Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
L1905
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2017, o 15:59

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: L1905 » 4 sty 2017, o 18:09

też myślę że warto zrobic pierwszy krok tylko jak już zostało wspomniane na neutralny temat wtedy w razie braku zainteresowania drugiej strony nie wygłupisz się :) a jeśli jak piszesz motylek2402 zdarza Ci się często że kobiety gdzieś tam spoglądają na Ciebie to jest duże prawdopodobieństwo że któraś z nich będzię zainteresowana Toba
motylek2402
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2013, o 00:10

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: motylek2402 » 5 sty 2017, o 19:22

Kurcze, a ja już myślałam, że oczko to jest fajny pomysł. Ale to też chyba zależy od danej kobiety, bo gdyby mi np. jakaś puściła oczko, to byłby dla mnie jasny sygnał, że jest mną zainteresowana, no ale niestety żadna dziewczyna takiego gestu nigdy w stosunku do mnie nie zrobiła. A co byście zrobiły w sytuacji, gdyby jakaś dziewczyna wam się spodobała, nawiązała z wami rozmowę np. na przystanku, ale nic poza tym? Ja właśnie miałam taką sytuację, że dziewczyna mi się mega spodobała, zagadałam do niej, ona przed rozmową miała nietęgą minę, ale jak zaczęłyśmy rozmawiać to nawet zaczęła się uśmiechać i patrzyła mi w oczy w taki specyficzny sposób, ale zaraz nadjechał jej autobus, pożegnała się, gdy postawiła stopę na stopniu to jeszcze się obróciła i pomachała ręką a ja spadłam w otchłań, bo nie zdążyłam jej poprosić o nr telefonu ani nawet nie zapytałam o imię. Szukałam jej na fejsie, ale to się skończyło jak łapanie wściekle latającej muchy po dużym pokoju i nie udało mi się jej znaleźć (uff wszystko na jednym oddechu :) ). A teraz już jeżdżę autem i kiszka, nie spotkam jej na przystanku, a to już minęło kilka lat od tego zdarzenia i już nigdy nie do wiem się, co to za ona ;) Chociaż nie powiem, wiele razy zabujawiałam się w innych dziewczynach, ale jakoś nie miałam śmiałości zaflirtować, żeby nie wyjść na gupka :D Ech, jak tak dalej pójdzie to zostanę homodziewicą aż do ostatnich dni i nigdy nie będę wiedziała jak to jest na prawdę, a nie tylko w marzeniach...
frodzia11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2013, o 20:57

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: frodzia11 » 5 sty 2017, o 19:51

motylek2402- a jeśli na przykład zapytałabyś tą dziewczynę o numer i wtedy jej by się to nie spodobało, w sensie nie byłaby zainteresowana Tobą, a tak to przynajmniej masz miły obraz jej w głowie ;D
No ale gdybanie to tylko gdybanie, było minęło i jeszcze sporo pewnie takich sytuacji przed Tobą ;) Zobaczysz, że kiedyś spotkasz swoją Miłość ;) Może nawet to będzie ta z przystanku :) Kto wie ;)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: moja_alchemia » 5 sty 2017, o 20:20

