Nieśmiałość

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
olix166
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 20 maja 2023, o 19:26

Nieśmiałość

Post autor: olix166 » 20 maja 2023, o 21:16

Jak ją pokonujecie? Jak nabieracie odwagi do budowania początków relacji… chodzi o real. Jak okazujecie sympatię?
maybe-yes
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2022, o 16:50

Re: Nieśmiałość

Post autor: maybe-yes » 21 maja 2023, o 00:03

Szukam odpowiedzi na to pytanie nieustannie. Nie potrafię przełamać się w realu i okazać sympatii.
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Nieśmiałość

Post autor: Magdalena82 » 21 maja 2023, o 08:40

Jak ja to rozumiem....sama mimo, że łatwo nawiązuje kontakt i potrafię porozmawiać z każdym o wszystkim...to w sytuacji, gdy jest osoba oniesmielajaca mnie , wycofuje się, trzymam dystans dyplomatyczny. Potrzebuje czasu wtedy ....Echhh
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Nieśmiałość

Post autor: Clorocs » 21 maja 2023, o 09:20

Nie okazuje wcale zainteresowania zadnego. Nie jestem nieśmiała. Że strony polskiej,,branży, spotkalo mnie tak wiele złego, że doprawdy nie mam ochoty na żadne znajomości! Szczególnie z rodaczkami. Nazwijcie mnie homofobka.
olix166
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 20 maja 2023, o 19:26

Re: Nieśmiałość

Post autor: olix166 » 21 maja 2023, o 12:46

No dobra, a takie „pojawiam się i znikam” albo stoi obserwuje i ostatecznie nie podchodzi, ale jakaś taka uważna… zależnie od humorku…? Czy to szczere?
Biorąc pod uwagę, że ma się problemy emocjonalne.
Zagada w najmniej spodziewanym momencie… wtedy kiedy chce czy ma odwagę? Czemu zostawiamy takie niedopowiedzenia? Ale pamięta szczegóły rozmów sprzed xx czasu… to przez tą nieśmiałość wszystko? No i ten kontakt wzrokowy… dziś normalny, jutro jakaś speszona… i widać, że permanentnie patrzy czy patrzę…
UwielbiamWiosne
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 46
Rejestracja: 1 kwie 2023, o 10:47

Re: Nieśmiałość

Post autor: UwielbiamWiosne » 21 maja 2023, o 21:47

I bądź tu mądra, czy zainteresowana kobieta wpatruje się, czy unika wzroku i patrzy ukradkiem :shock: Ciężko zrozumieć kobiety, bo każda jest inna :roll:
ODPOWIEDZ