Z miłości

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
6_i_pol_dnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 8 cze 2007, o 00:00

Z miłości

Post autor: 6_i_pol_dnia » 8 wrz 2007, o 21:16

Właśnie dobiegł moich uszu pewien utwór Sigura Rosa, przy którym swojego czasu w moim życiu wiele się wydarzyło... z naciskiem na pewną historię, która zainspirowała mnie do stworzenia tegoż wątku... :))))

Z miłości. Jak pewnie każda z nas doskonale wie ;) z miłości można zrobić bardzo wiele... ten często nielogiczny ;), a już na pewno niezwykły stan ducha popycha do aktów, które przy spokojnym biciu serca są wręcz nie do pomyślenia... szczególnie dla "grzecznej dziewczynki"...
A tak zwykli o mnie mówić inni... ;)
I tak pewnego ciepłego dnia majowego, wiedziona zachwytem dla miłosnych deklaracji namurnych, które podziwiałam prawie codziennie przez szyby autobusu, słuchając Sigura Rosa, wpadłam na pomysł, że i ja coś podobnego stworzę.... Nie zastanawiając się długo, udałam się na zakupy do sklepu z farbami i nabyłam spray koloru czerwonego. Tego samego dnia lecz już późną nocną porą, należycie zamaskowana, powędrowałam pod słynną w moim mieście ścianę wyznań i, trzęsącymi się ze strachu przed łysą i nie tylko społecznością dłońmi, z ciśnieniem 800/940, pulsem 415 i poziomem adrenaliny na poziomie wierzchołka Mont Everestu, napisałam: KOCHAM MARTĘ!!! a pod spodem umieściłam swoje imię... :) Następnego dnia pokazałam dzieło swojej dziewczynie, z którego byłam dumna, a wręcz nadęta... ;) jej miny oraz tego, co działo się później nie zapomnę do końca życia ;)))) i zawsze będę miło wspominać mimo że nasze drogi rozbiegły się w późniejszym czasie.
Deklaracja ma jeszcze przez jakiś czas gorszyła część mieszkańców, aż w końcu zniknęła z ręki jakiegoś oburzonego osobnika uzbrojonego w czerwoną farbę i pędzel na kilka dni przed świętem maryjnym, które to święto wypuszcza procesje. Ale to nie koniec historii. Ku mojemu zaskoczeniu, kilka miesięcy później, obok czerwonego prostokąta będącego wynikiem działań zgorszonego nieczułego osobnika, pojawił się napis: KOCHAM JUSTYNĘ - i podpis: KAŚKA :)))))))) a jednak, stałam się dla kogoś inspiracją! ;) Lecz i on z czasem zniknął. W mojej pamięci pozostało wspomnienie, któremu - za każdym przypomnieniem - towarzyszy okolicznościowy radosny i jedyny w swoim rodzaju uśmiech.... :)))))) ech...

A jak z Waszymi szaleństwami tudzież zabawnymi historiami? z chęcią poczytam i pouśmiecham się :)))) kobieta potrafi być szalona, szczególnie wtedy, kiedy kocha, nieprawdaż? :))))) ja nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.... ;))))))
Pozdrawiam wszystkie szalone z miłości :)
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 8 wrz 2007, o 21:38

:D :D :D :D :D Podoba mi sie ta historyjka :D :D :D
Viva la revolución
Awatar użytkownika
Malgorzata
super forma
super forma
Posty: 2849
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław-Baile Atha Cliath

Post autor: Malgorzata » 9 wrz 2007, o 04:13

Fajowo :D
Racjonalne myślenie to iluzja..
Nova333
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: podobo z Ziemi ;)

Post autor: Nova333 » 9 wrz 2007, o 10:54

ojej:Ppodziwiam za odwage;) i gratuluje pomyslu;P
6_i_pol_dnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 8 cze 2007, o 00:00

Post autor: 6_i_pol_dnia » 9 wrz 2007, o 11:44

Szczerze mówiąc, teraz to i ja podziwiam swoją niegdysiejszą odwagę... ;)
Nova333
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: podobo z Ziemi ;)

Post autor: Nova333 » 9 wrz 2007, o 13:07

widac ze z milosci jestesmy zdolne robic rozne rzeczy.. :P zastanawiam sie czy z "kolejna miloscia" jestesmy w stanie bardziej czy mniej sie "poswiecac" :P chociaz to zalezy chyba indywidualnie od osoby i naszej nowej milosci <oby jak najmniej nowych bylo> :P
6_i_pol_dnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 8 cze 2007, o 00:00

