Homoradar

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Post autor: ida_marzec » 1 lip 2008, o 15:23

To czy ktoś sobie wypisuje, czy nie, to jest jego sprawa.


Z tym 'homoradarem' jest jak z intiucją. To się czuje, niewiadomo skąd, ale pewności nie ma.
Nie umiem tego wyjaśnić, ale to się po prostu czuje.
Tak jak po mnie czują to inne lesbijki, czy bi. Czy nawet heterycy.
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 1 lip 2008, o 15:45

Zabawny wątek ;) Jak na razie radaru nie posiadam lub posiadam wadliwy ;) Ostatnimi tygodniami dałabym sobie łebek uciąć, że pewna pani jest les... Jako żem "dziwka społeczna" podeszłam zagadnąć... tymczasem nieznajoma przywitała mnie z obrączką na palcu :(
Awatar użytkownika
StormRhesus
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 17 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: StormRhesus » 1 lip 2008, o 16:56

Homoradar..Taa.. fajnie by bylo miec cos takiego :)
"..I'm sorry, I can't be perfect.."
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 1 lip 2008, o 22:58

firebolska pisze:... tymczasem nieznajoma przywitała mnie z obrączką na palcu :(
Jak to mawiaja: "To o niczym nie swiadczy!" :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 1 lip 2008, o 23:18

FR pisze:
firebolska pisze:... tymczasem nieznajoma przywitała mnie z obrączką na palcu :(
Jak to mawiaja: "To o niczym nie swiadczy!" :wink:
:lol: no tak... racja :) Może być bi lub les zmuszoną do poślubienia faceta ;)
Awatar użytkownika
silence27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00

Post autor: silence27 » 1 lip 2008, o 23:28

firebolska pisze:
FR pisze:
firebolska pisze:... tymczasem nieznajoma przywitała mnie z obrączką na palcu :(
Jak to mawiaja: "To o niczym nie swiadczy!" :wink:
:lol: no tak... racja :) Może być bi lub les zmuszoną do poślubienia faceta ;)


znam szereg 100% heteryczek ,które takową noszą... :!: i nie mają pojęcia o tym "niby" znaczeniu... :wink:
"Niech mój kształt będzie zrobiony ze mnie ,niech nie będzie zrobiony mi"
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 1 lip 2008, o 23:47

To zalezy na ktorym palcu :wink:
Niektore heteryczki nosza na kciuku, bo estetyka.
Niektore lesbijki nosza na serdecznym, bo sie faceci nachalnie nie przystawiaja.
Najlepiej to zapytac - niewinnie o obraczke :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 2 lip 2008, o 00:00

FR pisze: Niektore heteryczki nosza na kciuku, bo estetyka.
Albo prowokacja :D
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 2 lip 2008, o 09:26

FR pisze:To zalezy na ktorym palcu :wink:
Niektore heteryczki nosza na kciuku, bo estetyka.
Niektore lesbijki nosza na serdecznym, bo sie faceci nachalnie nie przystawiaja.
Najlepiej to zapytac - niewinnie o obraczke :wink:
To był prawy serdeczny...
Zapytać niewinnie o obrączkę? Aż taka "dziwka społeczna" to chyba nie jestem ;) A może... się zobaczy ;)
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 2 lip 2008, o 10:35

firebolska pisze: Zapytać niewinnie o obrączkę? Aż taka "dziwka społeczna" to chyba nie jestem ;) A może... się zobaczy ;)
Kto to jest dziwka społeczna? :roll:
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
dolce vita
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 811
Rejestracja: 25 lut 2007, o 00:00

Post autor: dolce vita » 2 lip 2008, o 10:39

idealna pisze: Kto to jest dziwka społeczna? :roll:
Właśnie miałam pytać....
Konferencji prasowej nie będzie.
Awatar użytkownika
noangel
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 445
Rejestracja: 11 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Piernikoland

Post autor: noangel » 2 lip 2008, o 10:58

Pewnie taka co leci na wszystko co sie rusza... :roll: (bez obrazy dla autorki) :wink:
[i]...Ona jest czernią i bielą, ona jest smutkiem i nadzieją, Ona ostatnią bogów wybranką, moją sekretną siostrą i kochanką...[/i]
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 2 lip 2008, o 12:09

Raczej taka osoba totalnie otwarta na ludzi (w tym obcych), bezobciachowa, nie przejmujaca sie, ze "nie wypada, bo sie nie znamy", bardzo towarzyska, ktora do kazdego podejdzie, pogada "co slychac"... kobiety w pewnym wieku to lapie i zaczyna sie na nie mowic "upierdliwa sasiadka" :wink: (nieprzyzwoity, seksistowski zart :))

