Homoradar

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
ShaneMcCutheon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 25 sty 2012, o 23:39

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: ShaneMcCutheon » 26 sty 2012, o 18:37

No tak, co racja, to racja. Ale też kwestia jednej rzeczy. Wiesz, jak to jest w liceum, jedna plota i życie licealne rozwalone. A mieszkam w takiej dziurze, która na dodatek nie jest tolerancyjna. I wiadomo, nie bd się obnosić z tym, że jestem inna. Niewiadomo też, jak ona zareaguje. Tzn w mojej klasie laski już wiedzą i do niej chyba też dotarło. Ale kurcze, nie wiem. Ten pomysł z wyciągnięciem jej gdzieś nie jest zły :)
Awatar użytkownika
keara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:53

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: keara » 26 sty 2012, o 18:49

Doskonale wiem, jak to jest w liceum :D Ale wyjście z koleżanką nie jest podejrzane. Zresztą dziewczyny w ogóle mają łatwo, bo jakikolwiek zażyły kontakt, łącznie z trzymaniem się za ręce i całowaniem, można podciągnąć pod przyjaźń. Chociaż z tym całowaniem bym uważała, dla mnie to zawsze było jednoznaczne, chociaż moje koleżanki uważają inaczej ;)
Nie masz się przecież, nie wiem, rzucać na nią czy coś. Najpierw zbliż się tak, jak to jest możliwe, a na cokolwiek więcej przyjdzie pora. I jeśli wyczujesz odpowiedni moment, to ona nie będzie miała nic przeciwko :D
ShaneMcCutheon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 25 sty 2012, o 23:39

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: ShaneMcCutheon » 27 sty 2012, o 19:50

Wow, dzisiaj był taki... dziwny moment. Gadałam z nią długo, boże jak ja kocham z nią rozmawiać! Wchodzimy do sali, a nad drzwiami wisi jeszcze jemioła ze świąt. Popatrzyła na górę, potem na mnie '' Hmm... jemiołka już uschła.'' To był taaaki moment, kurcze. Ciągle mam wrażenie, że ona coś do mnie, ale jednak boję się.
Awatar użytkownika
keara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:53

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: keara » 27 sty 2012, o 20:21

Na kawę czy inne ciastko zaproszona? ;>
ShaneMcCutheon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 25 sty 2012, o 23:39

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: ShaneMcCutheon » 27 sty 2012, o 20:56

Głupia jestem, ale jak już ją miałam zapraszać, to mi głosu brakowało. Ciągle myślę, że wyjdę na głupka. A wiem, że jak nie zaryzykuję, to nie bd wiedziała :>
Awatar użytkownika
keara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:53

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: keara » 27 sty 2012, o 21:02

Gdzie w propozycji wypicia czegoś ciepłego po męczącym szkolnym dniu, kiedy na dworze jest minus dwadzieścia, widzisz coś, za co możesz zostać uznana za głupią? ^^ Taka propozycja jest wręcz wskazana, powiedziałabym.
ShaneMcCutheon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 25 sty 2012, o 23:39

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: ShaneMcCutheon » 27 sty 2012, o 21:48

No i masz rację, to wiadomo :) Przemogę się :) Ona jest tego warta :D
Awatar użytkownika
keara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:53

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: keara » 27 sty 2012, o 22:18

No koniecznie, w końcu w szkole w ramiona Ci się raczej nie rzuci, więc trzeba działać. Z relacją tutaj, oczywiście, czy faktycznie było się czego tak bać ^^ A potem kiedyś jej opowiesz, że tak ze sobą walczyłaś, żeby się z nią spotkać, że takie to straszne było i że głupia byłaś, że tak się stresowałaś, bo przecież nie było czym :D Czego z całego serca Ci życzę, rzecz jasna ^^
greenbrier
Posty: 4
Rejestracja: 2 gru 2011, o 22:40

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: greenbrier » 27 sty 2012, o 23:09

Zapytaj się czy nie brakuje jej chłopaków w klasie ;)
ShaneMcCutheon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 25 sty 2012, o 23:39

