hot and cold

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
goatpink
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 cze 2020, o 21:00

hot and cold

Post autor: goatpink » 6 mar 2023, o 22:54

Jest piękna dziewczyna w moim środowisku, singielka, gdy się sporadycznie spotykamy jest bardzo przyjazna, uśmiecha się i zagaduje. Może wiedzieć ,że mi się podoba , bo trochę mnie przy niej zatyka, ona wie ,że mnie czasami onieśmiela. Ale wszystko jest z uśmiechem. Natomiast gdy pojawiają się osoby trzecie owa dziewczyna staje się bardzo oficjalna. Powie cześć, ale nawet na mnie nie spojrzy. Gdy zostajemy ponownie same znów się promieniście do mnie uśmiecha. Jest bardzo atrakcyjna, ale nigdy nie widziałam jej z żadnym facetem. Czy miałyście tak ,iż ładne bardzo hetero wyglądające laski was dystansowały w towarzystwie, ale prywatnie były zupełnie inne? Jeśli mnie lubi dlaczego jej zachowanie ulega zmianie? Przecież lubić kogoś to nie jest jeszcze pokaz lesbijskiej zażyłości :cool:
fudzika
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2014, o 10:31

Re: hot and cold

Post autor: fudzika » 19 cze 2023, o 18:08

Myślę, że też jej się podobasz i dlatego tak się zachowuje w towarzystwie. Co to za środowisko?
goatpink
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 cze 2020, o 21:00

Re: hot and cold

Post autor: goatpink » 19 cze 2023, o 21:43

Od czasu napisania posta, trochę się wyjaśniło, dziewczyna zaczęła szukać ze mną kontaktu, trochę mi o sobie opowiedziała, teraz widujemy się bardziej sporadycznie. Wiem już ,że jest do mnie przyjaźnie nastawiona. zagadką dla mnie pozostaje jej orientacja
fudzika
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2014, o 10:31

Re: hot and cold

Post autor: fudzika » 20 cze 2023, o 17:32

Ona szuka z Tobą kontaktu a widujecie się jeszcze bardziej sporadycznie? Czemu? Jeśli już wiesz, że jest przyjaźnie nastawiona to może warto spotkać się gdzieś poza środowiskiem i porozmawiać. Jak znam życie to ona pewnie też się zastanawia nad Twoją orientacją :)
goatpink
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 cze 2020, o 21:00

Re: hot and cold

Post autor: goatpink » 24 cze 2023, o 08:20

spotykamy się "przypadkowo" tzn ona czasem aranżuje nasze przypadkowe spotkanie , a czasami rzeczywiście mijamy się przypadkiem. To jest bardzo atrakcyjna i kobieca kobieta, nic u niej nie wskazuje na orientację nie hetero normatywną. Jedyne co nie pasuje to to ,że nigdy jej nie widziałam w towarzystwie faceta. Więc może i czytam ją źle. Masz rację, coś jej zaproponuję przy następnej okazji nieprzypadkowego przypadkowego spotkania.
ODPOWIEDZ