Zawieszenia stan

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Bluers
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 21:02

Zawieszenia stan

Post autor: Bluers » 6 lis 2022, o 12:43

W życiu każdego człowieka
są ludzie, którzy przychodzą
i odchodą,
zostają na trochę,
albo na dłużej.
Są też ludzie, którzy
nie wiedzieć czemu
szybko sami znikają,
nie chcąc poznać
chętnej i ciekawej istoty.
Każdy niuans traktują jak
zdradę.
Każda istotna wiedza
czy informacja o sobie,
i odkryta, wypowiedziana,
tylko dyskretnie napisana,
powoduje ich ucieczkę.
Zamknięcie się na tę drugą,
która doszukując się w tym sensu,
i logiki większej w tym nie widząc
sama zamyka się na otoczenie,
zgłębiając krok po kroku
przebyte wydarzenia.
Dziwny to stan,
zawieszenia stan.
Czy to jest lęk,
przed nieznanym?
Czy brak wiary,
że może nawiązać się więź?
Bliska więź, przyjaźń,
lub po prostu znajomość?
Było krótko,
było intensywnie,
było miło,
było ...
coś więcej.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 584
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Clorocs » 6 lis 2022, o 13:56

A jaki jest morał? :mrgreen:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Zawieszenia stan

Post autor: wojtek » 6 lis 2022, o 14:12

Bluers pisze:
6 lis 2022, o 12:43

było ...
coś więcej.
raczej mogło być (jak wynika z opisu), ale nie było nic :)
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 584
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Clorocs » 6 lis 2022, o 14:52

A sama zainteresowana wie? :lol:

Zaraz się dowiemy, żenawet nie wie lub zupełnie nie pamięta jak masz na imię :podbite oczko:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Zawieszenia stan

Post autor: AniaMac » 6 lis 2022, o 15:38

Ludzie przychodzą i odchodzą, czasem się żegnają, a czasem nie, odchodzą bez słowa, inni atakują, sprawiając, że Ty odchodzisz, bombardują wyobrażeniami na Twój temat, nie dając przestrzeni na Twoje bycie sobą, na Twoje odczucia, spostrzeżenia, nie pragną oni dialogu, czy porozumienia, zamykają Cię w klatce, bo tak bezpieczniej, w klatce swoich filtrów doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi, nie pozwalają się otworzyć, próbują ograniczać Twoją wolność, oni nie chcą się dowiedzieć kim jesteś, oni już to wiedzą, szkoda energii na walkę z ich mniemaniem o Tobie, szkoda walki na udowadnianie obcej osobie, jaka jest Twoja prawda. Za to warto inwestować w dialog i komunikację, która prowadzi do poznania siebie nawzajem i fuzji postrzegania świata. W otwartość wobec inności, w znajdowanie kompatybilnych przestrzeni, nie zaś w pole bitwy na racje.
Jagoda123
Posty: 3
Rejestracja: 4 maja 2022, o 16:34

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Jagoda123 » 6 lis 2022, o 15:43

Blue? 👌
Jagoda123
Posty: 3
Rejestracja: 4 maja 2022, o 16:34

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Jagoda123 » 6 lis 2022, o 16:12

AniaMac pisze:
6 lis 2022, o 15:38
Ludzie przychodzą i odchodzą, czasem się żegnają, a czasem nie, odchodzą bez słowa, inni atakują, sprawiając, że Ty odchodzisz, bombardują wyobrażeniami na Twój temat, nie dając przestrzeni na Twoje bycie sobą, na Twoje odczucia, spostrzeżenia, nie pragną oni dialogu, czy porozumienia, zamykają Cię w klatce, bo tak bezpieczniej, w klatce swoich filtrów doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi, nie pozwalają się otworzyć, próbują ograniczać Twoją wolność, oni nie chcą się dowiedzieć kim jesteś, oni już to wiedzą, szkoda energii na walkę z ich mniemaniem o Tobie, szkoda walki na udowadnianie obcej osobie, jaka jest Twoja prawda. Za to warto inwestować w dialog i komunikację, która prowadzi do poznania siebie nawzajem i fuzji postrzegania świata. W otwartość wobec inności, w znajdowanie kompatybilnych przestrzeni, nie zaś w pole bitwy na racje.
Tym filozofowaniem odbieglas chyba trochę od tematu, ale nie przeszkadzaj sobie:)
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Zawieszenia stan