A z ta obraczka to latwa sprawa:
- jak jakas zwydziwiana - WOW! Jaka fajna obraczka, moja znajoma akurat bierze slub, a widze, ze Ty juz po - gdzie mozna takie dostac?
- jak klasyczna - (patrzac na obraczke) nie wiesz czasem, ktory zlotnik w okolicy graweruje... bo moja znajoma akurat bierze slub...
- wersja bezobciachowa - (patrzac na obraczke) Cholera! Zawsze mowie: wszystkie fajne sa juz zajete
- wersja ze znajoma - Hanka! Ja cie pol roku nie widze, a Ty mi za maz od razu wychodzisz! :wink:
i w zaleznosci od okolicznosci :wink: wieeeeele innych mozliwosci :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
Etha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wa-wa/CK

Post autor: Etha » 2 lip 2008, o 12:35

FR pisze:A z ta obraczka to latwa sprawa:
- jak jakas zwydziwiana - WOW! Jaka fajna obraczka, moja znajoma akurat bierze slub, a widze, ze Ty juz po - gdzie mozna takie dostac?
- jak klasyczna - (patrzac na obraczke) nie wiesz czasem, ktory zlotnik w okolicy graweruje... bo moja znajoma akurat bierze slub...
- wersja bezobciachowa - (patrzac na obraczke) Cholera! Zawsze mowie: wszystkie fajne sa juz zajete
- wersja ze znajoma - Hanka! Ja cie pol roku nie widze, a Ty mi za maz od razu wychodzisz! :wink:
i w zaleznosci od okolicznosci :wink: wieeeeele innych mozliwosci :wink:
FR, błagam Cię, napisz podręcznik: "Jak zagadać na 1001 sposobów do pięknej nieznajomej bez względu na okoliczności towarzyszące" :cool: :wink: .
Awatar użytkownika
dolce vita
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 811
Rejestracja: 25 lut 2007, o 00:00

Post autor: dolce vita » 2 lip 2008, o 13:06

FR pisze:A z ta obraczka to latwa sprawa:
No tak, łatwa... popatrz na mój avatar - tam zobaczysz moją obrączkę z palca serdecznego i poproszę o wersję adekwatną :cool:
Konferencji prasowej nie będzie.
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 2 lip 2008, o 15:58

FR pisze:Raczej taka osoba totalnie otwarta na ludzi (w tym obcych), bezobciachowa, nie przejmujaca sie, ze "nie wypada, bo sie nie znamy", bardzo towarzyska, ktora do kazdego podejdzie, pogada "co slychac"... kobiety w pewnym wieku to lapie i zaczyna sie na nie mowic "upierdliwa sasiadka" :wink: (nieprzyzwoity, seksistowski zart :))

Amen Siostro :) Dokładnie miałam to na myśli :) Człowiek to istota społeczna(social animal) bez dwóch zdań, a egzemplarz totalnie nastawiony na ludzi to "dziwka społeczna" ;)

A z ta obraczka to latwa sprawa:
- jak jakas zwydziwiana - WOW! Jaka fajna obraczka, moja znajoma akurat bierze slub, a widze, ze Ty juz po - gdzie mozna takie dostac?
- jak klasyczna - (patrzac na obraczke) nie wiesz czasem, ktory zlotnik w okolicy graweruje... bo moja znajoma akurat bierze slub...
- wersja bezobciachowa - (patrzac na obraczke) Cholera! Zawsze mowie: wszystkie fajne sa juz zajete
- wersja ze znajoma - Hanka! Ja cie pol roku nie widze, a Ty mi za maz od razu wychodzisz! :wink:
i w zaleznosci od okolicznosci :wink: wieeeeele innych mozliwosci :wink:
Dobre, dobre... faktycznie musisz jakiś kącik porad tudzież podręcznik o tematyce zagadywania nieznajomej ;)
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 2 lip 2008, o 16:02

Coś mi z cytowaniem nie idzie, a nie umiem edytować. Chyba okulista w najbliższych dniach... ale połapiecie się bo same lotne kobiety tutaj :)
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 3 lip 2008, o 01:17

Podrecznik... no moze kiedys. Skoro Czesia z Klanu napisala o tym, jak byc gwiazda :wink: Jak mi sie dotychczasowe zycie znudzi, to zaloze Lesbijskie Biuro Matrymonialne (slono platne :wink: ).

