Biseksualne kobiety

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 19 lip 2008, o 00:32

Pocieszę. Wiele lesbijek było z facetami i z nimi sypiało, mało tego, niektóre były nawet w związkach małżeńskich, mają dzieci (no a one skądś się brać muszą :P ). :lol:
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Post autor: ida_marzec » 19 lip 2008, o 10:28

Jeden z powodów dla których wolałabym uniknąć związku z biseksualistką.
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 19 lip 2008, o 10:58

kasia_4699 pisze: Ciekawe czy niektóre Cię okrzykną prawicowym oszołomem... :cool:
Nawet jeśli to trudno, Ciebie i tak nie pobiję :cool:
Ja tylko chciałam zauważyć, że Gigi chce lesbijki i to tej ekskluzywnej (bo tak to się chyba zwało) a życie, cóż... płata różne figle
Awatar użytkownika
UJaali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 291
Rejestracja: 13 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: UJaali » 19 lip 2008, o 11:29

No tak gigi tam gdzie chcesz całować być może był już penis. Jeśli tam myśl tak Cię odstrasza to albo się z tym pogodzisz albo zrezygnujesz. A może być szkoda rezygnować skoro taka fajna kobieta z niej. Może z nią pogadasz jak już będziecie blisko? Że nigdy nie miałaś faceta i nie masz zamiaru, że Cię irytuje fakt, że ona miała. I potrzebujesz czasu żeby się z tym oswoić? A może gdy dojdzie co do czego to wszystko straci sens i będziecie szczęśliwe?
Pozdrawiam,
Dorota

zamknęłam akwa...
[url]https://picasaweb.google.com/dw.allegro/LikwidacjaAkwarium?authuser=0&feat=directlink[/url]
Gigi87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 12 lip 2008, o 02:00

Post autor: Gigi87 » 19 lip 2008, o 19:27

Nie zrezygnuję z niej, bo mi naprawdę na niej zależy. Sypiała z facetami to trudno. Postaram się, żeby o nich nie myślała kiedy będzie ze mną. Nie będzie mi też przeszkadzało to, że miała penisa tam gdzie będę ją całować, przecież dba o higienę i nie będzie w tym miejscu już po nim sladu :lol: A co do rozmowy to na pewno się bez niej nie obejdzie, dzięki niej poczuję się lepiej, a poza tym dowiem się jakie jest prawdopodobieństwo, że może mnie z jakimś facetem zdradzić. Dowie się też jak bardzo by mnie to dotknęło.
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 19 lip 2008, o 19:53

zaraz zaczę myśleć,
że lesbijki to kobiety co mężczyzn się brzydzą..
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 19 lip 2008, o 20:51

Gigi87 pisze:dowiem się jakie jest prawdopodobieństwo, że może mnie z jakimś facetem zdradzić. Dowie się też jak bardzo by mnie to dotknęło.
Dowiedz sie też, jakie jest prawdopodobieństwo, że może Cię z jakąś kobietą zdradzić. To też by cię (chyba) dotknęło.
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Gigi87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 12 lip 2008, o 02:00

Post autor: Gigi87 » 19 lip 2008, o 21:03

Zdrada to zdrada, gdyby przespała się z inną kobietą to też by mnie to dotknęło, ale mniej niż, gdyby zrobiła to z facetem.
Awatar użytkownika
Annelore
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 134
Rejestracja: 27 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: Annelore » 19 lip 2008, o 21:21

Ja bym za zdradę chyba zabiła ^^'
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 20 lip 2008, o 11:32

czyli zarówno dla heteryków jak i lesbijek
zwiazek 2 kobiet mniej się liczy niż zwiazek hetero..
Awatar użytkownika
UJaali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 291
Rejestracja: 13 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: UJaali » 20 lip 2008, o 11:40

Smutne ale prawdziwe. Pamiętam jak znajomego kobieta rzuciła dla innej był baaardzo przybity, za to szybko wyleczył się jak rozszedł się z inną bo go zdradziła z facetem. Tak to już jest. Większość ludzi związków kobieta-kobieta nie traktuje poważnie.

Nie wiem czemu, nie pytajcie mnie. Jakbym się zakochała w płci pięknej to by mnie tak samo bolało.
Pozdrawiam,
Dorota

zamknęłam akwa...
[url]https://picasaweb.google.com/dw.allegro/LikwidacjaAkwarium?authuser=0&feat=directlink[/url]
KaFor
super forma
super forma
Posty: 1616
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 00:00

Post autor: KaFor » 20 lip 2008, o 13:36

Ano temu, iż zyjemy w heretomatriksie. To mężczyźni grają pierwsze skrzypce - w każdym razie robią wszystko by takiej właśnie pozycji im nie odebrano. Sta i takie podejscie do rzeczywistości, które wpaja się nam od maleńkości.
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 20 lip 2008, o 14:07

KaFor pisze:Ano temu, iż zyjemy w heretomatriksie.
No to budujmy homomatrix :roll:
panie boże daj rozumu ze trzy grosze
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 20 lip 2008, o 15:22