Post autor: 6_i_pol_dnia » 9 wrz 2007, o 18:19

Nova333 pisze:widac ze z milosci jestesmy zdolne robic rozne rzeczy.. :P zastanawiam sie czy z "kolejna miloscia" jestesmy w stanie bardziej czy mniej sie "poswiecac" :P chociaz to zalezy chyba indywidualnie od osoby i naszej nowej milosci <oby jak najmniej nowych bylo> :P
To zależy, z miłością nigdy nie wiadomo :) Czy bardziej czy mniej - myślę, że nie ma co wartościować. Po prostu inaczej. Zmieniamy się, czyt. starzejemy, i zmienia się forma "poświęcania". W pewnym wieku już nie wszystko przystoi ;) Chociaż nie wiem, bo czuję, że gdybym zakochała się będąc babcią, niewykluczone, że bym wystosowała na murze podobną deklarację... ;)))))
Jeśli kiedyś jeszcze się zakocham to Ci powiem ;))))

Pozdrawiam :)))))
Nova333
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: podobo z Ziemi ;)

Post autor: Nova333 » 9 wrz 2007, o 19:43

hhmm.. masz racje ;) poswiecamy sie dla naszej Milosci, ale za kazdym razem inaczej:P wiec jak sie ponownie zakochasz;) i zrobisz cos tak odwaznego;) to z checia o tym przeczytam, gdy napiszesz;) bede czekala... ;-) [/b]
Awatar użytkownika
brak_koncepcji
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 29 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszau baj najt.

Post autor: brak_koncepcji » 10 wrz 2007, o 13:10

bardzo mi się podoba :)
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Post autor: taka_panna » 10 wrz 2007, o 15:27

my tez sobie tak pisalysmy w roznych miejscach..
ale najbardziej podoba mi sie ta czerwona farba, no i ze ktos wzial z ciebie przyklad :D
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
GIA_21
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 5 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław juz tylko sercem/ Warszawa...

Post autor: GIA_21 » 10 wrz 2007, o 16:01

Przygoda rewelacyjna:)

U mnie jest jedna rzecz ,z której zawsze będę się śmiała. Od kiedy pamiętam jako przykładna obywatelka kupowałam bilety mpk ,nawet na przejazd dwóch przystanków! Ta "poukładność".... Od poznania pewnej kobiety teraz i bez Niej. jeżdżę non stop na gapę !! I bardzo, bardzo mi z tym fajnie :) :) Mam jeden bilecik "miesięczny" nieśmigany ! :) a co!
Czy to nie cudowne, że jutro będzie nowy dzień, i to na dodatek zupełnie wolny od pomyłek? [size=50][Ania z Zielonego Wzgórza][/size]
Nova333
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: podobo z Ziemi ;)

Post autor: Nova333 » 10 wrz 2007, o 16:23

hahaha.. to rzeczywiscie gapowniczka z Ciebie:P to pilnuj tylko tego jedynego bileciku :D moze pojedziesz kiedys na nim po swoje "Szczescie".. :P
Awatar użytkownika
GIA_21
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 5 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław juz tylko sercem/ Warszawa...

Post autor: GIA_21 » 10 wrz 2007, o 16:56

Nova333 pisze:hahaha.. to rzeczywiscie gapowniczka z Ciebie:P to pilnuj tylko tego jedynego bileciku :D moze pojedziesz kiedys na nim po swoje "Szczescie".. :P
W drodze powrotnej na pewno skasuje :P
Do tego czasu to ja zaoszczędzę , że ho ho, a bilecik straci barwy :) i będę oszczędzać na paliwie :P
Czy to nie cudowne, że jutro będzie nowy dzień, i to na dodatek zupełnie wolny od pomyłek? [size=50][Ania z Zielonego Wzgórza][/size]
Nova333
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: podobo z Ziemi ;)

Post autor: Nova333 » 10 wrz 2007, o 17:07

oszczedzaj oszczedzaj;) potem przyjdzie moment i oszczednosci sie baaardzo przydadza;0 a jak nie bedziesz wiedziala co z nimi zrobic:P to ja z checia rozwiaze Twoj problem;P mozesz mi je podarowac :oops: heheh :P:D;)
SILNA88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

POPIERAM , fajkny pomysł :)

Post autor: SILNA88 » 10 wrz 2007, o 18:10

Bardzo fajny pomysł miałaś
:D . ( tylko trzeba bardzo uważać żeby nikt niewidział jak ktoś pisze i niepodkablował dzielnicowemu . Albo jeszcze gorzej : dzielnicowy - Po co problemy ) . Jak znajdę odpowiednią dziewczynę i będę z Nią to TEZ TAK ZROBIE . Gratuluję odwagi i pozdrawiam :twisted: :cool:
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 10 wrz 2007, o 19:23

Silna, dlugo juz tu jestes, nie pora nauczyc sie cytowac? Bo ciezko sie czyta...
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Ita_mar
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 256
Rejestracja: 6 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: z porannej grzędy:)

