Uprzedzenia kobiet hetero

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 11 kwie 2023, o 16:23

A czy najbardziej zatwardziały homoseksualista, w skrajnych przypadkach, również może zmienić orientację?
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: LastBreath » 11 kwie 2023, o 18:06

Nikt nie mówi o zmianie orientacji.
A co do Twojego pytania to mało jest gejów żyjących w związkach małżeńskich i posiadających dzieci?? I mówię o gejach nie o panach bi.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 11 kwie 2023, o 18:48

Wybacz, źle się wyraziłam- chwilowa zmiana orientacji, celem zaspokojenia żądzy. Nie myślę o sytuacjach, w których homoseksualista ,,ukrywa,, swoją orientację w małżeństwie. Raczej o wyautowanych, świadomych swojej orientacji osobach homoseksualnych, które z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu rozpoczynają heteroseksualne współżycie. Tu i ówdzie słychać historie o heteroseksualnych mężczyznach w więzieniach, czy w wojsku, o ciekawskich, natarczywych heteroseksualnych kobietach, ale jeszcze nigdy nie słyszałam o geju lub lesbijce, która będąc ,,w potrzebie,, ,,z braku laku,, rozpoczyna heteroseksualne współżycie :roll: Nigdy nie słyszałam o takim przypadku 🙄 i przyznam, że trudno mi sobie takowy wyobrazić. Szczególnie w sytuacji, w której sami geje przyznali, iż stosunki intymne z kobietami to dla nich traumatyczne przeżycie, któremu niejednokrotnie towarzyszą np mdłości.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 11 kwie 2023, o 19:19

Swoją drogą, cóż za czasy nastały, aby lesbijki narzekały na nadmiar adoracji ze strony kobiet :cool: Ja zawsze powtarzam, każdej ,,nadmiernie,, zainteresowanej hetero, iż wątpliwe, aby sobie ze mną poradziła w sypialni. Pół żartem, pół serio. Jeśli masz na zbyciu dwie, trzy godzinki dziennie na wielokrotne, hedonistyczne doznania, to zapraszam 8) Z reguły temat się urywa
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: LastBreath » 11 kwie 2023, o 19:49

Heh a widzisz ja pracowałam z gejem, który w ramach urozmaicenia sypiał z kobietami. Nie dlatego, że go pociągały, ale dla tak zwanej zabawy. Zakładam, że nie jest to odosobniony przypadek. Nie słyszałam o podobnych historiach wśród les, ale za to znam takie, które na początku swojej „mentalno seksualnej podróży” były również z mężczyznami.
Inną sprawą są takie przybytki jak więzienia czy zakony bo tam jest ścisły podział według płci i o przypadkowe stosunki heteroseksualne raczej trudno ;)
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Mayali » 11 kwie 2023, o 21:12

Clorocs pisze:
11 kwie 2023, o 19:19
Swoją drogą, cóż za czasy nastały, aby lesbijki narzekały na nadmiar adoracji ze strony kobiet :cool: Ja zawsze powtarzam, każdej ,,nadmiernie,, zainteresowanej hetero, iż wątpliwe, aby sobie ze mną poradziła w sypialni. Pół żartem, pół serio. Jeśli masz na zbyciu dwie, trzy godzinki dziennie na wielokrotne, hedonistyczne doznania, to zapraszam 8) Z reguły temat się urywa
Jakie to piękne i prawdziwe jednocześnie. Bardzo mi pasuje.
Gorzej jak któraś dla żartu będzie chciała jednak spróbować i co wtedy?
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 12 kwie 2023, o 05:04

Wtedy uciekam :cool:
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Aerial » 12 kwie 2023, o 09:16