Byłabym ostrożna w obdzielaniu innych własnymi i zasłyszanym poczuciem ciężaru zdrady. Myślę, że to bardzo indywidualne.
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 20 lip 2008, o 21:33

Inteligentny facet nie będzie czuł się bezpieczny:
„bo wiadomo, że tylko penis się liczy”..
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 20 lip 2008, o 23:04

kasia_4969 pisze:
Adna pisze:Inteligentny facet nie będzie czuł się bezpieczny:
„bo wiadomo, że tylko penis się liczy”..
:idea: No tak. To jest ich właściwie jedyne miejsce erogenne i stąd taki sposób myślenia.
nie jedyne

i właśnie inteligentny facet będzie wiedział
że nie płeć

ale głowa
a głowy maja zarówno i faceci i kobiety..
Awatar użytkownika
beit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 458
Rejestracja: 19 paź 2007, o 00:00

Post autor: beit » 20 lip 2008, o 23:25

Adna pisze:
kasia_4969 pisze:
Adna pisze:Inteligentny facet nie będzie czuł się bezpieczny:
„bo wiadomo, że tylko penis się liczy”..
:idea: No tak. To jest ich właściwie jedyne miejsce erogenne i stąd taki sposób myślenia.
nie jedyne

i właśnie inteligentny facet będzie wiedział
że nie płeć

ale głowa
a głowy maja zarówno i faceci i kobiety..
Bravo dla tej Pani
Bo nie.
Awatar użytkownika
UJaali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 291
Rejestracja: 13 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: UJaali » 20 lip 2008, o 23:46

Krótko i zwięźle.

A może to było z ironią powiedziane??
Pozdrawiam,
Dorota

zamknęłam akwa...
[url]https://picasaweb.google.com/dw.allegro/LikwidacjaAkwarium?authuser=0&feat=directlink[/url]
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 21 lip 2008, o 00:08

UJaali pisze:Krótko i zwięźle.

A może to było z ironią powiedziane??
ironii nie było
pardą za wulgaryzm, nie wyrobiłam :D
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 21 lip 2008, o 00:44

Gigi87 pisze:

Kobiety są tak pięknymi i delikatnymi istotami, że faceci nie zasługują na nie. :lol:
pierniczysz
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
UJaali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 291
Rejestracja: 13 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: UJaali » 21 lip 2008, o 00:53

piesn_smierci pisze:
Gigi87 pisze:

Kobiety są tak pięknymi i delikatnymi istotami, że faceci nie zasługują na nie. :lol:
pierniczysz
:hahaha:
Pozdrawiam,
Dorota

zamknęłam akwa...
[url]https://picasaweb.google.com/dw.allegro/LikwidacjaAkwarium?authuser=0&feat=directlink[/url]
Awatar użytkownika
beit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 458
Rejestracja: 19 paź 2007, o 00:00

Post autor: beit » 21 lip 2008, o 01:29

UJaali pisze:
piesn_smierci pisze:
Gigi87 pisze:

Kobiety są tak pięknymi i delikatnymi istotami, że faceci nie zasługują na nie. :lol:
pierniczysz
:hahaha:
Bhuabhuabhuabhuabhua
Bo nie.
kateroad
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2008, o 02:00

maz dowiedzial sie o zdradzie zony z kobieta...

Post autor: kateroad » 21 lip 2008, o 11:05

dostalam wiadomosc od mojej przyjaciolki, ze jej maz przechwycil moje 4 sms tresci kocham Cie bardzo tesknie, przepraszam, ze zadalam Ci bol, nie placz przeze mnie... ciezko o tym pisac... dopowiedzial sobie cala reszte, ze z kolezanka ze znajoma, ktora sie tylko lubi tak sie nie pisze... wpadl w furie, spoliczkowal ja, powiedzial, ze od dzis wszystko sie zmieni, bedzie tanczyla jak on zagra, calkowicie bedzie od niego uzalezniona, odbierze jej karty itp... pomimo jej zaprzeczen i placzu, ktory go jeszcze bardziej rozwsciecza, on trzyma sie swojej wersji...
nie kazala mi dzwonic, ani pisac, bo jest zle...
czekam...

dziwne jest to, ze ten sam mezczyzna, jakis czas temu pisal zarliwe sms, wysylal kwiaty i perfumy innej kobiecie... wtedy ona miala byc wyrozumiala zona, bo to byl tylko epizod...
Gigi87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 12 lip 2008, o 02:00

Post autor: Gigi87 » 21 lip 2008, o 12:38

piesn_smierci pisze:
UJaali pisze:Krótko i zwięźle.

A może to było z ironią powiedziane??
ironii nie było
pardą za wulgaryzm, nie wyrobiłam :D

Nie było ironii :oops: napisałam to przez pryzmat chwilowego przypływu emocji związanego z moją sytuacją
Awatar użytkownika
Eile
super forma
super forma
Posty: 1624
Rejestracja: 1 mar 2008, o 01:00

Post autor: Eile » 21 lip 2008, o 15:36

Gigi87 pisze: A co do rozmowy to na pewno się bez niej nie obejdzie, dzięki niej poczuję się lepiej, a poza tym dowiem się jakie jest prawdopodobieństwo, że może mnie z jakimś facetem zdradzić.
Jak czytam o tych strasznych biseksualistkach, co przy byle okazji dadzą nogę do jakiegoś gościa, zdradzają te biedne zakochane w nich lesbijki i uprawiają poligamię to mnie szlak trafia.