Post autor: Ita_mar » 27 sty 2008, o 20:25

z miłości...
nauczyłam sie pisać fajne listy do dziewczyn-miałam wtedy 8 lat... :)
Aidma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 355
Rejestracja: 5 cze 2006, o 00:00

Post autor: Aidma » 27 sty 2008, o 21:17

- - - ... - - - ja to taka zwariowana chyba nie jestem jednak;(...chociaz.. :cool:
Awatar użytkownika
aniaaa84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 14 mar 2008, o 01:00

Post autor: aniaaa84 » 20 mar 2008, o 20:38

Przygoda naprawde superrrrr...! sama czegoś takiego nie przezylam, a nie ukrywam, ze bardzo bym chciala :cool: czasem mam ochote na chwileczke zapomnienia
Awatar użytkownika
Nightingale
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 204
Rejestracja: 17 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: Nightingale » 22 mar 2008, o 19:18

GIA_21 pisze: (...)jeżdżę non stop na gapę !! (...)
No no, to uwazaj jak przyjedziesz do pozka, bo u nas strasznie wysokie mandaty sa ;)
No matter how hard you try, there's nothing you can do...
Lime
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 101
Rejestracja: 24 lut 2008, o 00:00

Post autor: Lime » 22 mar 2008, o 20:26

Super miałaś pomysł 6_i_pol_dnia. Chyba też tak zrobie, o ile nie zbraknie mi odwagi. :wink:
6_i_pol_dnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 8 cze 2007, o 00:00

Post autor: 6_i_pol_dnia » 20 kwie 2008, o 23:36

Lime pisze:Super miałaś pomysł 6_i_pol_dnia. Chyba też tak zrobie, o ile nie zbraknie mi odwagi. :wink:
To powodzenia życzę :)) niezła przygoda, a i wnukom będzie co opowiadać ;))))
6_i_pol_dnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 8 cze 2007, o 00:00

Post autor: 6_i_pol_dnia » 20 kwie 2008, o 23:40

aniaaa84 pisze:Przygoda naprawde superrrrr...! sama czegoś takiego nie przezylam, a nie ukrywam, ze bardzo bym chciala :cool: czasem mam ochote na chwileczke zapomnienia
zapomnienia? właśnie wręcz przeciwnie! :)
Wiar
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 832
Rejestracja: 6 lip 2008, o 02:00

Post autor: Wiar » 4 lis 2008, o 01:13

świetna historia:]
dobrze,że Cię jakiś Pan Władza nieżyczliwy nie złapał pod tą ścianą;]

Kiedyś byłam z dziewczyną,która kochała ważki! Wszelkiego rodzaju,rysunki,biżuterię w kształcie ważek itd..miała też tatuaż-ważkę.Te ważki to była wręcz taka jej mała obsesja..
Kiedyś przyszłam na spotkanie z nią(do pubu,w którym często bywałyśmy i wielu naszych znajomych również) z namalowanymi ważkami na bluzie.
Wielka ważka na plecach,druga na sercu i rękawy w ważkach.
Jej mina-bezcenna! :]
Malowałam też ważki markerem w różnych miejscach,na przystankach autobusowych pod rozkładami jazdy np.;P Potem dostawałam nagle sms`aa:`Znalazłam następną ważkę.Dzięęęęęękuję:*`
Ehh wspomnienia... ;]
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Post autor: Lidia777 » 4 lis 2008, o 09:46

Mam wrazenie jakbym juz kiedys czytala na forum ta historie ale nie jestem pewna...
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
Wiar
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 832
Rejestracja: 6 lip 2008, o 02:00

Post autor: Wiar » 4 lis 2008, o 11:31

Jeśli chodzi o moją historię..to musi być tylko wrażenie;]
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Post autor: Lidia777 » 4 lis 2008, o 17:59

Wiar pisze:Jeśli chodzi o moją historię..to musi być tylko wrażenie;]
Chodzi mi o napis na murze, choc Twoja tez mi sie podoba:)
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Post autor: implant » 5 lis 2008, o 09:05

A ja jestem taka banalna - piszę Mojej Ukochanej pamiętnik, który dostanie kiedy odejdzie :(
Awatar użytkownika
DamaPikowa
super forma
super forma
Posty: 1192
Rejestracja: 7 mar 2008, o 01:00

Post autor: DamaPikowa » 5 lis 2008, o 10:45

implant pisze:A ja jestem taka banalna - piszę Mojej Ukochanej pamiętnik, który dostanie kiedy odejdzie :(
Jesteś pewna, że to dobry pomysł? Dla mnie to brzmi wręcz jak zachęta: "A jak odejdziesz, to dostaniesz prezencik"
"W kręgu wiernych i nie-wiernych
Mych przyjaciół znamienitych,
Odszedł rozum od postępu
Czynów durnych-bo przepitych."
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Post autor: implant » 5 lis 2008, o 10:48

Czy sądziłaś, że Ona wie?
ODPOWIEDZ