Znak rozpoznawczy ?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Dorek1989
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:03

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Dorek1989 » 1 lip 2012, o 17:00

ja tam chyba nie wyglądam na les, a może wyglądam, nie wiem, w każdym razie noszę sobie bransoletkę tęczową, miałam bransoletkę przyjaźni (mulinową) też tęczową, ale mi ją wcięło... nie wiem nawet czy dziewczyny to widzą, kolesie na pewno wiedzą, bo nawet nie podchodzą ;) no może poza jednym... ;D
imagineme
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 27 cze 2012, o 14:45

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: imagineme » 2 lip 2012, o 14:53

Babcia mojej koleżanki powiedziała, że jak dziewczyna ma kolczyk w pępku, jest, cytuję: "lizbijką" :cool:
Co Wy na to, dziewczyny? Która ma kolczyk w tym intymnym miejscu :) ? Przyznawać się!
Awatar użytkownika
Gravity_Heart
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Gravity_Heart » 4 lip 2012, o 22:31

imagineme pisze:Babcia mojej koleżanki powiedziała, że jak dziewczyna ma kolczyk w pępku, jest, cytuję: "lizbijką" :cool:
Co Wy na to, dziewczyny? Która ma kolczyk w tym intymnym miejscu :) ? Przyznawać się!
Ja to tylko w nosie kolczyk mam ;P no i w uszach oczywiście ;P
hmm.. no ale pępek ciekawe miejsce ;)
Naj­pierw Cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.
Awatar użytkownika
Agmar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 24 lis 2009, o 01:00

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Agmar » 6 lip 2012, o 18:41

Wysokoprocentowa lesbijka ma palec serdeczny dłuższy od wskazującego. :)
Agnieszka
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: tieudown » 6 lip 2012, o 18:55

I w tym momencie wszystkie patrzymy na swoje dłonie... :D

Ja w ogóle nie uznaję tego "wyglądania lesbijsko". Ja noszę spódnice, obcasy i nie wyjdę z domu bez makijażu.
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Marsela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 29 sty 2012, o 21:13

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Marsela » 6 lip 2012, o 20:08

Palec to chyba nie dokońca prawda bo to chyba należy do cech genetycznych dziedziczonych :D
ja tam chodze jakmi się podoba od mini po spodnie od szpilek po martensy itd a włosy raz ma długie raz krótkie jaka akurat mam wizję na sezon więc nie wiem czy można się przywiązywać do znaków :cool:
Awatar użytkownika
Agmar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 24 lis 2009, o 01:00

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Agmar » 6 lip 2012, o 20:17

Marsela pisze:Palec to chyba nie dokońca prawda bo to chyba należy do cech genetycznych dziedziczonych :D
Polecam ostatnie zdanie tekstu na stronie:
http://www.cyberbaba.pl/ciekawostki/255 ... na-choroby
Agnieszka
Marsela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 29 sty 2012, o 21:13

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Marsela » 6 lip 2012, o 20:21

Agmar pisze:
Marsela pisze:Palec to chyba nie dokońca prawda bo to chyba należy do cech genetycznych dziedziczonych :D
Polecam ostatnie zdanie tekstu na stronie:
http://www.cyberbaba.pl/ciekawostki/255 ... na-choroby
ale co niby w myśl tego artykułu wszystkie kobiety w mojej rodzinie są les bo dłonie mamy identyczne i długości palców tez nawet u stóp :D
Awatar użytkownika
Agmar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 24 lis 2009, o 01:00

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Agmar » 6 lip 2012, o 20:29

Marsela pisze: ale co niby w myśl tego artykułu wszystkie kobiety w mojej rodzinie są les bo dłonie mamy identyczne i długości palców tez nawet u stóp :D
Niewykluczone :)
Agnieszka
Marsela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 29 sty 2012, o 21:13

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Marsela » 6 lip 2012, o 20:33

