Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
anphot
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2008, o 02:00

Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: anphot » 3 cze 2008, o 12:07

Czeć po pierwsze musze wszystki przywitac bo jestem tu nowa. Na sam początek prosze was o pomoc w rozwiązaniu pewnego nurtującego mnie problemu. Od niedawna pogodzilam sie z faktem ze jestem lesbijką, uswiadmila mi to moja ukochana kiedy pirwszy raz sie spotkalysmy 4 lata temu ( teraz mam cwierc wieku ), i choc nie jestesmy w stałym swiazku to czesto si spotykamy i jest cudownie. Mam siostr i rodziców z którymi mieszkam, oni nic o mojej orintacji nie wiedzą. Chodzi wlasne o moją o 6 lat starsza siostre, otoz mam mocne podejrzenie ze ona tez jest les, wskazują ( a moze i nie o to wlasnie pytam ) jej troche inne zachowania:
- nigdy nie mila i nie ma chlopaka
- płec przeciwna raczej jej nie interesuje
- bardzo duzow siebie inwestuje i dba o siebie ( kosmetyki, ubrania )
- w towarzystwie bywa tylko kobiecym
- czesto spotyka sie z kolezanka która miala chlopaka ale mocno sie na tym zwiazku naciela i od kilku jaest sama ( a moze z moją siostra ?)
- bardzo mocno broni swojej prywatności ( nie moge nic dotykac w jej pokoju o otwieraniu szaf nie mowiac )
- jak gdziekolwiek jedie to wlasnie z tą wspomnianą kolezanką ( teraz wybieraja sie razem za granice )

Musze jescze ddac ze nie jestem z moją siostro w bliskich kontaktach raczej nie wchodzi w gre jakies pytanie wprost

Z góry dzieki za odpowiedź

Anka
ruskaja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 19 maja 2008, o 02:00

Post autor: ruskaja » 3 cze 2008, o 12:31

Skoro nie jesteście blisko ze sobą to pewnie nic nie wiesz o swojej siostrze, włącznie z ty, że może mieć chłopaka.
Wszystkie rzeczy które wymieniłaś mogą równie dobrze świadczyć o tym, że twoja siostra jest kosmitką :wink:
Awatar użytkownika
Wieloryb
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 246
Rejestracja: 20 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Wieloryb » 3 cze 2008, o 12:57

to nawet bardziej wskazuje na pochodzenie z innej planety ;)
spoko, moze ona poprostu nie lubi gadac o calym swoim zyciu mlodszej siostrze :wink:
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 3 cze 2008, o 13:23

Masz 25 lat, siostra 31, ręce opadają..
Jeśli nie chcesz, nie umiesz zapytać, to po cholerę w ogóle chcesz wiedzieć? Żeby zaspokoić swoją ciekawość?
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
anphot
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2008, o 02:00

Post autor: anphot » 3 cze 2008, o 13:55

NO ale posatwcie sie w mojej sytuacji ? Czy wy nie chcialybyscie wiediec ? gdyby to byla wsza siostra ? Z górydziekiz a konstruktywne odpowiedzi
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 3 cze 2008, o 14:12

Tak, twoja siostra jest lesbijką
Nie, twoja siostra nie jest lesbijką

Wylosuj sobie dowolną konstrukcję.
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 3 cze 2008, o 14:16

anphot pisze:NO ale posatwcie sie w mojej sytuacji ? Czy wy nie chcialybyscie wiediec ? gdyby to byla wsza siostra ? Z górydziekiz a konstruktywne odpowiedzi
ZAPYTAJ JA.
Nikt Ci tu ze szklanej kuli nie wywrozy.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 3 cze 2008, o 14:38

Chyba nie masz innego wyjścia. Ja prowadząc analogiczne śledztwo co do mojej siostry, trafiłam na takie rzeczy, że ho ho.
Jak chcesz sobie nerwów oszczędzić, to pytaj.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 3 cze 2008, o 14:39

takie stare i z rodzicami no ładnie :D
może ty powiedz siostrze o sobie :roll:
czytając przymruż oko;-)
anphot
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2008, o 02:00

do witch85

Post autor: anphot » 3 cze 2008, o 14:41

A jak ty poprowadzilas to sledztwo ? Po czym poznalas ?
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 3 cze 2008, o 14:48

Hehehe, wielofrontowo.
I wcale nie mówię, że poznałam. Stwierdzam tylko że o wielu rzeczach wolałabym nie wiedzieć, bo mimo iż wiem, to nie mam na nie wpływu.
Jak dorośnie, to może powie. Siostra póki co przez moją orientację czuje się prześladowana w środowisku ;)
Awatar użytkownika
zagubionaJa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: prowincja stolicy

Re: Czy moja sopstra tez kocha kobiete ?

