Z Ukrycia i Cienia.. Krzycze Jestem!

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Miss Lauryn
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2007, o 00:00

Z Ukrycia i Cienia.. Krzycze Jestem!

Post autor: Miss Lauryn » 16 gru 2007, o 17:10

Witajcie! Ostatnio czuje jakby cały mój świat wypadł mi z moich rąk. Mam mętlik w głowie. Cały czas żyłam w poczuciu że jestem osobą heteroseksualną, ale ostatnio wszystko wydaje mi się inne, obce. Rzeczy które kiedyś stanowiły dla mnie priorytety, dziś tracą na wartości. Mimo to głęboko w sercu czuję radość bo chyba odnalazłam drogę którą powinnam podążać i która przyniesie mi upragnione szczęście. Wiem jedno kocham kobiety. Uwielbiam ich błysk w oku, to jak sie poruszają, jak mówią. Jenak obawiam się jednej rzeczy, ponieważ obracam się w środowisku samych hetero nie posiadam żadnej styczności z lesbijkami w realnym świecie. Jestem osobą która dopiero wchodzi w środowisko lesbijskie. Więc nawet gdy jakaś lesbijka mija mnie na ulicy nie potrafię jej rozpoznać. Dodatkowo mieszkam w małej miejscowości pod Poznaniem co także stanowi utrudnienia. Myślałam o tym aby wybrać się na branżówkę i tam kogoś poznać ale nie wiem, czy to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Jak Wy zaczynałyście swoją przygodę w tym świecie? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc:*
akeme
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 9 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: akeme » 16 gru 2007, o 20:33

burzliwie... nawet bardzo. trzeba było zerwać zaręczyny (a do ślubu zostało raptem 6 miesięcy) ale jakoś się udało przewalczyć. też stawiam pierwsze kroki. co do branżówki... zależy jaką jesteś Kobietą. jesli jesteś wyzwolona to śmiało. ja przypadkiem znalazłam się na branzowej imprezie i trochę mnie to zaszokowało :shock: . to znaczy sama impreza mi sie podobała, ale nie wiem czy to jest dobry sposób na 'inicjację'. zalezy od Ciebie :wink: swoją drogą, tez pochodzę z małego miasta, pewnie jeszcze sporo szumu bedzie w związku z moim przejściem na 'ciemną stronę mocy'
powodzenia w każdym razie :D
Awatar użytkownika
Cha-Cha
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 29 lis 2007, o 00:00

Post autor: Cha-Cha » 16 gru 2007, o 22:17

hej. ja też jestem z małego miastka ale powiem Wam jedno-jest Nas bardzo dużo a o wiele więcej się jeszcze ukrywa :( Ostatnio zrobiłam wyskok do stolicy na imprezkę.Nie wyobrażacie sobie ile spotkałam "znajonych" z mojej "wioski" :cool: szok!!!
Trzymam za Was kciuki i powodzenia na "nowej" drodze życia!!
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Re: Z Ukrycia i Cienia.. Krzycze Jestem!

Post autor: Ciri » 17 gru 2007, o 07:00

Miss Lauryn pisze:Mimo to głęboko w sercu czuję radość bo odnalazłam drogę którą powinnam podążać i która przyniesie mi upragnione szczęście.
I o to chodzi.
Podążaj tą drogą, która przyniesie Ci szczęście, a nie tą, która prowadzi do branżówek (chyba, że akurat są to drogi zbieżne, cóż.;).
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
brak_koncepcji
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 29 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszau baj najt.

Post autor: brak_koncepcji » 17 gru 2007, o 15:39

Czasem te branżówki mogą pomóc, ale grunt to żeby się nie nastawiać:)
Awatar użytkownika
Bzdziagwa
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 23 maja 2007, o 00:00

Re: Z Ukrycia i Cienia.. Krzycze Jestem!

Post autor: Bzdziagwa » 17 gru 2007, o 19:34

Miss Lauryn pisze:Jenak obawiam się jednej rzeczy, ponieważ obracam się w środowisku samych hetero nie posiadam żadnej styczności z lesbijkami w realnym świecie.
Oj, żebyś się nie zdziwiła...
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 18 gru 2007, o 08:54

sadze, że na pewno na 30 osób które znasz
1 jest osobą homoseksualna..
(jak nie więcej, no ale wszak znaczna część się przenosi do większych miast bo tam łatwiej żyć)

pomyśl więc ile takich osób żyje w Twojej okolicy :D
ODPOWIEDZ