropek.
kolejna sprawa.... nie wierz we wszystko co czytasz. naprawdę myślisz że wszystko o czym tu piszę to w 100% prawda? Wenus kto jak to, ale ty powinnaś wiedzieć że większość to fikcja literacka.
a o rozbijaniu rodziny powiem tylko tyle, że rodzinę mamy wszystkie trzy, tzn. ja, X i J. widzisz nie każda rodzina to typowa tradycyjna rodzina, i nie zawsze dodatkowe towarzystwo to problem dla członków rodziny. wyjdź poza swój schemat.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 5 kwie 2022, o 15:45

Wenus_8005 pisze:
5 kwie 2022, o 01:15

Ciężko to zrozumieć, że można tak opisać znajomą do 10cio krotnego rżnięcia 😅
Jak to oceniłaś, że taka przemiła i mądra życiowo oraz inteligentna dziewczyna potrzebuje zerżnięcia 10 razy? 😁
pomijam fakt że inne dziewczyny tego nie dostrzegły i piszą głupoty, ale ty kropku powinnaś. czy nie zauważylaś że piszac o rżnięciu użyłam słow takich jak "może.. ", "na przykład" ? jak można brać za pewnik coś co ewidentnie jest jakimś teoretyzowaniem? jeśli wszystkie tak łykacie jak pelikany każde słowo napisane na forum i bierzecie to za fakt i prawdę objawioną to gratuluję.
Wenus czy te kropki to nie były czasem mroczki przed oczami?
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: błedne koło

Post autor: Wenus_8005 » 5 kwie 2022, o 16:29

wojtek pisze:
5 kwie 2022, o 15:29
Wenus_8005 pisze:
5 kwie 2022, o 01:15
wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 14:02

mnie X baaardzo się podoba, i nie tylko mnie. widze je zalety, doceniam ją, jest naprawdę idealna. i naprawdę uważasz że nie mam prawa spróbować czegoś z nia, bo moja niezdecydowana znajoma, zachowująca się jak pies ogrodnika, może mieć coś przeciwko? .... ja nigdy nie znałam kogoś takiego jak X. dziewczyna ma klasę, a o to dziś ciężko. nie ma żadnych nałogów, jest przemiła, inteligentna, mądra życiowo, i do tego wygląda super. i jest wolna!
Ciężko to zrozumieć, że można tak opisać znajomą do 10cio krotnego rżnięcia 😅
Jak to oceniłaś, że taka przemiła i mądra życiowo oraz inteligentna dziewczyna potrzebuje zerżnięcia 10 razy? 😁


Ja tutaj widzę zupełnie inną sytuację, Wojtek strasznie nieposkładana ta Twoją historia. Próbujesz wyjść z twarzą ale niezbyt Ci to wychodzi. Ta historia nie jest taka jaką opisujesz co? Czy ta dziewczyna z przed 3 lat to nie ta laska, o której pisałaś w wątku o Bratnich Duszach? A ta X to nie Ty? Trudno jest Ci zrzucić dumę i wykonać pierwszy krok bo ona uciekła? Jeśli wiesz, że Cię kocha to dzwoń do niej. Ona nie wykona pierwszego kroku pewnie z racji tego, że nie chce rozbijać Twojej rodziny.
Swoją emocjonalną i rozbieżną postawą na tym forum dajesz się zapamiętać z tym co piszesz a ja łącze kropki.
próbuję wyjść z twarzą? :shock: dziewczyno ja tylko dodałam wątek, a ty mówisz jakbym co najmniej jakieś przestępstwo popełniła i próbowała wyjść z twarzą!
nie wiem co pisałam w jakimś tam wątku, bo napisałam prawie 4 tysiące postów i przyznam że jakoś nie pamiętam wszystkich :roll: nie chce mi się nawet cofać do starych postach żeby sprawdzić o czym mówisz. łączysz kropki? napisałam prawie 4 tysiące postów a ty wybrałaś przypadkowe z nich, połączyłaś w całkiem przypadkowy sposób i myślisz że dobrze łączysz kropki? a dlaczego akurat te kropki a nie inne? wiesz co , ja myślę że 1 w nocy to nie jest dobra pora na łaczenie kropek.
kolejna sprawa.... nie wierz we wszystko co czytasz. naprawdę myślisz że wszystko o czym tu piszę to w 100% prawda? Wenus kto jak to, ale ty powinnaś wiedzieć że większość to fikcja literacka.
a o rozbijaniu rodziny powiem tylko tyle, że rodzinę mamy wszystkie trzy, tzn. ja, X i J. widzisz nie każda rodzina to typowa tradycyjna rodzina, i nie zawsze dodatkowe towarzystwo to problem dla członków rodziny. wyjdź poza swój schemat.
quote=wojtek post_id=816080 time=1649165351 user_id=160654]
... nie wierz we wszystko co czytasz. naprawdę myślisz że wszystko o czym tu piszę to w 100% prawda? Wenus kto jak to, ale ty powinnaś wiedzieć że większość to fikcja literacka.
a o rozbijaniu rodziny powiem tylko tyle, że rodzinę mamy wszystkie trzy, tzn. ja, X i J. widzisz nie każda rodzina to typowa tradycyjna rodzina, i nie zawsze dodatkowe towarzystwo to problem dla członków rodziny. wyjdź poza swój schemat.
[/quote]

Wojtek zastanawiam sie tylko po co tworzyć fikcje literacką na forum i wciągać w to inne osoby tak jak to robisz.