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: ShaneMcCutheon » 28 sty 2012, o 11:53

keara, tak :) Na pewno jej to opowiem, to się uśmieje :D
greenbrier, bardzo dobre pytanie :D
Beki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Zambrów

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: Beki » 28 sty 2012, o 12:41

Nie zwlekaj z niczym! Ja z moją Kobietą uczyłam się w liceum w klasie maturalnej, podkochiwałyśmy się w sobie nawzajem i dopiero 4 miesiące temu wyszło wszystko na jaw... :) czekałyśmy 3 lata ale warto było, choć i tak jest mały żal, że wcześniej nic z tego nie wyszło.. Więc trzymam za Ciebie kciuki i działaj! :D
ShaneMcCutheon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 25 sty 2012, o 23:39

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: ShaneMcCutheon » 28 sty 2012, o 15:25

Wow, no to niezła historia. Pewnie teraz śmiejecie się z tego :) Nie bd zwlekała :D
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: szczur » 28 sty 2012, o 18:00

ShaneMcCutheon pisze:Kurcze, mam taki ogromny problem. Od września chodzę do nowej szkoły. Najlepsze było to, że do klasy z samymi dziewczynami. Jakoś 7 września weszła ONA. I tak mnie wzięło, że to jest straszne. Śni mi się po nocach, ciągle oglądam jej zdjęcia na portalu. Jeszcze przenigdy nie czułam czegoś tak mocnego. A teraz moje pytanie. Jak sprawdzić, czy ma skłonności lesbijskie? To znaczy czy jest bi, les? Nie chcę jej pytać wprost, to by było dziwne. Ja nie mam takiego les-radaru, a chciałbym wiedzieć.
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Już gdzieś o tym pisałam. Testy w bravo są, zawsze trafne. Zrób jej teścik to się dowiesz.
olekols
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2012, o 06:55

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: olekols » 29 sty 2012, o 07:04

Dziewczyno z czym Ty masz problem? Jakie masz opory? Walnij prosto z mostu. Na pewno nie zostaniesz zwyzywana od p.....ch pedałów albo pobita kiedyś po zajęciach w jednym z kibli. Wątpię też, żeby koledzy w przypływie nienawiści a między zajęciami z religii, na których wszyscy są takimi aniołkami, pisali o Tobie poniżające dowcipy czy wierszyki. Mądrze sobie poukładaj scenariusz działań, przyjmij postawę, że jesteś bi, nawet bardziej hetero niż bi, a między żartami wplataj, że "jesteś hetero, ale z tą (dodaj tu sobie dowolną gwiazdę lub celebrytkę) to byś się bez wahania przespała i pewnie jeszcze musiałabyś jej zapłacić". Oczywiście chodzi o to, żeby ona słyszała. Jak kilka razy posłucha to będzie wiedziała co się kręci, o ile będzie kumata i zainteresowana. Wtedy będzie można pozwolić sobie na dwuznaczne gesty lub powiedzenia w stosunku do niej jak np. "Dla mnie to Ty jesteś prawdziwym wzorcem, masz mega gust i potrafisz podkreślić swoją urodę i prezentować swoją kobiecość w sposób (ja wiem) skromny a zarazem elegancki", " Ja jakbym wyglądała tak jak Ty, to bym za mną i chłopaki i dziewczyny latały" etc. Wszystko mądrze, z głową, małymi kroczkami i w razie jakichś dociekliwych pytań miej przygotowaną odpowiedź, żeby nie widzieli po Tobie zakłopotania.
Catnip
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 26 sty 2012, o 15:25

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: Catnip » 30 sty 2012, o 21:48

do tej pory zawsze uważałam, że nie mam radaru. ale pomyślałam sobie, że może jeszcze nie wypuściłam go na wolność. dziś były testy probne i albo mój radar zwariował, albo pełno jest pań les lub bi. bo syrena mi dzwoniła co jakąś 4 kobietę ;). a już moja egzaminatorka - wielkie wycie ;D

naprawdę jest nas tak dużo? powiedzcie, że tak, będę się cieszyć jak dziecko ;d;d
Awatar użytkownika
suffocating
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 15 cze 2011, o 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Les-radar, macie to?

