Kobieta w meskim wydaniu

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MI$
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2003, o 00:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: MI$ » 21 wrz 2011, o 15:45

Myślę, że ten cytat będzie tu pasował:
Dr Joanna Roszak z Katedry Psychologii Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przeanalizowała jak postrzegamy osoby zachowujące się w sposób odbiegający od stereotypów płciowych. Z badań wynika, że mogą być one odbierane jako mniej zaradne, uzdolnione i szanowane oraz nie tak lubiane jak osoby zachowujące się pod tym względem typowo. Co więcej, często niżej ocenia się szanse takich osób na sukces w życiu rodzinnym i zawodowym oraz na to, że będą szczęśliwe. Psycholożka tłumaczy tę tendencję tzw. „efektem odwetu”, który przejawia się negatywnymi ocenami i sankcjami społecznymi, z jakimi mogą się spotkać osoby niestereotypowe.
wiecej: http://www.centrumprasowe.swps.pl/badan ... wych-ludzi
W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.
nando1975
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 00:00

Re:

Post autor: nando1975 » 21 wrz 2011, o 19:17

FR pisze:Ja zyjac na tym swiecie sporo lat nie moge sobie wytlumaczyc na czym to polega, ze kobiete pociaga mezczyzna. :) Tez tego nie rozumiem...kobiety a owszem: kobiece, "meskie", wysokie, niskie, ladne, brzydkie, z miseczka A i z miseczka D, inteligentki w okularach i wylansowane Barbie, zdecydowane czego chca i rozchwiane emocjonalnie...parafrazujac reklame Pedigree "Kobiety gora". :)

Wytlumaczyc wiec nie wytlumacze, ale moge pofantazjowac:
wzrokowo:

kobieta z krotkimi wlosami nie jest mezczyzna - jest krotkowlosa kobieta
kobieta w szerokich spodniach nie jest mezczyzna - pod tymi spodniami, jest piekne kobiece cialo
kobieta z krawatem nie jest mezczyzna - jest kobieta z nutka dystansu do podzialu plci
kobieta w garniturze nie jest mezczyzna - pod tym garniturem jest kobiece cialo, ktoremu garnitur dodaje pewnosci siebie w ruchach

i tu przechodzimi do duchowo:

Lepiej bym tego nie ujeła. Bardzo podoba mi się Twój sposób rozumowania. Ludzie są różni, a przeciwieństwa się przyciągają:) Chodzi o to żeby każdy znalazł coś dla siebie. Często tzw. kobiece lesbijki , ubierające się w sukienki mają mózg jak najbardziej męski... I te również znajdą kogoś dla siebie. Nie rozumię po co racjonalizowac, szufladkowac...W każdym związku jest tak , że jedno ma mocniejszy charakter od drugiego. Bardzo żadko można spotkac partnerstwo, ale istnieją i takie perełki. Pozdrawiam
To nie fryzura, spodnie, garniak sa meskie...bo to sa bezosobowe rzeczy. To co uwazamy, za meskie (czy slusznie czy nie to inna historia) to:
- wladza
- zdecydowanie
- opanowanie
- rzeczowosc, konkrety
- przywodztwo
- dominacja
- swoboda w zachowaniu (zauwazylyscie moze, ze "kobiece" jest smianie sie skromnym "hihihi", a smianie sie w glos, wprost z przepony to juz "meski" brecht? :) )
- wolnosc, nieogladanie sie na opinie innych
- itp.

Tak wiec, w pelni rozumiem, ze atrakcyjne sa kobiety, ktore powyzsze cechy charakteru/usposobienia maja. W pelni rozumiem, ze atrakcyjne sa te, ktore te cechy popieraja, podkreslaja wygladem.