motylek2402 pisze:Kurcze, a ja już myślałam, że oczko to jest fajny pomysł. Ale to też chyba zależy od danej kobiety, bo gdyby mi np. jakaś puściła oczko, to byłby dla mnie jasny sygnał, że jest mną zainteresowana, no ale niestety żadna dziewczyna takiego gestu nigdy w stosunku do mnie nie zrobiła. A co byście zrobiły w sytuacji, gdyby jakaś dziewczyna wam się spodobała, nawiązała z wami rozmowę np. na przystanku, ale nic poza tym? Ja właśnie miałam taką sytuację, że dziewczyna mi się mega spodobała, zagadałam do niej, ona przed rozmową miała nietęgą minę, ale jak zaczęłyśmy rozmawiać to nawet zaczęła się uśmiechać i patrzyła mi w oczy w taki specyficzny sposób, ale zaraz nadjechał jej autobus, pożegnała się, gdy postawiła stopę na stopniu to jeszcze się obróciła i pomachała ręką a ja spadłam w otchłań, bo nie zdążyłam jej poprosić o nr telefonu ani nawet nie zapytałam o imię. Szukałam jej na fejsie, ale to się skończyło jak łapanie wściekle latającej muchy po dużym pokoju i nie udało mi się jej znaleźć (uff wszystko na jednym oddechu :) ). A teraz już jeżdżę autem i kiszka, nie spotkam jej na przystanku, a to już minęło kilka lat od tego zdarzenia i już nigdy nie do wiem się, co to za ona ;) Chociaż nie powiem, wiele razy zabujawiałam się w innych dziewczynach, ale jakoś nie miałam śmiałości zaflirtować, żeby nie wyjść na gupka :D Ech, jak tak dalej pójdzie to zostanę homodziewicą aż do ostatnich dni i nigdy nie będę wiedziała jak to jest na prawdę, a nie tylko w marzeniach...
w takiej sytuacji trzeba mieć swój numer na podorędziu i go dać :roll:
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: takeyoudowntown » 5 sty 2017, o 20:23

Mogłaś wsiąść z nią do tego autobusu i powiedzieć, że zmieniasz zdanie i jedziesz tam gdzie ona.
Coś w stylu słynnego "-Kiedy wychodzisz? -Cztery przystanki temu"
Be someone who makes you happy
motylek2402
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2013, o 00:10

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: motylek2402 » 5 sty 2017, o 20:49

Dziewczyny, dzięki wam zorientowałam się jaka ja byłam niekumata przez te wszystkie lata - przecież jak wsiadała do autobusu to faktycznie mogłam jej dać karteczkę z moim nr telefonu i czymś w stylu "Podobasz mi się", "Jesteś przecudowna" albo "Chcę Cię rzucić na łóżko i wypić Twoje pożądanie aż do dna". Co mi szkodziło. Przecież gdyby nie była zainteresowana to po prostu by się nie odezwała przez kilka dni i wtedy wiedziałabym, że nic z tego. Albo ten pomysł z wejściem do tego autobusu - jest superfajny, ale pod warunkiem, że nie jechałabym wtedy do pracy. Ale gdyby ona mi dała jakiś stuprocentowy znak to nawet zaryzykowałabym utratę pracy, żeby tylko być przy niej jeszcze trochę dłużej. Ja nie wiem jak to jest, że obok jednych ludzi przechodzimy obojętnie, a inni przyciągają nas jak magnes i nie chcą opuścić naszej pamięci. Mam nadzieję Frodziu11, że Kupidyn znowu mnie ustrzeli, ale przy okazji jednocześnie trafi strzałą obiekt moich uczuć :) I nawet gdyby to uczucie miało być dla nas chwilowe to jednak dla takich przeżyć warto żyć na tym świecie. A wracając do głównego tematu (bo samolubnie od niego odbiegłam), to L1905 - sama widzisz, że jednak kobiece lesbijki też interesują się innymi kobiecymi lesbijkami i marzą o przeżywaniu wspólnych chwil, więc nie trać nadziei :) Dzięki dziewczyny za wsparcie
frodzia11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2013, o 20:57

Re: jak sie odnaleźć

Post autor: frodzia11 » 5 sty 2017, o 21:57

Nie ma za co ;D Trzymam kciuki ;) I życzę Ci jak najszybciej aby Cie ta strzała Kupidyna trafiła ;)
Fraankaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2017, o 16:14

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Fraankaa » 13 sty 2017, o 16:41

Ja mam 27 lat i jestem z facetem od 10 lat, ale jak bylam mlodsza to czesto mi sie podobaly fizycznie dziewczyny
calkiem jako mloda dziewczyna zdarzylo mi sie zakochac w akorce z filmu :P
Nadal mi sie podobaja dziewczyny ale wizualnie, bycia w zwiazku z nimi sobie nie wyobrazam
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: MSigma » 13 sty 2017, o 18:11