A powiedz mi firebolska... lubisz Warszawianki? Bo mam taka jedna w innym watku... :wink: Ty jestes social animal, Ona lubi imprezy... :wink: - tak, jakby z ta zaobraczkowana nie wyszlo...
dolce vita pisze: No tak, łatwa... popatrz na mój avatar - tam zobaczysz moją obrączkę z palca serdecznego i poproszę o wersję adekwatną :cool:
Z taka, to bym Cie od razu podrywala, bo ona mowi jedynie "zwiazek nieformalny", a co nie na papierze, to nie konczy sie w sadzie, znaczy sie droga wolna :wink: (paskudny seksistowski zart :wink: )

Z taka, to pelne pole do manewrow, bo:
- jest bardzo ladna, a ja akurat szukam takiej na prezent dla przyjaciolki... TYLKO przyjaciolki, zeby nie bylo, NIC wiecej nas nie laczy ... :wink:
- wersja standardowsza, to mozesz sie zachwycic, czy wzorek cos znaczy, czy ma jakas symbolike: ma? a palec, na ktorym sie nosi tez? :wink:
- wersja mega odwazna - bla bla, szukam takiej na prezent dla przyjaciolki, TYLKO przyjaciolki, bo w dzisiejszych czasach, to roznie bywa, ale ja z dziewczynami nie sypiam! TYLKO sie przyjaznie... przeciagle spojrzenie... ale dla Ciebie to zrobilabym wyjatek :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 3 lip 2008, o 08:07

A powiedz mi firebolska... lubisz Warszawianki? Bo mam taka jedna w innym watku... :wink: Ty jestes social animal, Ona lubi imprezy... :wink: - tak, jakby z ta zaobraczkowana nie wyszlo...

A można Warszawianek nie lubić? :cool: Tylko ja mało imprezowy typ jestem, chociaż ostatnio przerwałam 6 letnią abstynencję to może się na tygodniach rozkręcę ;) Póki co jedno piwo i niemalże dętka ;)
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 3 lip 2008, o 08:09

FR pisze: - wersja mega odwazna - bla bla, szukam takiej na prezent dla przyjaciolki, TYLKO przyjaciolki, bo w dzisiejszych czasach, to roznie bywa, ale ja z dziewczynami nie sypiam! TYLKO sie przyjaznie... przeciagle spojrzenie... ale dla Ciebie to zrobilabym wyjatek :wink:
Hehe... to jest wersja hardcorowa ;) Kiedyś wyprubuję dla ujrzenia tej zakłopotanej miny ;)
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 4 lip 2008, o 00:58

firebolska pisze: A można Warszawianek nie lubić? :cool: Tylko ja mało imprezowy typ jestem, chociaż ostatnio przerwałam 6 letnią abstynencję to może się na tygodniach rozkręcę ;) Póki co jedno piwo i niemalże dętka ;)
No to smigaj na PW do od_tak :) Akurat - nie upijesz sie, tylko caly wieczor/noc bedziesz romantycznie w oczy patrzec... :wink:

P.S. Bylo dociagnac do 7-ki :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
laddyy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 18 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: laddyy » 4 wrz 2008, o 19:33

z ta obraczka to latwa sprawa:
- jak jakas zwydziwiana - WOW! Jaka fajna obraczka, moja znajoma akurat bierze slub, a widze, ze Ty juz po - gdzie mozna takie dostac?
- jak klasyczna - (patrzac na obraczke) nie wiesz czasem, ktory zlotnik w okolicy graweruje... bo moja znajoma akurat bierze slub...
- wersja bezobciachowa - (patrzac na obraczke) Cholera! Zawsze mowie: wszystkie fajne sa juz zajete
- wersja ze znajoma - Hanka! Ja cie pol roku nie widze, a Ty mi za maz od razu wychodzisz! :wink:
i w zaleznosci od okolicznosci :wink: wieeeeele innych mozliwosci :wink:
ale sie ubawilam FR i podoba mi sie Twoj nick brzmi tak znajomo...:) pozdrawiam
ustal priorytety, a zycie stanie sie prostsze
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Post autor: ida_marzec » 16 wrz 2008, o 20:29

Idziemy sobie spokojnie Długą a tu nagle mijają nas dwie panie i jedna wydaje z siebie radosny okrzyk: "O! Nasze!"...
Żebyśmy trzymały się za ręce, tudzież za coś innego...
Panie też dość charakterystyczne, ale... ale... ale, żeby aż tak było po nas widać? heh ;)
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
_rainbow
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 90
Rejestracja: 19 cze 2008, o 02:00