Fantazje zakoncze tym, ze prywatnie uwielbiam ludzi, ktorzy maja odwage smiac sie rubasznie, calym cialem nie patrzac na konwenanse.
lisc_miety
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 30 lis 2010, o 08:34

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: lisc_miety » 21 wrz 2011, o 19:34

Podsumowując : ATRAKCYJNA jest Ta, która się nam podoba. Kobieca, ta która śmieje się "hihi" ( cytat ) władzy w twarz, machając z wdziękiem "cyckami" ( też cytat ) , nawet jeśli owe "cycki " ( to slowo to jakiś dramat nawet podczas cytowania ) wychodzą zamaszystym ruchem ( władczym ? ) spode koszuli i opadają ku obniżonemu krokowi spodni :) Teraz już wiem, dziekuję, wdrożę w życie i na własnej skorze poczuję czy działa ;)
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: triplemint » 23 wrz 2011, o 08:27

Chciałabym odnieść się do słów pań, które nie potrafią zrozumieć dlaczego kobieta, która jest z tzw. "męską kobietą" ( swoją droga co za idiotyczne określenie ) nie zwiąże się z mężczyzną. Przecież kobiecość to delikatność, wiotkość itp. Sądziłam, że tylko średnio rozgarnięci hetero są w stanie takimi kategoriami patrzeć na świat. Mi nie podoba się delikatność i wiotkość. Nie podobają mi się szpilki i długie włosy. Nie podoba mi się śmiech "hihihi". Wręcz przeciwnie. I czy to znaczy, że podświadomie potrzebuję faceta? Cóż za hipokryzja. Żyję tyle lat na tym świecie, że dawno odpowiedziałam sobie na pytanie kim jestem. Jeden woli las, drugi córki gajowego. Jeden delikatność i wiotkość, a drugi rubaszny śmiech i "pory". A jeżeli ktoś dalej nie rozumie, to radzę trochę dorosnąć i poobserwować świat. I najlepiej się więcej nie wypowiadać.
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: agapoem » 25 wrz 2011, o 08:41

triplemint pisze:Chciałabym odnieść się do słów pań, które nie potrafią zrozumieć dlaczego kobieta, która jest z tzw. "męską kobietą" ( swoją droga co za idiotyczne określenie ) nie zwiąże się z mężczyzną. Przecież kobiecość to delikatność, wiotkość itp. Sądziłam, że tylko średnio rozgarnięci hetero są w stanie takimi kategoriami patrzeć na świat. Mi nie podoba się delikatność i wiotkość. Nie podobają mi się szpilki i długie włosy. Nie podoba mi się śmiech "hihihi". Wręcz przeciwnie. I czy to znaczy, że podświadomie potrzebuję faceta? Cóż za hipokryzja. Żyję tyle lat na tym świecie, że dawno odpowiedziałam sobie na pytanie kim jestem. Jeden woli las, drugi córki gajowego. Jeden delikatność i wiotkość, a drugi rubaszny śmiech i "pory". A jeżeli ktoś dalej nie rozumie, to radzę trochę dorosnąć i poobserwować świat. I najlepiej się więcej nie wypowiadać.
Prawo do wypowiadania się na forum ma każdy, ale jak widać nie każdy ma tego świadomość, nie pomaga tu nawet obserwowanie świata. A pani chyba nie zrozumiała tematu skoro uważa, iż foremki odpowiadają sobie tutaj na pytanie- dlaczego męska kobieta nie zwiąże się z mężczyzną :roll:
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
WildGirl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:26

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: WildGirl » 25 wrz 2011, o 12:02

Ja nie lubię ani w zupełności męskich ani kobiecych , takie po środku lubię , jak ta sama kobieta ubierze sukienkę i lubię jak przyjdzie też z krawatem w marynarce. Ważny jest dla mnie makeup kredka , szminka jak kobieta wychodzi poza dom bez tego to hmm nie dla mnie , odrzuca mnie kobieta bez make up która spotkam na ulicy , jeżeli chodzi o te "babo chłopy" bez obrazy ale się ich boje . Taaa lesbijka boi się lesbijki po prostu omijam z daleka te w porach w których mozna by nosić ziemniaki , bez make up ,z twarzą dresiary . Wolę drobne chude kobiety , które potrafią ubrać sukienkę lub krawat , mają raz krótkie raz długie włosy i urozmaicają swój ubiór. Zwłaszcza działa na mnie uśmiech
Artysta musi zatrzeć ślady potu, wylanego przy tworzeniu swego dzieła. Widoczny wysiłek jest bowiem zbyt małym wysiłkiem.
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: triplemint » 26 wrz 2011, o 14:20