Agmar pisze:
Marsela pisze: ale co niby w myśl tego artykułu wszystkie kobiety w mojej rodzinie są les bo dłonie mamy identyczne i długości palców tez nawet u stóp :D
Niewykluczone :)
już to widze oczami duszy mojej :cool: :lol:
Awatar użytkownika
Gravity_Heart
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Gravity_Heart » 8 lip 2012, o 23:14

Aaa! Jeszcze podobno, jeśli ten pierwszy palec u stopy jest mniejszy od drugiego, to wtedy też jest się lesbijką! ;D
Naj­pierw Cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: megara » 9 lip 2012, o 09:35

Gravity_Heart pisze:Aaa! Jeszcze podobno, jeśli ten pierwszy palec u stopy jest mniejszy od drugiego, to wtedy też jest się lesbijką! ;D
hehe dobrze, że jest lato to będzie można się rozpoznać :mrgreen:
lukrecja01
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 4 lip 2012, o 18:31

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: lukrecja01 » 9 lip 2012, o 19:59

Podjęłam się wyzwania i przeczytałam temat od początku. I nie żałuje! Dawno nic mnie tak nie rozbawiło. :cool: Można z tego niezły poradnik (opcjonalnie jakąś "instrukcje obsługi") napisać. :D
Awatar użytkownika
Gravity_Heart
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Gravity_Heart » 9 lip 2012, o 20:01

megara pisze:
Gravity_Heart pisze:Aaa! Jeszcze podobno, jeśli ten pierwszy palec u stopy jest mniejszy od drugiego, to wtedy też jest się lesbijką! ;D
hehe dobrze, że jest lato to będzie można się rozpoznać :mrgreen:

Dzisiaj idąc ulicą rozglądałam się, ale wszystkie interesujące miały trampki albo sportowe buty... :(
Naj­pierw Cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.
aimerais
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 22:06

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: aimerais » 10 lip 2012, o 01:12

-
Gravity_Heart pisze:
megara pisze:
Gravity_Heart pisze:Aaa! Jeszcze podobno, jeśli ten pierwszy palec u stopy jest mniejszy od drugiego, to wtedy też jest się lesbijką! ;D
hehe dobrze, że jest lato to będzie można się rozpoznać :mrgreen:

Dzisiaj idąc ulicą rozglądałam się, ale wszystkie interesujące miały trampki albo sportowe buty... :(
hahhaha niedlugo to swiadectwem lesbijstwa bedzie ilosc melaniny w skorze :mrgreen:

Ale kurcze widze musze zwracac wieksza uwage na damskie paluszki u stop :D
" Thank good, I'm a women "
CirpiCirpi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 5 gru 2011, o 14:57

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: CirpiCirpi » 12 lip 2012, o 00:05

Gravity_Heart pisze:Aaa! Jeszcze podobno, jeśli ten pierwszy palec u stopy jest mniejszy od drugiego, to wtedy też jest się lesbijką! ;D
To chociaż w to się wpasowuję :P
Ja ostatnio słyszałam od koleżanki, że człowiek o takiej stopie jest namiętny :cool:

A co do znaków rozpoznawczych, zawsze szukam obrączek na kciukach. Raz w autobusie jechałam obok niepozornej niewiasty o takiej właśnie obrączce na kciuku i nie wiedziałam, czy o TO chodzi, czy nie o TO chodzi 8)
Dużo dziewczyn nosi tak, bo im się podoba i nawet nie ma pojęcia, że to może mieć drugie dno :P
Awatar użytkownika
Gravity_Heart
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Gravity_Heart » 12 lip 2012, o 13:01

CirpiCirpi pisze:
Gravity_Heart pisze:Aaa! Jeszcze podobno, jeśli ten pierwszy palec u stopy jest mniejszy od drugiego, to wtedy też jest się lesbijką! ;D
To chociaż w to się wpasowuję :P
Ja ostatnio słyszałam od koleżanki, że człowiek o takiej stopie jest namiętny :cool:

A co do znaków rozpoznawczych, zawsze szukam obrączek na kciukach. Raz w autobusie jechałam obok niepozornej niewiasty o takiej właśnie obrączce na kciuku i nie wiedziałam, czy o TO chodzi, czy nie o TO chodzi 8)
Dużo dziewczyn nosi tak, bo im się podoba i nawet nie ma pojęcia, że to może mieć drugie dno :P

Ja też zwracam dużą uwagę na obrączki na kciukach ;P No i jeszcze jakieś tęczowe gadżety, ale w sumie to nie aż tak często spotykane :)
Naj­pierw Cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.
aimerais
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 22:06

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: aimerais » 13 lip 2012, o 17:28

Ja jeszcze nie spotkalam zadnej kobiety z teczowymi np. bransoletkami badz podobnymi takimi gadzetami. Bardziej popularne widac sa obraczki na kciuku. Sama jestem posiadaczka takiej :cool:
" Thank good, I'm a women "
Awatar użytkownika
An_ek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2012, o 13:08

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: An_ek » 13 lip 2012, o 22:39

Tylko dzisiaj spotkałam po drodze z pracy 3 dziewczyny z bransoletkami i 1 z przypinką.
Ale żadnej z obrączką na kciuku... Może źle szukam... :? Albo patrzę się nie tam gdzie trzeba... :mrgreen:
"in this short life there's no time to waste on giving up"
aimerais
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 22:06

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: aimerais » 14 lip 2012, o 03:20

Pewnie Twoje oczy zatrzymuja sie na wysokosi, na ktorej mozna przeczytac napis "oczy mam wyzej" i to pewnie dlatego :cool:
" Thank good, I'm a women "
Awatar użytkownika
An_ek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2012, o 13:08

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: An_ek » 15 lip 2012, o 09:02

Owszem, ta część ciała przyciąga wzrok :wink: , zazwyczaj, ale po tym jak chłopak dziewczyny, na którą patrzyłam zwrócił mi uwagę, że nie powinnam się tak gapić na dziewczyny nawet jeśli czegoś im zazdroszczę (nie zrozumiał biedak), staram się nie zatrzymywać wzroku na dłużej na żadnej części ciała (no może na dłoniach) :-P
Ja przerobiłam bransoletkę na długą przypinkę i noszę przy torebce. Mały znak, ale czytelny :mrgreen: Palce też mam właściwej długości ^^
"in this short life there's no time to waste on giving up"
CirpiCirpi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 5 gru 2011, o 14:57

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: CirpiCirpi » 15 lip 2012, o 14:45

Weźcie dziewczyny :P, żadna z Was by się raczej nie skapnęła, że ja też mogę być z tych tęczowych.
Tak naprawdę nie noszę żadnego znaku rozpoznawczego, nie mam ani obrączki (chciałam kupić w H&M-ie, ale nic nie było) ani tęczowej zawieszkibransoletkiprzypinki. Zamówiłabym w sklepie internetowym, mama by mi odpakowała, czy na kopercie byłaby umieszczona nazwa sklepu, i wtedy to już na pewno nie dałoby się zbyć tego milczeniem.

Mam jeden kolczyk w prawym uchu i to całe moje piercingowe szaleństwo :rr: Zrobiłam w prawym, bo przedziałek mam po lewej stronie. A ja się teraz dowiaduję, że lesbijki kolczyki noszą po lewej stronie, a nie po prawej :x Podobno geje noszą (nosili kiedyś) po prawej, czyli wiadomo kim naprawdę jestem :cool:
CirpiCirpi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 5 gru 2011, o 14:57

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: CirpiCirpi » 15 lip 2012, o 14:49

CirpiCirpi pisze:bo przedziałek mam po lewej stronie
No dobrze, mam jednak po prawej ;D
cropca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 247
Rejestracja: 29 maja 2012, o 21:37

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: cropca » 5 sie 2012, o 06:20

Tak sobie wstalam dzis o szóstej i zlapalam pilota do ręki, właczam tv i CO JA PACZE?! :-P
Jakis stary, kilkuletni odcinek jednego z programów podrozniczych Martyny Wojciechowskiej. Od razu moja uwagę przyciagnela piękna obraczka na kciuku ;).