Fraankaa pisze:Ja mam 27 lat i jestem z facetem od 10 lat, ale jak bylam mlodsza to czesto mi sie podobaly fizycznie dziewczyny
calkiem jako mloda dziewczyna zdarzylo mi sie zakochac w akorce z filmu :P
Nadal mi sie podobaja dziewczyny ale wizualnie, bycia w zwiazku z nimi sobie nie wyobrazam
nie chciałabym żeby to zabrzmiało niegrzecznie bo pytam z ciekawości, ale w takim razie co tu właściwie robisz?
Juni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 154
Rejestracja: 13 lis 2016, o 21:43

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Juni » 13 sty 2017, o 23:14

MSigma pisze:
Fraankaa pisze:Ja mam 27 lat i jestem z facetem od 10 lat, ale jak bylam mlodsza to czesto mi sie podobaly fizycznie dziewczyny
calkiem jako mloda dziewczyna zdarzylo mi sie zakochac w akorce z filmu :P
Nadal mi sie podobaja dziewczyny ale wizualnie, bycia w zwiazku z nimi sobie nie wyobrazam
nie chciałabym żeby to zabrzmiało niegrzecznie bo pytam z ciekawości, ale w takim razie co tu właściwie robisz?
:)))
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Altena_Q » 13 sty 2017, o 23:21

Jak to co, szuka sobie "przyjaciółki" :cool:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Fraankaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2017, o 16:14

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Fraankaa » 16 sty 2017, o 12:28

a to tutaj mogą byc tylko takie ktore szukają partnerki ?
ja sie zastanawiam jeszcze nad "sensem w moim zyciu" :D
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: MSigma » 16 sty 2017, o 15:52

Fraankaa pisze:a to tutaj mogą byc tylko takie ktore szukają partnerki ?
ja sie zastanawiam jeszcze nad "sensem w moim zyciu" :D

nie, ale skoro jesteś z facetem, a związki z kobietami wydają Ci się raczej abstrakcyjne to zwyczajnie dziwię się co może Cię sprowadzać na forum poświęconym w większości takiej tematyce
JustErica
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2015, o 13:27

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: JustErica » 16 sty 2017, o 18:45

JustErica pisze:Hej ;) Mam problem. Jest w mojej pracy dziewczyna, która mi się podoba ale nie wiem jak ją traktować. Czy lubi mężczyzn czy kobiety, a może to i to.. ?
Sęk w tym, że ostatnio coraz częściej mnie dotyka, nie sprzeciwia się wcale naszycm "przypadkowym" zbliżeniom, bo niby nie ma jak przejść itd. Jak ja ostatnio z jakiegoś powodu dotknęłam, to mi z powiedziała ze mogę do niej przychodzić się pomacać, czy jakoś tak. :D I mam wrażenie że jej się to podoba :):) Uśmiecha się do mnie, patrzy długo i znacząco ( a ja na nią oczywiście xD ) ale wciąż nie jestem pewna. Bo mojego byłego chłopaka też lubi dotykać i rzuca tekstami typu " ze bedzie się z nim myc jak bedze uzywal takiego zelu do mycia jak jest w avonie do kupienia ". ( swoją drogą ciekawy tekst xD )

No ale.. no właśnie. Jak Wy byście to wszystko odczytali ? Może po prostu się nami obydwoma bawi ? Flirtuje ? Albo sprawdza ? ( widziała kiedyś mnie jak się trzymalam z inną dziewczyną za ręce ale nigdy nie przyznałam że lubię kobiety ). Na pytanie kto się jej podoba nastapiła chwila ciszy a po chwili " Oczywiście ze Ty.. :) ". Pytanie tylko czy to po prostu nie był zart, czy się nie droczy.