Na mnie koleżanka się śmiertelnie obraziła, że nie odpowiadałam na jej flirty i niektóre jej zachowania też mi nie odpowiadały, na przykład rozebrała się przy mnie i chyba oczekiwała... nie, ja z nią macanek robić nie będę. Nie podoba mi się to gadanie, że lesbijka nie ma prawa mieć libido, bo tylko faceci mają prawo być nakręceni seksualnie, natomiast ludzie niezależnie od płci i orientacji mają też swoją wrażliwość i na boga, to, że odczuwam, że ktoś mnie fizycznie kręci czy mimowolnie fantazjuję, nie znaczy, że mam od razu ochotę na realizację tego, na przykład dlatego, że ktoś ma paskudny charakter i wykorzystuje innych jak moja znajoma. Jeszcze potem by się okazało, że to ja rzuciłam się jej do majtek i być może próbowałam ją zgwałcić, a ona odmówiła, tak bardzo na nią wszyscy lecą, a nie ona rozebrała się przy mnie do rosołu i trzepotała rzęsami, wyginając się. Już w przeszłości odstawiała takie akcje z chłopakami. Z resztą urody to nie ma powalającej, a ma się za Marylin Monroe. Wręcz mam lekkie mdłości jak myślę o seksie z nią, ma w sobie coś obrzydliwego, nieświeżego. Tutaj pojawia się motyw: hetero myślą, że się podobają wszystkim osobom homo i nie wyobrażają sobie, że mogą nie być w czyimś typie albo po prostu nieatrakcyjne.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 12 kwie 2023, o 10:14

Nie denerwuj się. Myślę, że każda ma kilka historii, z których mogłaby powstać książka :cool: . Dawniej (naprawdę dawno temu), miałam dość luźne podejście, dużo flirtowalam. Miałam taki sposób bycia poprostu. Przestałam z dnia na dzień. Pomijając historie roznegliżowanych obcych mi zupełnie kobiet, kobiety z która sama zajmowałam przedział w pociągu(podobno bezpieczniej), a ona cała chętna i gotowa zabierała się za macanki(na szczęście siebie, nie mnie)to zdarzyło sie, że moja była już szefowa w środku nocy wrzeszczała pod moimi oknami. :shock: dość bezwstydnie. Jej ,,uwagi,, dotyczyły kwestii seksualnych, właściwie naszego seksu do którego nigdy nie doszło. Powiedziałam jej tylko w pracy, że ładnie wygląda. Wystarczyło.
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Mayali » 12 kwie 2023, o 15:45

Musicie być bardzo atrakcyjne. Na mój widok ani mężczyzna ani kobieta nie wyprawiali takich gołych przedstawień... chyba, że żałosne incydenty w saunie koedukacyjnej się liczą. Może obracam się w nieodpowiednim towarzystwie :roll:
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 12 kwie 2023, o 16:04

Nie jest to wcale przyjemne, możesz mi wierzyć na słowo. Myślę, że dla kobiety seks z inną kobietą to ,,obietnica,, wielokrotnych orgazmów glownie(punkt G). Tym bardziej, że cała uwaga poświęcona jest tylko i wyłącznie jej osobie. Niektóre są skłonne poświęcić wieloletnie relacje z mężczyzną, aby osiągnąć cel. Jak takie relacje wyglądają i jak wygląda zaspokajanie ich potrzeb, to już inna bajka. 20lat temu dziewczyny miały jeszcze odrobinę przyzwoitości i udawały przynajmniej jakieś zainteresowanie Twoja osobą, zanim padło pytanie o seks. Dziś czasy się zmieniły.
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Mayali » 12 kwie 2023, o 16:21

Czyli wśród heteroseksualnych kobiet krąży legenda o tym, że seks stulecia można przeżyć z kobietą...
To tylko utwierdza mnie w mojej "wierze" 8)

W ogóle większość uprzedzeń można wrzucić w literaturę o mitach i legendach.
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: LastBreath » 12 kwie 2023, o 17:40

Całkiem zabawnie sie tu zrobiło 😆
LastBreath
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 233
Rejestracja: 31 mar 2022, o 21:55

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: LastBreath » 12 kwie 2023, o 17:42

Uprzedzeń chyba akurat nie można wrzucić między mity, legendy, bajki bo są faktem.. ale niektóre historie już tak 😎
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 12 kwie 2023, o 18:20

Ale czego się spodziewacie? Mamy XXI wiek, a w Polsce co rusz słyszysz historie o spełnianiu OBOWIAZKU małżeńskiego przez kobietę. Nikt nie mówi o obowiązku męża względem żony. Sama byłam świadkiem sytuacji dość niedawno, w której kobieta została zwyzywana przez męża, ponieważ ,,ośmieliła się ,, zaaranżować wspólne chwile. Bo ona, matka jego dzieci i żona nie będzie dziw🤬. Co ciekawe mówię o wykształconych, świadomych seksualnie osobach. Przed pojawieniem się dzieci, mieli naprawdę bardzo bogate życie seksualne. Tyle, że po wielu ekscesach przestałam już ,,tłumaczyć,, zachowania kobiet, ponieważ czasem....🙄
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 12 kwie 2023, o 18:28