Mam za sobą związek z kobietą, z która miała schizę, że odejdę do mężczyzny (jakby to ten sam problem nie mógł dotyczyć jej i innej kobiety lub mnie i innych kobiet). Tyle było gadania o tym, że ona się boi, że mogę odejść, bo nie jestem homoseksualna, bo miałam kiedyś facetów, że będę chciała wygodniejszego życia, że będę chciała dziecka w heteroseksualnej rodzinie i że ona tak bardzo mnie kocha i chce ze mną być i będzie jej trudno jak odejdę so faceta i ble ble ble. Tymczasem jedyne nad czym ja się zastanawiałam to czy czasem nie jestem homoseksualna bo opcja z żadnym facetem już nie mieści mi się w głowie. Finał był taki, że laska się zebrała z dnia na dzień, chyba bez jakiś bardzo dużych kosztów osobistych i krąży w poszukiwaniu nowych obiektów. Jak kogoś kocham to serio, jak w coś wchodzę to głęboko, a jak się leczę, to niestety długo, bo mi miłość szybko nie przechodzi.

Jeżeli jakiś stereotyp się tu potwierdził to raczej ten o skaczących z kwiatka na kwiatek lesbijkach (to nie jest oczywiście moja opinia) niż poligamicznych, strasznych bi. Ta bifobia naprawdę nikomu dobrze nie robi.

Zastanawiałam się czy tak osobiście pisać, ale może to spowoduje że ktoś się zastanowi czy na pewno można wrzucić do jednego worka i ocenić wiele dojrzałych kobiet, które wiedzą czego chcą i traktują ludzi poważnie tylko z tego powodu, że męski członek to nie jest dla nich obślizgła dżdżownica.

PS Sory za nerwa. :twisted:
Awatar użytkownika
UJaali
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 291
Rejestracja: 13 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: maz dowiedzial sie o zdradzie zony z kobieta...

Post autor: UJaali » 21 lip 2008, o 17:21

kateroad pisze:[...]
dziwne jest to, ze ten sam mezczyzna, jakis czas temu pisal zarliwe sms, wysylal kwiaty i perfumy innej kobiecie... wtedy ona miala byc wyrozumiala zona, bo to byl tylko epizod...

Wynika z tego, że albo ona nie może albo nie chce odejść od faceta który ją zdradzał. I Właściwie nie jest zainteresowana życiem z nim już oprócz pewności finansowej i bezpieczeństwa jakie to daje. Mogła tę historię zakończyć tamtego dnia jak się dowiedziała o zdradzie. A tymczasem zrobiła to co on i nie potrafi teraz mu tego wytknąć. Skoro siebie nawzajem zdradzają... skoro on grzebie jej w komórce... Niech sie sami zastanowią nad przyszłości, szacunkiem do siebie.

A Ty, cóż, na razie pozostaje CI zostać w cieniu i poczekać. Zobaczyć czy kobieta będzie dość silna.
Pozdrawiam,
Dorota

zamknęłam akwa...
[url]https://picasaweb.google.com/dw.allegro/LikwidacjaAkwarium?authuser=0&feat=directlink[/url]
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 22 lip 2008, o 22:12

fajny zwiazek
On jej sprawdza komórkę
Ona kłamie..
Emanuellle
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2008, o 02:00

Post autor: Emanuellle » 23 lip 2008, o 11:40

Eile pisze: Mam za sobą związek z kobietą, z która miała schizę, że odejdę do mężczyzny (jakby to ten sam problem nie mógł dotyczyć jej i innej kobiety lub mnie i innych kobiet). Tyle było gadania o tym, że ona się boi, że mogę odejść, bo nie jestem homoseksualna, bo miałam kiedyś facetów, że będę chciała wygodniejszego życia, że będę chciała dziecka w heteroseksualnej rodzinie i że ona tak bardzo mnie kocha i chce ze mną być i będzie jej trudno jak odejdę so faceta i ble ble ble. Finał był taki, że laska się zebrała z dnia na dzień, chyba bez jakiś bardzo dużych kosztów osobistych i krąży w poszukiwaniu nowych obiektów.

Moja ex tak samo i odeszła do innej kobiety. Może się sklinujemy :cool: Ty na E i ja na E :wink:
Awatar użytkownika
laddyy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 18 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: laddyy » 23 lip 2008, o 13:38

a jak poradzic sobie z takimi strachami? Ja wciaz boje sie, ze mnie zdradzi, odejdzie... i jesli zrobilaby to z facetem nie mialabym nic przeciwko. Bolaloby gdyby byla to kobieta. I to moja najwieksza obawa....:(
ustal priorytety, a zycie stanie sie prostsze
Awatar użytkownika
armand
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: armand » 23 lip 2008, o 13:52

A na czym polega różnica, czy odejdzie do mężczyzny czy do innej kobiety?
ODPOWIEDZ