Stopa kolezenska

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
katidg
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2023, o 18:23

Stopa kolezenska

Post autor: katidg » 12 lut 2023, o 15:49

Witam. Jakiś czas temu poznałam bardzo fajna dziewczynę. Setki smsów w dzień dzień. Doszło do spotkania rozmowa się kleiła. Wszystko było okej tak mi się wydawało I po spotkaniu napisala że koleżeństwo będzie realne. Co o tym myślicie? Iść w to dalej czy dać sobie spokój.
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Sympatyczna1974 » 12 lut 2023, o 18:26

Zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań. Dała jasno do zrozumienia, że narazie poziom koleżeński Ci może zagwarantować .
ollia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2023, o 07:38

Re: Stopa kolezenska

Post autor: ollia » 12 lut 2023, o 21:46

Tak, zgadza się, tak jak Sympatyczna napisała, określ samą siebie, zapytaj wewnętrznego ja, ale jeśli coś zaczyna się od więzi koleżeńskiej, to bardzo dobry znak😊 Spróbuj, może warto! Wszystkiego dobrego 😊
Awatar użytkownika
Bolero
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2021, o 21:00

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Bolero » 13 lut 2023, o 10:52

A rok później: "ja jej mówiłam że ją kocham, a ona mnie traktuje jak koleżankę. A mówiłyście że warto za nią biegać! Kobietom nie można ufać, bawią się uczuciami innych!"
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Sympatyczna1974 » 13 lut 2023, o 19:37

To ostatnie zdanie jest niestety prawda i w moim życiu …
Awatar użytkownika
Bolero
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2021, o 21:00

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Bolero » 14 lut 2023, o 08:54

Też uznałaś, że hasło "koleżeństwo" to zaproszenie do inwestowania swoich uczuć w tę relację?
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Sympatyczna1974 » 14 lut 2023, o 11:01

U mnie było trochę inaczej… Z doświadczenia wiem, że jest bardzo cienka granica między koleżeństwem, a czymś więcej. Niestety nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy ją któraś ze stron przekroczy. Myślę, że jak kobieta mi się od początku podoba i ma to coś co dla mnie jest interesujące to jest ryzyko, że może nie być już tylko koleżanka w przyszłości. Tylko to jest ryzyko wchodzić w taki układ. Autorka ma jasna postawiona sprawę i wyraźnie zaznaczona granice. Jak ją przekroczy i się zakocha to może cierpieć. I będzie to cierpienie na własna odpowiedzialność, bo tamta przecież chciała tylko koleżeństwa. Ja się osobiście boje takich „ koleżanek”. Po takich relacjach się cierpi bardzo często. No ale może są wyjątki.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Wenus_8005 » 15 lut 2023, o 01:21

katidg pisze:
12 lut 2023, o 15:49
Witam. Jakiś czas temu poznałam bardzo fajna dziewczynę. Setki smsów w dzień dzień. Doszło do spotkania rozmowa się kleiła. Wszystko było okej tak mi się wydawało I po spotkaniu napisala że koleżeństwo będzie realne. Co o tym myślicie? Iść w to dalej czy dać sobie spokój.
To zależy czy chcesz być koleżanką.
Ja już jestem zmęczona gierkami kobiet.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Stopa kolezenska

Post autor: Wiosennagwiazda » 15 lut 2023, o 10:00

A to wszystko czarne i biale? :podbite oczko:
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Stopa kolezenska

Post autor: zwyczajna_kobie » 15 lut 2023, o 19:17

katidg pisze:
12 lut 2023, o 15:49
Witam. Jakiś czas temu poznałam bardzo fajna dziewczynę. Setki smsów w dzień dzień. Doszło do spotkania rozmowa się kleiła. Wszystko było okej tak mi się wydawało I po spotkaniu napisala że koleżeństwo będzie realne. Co o tym myślicie? Iść w to dalej czy dać sobie spokój.
sądzę, że deklaracja realnego koleżeństwa w sytuacji, gdy poznałyście się przez net jest jak najbardziej pozytywna,
jednak koleżeństwo, to koleżeństwo, a nie randki,
pytasz, czy "iść w to dalej",
skoro masz wątpliwości, to przypuszczam, że oczekiwałaś kontynuacji znajomości w sensie romantycznym, a nie koleżeńskim,
jeśli chciałabyś z nią w przyszłości relacji bliższej niż koleżeństwo, to możesz "iść w to dalej" mając świadomość, że jej deklaracja może być początkiem wyrafinowanej gry, w której wygrać może tylko ona, czerpiąc satysfakcję z upokarzania Ciebie i odrzucenia,
może to jednak być porządna dziewczyna, której się nie spodobałaś na tyle, żeby zdecydowała się od razu na coś więcej,
zapewne po jakimś czasie zorientuje się, że Ty chcesz innej relacji niż koleżeńska i sprowadzi Ciebie "na ziemię", a lądowanie może być przykre, bądź na to przygotowana,
może też się okazać, że po bliższym poznaniu Ciebie dziewczyna zmieni zdanie i jeśli Ty go nie zmienisz, to ....
ODPOWIEDZ