Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ev3ry
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław/ Olsztyn

Post autor: ev3ry » 27 lut 2008, o 19:15

Nobody... wiem ze wiek byc moze nie ma nic do tego, ale jak czytam Twoje pomysły na zagajenie kobiety- można chyba nawet określić dojrzałej ;) to wydaje mi sie że masz niewiele więcej niż 19 lat. To że ona się do Ciebie uśmiecha może oznaczać jedynie jej sympatię do Ciebie, nie sądzę aby chodziło o coś więcej... a już na pewno nie można powiedzieć że myśli o Tobie jak o potencjalnej partnerce seksualnej czy innej.
Większość kobiet to bi, jeśli nie les... każda chyba z nas ma w sobie coś z lesbijki i w momencie trafienia na odpowiednią drugą nagle się to ujawnia, na dłuższą chwilę bądź na krótszą... Ja osobiście wiem kiedy rozmawiam i kiedy spotykam lesbijkę, tego raczej nie da sie nie poczuć...przynajmniej mi się nie zdarzyło pomylić.

A jak będziesz na siłę próbowała ją zagadnąć lub zwrócić swoją uwagę to może odnieść odwrotny skutek. A jej złością po otrzymaniu róży się nie przejmuj, pewnie ma dosyć cichych wielbicieli...tym bardziej jeśli jest taka piękna.
Awatar użytkownika
rock_me
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 950
Rejestracja: 3 gru 2007, o 00:00

Post autor: rock_me » 27 lut 2008, o 22:28

enzymowka pisze:A jak powie że nie ogląda żadnych seriali, to znaczy że to ja :rotfl:
Hmm... Enzi, nie zdawałam sobie sprawy, ze jestem Tobą 8)
[i]I must be an acrobat
To talk like this
And act like that[/i]
Awatar użytkownika
plimpton322
super forma
super forma
Posty: 1611
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: plimpton322 » 29 lut 2008, o 10:32

ev3ry pisze:Większość kobiet to bi, jeśli nie les... każda chyba z nas ma w sobie coś z lesbijki i w momencie trafienia na odpowiednią drugą nagle się to ujawnia, na dłuższą chwilę bądź na krótszą...
:shock: skąd przypuszczenie, że większość kobiet nie jest hetero? to jakby przeczy wszystkim statystykom...
i co to znaczy "ma w sobie coś z lesbijki"? tyle razy trąbiono, aby nie mylić orientacji z zachowaniem :!: :evil: nie słuchałaś autorytetów :?: :wink:
nie ma postępu bez herezji
Antri
Posty: 9
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00

Post autor: Antri » 2 mar 2008, o 13:23

Cytat: jest w tym jakaś niepewność... tajemniczość... i jest to w jakiś sposób ekscytujące.

Kiedy poznałam moją dziewczynę obie byłyśmy (tak się nam wydawało na 100%!) hetero. Najpierw raziło jedną, potem drugą... Najtrudniej było przezwyciężyć opory do czegoś nowego, dogadać się. Przez długi czas dawałyśmy niekonkretne sygnały nie wiedząc, co właściwie ta druga sobie myśli i czego chce. To było piękne...
Zdarzyło się nam najpiękniejsze, tak oceniam teraz miłość dwóch kobiet, choc jeszcze niedawno myślałam o czymś takim z niesmakiem.
Jesteśmy razem i nie wygląda na to, żeby to się miało zmienić.
Nie wiem, czy jestem les? Bi? Trudno mi siebie jakoś jednoznacznie przyporządkować. Wiem, ze JĄ kocham i ze rozumiem doskonale, jakie to potrafi być silne, wspaniałe i naturalne, tak w uczuciach jak w łóżku.
Toot
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2008, o 01:00

Post autor: Toot » 14 mar 2008, o 12:40

Może to banał,ale zakochiwałam sie zawsze w kims,kto mnie fascynował,pociągał itd. i nie mając najmniejszego kontaktu z branżą (wejście parę dni temu na to forum -zresztą, przeurocze-nie ma to jak lekka autopromocja na początek :D jest pierwszym, jakie miałam) narażałam sie na liczne porażki. Ale za to jak się "wygra",to jest juz COŚ. Chyba optymistka ze mnie,bo dla mnie zawsze potencjalną partnerka była każda kobieta nie-w-związku(nie wiem,czy to trzymanie się zasad?). Choc fakt, że kiedy się kocha heteryczkę, dla której się jest jakąś dziwną przygodą (seksualną?), to miło nie jest. :evil:


