Ubiór homo?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
shakyy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja:

Post autor: shakyy » 22 lip 2007, o 23:28

buahaha ale się uśmiałam z niektórych postów :lol:
wracając do tematu, to owszem ubiór jest często charakterystyczny (choć nie wyłączny dla les). jak na mój gust, to wszelkiego rodzaju bojówki i proste czarne topy. to tylko przykład, chodzi o brak wszelkich pierdół typu piętnaście srebrnych bransoletek, wiszące kolczyki z jetami, korale do brzucha i głębokie dekolty (choć sama to lubię akurat;]
łatwo zauważyć po ubraniu..po prostu niezobowiązujący, raczej sportowy styl, często rzucający sie oczy.
ofkors mówię tylko o pewnym modelu, nie zakrzyczcie mnie za to :>
Awatar użytkownika
jagermeister
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jagermeister » 24 lip 2007, o 12:59

No i jak tu walczyc ze stereotypami??

A to się HOMO RADAR nazywa :)
kwiat79paproci
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00

Post autor: kwiat79paproci » 25 lip 2007, o 23:14

Jej, minuki, ale Ty śliczna jesteś. Aż trudno było się skupić na temacie;)

Są kobiety, które mają w sobie coś, co wpada w oko tym, zainteresowanym kobietami. Czasem to styl bycia, czasem głos, sposób poruszania, gesty... Myślę,że nia ma co z tym walczyć. Dziewczyny, nawet nie wiecie ile kobiet przychodzi na zajęcia fitness do pewnej krótkowłosej instruktorki, która lubi sobie pokrzyczeć. Ona prawdopodobnie hetero i nie zdaje sobie sprawy ze swojej mocy:) Jestem jedną z jej cichych wielbicielek. Hmm, gdyby ktoś na mnie spojrzał...nie pomyślałby (on-niestety),że lubię kobiety... Ale najgorsze jest to,że często lesbijki też mi nie wierzą i myślą,że kotka wyrwała się z objęć faceta posmakować życia... Biedna ja;)
Awatar użytkownika
Tulipanek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 119
Rejestracja: 27 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Cork/ 3miasto

Post autor: Tulipanek » 30 lip 2007, o 20:02

mysle, ze panikujesz :]
albo zwyczajnie kreci Cie to tylko o tym nie wiesz...
albo masz wysokie mniemanie o sobie i myslisz, ze wszyscy w tym kobiety, musza Cie kochac i musza Cie pozadac :P

a moze wydaje Ci sie tylko...
Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że coś bzyka :P
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 31 lip 2007, o 11:59

shakyy pisze:brak wszelkich pierdół typu piętnaście srebrnych bransoletek, wiszące kolczyki z jetami, korale do brzucha i głębokie dekolty
O, jestem hetero :shock:
Awatar użytkownika
Lilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 491
Rejestracja: 18 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: ze świąt

Post autor: Lilla » 6 wrz 2007, o 16:24

Pinkberry pisze:
shakyy pisze:brak wszelkich pierdół typu piętnaście srebrnych bransoletek, wiszące kolczyki z jetami, korale do brzucha i głębokie dekolty
O, jestem hetero :shock:
zdecydowanie droga Pink musisz zacząć sie leczyć... tak mi przykro... pierwsze oznaki juz są widoczne...
Frailty, thy name is woman!
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Re: Ubiór homo?

Post autor: piesn_smierci » 6 wrz 2007, o 16:50

gusto pisze:
messa pisze: Otóż wyczuwam lesbijki.
Świetnie :D Wyraźnie to widzę - przyjeżdżasz do Poznania na początku roku akademickiego, funduję tę wycieczkę, i idziemy w rejs po uczelniach i wydziałach; Ty objaśniasz, ja notuję, względnie pstrykam zdjęcia :D Zresztą możemy zacząć od zaraz - mam takie trzy na oku :D W rewanżu oferuję swoje towarzystwo :D
mam nadzieje że niewychwytujesz ich na wydziale polonistyki, bo tam są takie trzy... :oops:
czytając przymruż oko;-)
ODPOWIEDZ