A później masz seks stulecia w przedziale na trasie Warszawa - Wroclaw i męża z dziećmi na peronie :cool:
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Mayali » 12 kwie 2023, o 19:26

Tak, we Wrocławiu żyją same wyuzdane les, które nie dają porządnym obywatelkom kraju spokojnie podróżować koleją.
Co za ludzie :roll: :lol:
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 12 kwie 2023, o 19:58

Z mojej obserwacji to jest tak. Ty lesbijka, ona ,,hetero,, z chłopakiem, mężem, dziećmi. Ona może pozwolić sobie na ewentualne seksualne propozycje, bo kto Tobie uwierzy, skoro Ty ,,napalona,, miłośniczka wdzięków kobiecych. Jej rączki często szukać Ciebie będą, ale nie zapominaj, że to Ty nie potrafisz się jej oprzeć, nawet wtedy, gdy kompletnie nie wiesz o co jej chodzi :cool:
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Aerial » 12 kwie 2023, o 20:02

Clorocs pisze:
12 kwie 2023, o 19:58
Z mojej obserwacji to jest tak. Ty lesbijka, ona ,,hetero,, z chłopakiem, mężem, dziećmi. Ona może pozwolić sobie na ewentualne seksualne propozycje, bo kto Tobie uwierzy, skoro Ty ,,napalona,, miłośniczka wdzięków kobiecych. Jej rączki często szukać Ciebie będą, ale nie zapominaj, że to Ty nie potrafisz się jej oprzeć, nawet wtedy, gdy kompletnie nie wiesz o co jej chodzi :cool:
Nooo :pilka:
Clorocs pisze:
12 kwie 2023, o 10:14
Nie denerwuj się. Myślę, że każda ma kilka historii, z których mogłaby powstać książka :cool: . Dawniej (naprawdę dawno temu), miałam dość luźne podejście, dużo flirtowalam. Miałam taki sposób bycia poprostu. Przestałam z dnia na dzień. Pomijając historie roznegliżowanych obcych mi zupełnie kobiet, kobiety z która sama zajmowałam przedział w pociągu(podobno bezpieczniej), a ona cała chętna i gotowa zabierała się za macanki(na szczęście siebie, nie mnie)to zdarzyło sie, że moja była już szefowa w środku nocy wrzeszczała pod moimi oknami. :shock: dość bezwstydnie. Jej ,,uwagi,, dotyczyły kwestii seksualnych, właściwie naszego seksu do którego nigdy nie doszło. Powiedziałam jej tylko w pracy, że ładnie wygląda. Wystarczyło.
O rany, też ciekawe historie :cool:
Mayali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 24 lut 2022, o 22:43

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Mayali » 13 kwie 2023, o 12:00

Clorocs pisze:
12 kwie 2023, o 19:58
Z mojej obserwacji to jest tak. Ty lesbijka, ona ,,hetero,, z chłopakiem, mężem, dziećmi. Ona może pozwolić sobie na ewentualne seksualne propozycje, bo kto Tobie uwierzy, skoro Ty ,,napalona,, miłośniczka wdzięków kobiecych. Jej rączki często szukać Ciebie będą, ale nie zapominaj, że to Ty nie potrafisz się jej oprzeć, nawet wtedy, gdy kompletnie nie wiesz o co jej chodzi :cool:
Bycie hetero nie wyklucza posiadania mózgu i kręgosłupa moralnego. Jeśli jej odbija, to jej problem. Niefajnie czasem jest w depnąć w g... ale czasem się zdarza. Wariatów nie brakuje.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Uprzedzenia kobiet hetero

Post autor: Clorocs » 13 kwie 2023, o 17:47

Nie wyklucza również szacunku i prawa do ,,nietykalności,, przestrzeni osobistej, intymnej innej osoby, szczególnie obcej. W większości przypadków to kobiety o zachowaniach ,,mocno przekraczajacych,,. Można oczywiście szukać powodów dlaczego tak się dzieje, można tłumaczyć niestosowne zachowania, tylko po co? Jesteśmy dorośli i bierzmy odpowiedzialność za swoje zachowania, działania, słowa. Cenię i ogromnie szanuję kobiety, które decydują się na bezkompromisowe życie. Są świadome siebie, swoich potrzeb, decydują o sobie i o sposobie zaspokajania tych potrzeb. Począwszy od życia zawodowego, przez związki, seks itp.
ODPOWIEDZ