Co na to poradzić

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Eluwina96
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2023, o 10:47

Co na to poradzić

Post autor: Eluwina96 » 1 mar 2023, o 23:02

:shock: mam 26 lat poznałam w kwietniu moja obecna przyjaciółkę, nie powiem bo bardzo mi się spodobała, wie że lubię dziewczyny długi czas opierała mi się zaprzeczała itd woli hetero itd. Chłopaków zmienia jak rękawiczki... ale nadszedł ten dzień i pękła pocałowaliśmy się pierwszy raz widzimy się regularnie pierwszy seks już był i ciągle o następnych razach rozmyślamy ale czasami mam wrażenie że jest zablokowana dopóki nie pozna żadnego chlopaka bo potem brakuje jej czasu nawet na mnie , jak zaproponowałam że to skończymy bo kogoś znalazła to zbulwersowala się że nic takiego nie mówiła. Cóż zrobić, co myśleć?
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 729
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Co na to poradzić

Post autor: acbc » 2 mar 2023, o 20:29

Uciekać jeśli coś do niej czujesz. Jeśli chcecie się obie tylko zabawić. Why not? Dorosłe jesteście
Eluwina96
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2023, o 10:47

Re: Co na to poradzić

Post autor: Eluwina96 » 3 mar 2023, o 11:00

Nie no tu nie wchodzą w grę uczucia, aczkolwiek no ona chyba sama nie wie co chce bo mam wrażenie że gra na emocjach i to bardzo, nie tylko moich ale też tych chłopaków co z nimi pisze. Przyjaźnimy się i no potrafię oddzielić " nasze przygody " od tak naprawdę przyjaźni. Fajnie jakby sobie ułożyła z kimś życie to fakt, ale no przyjaźń wydaje mi się że powinna być na pierwszym miejscu. Nie wiem co myśleć fakt.. bo podobają mi się te wysoki i ona się klei jak tylko jest okazja a z drugiej strony odwala jakieś krzywe akcje w sumie nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć XD
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 729
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Co na to poradzić

Post autor: acbc » 3 mar 2023, o 22:19

Usiądź z nią i ustalcie coś. Bo przyjaźń to średnia jest. Raczej wygląda jak fwb. Więc albo pozostajecie na stopie koleżeńskiej i 3macie się tego albo ustalacie, że będziecie z tej waszej "przyjaźni korzystać" co jakoś czas. Nie mów że nic do niej nie czujesz bo gdyby tak było to ten temat by nie istniał. Skoro uczuć nie ma to czym się przejmujesz? Niech sobie skacze z kwiatka na kwiatek. Nikt nic mądrego tutaj nie wymyśli poza rozmową z nią. Może jest bi? Może sama nie wie czego chce? Zapytają ją o to. Pytanie powinno brzemieć czego ty chcesz?
ODPOWIEDZ