Nie do końca umiem rozpoznać lesbijkę, dlatego proszę o pomoc, zwłaszcza ze zaczynam się zakochiwać.. :/

A propos jeszcze tej dziewczyny, to ostatnio w pracy zapytałam ja czy przyszła mnie przytulić a ona mówi mi ze tak i mie przytuliła :) Potem ja też ja przytulałam :D No ale najlepsze było jeszcze pózniej.. jak przyszła do mnie zebym jej plecy wymasowała. No i tak też zrobiłam.. przy innych pracownikach :D I mi jeszcze pokazywała ze chce być masowana wyżej ( przy biuscie :D ) . A potem mówiła mojemu byłemu ze jest wniebowzięta bo jej masaż zrobiłam.

Co o tym myślicie ??
JustErica
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2015, o 13:27

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: JustErica » 16 sty 2017, o 19:25

MSigma pisze:
Fraankaa pisze:a to tutaj mogą byc tylko takie ktore szukają partnerki ?
ja sie zastanawiam jeszcze nad "sensem w moim zyciu" :D

nie, ale skoro jesteś z facetem, a związki z kobietami wydają Ci się raczej abstrakcyjne to zwyczajnie dziwię się co może Cię sprowadzać na forum poświęconym w większości takiej tematyce

Może probuje głębiej poznac psychike kobiety ? :D Bo w sumie, wydaje mi się ze wszystkie kobiety, bez względu na orientacje w jakimś stopniu łączą poszukiwania tego samego - ciepla, miłości, zrozumienia.. Czy to homo, czy hetero. Nawet nie zdziwiłabym się gdyby tu był jakiś mężczyzna, bo czytając to forum, można naprawdę się dowiedzieć w jaki sposób bardziej dotrzeć do kobiety, jak kobieta odbiera relacje z innymi osobami. Na mało którym forum kobiety są tak wylewne i piszą czego chcą tak jak tutaj, na k-k. ;)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Altena_Q » 16 sty 2017, o 20:39

Nawet nie zdziwiłabym się gdyby tu był jakiś mężczyzna,
Z doświadczenia wiem, że z pewnością i nie jeden.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: takeyoudowntown » 17 sty 2017, o 08:38

JustErica pisze:A propos jeszcze tej dziewczyny, to ostatnio w pracy zapytałam ja czy przyszła mnie przytulić a ona mówi mi ze tak i mie przytuliła :) Potem ja też ja przytulałam :D No ale najlepsze było jeszcze pózniej.. jak przyszła do mnie zebym jej plecy wymasowała. No i tak też zrobiłam.. przy innych pracownikach :D I mi jeszcze pokazywała ze chce być masowana wyżej ( przy biuscie :D ) . A potem mówiła mojemu byłemu ze jest wniebowzięta bo jej masaż zrobiłam.

Co o tym myślicie ??
Widocznie lubi Twój dotyk, Twój masaż, ale czy od razu coś czuje do Ciebie? Wiele kobiet lubi masaż od kobiety, bo kobiety robią to z reguły inaczej niż mężczyźni. Najlepiej mieć materiał porównawczy i ocenić, dla mnie masaż kobiety diametralnie różni się od tego wykonywanego przez faceta, choć wiem że to kwestia trafienia na masażystę a nie na płeć, no ale jednak. Kobiety czasami lubią być dotykane, przytulane, bez podtekstów seksualnych. Przecież przytulają je inne kobiety, nikt nic złego nie pomyśli. Chyba z takiego założenia wychodzą.
Be someone who makes you happy
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: moja_alchemia » 17 sty 2017, o 09:00

JustErica pisze:A propos jeszcze tej dziewczyny, to ostatnio w pracy zapytałam ja czy przyszła mnie przytulić a ona mówi mi ze tak i mie przytuliła :) Potem ja też ja przytulałam :D No ale najlepsze było jeszcze pózniej.. jak przyszła do mnie zebym jej plecy wymasowała. No i tak też zrobiłam.. przy innych pracownikach :D I mi jeszcze pokazywała ze chce być masowana wyżej ( przy biuscie :D ) . A potem mówiła mojemu byłemu ze jest wniebowzięta bo jej masaż zrobiłam.