Zawsze mi sie wydawało, że gayradar nie istnieje, uważając równocześnie (nie ma to jak skromność :P ) że mimo tego faktu,akurat JA to sie świetnie na znam na rozpoznawaniu, u kogo szanse mam a u kogo nie :cool: A dopiero stąd (od Was) dowiaduję się tysiąca "przydatnych oczywistości"-że krótkie włosy, że pierścionki itp. szkoda tylko, że (według tego,co tu piszecie, co druga moja znajoma na bank musiałaby być lesbijką) to tak nie działa. A może ja coś przegapiłam :lol:

Oj, Nobla bym osobistego przyznała, za wynalezienie 100% gayradaru.

A co do tego,że można o kims wiedzieć,ze jest 100% lesbijką a mimo to nic z tego...to miałam smieszne doświadczenie. Jeden jedyny raz, kiedy spotkałam kogoś, kto się na wstępie samo-okreslił ( bedąc przy tym prześliczną dziewczyną w tzw.moim typie :)) zapałałam do tego kogoś po kilku minutach taką (wzajemną) niechęcią,że szok :lol: Ale potem mi pożyczyła namiot,więc może to jednak nie była AŻ taka niechęć? [/b]
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 14 mar 2008, o 14:48

nie ma jednoznacznych sygnałów
ale suma przeróżnych daje pewność granicząca z pewnością :D


ale w sumie, nie trzeba na nie patrzeć, bo w sumie co nas obchodzą lesbijki czy biseksualistki wogóle ?

jeśli mamy się z kims poprostu lubić, to orientacja. płec wogóle nie ma znaczenia..

a jeśli szukamy kogoś kto podoba sie nam z wzajemnościa..
to wszak te z "wzajemnościa" jest istotne
a nie przeszłość, płeć, orientacja czy przekonania
na temat własnej osoby..
6_i_pol_dnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 8 cze 2007, o 00:00

Post autor: 6_i_pol_dnia » 20 kwie 2008, o 23:18

Gryps pisze:Te, które mnie interesują, są już "sparowane", czyli wg moich zasad- poza zasięgiem. :(
Ostatnio usłyszałam taki tekst: "Dziewczyna nie ściana, zawsze można przesunąć"... :D

Choć żyjemy w dobie najróżniejszych preferencji, zakładam, że dziewczyna koleżanki nie jest ścianą, więc... ;))))


Bardzo mnie rozbawił :) bynajmniej nie jest to moja dewiza, żeby nie było ;)
elinka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 13 mar 2008, o 01:00

Post autor: elinka » 23 kwie 2008, o 14:28

tak, tak na pewno coś w tym jest, i mowie to jako osoba ktora była z poza branzy :roll: I to mnie zaintrygowała ONA, wiec to ja drazyłam temat, jej spojrzenie przeszywało mnie na wskroś, czułam ze cos sie swieci :cool: Nie trzeba miec wypisane na czole: "jestem lesbijką", takie rzeczy po prostu sie czuje, no ale trzeba miec w oczach to COS :cool:
Awatar użytkownika
saturation
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 348
Rejestracja: 12 lut 2008, o 00:00

Post autor: saturation » 27 kwie 2008, o 20:26

[quote=""Dziewczyna nie ściana, zawsze można przesunąć"[/quote]

dobre, dobre ^^
co się stało z balonem TVP2? [czyt. tivipitu]
Awatar użytkownika
wampirek
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 26 sty 2008, o 00:00