Widzisz jak ktoś pisze prawdę to nie musi pamiętać 1000 swoich postów, żeby wiedział o jakich sytuacjach ze swoją ex czy nie ex pisał.

Heh pisałaś, że X jest wolna a teraz, że wszystkie trzy macie rodzinę. Widzę, że fakty u Ciebie zmieniają sie z komentarza na komentarz 😅
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: błedne koło

Post autor: Wenus_8005 » 5 kwie 2022, o 16:32

wojtek pisze:
5 kwie 2022, o 15:45
Wenus_8005 pisze:
5 kwie 2022, o 01:15

Ciężko to zrozumieć, że można tak opisać znajomą do 10cio krotnego rżnięcia 😅
Jak to oceniłaś, że taka przemiła i mądra życiowo oraz inteligentna dziewczyna potrzebuje zerżnięcia 10 razy? 😁
pomijam fakt że inne dziewczyny tego nie dostrzegły i piszą głupoty, ale ty kropku powinnaś. czy nie zauważylaś że piszac o rżnięciu użyłam słow takich jak "może.. ", "na przykład" ? jak można brać za pewnik coś co ewidentnie jest jakimś teoretyzowaniem? jeśli wszystkie tak łykacie jak pelikany każde słowo napisane na forum i bierzecie to za fakt i prawdę objawioną to gratuluję.
Wenus czy te kropki to nie były czasem mroczki przed oczami?
Ja juz dawno przestałam brać Cię na poważnie. Musisz mieć bardzo nudne życie, skoro tworzysz fikcje i wciągasz w nią ludzi.

Nie odniosę się do reszty bo dla mnie powinnaś odwiedzić dobrego specjalistę.

Powodzenia w tworzeniu kolejnych bajeczek.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: błedne koło

Post autor: AnnaArendt » 6 kwie 2022, o 08:06

Wojtku do ciebie.

"napisałam prawie 4 tysiące postów a ty wybrałaś przypadkowe z nich"

Dokladnie to 2671 - na tym forum są statystyki, można sprawdzić.

Ponieważ sama przyznałaś że większość z tego to fejki (bajki), to znaczy że jesteś całkiem aktywnym trollem. Każda nowa uzytkowniczke nalezaloby przed Tobą ostrzegać. Krótkim wpisem. "uważaj na Wojtka sama przyznała ze na tym forum kłamie bo ma z tego fun"
Seledynowa
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2019, o 18:37

Re: błedne koło

Post autor: Seledynowa » 6 kwie 2022, o 10:13

Przyznam, że spokojnie czekałam na ten moment. Kompletnej kompromitacji Wojtka. :D Odkrycia kart przed użytkowniczkami forum. Wcześniej miałam nick Samurajka. Ze zmianą laptopa straciłam hasło. Widziałam to pewne grono zwolenniczek Wojtka. Łatwo mu było atakować innych, ale przedstawienie swojej prawdziwej lub zmyślonej historii już pokazuje niezrównoważenie psychiczne tego osobnika. Nie zamierzam myśleć o nim jako o kobiecie. Biorąc pod uwagę poważne zaburzenia psychiczne Wojtka to może być spasły facet, który jara się waszymi postami i uwagą. Jednak nie łudzę się. Jak już słusznie zauważyła Ima Sumak "to" wraca. W tej czy innej formie, ale wraca. :poop:
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: błedne koło

Post autor: Wenus_8005 » 6 kwie 2022, o 14:53

AnnaArendt pisze:
6 kwie 2022, o 08:06
Każda nowa uzytkowniczke nalezaloby przed Tobą ostrzegać. Krótkim wpisem. "uważaj na Wojtka sama przyznała ze na tym forum kłamie bo ma z tego fun"
Tak samo pomyślałam po Wojtka komentarzach w sekcji "Dla kobiet z "mężczyzną w tle" W temacie "Zauroczenie czy zakochanie"
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: błedne koło

Post autor: wojtek » 6 kwie 2022, o 15:41

Seledynowa pisze:
6 kwie 2022, o 10:13
pokazuje niezrównoważenie psychiczne tego osobnika. Nie zamierzam myśleć o nim jako o kobiecie. Biorąc pod uwagę poważne zaburzenia psychiczne Wojtka to może być spasły facet,
i wy macie jeszcze czelność mówić że to ja was atakuje i obrażam?
zostawiam to bez komentarza.
żegnam.
a-symetria1996
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 15 sty 2022, o 20:44

Re: błedne koło

Post autor: a-symetria1996 » 6 kwie 2022, o 20:46

wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 19:05
gimmeeverything pisze:
4 kwie 2022, o 18:51
najczęściej kreujesz się na osobę rzeczową i kategoryczną
na nikogo się nie kreuję. to Ty mnie najwyraźniej tak odbierasz :wink:
Nie tylko ona, ja też ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: błedne koło

Post autor: ImaSumak » 8 kwie 2022, o 21:08

a-symetria1996 pisze:
6 kwie 2022, o 20:46
wojtek pisze:
4 kwie 2022, o 19:05
gimmeeverything pisze:
4 kwie 2022, o 18:51
najczęściej kreujesz się na osobę rzeczową i kategoryczną
na nikogo się nie kreuję. to Ty mnie najwyraźniej tak odbierasz :wink:
Nie tylko ona, ja też ;)
Kreować się na kogoś, a być kimś, to dwie różne rzeczy. Mniej wiecej jak być zainteresowanym, a być interesującym.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