Agapoem... to chyba Ty tutaj czegoś nie zrozumiałaś...
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
Awatar użytkownika
bercia16
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 145
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 08:27
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kobieta w meskim wydaniu

Post autor: bercia16 » 26 wrz 2011, o 17:34

Myślę, że najważniejsze by kobieta była sobą. Jeśli ktoś źle czuje się w danym ubraniu/stylu to na pewno będzie wyglądał i zachowywał się nienaturalnie. Zapewniam, że zarówno "męska" jak i "kobieca" kobieta może być atrakcyjna.
Twardzielka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 2 maja 2012, o 18:08
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon

Dlaczego one wolą ..

Post autor: Twardzielka » 8 maja 2012, o 15:10

Witam. Tak się od rana zastanawiam dlaczego większość z was woli męskie dziewczyny ?
Dlaczego kręcą was krótkie włosy , ubieranie '' po męsku '' , męskie zachowania skoro jesteście lesbijkami ?
Zauroczyłaś mnie ślicznotko <3
RoxanaKrk
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, o 14:51

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: RoxanaKrk » 8 maja 2012, o 15:14

Tez mnie to ciekawi. Ja sama wole jednak dziewczyny, które widać że są dziewczynami. Mają długie włosy itp. Chodź sama taka silniejsza mentalność i zdecydowanie by mi nie przeszkadzało, oraz takie "męsko-szarmanckie" zachowania również. :)
Awatar użytkownika
shamrock
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 15 gru 2009, o 01:00

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: shamrock » 8 maja 2012, o 15:29

To że większość taka jest, nie znaczy, że większość takie woli.
I've searched the universe and found myself within her eyes.
Twardzielka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 2 maja 2012, o 18:08
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Twardzielka » 8 maja 2012, o 15:36

shamrock pisze:To że większość taka jest, nie znaczy, że większość takie woli.
No niby nie . Ja nie jestem jakaś szczególnie kobieca ale nie bandażuje sobie piersi i nie noszę męskich gaci . I denerwuje mnie takie coś bo widzę tego pełno na is ja lubię kobiety ogólnie a nie tylko takie co łączy mnie z taką krocze . Przecież nawet wogóle wyglądają jak faceci , nawet twarzą już pozują ..
Zauroczyłaś mnie ślicznotko <3
myszkadaisy
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 252
Rejestracja: 28 sty 2012, o 15:50

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: myszkadaisy » 8 maja 2012, o 15:39

Ja to lubie kobiece z "męską" inteligencją.
Twardzielka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 2 maja 2012, o 18:08
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Twardzielka » 8 maja 2012, o 15:51

myszkadaisy pisze:Ja to lubie kobiece z "męską" inteligencją.
Za to ja lubię z ''kobiecą'' wrażliwością.
Zauroczyłaś mnie ślicznotko <3
RoxanaKrk
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, o 14:51

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: RoxanaKrk » 8 maja 2012, o 15:56

No i jak widać "co kto lubi", każda z nas będzie wolała co innego i jest to dobre i naturalne. ;)
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: weirdo » 8 maja 2012, o 16:02

a gdzie te dane statystyczne, że większość z nas woli "męskie" kobiety? :) Ja lubię takie, które mają w sobie coś pociągającego, coś co do mnie akurat "przemówi". I to nie tyle kwestia ubioru, co raczej zachowania. Aczkolwiek przyznaję się bez bicia, kobiety niemalże ogolone na łyso nie pociągają mnie w ogóle:) Ale to moje upodobania. Dla kogoś innego taka kobieta może być superseksualna, bo przecież o gustach trudno dyskutować.
Nossa32
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2012, o 14:56
Lokalizacja: Waerszawa

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Nossa32 » 8 maja 2012, o 16:13

shamrock pisze:To że większość taka jest, nie znaczy, że większość takie woli.
Prawda,że większość taka jest...niestety :cry: Ja jestem kobieca i uznaje kobiety les kobiece :D .
Pozdrawiam.
Smig11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 102
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:48

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Smig11 » 8 maja 2012, o 18:11