Post autor: suffocating » 1 lut 2012, o 21:24

Catnip pisze:do tej pory zawsze uważałam, że nie mam radaru. ale pomyślałam sobie, że może jeszcze nie wypuściłam go na wolność. dziś były testy probne i albo mój radar zwariował, albo pełno jest pań les lub bi. bo syrena mi dzwoniła co jakąś 4 kobietę ;). a już moja egzaminatorka - wielkie wycie ;D

naprawdę jest nas tak dużo? powiedzcie, że tak, będę się cieszyć jak dziecko ;d;d

dużo dużo, ale ciężko się zobaczyć w tłumie bo na czole nie jest nic napisane
"Być może w krainie, gdzie kłamstwo nie znane, Ty będziesz aniołem, ja będę szatanem!"
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: Homoradar

Post autor: Logister » 1 lut 2012, o 22:26

Catnip pisze: albo mój radar zwariował, albo pełno jest pań les lub bi. bo syrena mi dzwoniła co jakąś 4 kobietę ;)
Jeśli włącza ci się na co 4 kobietę, to raczej bym nie ufała... :olaboga:
Może i jest nas dużo, ale nie aż tyle. Chyba, że byłaś właśnie w klubie branżowym.
Elle_80
Posty: 5
Rejestracja: 9 maja 2011, o 00:42

Re:

Post autor: Elle_80 » 3 lut 2012, o 01:27

Coffeina pisze:albo mój radar jest zepsuty, albo w Krakowie są same lesbijki :cool:
Ha - to mi pora do 'grodu Kraka' zawitać! ;D ech - bo ja za grosz radaru :> za to uśmiechy tłumaczę sobie savoir-vivre'owo = ot, kulturalna panna (a takie uwielbiammm! niestety, na uwielbianiu się kończy, bo nie chcę wpaść w homo-urojenia).

Hm - a może jakieś wskazówki? czy jeśli mam: tatuaż na lewym ramieniu + kolczyk w lewej brwi + ten cholerrrny serdeczny... to mnie 'już z daleka wyczuć'?? ale do tego mam włosy do ramion, i (jak babcia Czerwonego Kapturka ;)) duże oczy, duże usta... (ale już dużych uszów nie mam! ;))

Matko! nie wystarczy, że mój / nasz (bez_radarowców) 'żywot poczciwy' i tak jest już wystarczająco utrudniony?? Uwielbiam kobiety starsze od siebie, ale to, że kieeedyś 'wyszło mi' z jedną, to przecież nie znaczy, że następne 'rozwódki z dziećmi' czekają 'w kolejce'!

pozdrawiam po-północną (& po-piwną ;)) porą z Opola :D
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Homoradar

Post autor: frizidizi » 6 lut 2012, o 02:31

ja niestety nie pomogę bo moj radar to jedno wielkie gó*no :P wyje na heteryczki a na lesbijki nie reaguje...juz nie raz mi niezlych problemow narobil :/
Elle_80
Posty: 5
Rejestracja: 9 maja 2011, o 00:42

Re: Homoradar

Post autor: Elle_80 » 6 lut 2012, o 21:05

frizidizi pisze:ja niestety nie pomogę bo moj radar to jedno wielkie gó*no :P wyje na heteryczki a na lesbijki nie reaguje...juz nie raz mi niezlych problemow narobil :/
...się u_śmiałammm! ale po namyśle wzdychałam, że chyba niestety mam to samo - w sobotę na balu karnawałowym poznałam dziewczynę kumpla mojego sąsiada, który mnie zaprosił (powiedzmy ;) bo chyba jego ojciec nas swata!) - cały wieczór nie mogłam zebrać myśli! o 5 nad ranem odprowadzaliśmy się do pokojów, na chwilę zahaczyliśmy o ich, między przebraniem się w piżamkę a polewaniem 'napojów wyskokowych' jej ręka opadła na mój pośladek i... Zamknęliśmy drzwi z drugiej strony, idąc do swojego pokoju! cóż - może chociaż jej facet miał udaną noc - bo ja, śpiąca za ścianą, już mniej!