Post autor: AniaMac » 6 lis 2022, o 16:14

Jagoda123 pisze:
6 lis 2022, o 16:12
AniaMac pisze:
6 lis 2022, o 15:38
Ludzie przychodzą i odchodzą, czasem się żegnają, a czasem nie, odchodzą bez słowa, inni atakują, sprawiając, że Ty odchodzisz, bombardują wyobrażeniami na Twój temat, nie dając przestrzeni na Twoje bycie sobą, na Twoje odczucia, spostrzeżenia, nie pragną oni dialogu, czy porozumienia, zamykają Cię w klatce, bo tak bezpieczniej, w klatce swoich filtrów doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi, nie pozwalają się otworzyć, próbują ograniczać Twoją wolność, oni nie chcą się dowiedzieć kim jesteś, oni już to wiedzą, szkoda energii na walkę z ich mniemaniem o Tobie, szkoda walki na udowadnianie obcej osobie, jaka jest Twoja prawda. Za to warto inwestować w dialog i komunikację, która prowadzi do poznania siebie nawzajem i fuzji postrzegania świata. W otwartość wobec inności, w znajdowanie kompatybilnych przestrzeni, nie zaś w pole bitwy na racje.
Tym filozofowaniem odbieglas chyba trochę od tematu, ale nie przeszkadzaj sobie:)
Lubię odbiegać w swoim własnym kierunku 😏 oby dalej od dramatu
Jagoda123
Posty: 3
Rejestracja: 4 maja 2022, o 16:34

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Jagoda123 » 6 lis 2022, o 16:29

To plyn z dobrym.nurtem:)
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 584
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Clorocs » 6 lis 2022, o 17:52

jaki właściwie to temat?

AniaMac pisze:
6 lis 2022, o 15:38
Ludzie przychodzą i odchodzą, czasem się żegnają, a czasem nie, odchodzą bez słowa, inni atakują, sprawiając, że Ty odchodzisz, bombardują wyobrażeniami na Twój temat, nie dając przestrzeni na Twoje bycie sobą, na Twoje odczucia, spostrzeżenia, nie pragną oni dialogu, czy porozumienia, zamykają Cię w klatce, bo tak bezpieczniej, w klatce swoich filtrów doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi, nie pozwalają się otworzyć, próbują ograniczać Twoją wolność, oni nie chcą się dowiedzieć kim jesteś, oni już to wiedzą, szkoda energii na walkę z ich mniemaniem o Tobie, szkoda walki na udowadnianie obcej osobie, jaka jest Twoja prawda. Za to warto inwestować w dialog i komunikację, która prowadzi do poznania siebie nawzajem i fuzji postrzegania świata. W otwartość wobec inności, w znajdowanie kompatybilnych przestrzeni, nie zaś w pole bitwy na racje.
Szkoda czasu, energii i swojego własnego spokoju. Po co i na co komu opinie obcych zupełnie ludzi? Nie przedstawiają zupełnie żadnej wartości, więc po co?
Ja ostatnio wysłuchuje np na co i w jaki sposób powinnam wydawać swoje własne, zarobione pieniądze. Szczyt bezczelności

Ludzie są bezwstydni
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Sympatyczna1974 » 6 lis 2022, o 18:01

Clorocs od mamy czy taty takie pytania słyszysz? 😜
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Zawieszenia stan

Post autor: LastBreath » 6 lis 2022, o 18:07

Clorocs pisze:
6 lis 2022, o 17:49
A jaki właściwie to temat?
Jak to jaki? „Stan zawieszenia” :pilka:
Może na blog miało trafić? 8)
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Zawieszenia stan

Post autor: AniaMac » 6 lis 2022, o 18:23

Sympatyczna1974 pisze:
6 lis 2022, o 18:01
Clorocs od mamy czy taty takie pytania słyszysz? 😜
8) :cool: :lol:
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 584
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Clorocs » 6 lis 2022, o 19:39

Nie denerwujcie mnie nawet :evil:
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Sympatyczna1974 » 6 lis 2022, o 20:48

Clorocs ja tak zapytałam bo moja matka zawsze lubiła krytykować i kontrolować moje wybory zakupowe i waliła teksty po co mi to czy tamto . Cały czas pilnowała mojego portfela 🤪a ja uważam ze mamusie tak maja po prostu …
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 584
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Zawieszenia stan

Post autor: Clorocs » 7 lis 2022, o 04:28

Jestem świadoma, że mamusie tak mają, ba nawet tausiowie tak mają. Gorzej jeśli do Twojego portfela , zycia, pracy roszczą sobie prawa obcy ludzie. Myślałam, że w życiu wiele ,,widziałam,, ale widocznie lubi zaskakiwać. Jest to dla mnie bardzo,,egzotyczne,, i nigdy też nie otrzymałam odpowiedzi na pytanie,, po co,,?


Nie wiem na co i po co komu wiedzą dotyczącą moich wydatków, mojego życia towarzyskiego, seksualnego itp. Nie myślałam nigdy, że jestem aż tak interesujaca :cool:


Myślałam, że jak się ma +40 to już samodzielnie można,,funkcjonować,, podejmować samodzielne decyzje np z kim sypiać Widocznie się mylilam :cool:
ODPOWIEDZ