Ją tam wolę kobiece les:p kocham delikatność:p długie włosy:) jeszcze jak kobieta nimi zarzuca:D boskosc! Ale żeby nie było nie mam nic do męskich,:) ale każdy ma wybór:)
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: triplemint » 8 maja 2012, o 19:16

Temat był przerabiany wiele razy. A wiele z Was ciągle się zastanawia nad rzeczą oczywistą jak świat światem: jeden woli las a drugi córki gajowego. Ja wolę te "męskie", choć określenie to zapewne zostało wymyślone przez faceta i jest okropne. I co z tego? Po co się nad tym zastanawiać i rozgrzebywać cudze preferencje estetyczno-erotyczne? :cool:
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: clodine » 8 maja 2012, o 19:22

A ja myślałam że jest na odwrót... spotkałam się z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat dziewczyn które wolą te "męskie". Osobiście lubię oba typy, jedynie skrajność mnie odrzuca.
Twardzielka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 2 maja 2012, o 18:08
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Twardzielka » 8 maja 2012, o 21:51

Ja tak jak mówiłam jestem taka pośrodku i góra taką zaakceptuje. A gdy widzę mega męskie to na ulicy specjalnie pytam '' ma PAN może ognia ? '' :D
Zauroczyłaś mnie ślicznotko <3
Twardzielka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 2 maja 2012, o 18:08
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Twardzielka » 8 maja 2012, o 21:51

Ja tak jak mówiłam jestem taka pośrodku i góra taką zaakceptuje. A gdy widzę mega męskie to na ulicy specjalnie pytam '' ma PAN może ognia ? '' :D
Zauroczyłaś mnie ślicznotko <3
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: babette » 8 maja 2012, o 22:14

Kojarze taki twoj nocny post na forum, ktory jako ogloszenie szybko wylecial, ale sprowadzal sie do zakochania. W kimkolwiek, byle z kujawsko-pomorskiego.
Coz, niektorzy maja preferencje, inni kilometrowke.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Arizona13
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 11:40

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: Arizona13 » 8 maja 2012, o 23:07

Osobiscie nie mam zielonego pojecia dlaczego wybieram tak a nie inaczej. Najciekawsze jest to ze zawsze jestem zaskoczona, wczesniej czy pozniej, dla jakiej kobiety stracilam glowe czy serce. Ciekawa sprawa, a mowia ze serce nie sluga... .
Moj gust zawsze pada na niebanalnosc, ale wiem jedno ze nie lubie ( i wybaczcie mi jesli kogos uraze ) i nie czuje sie dobrze, wrecz zle w towarzystwie kobiet, ktore chca byc, czuc i zachowywyac sie jak mezczyzna, w tym bardzo zaznaczajcym sie stopniu. Gdybym chciala faceta, to by bym byla z nim a nie z kobieta ktora chce nim byc.
Podkreslam ze szanuje i toleruje wszystkie style ( a po to mowie zeby zaraz na mnie pewne sie foremki nie rzucily) ale unikam tego co nie lubie albo co wprowadza mnie w zaklopotanie.
Osobiscie mowi o sobie UNIsEX, nie jestem zbyt kobieca, ale nie jestem ani troche butch. Nie mam krotkich wlosow, nie nosze przepisowych ciuchow, ale potrafie odroznic sytuacje jak sie ubrac i jak wypada zachowac.
WIec mam pytanie: co Wy sadzicie na teamt typu UNISEX? Pociaga Was? Interesuje? Czy moze jednak te skrajnosci?
pozdrawiam!
aligator21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2007, o 00:00

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: aligator21 » 8 maja 2012, o 23:50

