Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Ninfa
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2023, o 12:05

Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Post autor: Ninfa » 25 maja 2023, o 12:09

1.Skończyłam technikum ale nie mam matury.
2 . Zdałam praktyczny egzamin na prawo jazdy za 10 razem
3. Przepracowałam kilka miesięcy na dość poważnym stanowisku
Ninfa
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2023, o 12:05

Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Post autor: Ninfa » 25 maja 2023, o 16:45

Mam 22 lata. Zacznijmy od tego że ledwo skończyłam technikum. Nie mam matury. Do wykonania wyuczonego zawodu w tej szkole się nie nadaje. Pracowałam tylko kilka miesięcy i obecnie mam spory problem ze znalezieniem pracy. Zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy dopiero za 10 razem. Mieszkam na wsi więc mam utrudniony dostęp do świata.
Ninfa
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2023, o 12:05

Re: Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Post autor: Ninfa » 25 maja 2023, o 16:46

Ninfa pisze:
25 maja 2023, o 16:45
Mam 22 lata. Zacznijmy od tego że ledwo skończyłam technikum. Nie mam matury. Do wykonania wyuczonego zawodu w tej szkole się nie nadaje. Pracowałam tylko kilka miesięcy i obecnie mam spory problem ze znalezieniem pracy. Zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy dopiero za 10 razem. Mieszkam na wsi więc mam utrudniony dostęp do świata.
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Post autor: 0k0b0ga » 25 maja 2023, o 17:30

Jestem po 40.i nie mam prawka. jeszcze
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Post autor: neutrall » 25 maja 2023, o 22:52

Ninfa pisze:
25 maja 2023, o 12:09
1.Skończyłam technikum ale nie mam matury.
2 . Zdałam praktyczny egzamin na prawo jazdy za 10 razem
3. Przepracowałam kilka miesięcy na dość poważnym stanowisku
Jak na ten wiek to nienajgorzej. Ważne żeby nie zatrzymywać się w rozwoju i inwestować w siebie. Jesteś dopiero co na starcie życia. Takie rozmyślania nad tym, ile się osiągnęło życiu jest całkiem naturalne w późniejszym czasie... Teraz jest Twój czas na eksplorowanie świata i poszerzanie doświadczeń i wiedzy. Najważniejsze to żebyś wiedziała co chcesz w życiu robić i iść w tym kierunku, albo jak źle wybrałaś zawód to zawrócić, bo jeszcze masz czas. I spróbować czegoś innego. Zdecydowanie zdobycie prawa jazdy poprawia sytuacje, szczególnie jeśli mieszkasz na wsi.
''Wolność to stan umysłu''
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Post autor: Magdalena82 » 26 maja 2023, o 23:06

Witaj
Twoje życie ułożyło się tak, a nie inaczej. Rzuć czasem okiem na stronę fundacji Stella Virium ...pomagają mądrze
MiaDomi
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2023, o 07:17

Re: Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Post autor: MiaDomi » 27 maja 2023, o 07:19

Nie przejmuj się tym za którym razem zdałaś egzamin na prawo jazdy. Ja miałam zdecydowanie więcej podejść (nawet nie pamietam dokładnie, chyba z 14) i nie czułam się pewnie za kierownicą. Ale kiedy kupiłam samochód i zaczęłam jeździć, umiejętności przyszły. No i jak coś to miałam wtedy chyba 23 lata. Teraz możesz zdobywać świat 😊
goatpink
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 cze 2020, o 21:00

Re: Czy dużo osiągnęłam jak na 22 lata?

Post autor: goatpink » 28 maja 2023, o 22:14

Znam dziewczynę , nie z branzy, zaszła w ciążę przed dwudziestką, Brała ślub z brzuchem, a matury w ogóle nie zdała. Dzis ma 2 razy więcej lat, wielki dom i apartament, pracę i odchowane dwoje dzieci, matury nadal nie ma. Pracuje i lubi to. Jest spełniona pod wieloma względami, a i tak są jeszcze obszary nad którymi pracuje. Jak ktoś wyżej napisał, dopiero się rozkręcasz. Znajdz to co lubisz robić i to rób, gratuluję prawka, ja zdałam za 4 , jeżdzę o wiele lepiej niż niejeden facet. Śmigałam po Europie furą gdy byłam dekadę młodsza. Go girl!
ODPOWIEDZ