Post autor: zagubionaJa » 3 cze 2008, o 15:30

anphot pisze:Czeć po pierwsze musze wszystki przywitac bo jestem tu nowa. Na sam początek prosze was o pomoc w rozwiązaniu pewnego nurtującego mnie problemu. Od niedawna pogodzilam sie z faktem ze jestem lesbijką, uswiadmila mi to moja ukochana kiedy pirwszy raz sie spotkalysmy 4 lata temu ( teraz mam cwierc wieku ), i choc nie jestesmy w stałym swiazku to czesto si spotykamy i jest cudownie. Mam siostr i rodziców z którymi mieszkam, oni nic o mojej orintacji nie wiedzą. Chodzi wlasne o moją o 6 lat starsza siostre, otoz mam mocne podejrzenie ze ona tez jest les, wskazują ( a moze i nie o to wlasnie pytam ) jej troche inne zachowania:
- nigdy nie mila i nie ma chlopaka
- płec przeciwna raczej jej nie interesuje
- bardzo duzow siebie inwestuje i dba o siebie ( kosmetyki, ubrania )
- w towarzystwie bywa tylko kobiecym
- czesto spotyka sie z kolezanka która miala chlopaka ale mocno sie na tym zwiazku naciela i od kilku jaest sama ( a moze z moją siostra ?)
- bardzo mocno broni swojej prywatności ( nie moge nic dotykac w jej pokoju o otwieraniu szaf nie mowiac )
- jak gdziekolwiek jedie to wlasnie z tą wspomnianą kolezanką ( teraz wybieraja sie razem za granice )

Musze jescze ddac ze nie jestem z moją siostro w bliskich kontaktach raczej nie wchodzi w gre jakies pytanie wprost

Z góry dzieki za odpowiedź

Anka
wy mlodsze siostry, ktore same trzesiecie pupkami przed pokazaniem swojego swiata wpieprzacie sie w nasze sprawy!! ja yez mam taka siostre, niestety taka ciekawska. moze sama powiedz jej o sobie to onap owie ci o sobie. ciekawosc pierwszy stopien i bla bla bla wrrr
http://www.youtube.com/watch?v=iE6fhG2-mmM
Awatar użytkownika
koukla
super forma
super forma
Posty: 1199
Rejestracja: 15 cze 2005, o 00:00

Post autor: koukla » 3 cze 2008, o 18:54

witch85 pisze:Chyba nie masz innego wyjścia. Ja prowadząc analogiczne śledztwo co do mojej siostry, trafiłam na takie rzeczy, że ho ho.
Ja też prowadziłam takie dochodzenie co do mojej. Człowiek na stare lata jakiś przeczulony sie robi. ;)
кому-то легче жить с закрытыми глазами
это их выбор а мы свой делаем сами
Loona
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 128
Rejestracja: 24 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: UK

Post autor: Loona » 3 cze 2008, o 19:14

E tam... Ja dlugo podejrzewalam mojego brata bo nigdy nie mial dziewczyny ani nie przejawial zainteresowania plcia przeciwna a jak juz cos powiedzial to brzmialo to tak jakby udawal ze go to cokolwiek obchodzi. Za to przyjaznil sie z synem sasiadow do tego stopnia ze przesiadywal u niego cale popoludnia do poznych godzin nocnych a nawet ktoregos Sylwestra spedzili razem patrzac na gwiazdy. I co? I nic. Przyjazn sie skonczyla a brat juz od ponad roku jest na zaboj zakochany w swojej Kasi :D
Oczywiscie to niczego nie dowodzi ale proponowalabym bez "paniki"