:D
AustraliaCzeka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 15 sty 2012, o 20:34

Re: Homoradar

Post autor: AustraliaCzeka » 6 lut 2012, o 21:24

Ma się ten radar, oj ma.

Gdy tylko Moja Dama przyszła do pracy od razu wychwyciłam, ona też mnie wyczuła- gdy tylko podeszłam i podałam jej rękę na przywitanie, a wcale nie wyglądam jak branżowa- typowa.

Ogólnie to widać, to się czuje, przynajmniej u mnie tak jest.
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: Homoradar

Post autor: Logister » 6 lut 2012, o 21:59

frizidizi pisze:ja niestety nie pomogę bo moj radar to jedno wielkie gó*no :P wyje na heteryczki a na lesbijki nie reaguje...juz nie raz mi niezlych problemow narobil :/
frizidizi, to ty po prostu działaj wtedy, gdy nie wyje!
Jak sobie cichutko śpi, to Ty się rozglądaj. A jak się włączy to luzik, masz pewność, że nic z tego.
I już wszystko gra i buczy :mrgreen:
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Homoradar

Post autor: frizidizi » 7 lut 2012, o 00:00

hahaha Logister chyba sie poslucham Twojej rady i tak zaczne robic;)

ale powiem Wam, ze najgorsze to jest proba wyczucia gay - sygnałów u przyjaciolek heteryczek (rzekomo;p) wtedy to juz jest miazga totalna...kazdy ruch dokladnie skanuje , spojrzenie etc. a noz widelec cos sie przelamie a tu bęc nastepnego dnia przyjaciolka z nowym chlopakiem no nie wierze hahahah
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: Homoradar

Post autor: Logister » 7 lut 2012, o 15:20

Bo sie za bardzo starasz i skupiasz na tym. W ogole, jak kogos znasz dluzej, to czasem pewne rzeczy juz ci sie opatrza i potem trudno je brac za sygnaly. Najlepiej radar dziala od 1szego wrazenia. Jak juz kogos znasz, to zaczynasz kombinowac, czyli wlacza sie myslenie swiadome. A radar, to cos podswiadomego i moim zdaniem wszystkie rozwazania z dlugoscia palcow, bizutera na kciuku itp sa bez sensu, bo takie cechy nie czynia z nikogo les.
Podswiadomosc to klucz.
Oczywiscie sa tez i oczywiste oczywistosci, co do ktorych nie ma sie watpliwosci i nie trzeba miec radaru, jedynie slepy by nie rozpoznal.
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Homoradar

Post autor: Akumu » 7 lut 2012, o 15:30

mój homoradar jest genialny, ale ma jedną wadę - wyczuwa tylko gejów. kobietek nie widzi T^T i sprawa jest poważna - nie widzi ich W OGÓLE.
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Homoradar

Post autor: drsiwek » 7 lut 2012, o 18:58

Ja to chyba mam antyradar :lol: bo wyczuwa tylko same hetero.
:piwo:
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: Homoradar

Post autor: Logister » 15 lut 2012, o 23:33

A dlaczego te osoby, którym radar szwankuje, nie zaczną stosować zaawansowanych technologii??
Mam na mysli różne aplikacje na telefon komórkowy, które używając wbudowanego GPSa, lokalizują osoby o podobnych zainteresowaniach (szeroko pojętych). W UK np. wśrod geyów, bardzo popularny jest Grinr, dostępny dla IPhona, telefonów z Androidem i dla Blackberry. Aplikacja sygnalizuje obecność osób, które mają tę aplikację w swoim telefonie, które są w pobliżu, czyli w tym przypadku, sygnalizuje obecność chłopaków o orientacji homo.
Rozwija się też Blendr - ma być między innymi dla dziewczyn les, trzeba tylko sobie filtry odpowiednio ustawić. Na razie Blendr jest chyba tylko na IPhona, ale pewnie szybko się to zmieni.
Osobiści nie miałam okazji używać, ale moi kumple - bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Ewador
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 322
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Homoradar

