Pierwszy raz

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
leniwiec123
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2022, o 11:20

Pierwszy raz

Post autor: leniwiec123 » 5 mar 2023, o 20:23

Jestem w związku z dziewczyną już prawie 1,5 roku. Niestety jeszcze do niczego między nami nie doszło.
Dokładniej przez pewien czas moja dziewczyna nie chciała do niczego doprowadzić ze względu na jej przeżycia. Bardzo to szanowałam, czekałam i teraz od jakiegoś czasu o tym rozmawiamy, że chcemy, że jesteśmy gotowe, ale żadna z nas nie wie jak zacząć, co robić i kończy się po prostu na tym, że tylko rozmawiamy, że chcemy. Trochę nie wiemy jak zacząć, trochę się obawiamy, bo dla każdej z nas byłby to pierwszy raz. Mimo tego, wiemy, że nie będzie on idealny, ale nadal się czegoś obawiamy.
Może macie jakieś rady, coś co mogłoby pomóc zacząć lub się przełamać.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Pierwszy raz

Post autor: osiol » 6 mar 2023, o 15:36

Słuchać siebie nawzajem i swojego ciała. Na nic się nie nastawiać. Komunikować jasno że coś jest nie tak lub wręcz przeciwnie: właśnie tak jest super. Nie udawać. Spróbować się zrelaksować :) Zadbać o to, żeby Wam nikt nie przeszkadzał, żeby było komfortowo i bezpiecznie :)
goatpink
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 cze 2020, o 21:00

Re: Pierwszy raz

Post autor: goatpink » 7 mar 2023, o 10:34

1,5 roku to trochę długo, zakładam że macie wiecej niż 16 lat. Nie ma co czekać, jeśli czujecie do siebie fizyczną atrakcję to czas coś zacząć, ale spokojnie, zacznijcie od delikatnych pieszczot, głaskania , niech twoja dłoń podróżuje powoli po jej ciele i zobaczysz czy jest ok czy może ona nie odczuwa przyjemności. Możesz zawsze szepnąć jej do ucha czy możesz dalej. Jeśli nie będzie chciała to na pewno da ci jakiś znak. Gdy już osiągniecie jakiś poziom podniecenia to wstrzymaj się z dalszą grą i spróbujcie ponownie przy następnej okazji. Kobiety to nie faceci, nie szczytują w 20 sekund. Rozpal ją i siebie, a wszystko potoczy się naturalnie. pozdrawiam
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Pierwszy raz

Post autor: AnnaArendt » 16 mar 2023, o 21:55

leniwiec123 pisze:
5 mar 2023, o 20:23
Jestem w związku z dziewczyną już prawie 1,5 roku. Niestety jeszcze do niczego między nami nie doszło.
Dokładniej przez pewien czas moja dziewczyna nie chciała do niczego doprowadzić ze względu na jej przeżycia. Bardzo to szanowałam, czekałam i teraz od jakiegoś czasu o tym rozmawiamy, że chcemy, że jesteśmy gotowe, ale żadna z nas nie wie jak zacząć, co robić i kończy się po prostu na tym, że tylko rozmawiamy, że chcemy. Trochę nie wiemy jak zacząć, trochę się obawiamy, bo dla każdej z nas byłby to pierwszy raz. Mimo tego, wiemy, że nie będzie on idealny, ale nadal się czegoś obawiamy.
Może macie jakieś rady, coś co mogłoby pomóc zacząć lub się przełamać.
Obejrzyjcie sobie 8 odcinek gap series - dostępny na YT. Może się uśmiechnięcie a i może coś tam wykombinujecie...
ODPOWIEDZ