Pozdrawiam :D
Nie odejdziesz, bo drzwi sa zawsze otwarte. Nie zdradzisz mnie, bo nie żądam wierności.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Czy moja sopstra tez kocha kobiete ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 3 cze 2008, o 19:23

anphot pisze:-- bardzo duzow siebie inwestuje i dba o siebie ( kosmetyki, ubrania )
- w towarzystwie bywa tylko kobiecym
1)a to już zobowiązuje...?
2)tam romowa taka 'swojska'. :wink:

Anphot, zacznij od prozaicznych tematów, a po 3 dniach może odpowiedź sama zmartwychwstanie .Sądzę, że na codzień też niewiele rozmawiacie?.
Aidma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 355
Rejestracja: 5 cze 2006, o 00:00

Post autor: Aidma » 5 cze 2008, o 09:56

Jesli..nie jestescie w bliskich kontaktach..to moze czas to zmienic???...dla rodziny czesto nie ma sie czasu..a potem okazuje sie ze..duzo moze pomoc gdy tylko dojdzie sie do porozumienia...i duzo sie traci gdy tego porozumienia nie ma..
Przeprowadz z nia szczera rozmowe..powiedz o sobie..i..niech ona powie o swoich przezyciach..i emocjach ktore w niej zyja..taki krok jest dobry do lepszego sformulowania zycia..rodzinnego..zwlaszcza jesli laczy was zew krwi;)..pamietaj o tym..ze jak wyjedzie..to mozesz juz jej nie zobaczyc!!!
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Post autor: squeeze » 19 cze 2008, o 13:37

wielce to nieprawdopodobne zebyscie obiebyly lesbami, ale rzeczywisce dziewczyny z gory maja racje, zapytaj ją .. chociaz, zdaje sie, e Wasze stosunki nie sa zbyt mocne, wiec po co Ci t wiedziec ..
Awatar użytkownika
Charlize87
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 23 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Charlize87 » 8 lip 2008, o 21:38

Oj moje drogie panie :D Po co dziewczynie to wiedzieć :P Bo jest ciekawska, bo jeśli okaże się że jej starsza siostra (starsze rodzeństwo zwykle stanowi jakiś autorytet dla młodszego) jest także les, będzie miała wsparcie w niej podczas ewentualnego outowania przed rodzicami :)

Moja rada jest taka :przede wszystkim nie próbuj wgramolić się z butami w jej prywatność której ona tak pieczołowicie broni. Jeśli podzielisz się z nią, swoimi uczuciami i przeżyciami, otworzysz się i powiesz o swojej orientacji będziesz mogła zapewne liczyć na cieplejsze spojrzenie z jej strony :) a może i ona się Tobie zwierzy? :) spróbuj 8)
Magnum ignotum...
Awatar użytkownika
disposable_teen
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 197
Rejestracja: 21 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: disposable_teen » 17 sty 2011, o 01:15

moja siostra kocha kobietę :D
Plum
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2010, o 23:40

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: Plum » 17 sty 2011, o 10:41

Jak dla mnie to te Twoje spostrzeżenia nie świadczą w żaden sposób o lesbijstwie. W ogóle już całkowitą głupotą jest to, że jest lesbą bo ceni swoją prywatność. Nooo ludzie. Ty byś chciała, żeby ktoś Ci grzebał po szafach? Może ma tam jakieś erotyczne zabawki może listy od przyjaciółki/przyjaciela, chłopaka... Przecież to, że nie ma faceta nie znaczy, że z żadnym nie sypia. Skoro ja nie mam od dłuższego czasu ani chłopaka ani kobiety to znaczy, że ja to już w ogóle jestem jakiś wybryk natury, może lubię zwierzęta? :shock: Też mam koleżankę, z którą spędzam dużo czasu, nawet nie mogę napisać, że chodzę bez niej tylko do banku i o dziwo nic poza relacją koleżeńską między nami nie ma.
Swoją drogą ja bym na Twoim miejscu modliła się, żeby ona była hetero, bo jak się wyoutuje przed Tobą to rodzice chyba nie będę już w ogóle zadowoleni, że ich kolejna córka też woli kobiety! :lol:
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: Ali99 » 17 sty 2011, o 10:44

Moze jest a moze nie jest. Tego sie dowiedziec mozesz tylko od samej zainteresowanej. Chyba ze mamy na forum jasnowidzke, ale na to bym nie liczyla za bardzo. 8)
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re:

Post autor: Joey » 17 sty 2011, o 15:38

squeeze pisze:wielce to nieprawdopodobne zebyscie obiebyly lesbami
Głupszego tekstu w życiu nie czytałam. Jest mnóstwo przypadków, że rodzeństwo jest homoseksualne, szczególnie w przypadku bliźniąt. Tak więc prawdopodobieństwo jest.
Awatar użytkownika
plimpton322
super forma
super forma
Posty: 1611
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: plimpton322 » 24 sty 2011, o 12:12

Hmmm, w rodzinie mojej dziewczyny, ze strony mamy, jest w zasadzie więcej lesbijek niż hetero. z siostrą włącznie 8)
tyle w temacie nieprawdopodobieństwa...
nie ma postępu bez herezji
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: Ali99 » 24 sty 2011, o 14:19

Przyjaciolka mojej dziewczyny jest lesbijka, jej siostra takze. Wiec sie zdaza.
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
AnioM23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 29 sty 2011, o 10:47

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: AnioM23 » 30 sty 2011, o 13:57

Ja gdy wyoutowałam się przed rodzicami, tydzień później dowiedziałam się że mój brat jest gejem...może jednak jest coś w tych genach <myśli> ??
monika024
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 31 sty 2011, o 20:00

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: monika024 » 4 lut 2011, o 00:48

Jak miałam 10 lat to widziałam jak moja siostra całuje się z koleżanką nie jest les tylko bi sama mi powiedziała. Ale kontakty z rodzeństwem mam super więc czas na mnie,żeby im coś powiedzieć. :)
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: MrsMelancholia » 17 kwie 2011, o 11:39

disposable_teen pisze:moja siostra kocha kobietę :D
ha! wydałaś mnie! :P
a moje dwie siostry i brat kochają kobiety :shock:

ciekawa jestem czy śledztwo dobiegło końca albo coś z niego wyniknęło? :>
opowiadam wam bajki, wierzcie mi.
Anonimowa22
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 92
Rejestracja: 12 paź 2009, o 00:00

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: Anonimowa22 » 18 kwie 2011, o 13:33

a ja nie mam rodzeństwa i raczej jestem jedyną les w rodzinie hehe, mam watpliwości co do kuzyna ale az tak mnie to nie ciekawi żeby robić dochodzenie ;) ważne żeby wszyscy zdrowi byli hehe
Awatar użytkownika
alexandrine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 21 sie 2009, o 00:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: alexandrine » 1 maja 2011, o 08:47

Rzeczywiście, jeśli nie jesteś ze swoją siostrą zbyt blisko, to pozostają tylko te domysły. Ale myślę, że te przykłady - które wymieniłaś - raczej jeszcze o niczym nie świadczą. Może ma kogoś (i może nawet chłopaka), tylko po prostu o tym otwarcie nie mówi?
Co do jej prywatności i dbania o swój wygląd, to nie są to jeszcze te wyznaczniki orientacji :). Kobiety, zarówno hetero- jak i homoseksualne, bardzo lubią siedzieć przed lustrem, lubią po prostu być atrakcyjne.
A jej prywatność? Hmm, wiesz niektórzy ludzie tak po prostu mają, to raczej kwestia charakteru, a nie orientacji :).

Pozdrawiam Cię serdecznie :) I, jak wcześniej tego słowa użyła MrsMelancholia, życzę, aby śledztwo dobiegło końca! :D
capricorn76
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2009, o 00:00

Re: Czy moja siostra tez kocha kobiete ?

Post autor: capricorn76 » 13 maja 2011, o 18:53

Proponuję siostrę zabrać na piwko o ile lubi....i może na początek wyjść samej z "szafy" ...Tobie ulży a może i siostra się otworzy. Ja moją poinformowałam w Wigilię 2009 roku...przeżyła...a nawet bardziej nas to zbliżyło...i tak naprawdę to chyba jedyna osoba w rodzinie, której ufam bezgranicznie...to ona jest moim wsparciem...może nie do końca rozumie to wszystko....ale mnie wspiera całą sobą....i za to ją kocham tak bardzo
ODPOWIEDZ