Post autor: Ewador » 16 lut 2012, o 10:22

Logister pisze:A dlaczego te osoby, którym radar szwankuje, nie zaczną stosować zaawansowanych technologii??
Mam na mysli różne aplikacje na telefon komórkowy, które używając wbudowanego GPSa, lokalizują osoby o podobnych zainteresowaniach (szeroko pojętych). W UK np. wśrod geyów, bardzo popularny jest Grinr, dostępny dla IPhona, telefonów z Androidem i dla Blackberry. Aplikacja sygnalizuje obecność osób, które mają tę aplikację w swoim telefonie, które są w pobliżu, czyli w tym przypadku, sygnalizuje obecność chłopaków o orientacji homo.
Rozwija się też Blendr - ma być między innymi dla dziewczyn les, trzeba tylko sobie filtry odpowiednio ustawić. Na razie Blendr jest chyba tylko na IPhona, ale pewnie szybko się to zmieni.
Osobiści nie miałam okazji używać, ale moi kumple - bardzo zadowoleni.
Pomysł ciekawy i przydatny(czasami), ale tez niebezpieczny i taka aplikacja jest jeszcze w "kumpello" na telefon z tego co wiem :)
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Homoradar

Post autor: drsiwek » 16 lut 2012, o 10:55

Logister pisze:A dlaczego te osoby, którym radar szwankuje, nie zaczną stosować zaawansowanych technologii??
Mam na mysli różne aplikacje na telefon komórkowy, które używając wbudowanego GPSa, lokalizują osoby o podobnych zainteresowaniach (szeroko pojętych). W UK np. wśrod geyów, bardzo popularny jest Grinr, dostępny dla IPhona, telefonów z Androidem i dla Blackberry. Aplikacja sygnalizuje obecność osób, które mają tę aplikację w swoim telefonie, które są w pobliżu, czyli w tym przypadku, sygnalizuje obecność chłopaków o orientacji homo.
Rozwija się też Blendr - ma być między innymi dla dziewczyn les, trzeba tylko sobie filtry odpowiednio ustawić. Na razie Blendr jest chyba tylko na IPhona, ale pewnie szybko się to zmieni.
Osobiści nie miałam okazji używać, ale moi kumple - bardzo zadowoleni.

Nie przesadzajmy z tą zaawansowaną technologią, bo trafi się jakiś wirus i będzie pozamiatane :D
:piwo:
trissy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2011, o 23:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Homoradar

Post autor: trissy » 16 lut 2012, o 12:14

Logister pisze:A dlaczego te osoby, którym radar szwankuje, nie zaczną stosować zaawansowanych technologii??
Mam na mysli różne aplikacje na telefon komórkowy, które używając wbudowanego GPSa, lokalizują osoby o podobnych zainteresowaniach (szeroko pojętych). W UK np. wśrod geyów, bardzo popularny jest Grinr, dostępny dla IPhona, telefonów z Androidem i dla Blackberry. Aplikacja sygnalizuje obecność osób, które mają tę aplikację w swoim telefonie, które są w pobliżu, czyli w tym przypadku, sygnalizuje obecność chłopaków o orientacji homo.
Rozwija się też Blendr - ma być między innymi dla dziewczyn les, trzeba tylko sobie filtry odpowiednio ustawić. Na razie Blendr jest chyba tylko na IPhona, ale pewnie szybko się to zmieni.
Osobiści nie miałam okazji używać, ale moi kumple - bardzo zadowoleni.
Nie słyszałam o tym ale pomysł rewelacyjny :) sama bym chętnie skorzystała!
Źle się czuję wśród tych, co otwarte już drzwi
Chcą wyważyć
./Grabaż
ODPOWIEDZ