Wiem, wiem. Żadna nowosc, ale ja ta kobietę uwielbiam po prostu :)
olu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 5 lut 2012, o 00:07
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: olu » 5 sie 2012, o 10:54

Kurde, przeczytam ten temat od początku, założę wszystkie znaki rozpoznawcze i w końcu będę mogła wybierać w branży. Czy wystarczy mi miejsca na ciele? Pępek też ma odkryć nawet zimą? Palce mogę skrócić bo wydłużyć raczej się nie da.
Ja poznaję "swoje" po wzroku tzn widzę jak patrzą na inne kobiety. Ja nie zwracam raczej ich uwagi, zbyt "normalna" jestem więc zafunduję sobie te znaki.[quote][/quote]
Żyj i daj żyć innym
Awatar użytkownika
aganeu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 3 sie 2012, o 23:40

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: aganeu » 5 sie 2012, o 20:48

ja znałam tylko obrączki na kciuku ale teraz wiem wiele więcej:-)
Sabina_
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2012, o 21:09

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Sabina_ » 5 sie 2012, o 21:34

Hej wszystkim!
Jestem tu dziś pierwszy raz. Chciałabym na początek w kimś porozmawiać?
Jest któraś chętna?
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: Mleczko » 5 sie 2012, o 21:54

Na stronie homiki.pl, też są te symbole. Po polsku.
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: megara » 9 sie 2012, o 18:52

gimmeeverything pisze:Od pewnego czasu noszę na lewym kciuku obrączkę, którą dostałam w prezencie od mojej Kobiety (rzekomo ma mnie "pilnować" :wink: ), choć bywało, że często nosiłam podobne na tym samym palcu - ale raczej ze względu na to, że mi się to po prostu podobało; mamy również identyczne tatuaże w tych samych miejscach. Czasem zakładam zabawną tęczową bransoletkę, za to od baaaardzo dawna nie rozstaję się z sygnetem, symbolizującym pewną perfidną cechę mojego charakteru - który zawsze noszę na małym palcu lewej ręki.
Tak sobie myślę o tym co napisałaś, że obrączka ma Cię rzekomo pilnować a widzisz ja właśnie pierwsze na co patrzę to czy dziewczyna ma obrączkę, jeśli ma badam dalej jeżeli nie ma odpuszczam :cool: Więc Twoja kobieta jakby sama sobie strzeliła w kolano :mrgreen:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Znak rozpoznawczy ?

Post autor: gimmeeverything » 9 sie 2012, o 21:40

megara pisze:
gimmeeverything pisze:Od pewnego czasu noszę na lewym kciuku obrączkę, którą dostałam w prezencie od mojej Kobiety (rzekomo ma mnie "pilnować" :wink: ), choć bywało, że często nosiłam podobne na tym samym palcu - ale raczej ze względu na to, że mi się to po prostu podobało; mamy również identyczne tatuaże w tych samych miejscach. Czasem zakładam zabawną tęczową bransoletkę, za to od baaaardzo dawna nie rozstaję się z sygnetem, symbolizującym pewną perfidną cechę mojego charakteru - który zawsze noszę na małym palcu lewej ręki.
Tak sobie myślę o tym co napisałaś, że obrączka ma Cię rzekomo pilnować a widzisz ja właśnie pierwsze na co patrzę to czy dziewczyna ma obrączkę, jeśli ma badam dalej jeżeli nie ma odpuszczam :cool: Więc Twoja kobieta jakby sama sobie strzeliła w kolano :mrgreen:
:cool: :lol: :cool:

niezupełnie - bo widzisz, ta szczególna obrączka przypomina mi, żebym SAMA się pilnowała :P :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
ODPOWIEDZ