Post autor: _rainbow » 23 paź 2008, o 19:17

a ja też ostatnimi czasy widziałam parę choć do końca nie jestem pewna ale tak trzymały się za ręce, były zapatrzone w siebie, uśmiech gościł na twarzy i jedna z nich miała obrączkę na kciuku a do tego jak je tylko zobaczyłam tak idące razem od razu wiedziałam :cool: i tak sobie przemierzałam tego dnia miasto sama, zasłuchana a tu one, przywróciły mi wiarę i samopoczucie mi się poprawiło tegoż dnia, słodki widok :) wspominam o tym dlatego iż małe miasto i trudno spotkać pary spontanicznie okazującego sobie uczucia :? ech... cóż uroki małych miasteczek :roll:
Zróbmy niebo na zielono, błękit wisi tyle lat!
julianne
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: Leszno

Post autor: julianne » 26 paź 2008, o 21:33

Świder pisze:
babette pisze:
Oczywiście, że się czepiam.
Pewnie dlatego, że "kiecki i te sprawy" do lessu może nie, ale do lesbijek mi pasują.
widzę, że bardzo ostro o sprawy podchodzisz.. chciałam by to było odebrane z przymrużeniem oka,ale widzę, że podejdę do sprawy poważnie. Może nie jestem zbytnio obeznana w środowisku i nie znam wiele kobiet o tej samej orientacji co ja\ co my, ale z moich obserwacji wynika, że lesbijek, które preferują bardziej kobiecy typ ubioru jest zdecydowanie mniej.. szczerze mówiąc to jak się wygląda nie jest chyba najważniejsze.. bardziej godne uwagi jest to, co kobieta "ma w oczach", tzn: w jaki sposób patrzy na inne kobiety.. po tym najłatwiej rozpoznać lesbijkę. Teraz się ze mną zgadzasz?
Ja zgadzam się w stu procentach!!!
kocham "kiecki i te rzeczy". Bardzo różny typ ubioru mnie pociąga. Często zmieniam to czy owo. Zgadzam się również z Tobą w kwestii spojrzeń. Te chyba tak na dobrą sprawę najwięcej o kobiecie powiedzą.
Awatar użytkownika
gingerhead
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 12 sie 2008, o 02:00

Post autor: gingerhead » 27 paź 2008, o 15:43

Mój gejdar się uaktywnił i to bardzo - wyczuwam geja na odległość paru kilometrów, tylko... no właśnie. GEJA. Gdzie się steruje tym szmelcem, żeby się skupił na kobietach? ;) Tzn. coś tam niby wyczuwam... ale o wiele mniej pewnie.

PS: Ostatnio wiedziałam o jednym gościu, że "jest" zanim on sam się dowiedział xD. Proroctwo jakieś czy co? ;P
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 27 paź 2008, o 18:04

Hm, a mi albo się ostatnio radar włączył (nareszcie, nareszcie!:lol:), albo mnie pewne dziewczę, które widuję regularnie raz w tygodniu, w konia robi :D
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Post autor: Lidia777 » 28 paź 2008, o 00:34

Ja ostatnio mialam beke z moim Misiakiem w Edku, gdzie sie nie obejrzalysmy tam panie z branzy, jakis zlot urzadzily albo cos? nie trzeba bylo gejdaru zeby rozpoznac, same parki lataly za raczke. Sympatyczny widok;)
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
nimfetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 6 paź 2008, o 02:00

Post autor: nimfetka » 28 paź 2008, o 18:31

jak dla mnie w warszawie homoradar czesto sie wlacza..zwlaszcza jak chadzam czesto do klubow to pozniej na ulicy niejednokrotnie widze kobiety ktore blisko mnie tancowaly")
Awatar użytkownika
esencja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 14 mar 2006, o 00:00

Post autor: esencja » 28 paź 2008, o 19:09

A mnie to "cacko" funkcjonuje całkiem sprawnie. homoradar, geydar, intuicja...nieważne, jak zwał tak zwał :) Chadzam sobie, spotykam ludzi i czasem myśle sobie" ta pani wyglada mi na lesbijkę"...a za jakiś czas widze ją gdzieś, albo z kimś albo jeszcze inaczej...w kazdym razie zostaję utwierdzona w swoich podejrzeniach :) i wtedy mówię sama do sibie"wiedziałam" ! 8)

oczywiście zakładam,że są też osoby które umkną mej uwadze...
ODPOWIEDZ