Post autor: wampirek » 28 kwie 2008, o 20:22

ev3ry pisze:Nobody... wiem ze wiek byc moze nie ma nic do tego, ale jak czytam Twoje pomysły na zagajenie kobiety- można chyba nawet określić dojrzałej ;) to wydaje mi sie że masz niewiele więcej niż 19 lat. To że ona się do Ciebie uśmiecha może oznaczać jedynie jej sympatię do Ciebie, nie sądzę aby chodziło o coś więcej... a już na pewno nie można powiedzieć że myśli o Tobie jak o potencjalnej partnerce seksualnej czy innej.
Ekhm...czy jak ja mam poniżej 19 lat i nie zadaję takich pytań to jestem nienormalna? :limo: Zniszczyłaś moje dzieciństwo.
No dobra...Droga Nobody...jeżeli zasadniczo tamta Pani była wkur...znaczy, niezadowolona była, jak jej podrzuciłaś karteczkę i różę, to znaczy, że sobie raczej takiego czegoś nie życzy. I jeżeli ją "kochasz", to to uszanuj.
ikkaa22
Posty: 1
Rejestracja: 1 lip 2007, o 00:00

Post autor: ikkaa22 » 20 maja 2008, o 21:31

Mam pytanko jak poznacz czy kobieta faktycznie jest lesbijka, czytam to forum i powiedzmy ze spełnia niektóre kryteria,,, ale jak się dowiedzieć czy na pewno nią jest? :?
Awatar użytkownika
Malgorzata
super forma
super forma
Posty: 2849
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław-Baile Atha Cliath

Post autor: Malgorzata » 20 maja 2008, o 21:45

Dziecino, skoro czytasz to forum, to nie powinnaś po raz milionowy zadawać tego samego pytania :roll:
Chyba czytasz niedokładnie, jeśli nic nie wyczytałaś :twisted:
Racjonalne myślenie to iluzja..
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 maja 2008, o 22:52

ikkaa22 pisze:Mam pytanko jak poznacz czy kobieta faktycznie jest lesbijka, czytam to forum i powiedzmy ze spełnia niektóre kryteria,,, ale jak się dowiedzieć czy na pewno nią jest? :?
A jak masz wiedzieć czy któregos dnia nie odkryjesz w sobie skłonności masochistycznych?.
Można być na chwilę obecną pewnym, że 'słońce wschodzi i zachodzi'.
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 21 maja 2008, o 04:02

ikkaa22 pisze:czytam to forum i powiedzmy ze spełnia niektóre kryteria,,,
Które z kryteriów spełniasz?
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
Bonifacy1
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 17 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bonifacy1 » 21 maja 2008, o 12:31

ikkaa22 pisze:Mam pytanko jak poznacz czy kobieta faktycznie jest lesbijka, czytam to forum i powiedzmy ze spełnia niektóre kryteria,,, ale jak się dowiedzieć czy na pewno nią jest? :?
WIEM! :twisted:
Podejdź do niej i zapytaj, czy jest zainteresowana związkiem/korelacją z mężczyzną :cool:

Małgorzata napisała:
Dziecino, skoro czytasz to forum, to nie powinnaś po raz milionowy zadawać tego samego pytania :roll:
Chyba czytasz niedokładnie, jeśli nic nie wyczytałaś :twisted:
Dobre :D
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 21 maja 2008, o 22:52

W wersji bałkańskiej.
Jak poznać lesbijkę?
Nie świeci ;-)

Nie ma perłowego makijażu, cekinów, błyszczących kolczyków, świecących ciuszków i innych typowych dodatków.
Fakt, można jeszcze trafić na obcokrajowca albo nieliczne alternatywne ;-)
ReneRuso
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 02:00

Post autor: ReneRuso » 22 maja 2008, o 19:30

moje pytanie jest do kobiet bi.
dlaczego nie dajecie szans kobietom po 40 bi.
bo ja mam problem a nic mi nie brakuje. pozdrawiam!
MadziaNSP
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2008, o 02:00

Post autor: MadziaNSP » 22 maja 2008, o 20:47

Witam wszystkich jestem tu nowa wiec trzeba się przywitać... a więc ja mam podobny problem bo też podoba mi się pewna dziewczyna znamy się jesteśmy na cześć mieliśmy razem treningi Wydaje mi się że ona jest les ale głupio walnąć prosto z mostu wiec zamierzam ją zaprosić na piwo ale nie moge jej póki co spotkać bo już skończyłam szkole a ona mieszka kawałek ode mnie ! ale zobaczymy jak to będzie :wink:
Awatar użytkownika
dobranocka13
super forma
super forma
Posty: 3030
Rejestracja: 19 lut 2006, o 00:00