Trochę tego wszystkie nie czaje. Muszę zabrać głos, bo ten motyw, który pojawia się w tytule postu poruszany jest często. I dziwi mnie to, że z taką częstotliwością jest on maglowany. Ludzie są tak skomplikowanymi stworami, że trudno tak podzielić kobity na: kobiece, butch, unisex. Przecież to zależy od osobowości, od cech charakteru, od zachowania (nie tego powierzchownego dla ludzi). Można by podać wiele przykładów, że ten podział nijak ma się do rzeczywistości. Każdy kto żyje trochę więcej lat niż przeciętny słuchacz Seleny Gomez to chyba wie, że klasyfikować można sobie gady, ptaki i ssaki a nie ludzi. Zawsze mi się wydawało, że ludzie zakochują się w osobach a nie w stylach. Choć rozumiem że dla pewnych jednostek wyznacznikiem tego kim "mogę się zainteresować" jest strój, fryz. Dla mnie też to ma jakieś znaczenie ale szybko jest to weryfikowane przez bliski kontakt z daną osobą. I nagle okazuje się, że zafascynowała mnie jakaś kobieca (męska) "wiejska brzydula" z krótkimi (długimi) włosami ubrana po męsku (kobiecemu).
badattitude
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:57

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: badattitude » 9 maja 2012, o 00:13

Swięta racja Aligatorze!

Czy dla Was naprawdę kobiecość to wyłącznie ubiór i fryzura? To skoro scięłam włosy już jestem męska? Ja myślę że kobiecość to coś więcej. Kobiecość promieniuje od środka, nie wynika z ubioru. Nigdy nie widziałyście kobiecej krótkowłosej dziewczyny w trampkach, t-shircie i jeansach?

Osobiście lubię ludzi którzy są "jacyś" - to się tyczy znajomych, przyjaciól, partnerek. Nie podporządkowują się stereotypom - nie zachowują się i nie wyglądają jak wszyscy wkoło. Przeraża mnie moje pokolenie - klon na klonie i klonem pogania...
kowalskazuzia
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:37

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: kowalskazuzia » 9 maja 2012, o 07:53

brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki... :D
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: fleurdumal » 9 maja 2012, o 08:11

Dlaczego ONE nie przejrzą starszych wątków i nie przeczytają tych (już być może) megabajtów danych na ten temat? Geez. :roll:
http://centaurus.org.pl/
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: zurawina32 » 9 maja 2012, o 10:11

Osobiście nie preferuję babochłopów i nie widzę w nich-w ich wyglądzie fizycznym-nic atrakcyjnego. Gdybym chciała mieć faceta to bym go miała a nie szukała jego namiastki.Jeśli chodzi o to dlaczego większość lesbijek woli kobiety męskie(paradoks)to wydaje mi się,że po części wynika to z pozornie mocniejszej osobowości typu macho a po części może np.z braku rodzinnego ciepła lub nieakceptacji swojej orientacji i szukania oparcia w"mężczyźnie".A może po prostu ze swoiście pojętej"mody"na zwrócenie na siebie uwagi otoczenia.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Dlaczego one wolą ..

Post autor: fleurdumal » 9 maja 2012, o 10:53

Tylko mentalny babochłop używa określeń w rodzaju - babochłop. Nie ważne, jak długie masz włosy, paznokietki i obcasiki, miła koleżanko. Jednymi z ważniejszych bowiem cech, uznanych w naszym kręgu kulturowym za kobiece są subtelność, delikatność, kultura. Osobie, która o innej kobiecie mówi "babochłop" zdecydowanie ich brak.
Mnie się kobiety o stereotypowo "kobiecym" wyglądzie nie podobają w ogóle. Jednak nie wyśmiewam ich, nie tępię, nie używam określeń takich jak "blachara", "lachon" etc. To zaś, moim zdaniem odpowiedniki słowa "babochłop" w odniesieniu do femme.

Dla mnie Twoje poglądy są tyle warte - wybacz szczerość - co np opinie typu "Lesbijki wiążą się z kobietami, bo skrzywdził je kiedyś facet, nie spotkały odpowiedniego, lub żaden ich nie chciał... a może po prostu swoiście pojęta"moda"na zwrócenie na siebie uwagi otoczenia." LOL.

Gwoli wyjaśnienia, ani sama nie jestem butch, ani moja dziewczyna, ani też szczególnie za tym stylem nie szaleję, choć w ostateczności wolę od dziewczątek w sukieneczkach i obcasikach. Tylko flaki mi się wywracają, gdy widzę kolejny na przestrzeni lat temat będący pretekstem do zlotu pseudokobiecych (bo zajadłych i agresywnych) czarownic.
http://centaurus.org.pl/
ODPOWIEDZ