Co o tym myślicie ??
to plecy jej masowałaś czy biust? ;)
a poza tym myślę, że robisz sobie "bekę" ;)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Altena_Q » 17 sty 2017, o 12:05

Mieszkałam kiedyś w akademiku z Hiszpanką. Regularnie zapraszała do siebie znajomych, i jeden kumpel (bo nie widać było, że jej facet czy coś), robił jej masaż, a potem ona jemu, całych pleców, przy otwartych drzwiach i przy innych znajomych. Tak więc, różne mają ludzie podejście :D

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
JustErica
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2015, o 13:27

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: JustErica » 17 sty 2017, o 15:43

moja_alchemia pisze:
JustErica pisze:A propos jeszcze tej dziewczyny, to ostatnio w pracy zapytałam ja czy przyszła mnie przytulić a ona mówi mi ze tak i mie przytuliła :) Potem ja też ja przytulałam :D No ale najlepsze było jeszcze pózniej.. jak przyszła do mnie zebym jej plecy wymasowała. No i tak też zrobiłam.. przy innych pracownikach :D I mi jeszcze pokazywała ze chce być masowana wyżej ( przy biuscie :D ) . A potem mówiła mojemu byłemu ze jest wniebowzięta bo jej masaż zrobiłam.

Co o tym myślicie ??
to plecy jej masowałaś czy biust? ;)
a poza tym myślę, że robisz sobie "bekę" ;)


Nie biust tylko przy biuście ;)
Bekę nie wiem czy to ona nie robi sobie ze mnie.. I dlatego próbuję ją rozszyfrować.
Sadblueayes
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 31 paź 2016, o 09:02

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Sadblueayes » 17 sty 2017, o 23:51

takeyoudowntown pisze:
JustErica pisze:A propos jeszcze tej dziewczyny, to ostatnio w pracy zapytałam ja czy przyszła mnie przytulić a ona mówi mi ze tak i mie przytuliła :) Potem ja też ja przytulałam :D No ale najlepsze było jeszcze pózniej.. jak przyszła do mnie zebym jej plecy wymasowała. No i tak też zrobiłam.. przy innych pracownikach :D I mi jeszcze pokazywała ze chce być masowana wyżej ( przy biuscie :D ) . A potem mówiła mojemu byłemu ze jest wniebowzięta bo jej masaż zrobiłam.

Co o tym myślicie ??
Widocznie lubi Twój dotyk, Twój masaż, ale czy od razu coś czuje do Ciebie? Wiele kobiet lubi masaż od kobiety, bo kobiety robią to z reguły inaczej niż mężczyźni. Najlepiej mieć materiał porównawczy i ocenić, dla mnie masaż kobiety diametralnie różni się od tego wykonywanego przez faceta, choć wiem że to kwestia trafienia na masażystę a nie na płeć, no ale jednak. Kobiety czasami lubią być dotykane, przytulane, bez podtekstów seksualnych. Przecież przytulają je inne kobiety, nikt nic złego nie pomyśli. Chyba z takiego założenia wychodzą.
egzakli. Kobiety tak mają.
także tego.. :pilka:
_Galadriela_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 4 cze 2017, o 22:49

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: _Galadriela_ » 7 cze 2017, o 08:53

Tak sobie czytam i czytam... I wiecie co? Aż mi się gęba śmieje, cudowne jesteście :) :serce:
"Większość ludzi jest z kimś ze strachu przed samotnością.
Ty szukasz magii. To rzadkość."
Shane1357
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, o 14:34

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: Shane1357 » 9 gru 2017, o 00:50

"znaki rozpoznawcze" które ja mam to obrączka na lewym kciuku, łańcuszek z labrysem, a słyszałam że jeszcze dwa kolczyki w lewym uchu chociaż u mnie w szkole do druga dziewczyna ja ma :lol:
ODPOWIEDZ