Post autor: dobranocka13 » 23 maja 2008, o 08:15

ReneRuso pisze:moje pytanie jest do kobiet bi.
obojętnie w jakim wieku?
dlaczego nie dajecie szans kobietom po 40 bi.
Na co?
bo ja mam problem a nic mi nie brakuje. pozdrawiam!
A ten problem to....?
bula
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2008, o 00:00

pomoc

Post autor: bula » 26 maja 2008, o 20:26

Pinkberry pisze:Poczytać forum, jest tu mnóstwo wątków na ten temat.
Witam wiesz weszlamak tu i przeczytałam ,ze masz taki problem ja byłam w podobnej sytuacji.Iwiesz co ja poprostu ja zagadalam potem sie zaprzyjaznilam i pwolutku pytalam o rozne rzeczy tak jak np. o homo i jk byla,m pewna ze mnie lubi to jej powiedziala o sobie i sie dowiedzialam ze ona woli meszczyzn.Choć po pozniniu jej opowiedziala ze ma chlopaka i wogule.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Laya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Post autor: Laya » 28 maja 2008, o 14:57

jasne, że możliwe. Wszystko jest możliwe :twisted:
Aaricia
Posty: 9
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Post autor: Aaricia » 28 maja 2008, o 15:34

Wiem że wszystko jest możliwe. Ale czy ta sytuacja którą opisałam może świadczyć o jej zainteresowaniu moją osobą?? :roll:
Awatar użytkownika
saturation
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 348
Rejestracja: 12 lut 2008, o 00:00

Post autor: saturation » 28 maja 2008, o 15:45

jak mnie dziewczyny poprawiają włosy, to się ładnie uśmiecham i czekam co będzie dalej. bywa i tak, że jest coś dalej, a czasem, że nie :)
radzę się uśmiechać ładnie.
co się stało z balonem TVP2? [czyt. tivipitu]
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 28 maja 2008, o 19:26

ale może to juz molestowanie..?


ja bym tam się poisadaniem chłopaka,
dzieci,
czy męża
nie sugerowała..
Aaricia
Posty: 9
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Post autor: Aaricia » 28 maja 2008, o 19:55

Przyjemnie być tak molestowanym:Dprzez taką ładną panią;p...cieszę się że jesteście tak optymistycznie nastawione:)...
MadziaNSP
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2008, o 02:00

Post autor: MadziaNSP » 28 maja 2008, o 21:11

No widzisz u mnie było podobnie tyle że ja grałam z nią w jednej drużynie i był mecz i jest przerwa i siedzimy jak zwykle nawijamy i ona siedziała koło mnie i tak sie ładnie spojrzała i mi poprawiła włosy grzywke dała za ucho byłam w szoku Teraz się wymieniliśmy gg więc udoskonalam bajere:P w ogóle myśle ze ja tez sie jej podbam 1 raz w życiu potkalam osobe które ubiera sie tak samo jak ja Mamy identyczne zdanie w niektórych sprawach identyczna muzyka Normlanie wszystko ! To moje pierwsze zauroczenie wiec mysle że mi się uda:d
asiad85
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2007, o 00:00

Post autor: asiad85 » 30 maja 2008, o 00:44

Ja sugeruję metodę wprost, np: "Hejka, mam 14 latek, ale od dziecka jestem lesbijka i strasznie cie kocham, nie wiem o czym z tobą gadać, to co robimy?"



chyba to wyprobuje :cool: tylko napisze ze mam 23 latka :cool:
Awatar użytkownika
Bonifacy1
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 17 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bonifacy1 » 30 maja 2008, o 07:57

:hahaha:
Awatar użytkownika
Laya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Post autor: Laya » 30 maja 2008, o 17:45

Aaricia pisze:Wiem że wszystko jest możliwe. Ale czy ta sytuacja którą opisałam może świadczyć o jej zainteresowaniu moją osobą?? :roll:
eh... ciężko powiedzieć, może świadczyć. Myślę, że warto się do niej uroczo uśmiechać albo i odwdzięczyć kiedyś podobnym gestem :)
Aaricia
Posty: 9
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Post autor: Aaricia » 30 maja 2008, o 20:04

A co będzie jak okaże się że ona jest w pełni hetero...nie ma to jak podrywać własną brygadzistke.Pozdrawiam was cieplutko:)
ODPOWIEDZ